طراحی سایت - طراحی وب سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

ما یک آژانس طراحی وب  هستیم که برنامه و سایت های تحت وب و موبایل را طراحی می کنیم. ما وب‌سایت‌های سفارشی خیره‌کننده را طراحی و می‌سازیم و به برندها کمک می‌کنیم تا با طیف وسیعی از استراتژی‌های بازاریابی آنلاین خود به مشتریان خود دسترسی پیدا کنند. طراحی سایت های سفارشی ما باعث می شود کسب و کارها رشد روز افزون داشته باشند.

سایت مهمترین ابزار شما برای ارتباط با مشتریان احتمالی می باشد ، شما از طریق وب سایت می توانید سرنخ های فروش به دست آورید، سایت ابزاری برای فروش بیشتر و راحت تر است . طراحی سایت ، ابزاری برای ساخت سایت می باشد.  کسب و کارها نیازمند  طراحی حرفه ای برای رسیدن به اهداف خود هستید.

چرا باید یک وب‌سایت داشته باشیم؟ بررسی مزایای طراحی سایت

امروزه داشتن یک وب سایت شرکتی به اندازه داشتن یک مغازه، دفتر یا شماره تلفن حیاتی است. تحقیقات نشان داده است که 6/10 مشتریان از برندها انتظار دارند که محتوای آنلاین در مورد تجارت خود داشته باشند. چرا دیگر منتظر بمانید مشتریان شما به دنبال شما هستند! اگر صاحب کسب و کاری هستید یا اداره می کنید که آن گام را وارد دنیای آنلاین نکرده است چرا زودتر این کار را انجام نداده اید.

 • حضور آنلاین 24/7: حضوری 24 ساعت و در هر زمان و هر مکان.
 • تبادل اطلاعات: ارائه اطلاعات (درباره ما، تماس با ما، خدمات، محصولات و … ) لازم به مخاطبان و ترغیب آنها به خرید و ایجاد تعامل بیشتر با آنها .

 

https://www.parachute.net/insights/top-10-benefits-of-having-a-website

آنچه باید قبل از طراحی سایت بدانید. 

طراحی وب سایت به چه معناست؟

طراحی وب یک فرآیند توسعه وب برای ایجاد یک وب سایت است که بر عوامل زیبایی شناختی مانند چیدمان، رابط کاربری و سایر تصاویر بصری تمرکز دارد تا وب سایت را از نظر بصری جذاب تر و استفاده آسان تر کند. طراحی وب از برنامه ها و ابزارهای مختلفی برای دستیابی به ظاهر مورد نظر استفاده می کند. برای ایجاد یک طرح برنده، طراحان وب باید به مخاطبان خود، هدف وب سایت و جذابیت بصری طراحی فکر کنند.

همین امروز وب سایت حرفه ای خود را طراحی کنید.

10 نکته ای که باید هنگام برنامه ریزی طراحی سایت باید در نظر بگیرید

من بیش از 14 سال است که وب سایت هایی را توسعه می دهم، بیشتر برای سازمان های غیرانتفاعی. اغلب، سازمان‌های غیرانتفاعی از من می‌پرسند: «در برنامه‌ریزی یک وب‌سایت ج چه چیزی را باید در نظر بگیریم؟» در اینجا لیستی از پاسخ هایی است که من اغلب می دهم:

 1. هدف سایت Site purpose

  هدف سایت مانند یک بیانیه ماموریت، هدف یک وب سایت دلیل اصلی وجود سایت در جهان است. چه برای آموزش، حمایت، ارائه خدمات، سازماندهی جامعه و غیره، هدف اصلی سایت در نهایت تصمیمات طراحی و محتوا را تعیین می کند.

 2. مخاطبان هدف Target audiences

  اغلب از سازمان‌های غیرانتفاعی می‌پرسم: «مخاطب هدف شما چه کسانی هستند؟» و آنها پاسخ خواهند داد: “همه.” در حالی که من منطق پشت این پاسخ را درک می کنم، این یک واقعیت ساده است که شما نمی توانید با در نظر گرفتن «همه» طراحی کنید (به همین دلیل است که انواع مختلفی از ماشین ها، لباس ها، دستگاه های محاسباتی و غیره وجود دارد). اگر دو مخاطب برتر خود را شناسایی و طراحی کنید، سایت به احتمال زیاد به اهداف سازمان شما دست می یابد.

 3. اهداف سایت Site objectives

  مانند اهداف در برنامه استراتژیک سازمان شما (و اگر یکی از آنها را ندارید، نگرانی های بزرگتری نسبت به وب سایت خود دارید!)، اهداف وب سایت شما اهداف اصلی سایت را مشخص می کند. من دوست دارم از مشتریان غیرانتفاعی خود بخواهم برای هر مخاطب هدف به این سؤالات پاسخ دهند: این مخاطبان هنگام بازدید از وب سایت شما چه اقداماتی را می خواهند انجام دهند؟ سازمان شما می خواهد این مخاطبان هنگام بازدید از وب سایت شما چه اقداماتی را انجام دهند؟ مطمئن شوید که در طول فرآیندهای طراحی و تولید محتوا، اهداف خود را مجدداً بررسی کنید تا از برآورده شدن آنها اطمینان حاصل کنید.

 4. طراحی پاسخگو و سازگار با موبایل.

  طراحی ریسپانسیو به این معنی است که طراحی وب سایت به طور خودکار به اندازه صفحه نمایشی که در آن مشاهده می شود، تغییر اندازه می دهد. متأسفانه، بازسازی یک سایت موجود با قابلیت پاسخگویی دشوار است. و انجام یک طراحی مجدد کامل عمدتا مقرون به صرفه تر است. روزهای دو وب سایت مجزا – یکی برای مشاهده در مانیتور و دیگری برای مشاهده در دستگاه تلفن همراه – به پایان رسیده است.

 5. محتوای تازه Fresh content

  تصور کنید موزه ها هرگز نمایشگاه های خود را تغییر ندهند. چرا بعد از اولین دیدارتان دوباره برمی گردید؟ ما بارها و بارها به دلیل نمایشگاه‌ها و برنامه‌های جدید به موزه‌ها برمی‌گردیم – چیزهای جدیدی که باید دید. اگر بدانیم محتوا تغییر خواهد کرد و چیزهای جدیدی برای مشاهده ما وجود خواهد داشت، به وب سایت ها برمی گردیم. روی یک استراتژی محتوایی برای سایت خود کار کنید که اطمینان حاصل کند که مردم به بازگشت ادامه می دهند.

 6. محتوای جذاب Engaging content

  این یک واقعیت مستند است که مردم فقط 20 تا 28 درصد از متن را در یک صفحه وب می خوانند. از این رو به بلوک های کوتاه تر متن، تعداد زیادی عکس و استفاده از چند رسانه ای در وب سایت ها تغییر می کند. نکته مهم در مورد محتوای غیر متنی این روزها این است که تنها چیزی که واقعاً به آن نیاز دارید یک تلفن هوشمند مناسب است و می توانید به سرعت محتوای عکس و ویدیوی خود را ایجاد کنید.

 7. ویژگی ها Features

  ویژگی‌ها عناصری هستند که یک سایت را پویا و جالب می‌کنند، مانند دکمه‌های اهدا، فرم‌های آنلاین، ویدیو یا پادکست جاسازی شده، آزمون‌های آنلاین، دکمه‌ها/ادغام رسانه‌های اجتماعی، و سایر ابزارها و ابزارک‌ها. برای طراحی منسجم‌تر، مهم است که تا آنجا که می‌توانید بسیاری از این موارد را در نظر بگیرید. (بر خلاف اینکه بعداً متوجه شوید که واقعاً دکمه‌های رسانه‌های اجتماعی را می‌خواهید و اکنون مکان مناسبی برای قرار دادن آنها بدون حذف یا له کردن سایر عناصر ندارید.)

 8. بهینه سازی موتور جستجو (SEO).

  48 درصد از کاربران اینترنت تجربه آنلاین خود را با یک موتور جستجو شروع می کنند. این بدان معنی است که شما می خواهید مطمئن شوید که سایت شما برای جستجو بهینه شده است. در حالی که شرکت‌هایی وجود دارند که سئو را انجام می‌دهند، اما خدماتشان فراتر از بودجه اکثر سازمان‌های غیرانتفاعی است. خوشبختانه، چندین کار SEO وجود دارد که شما (یا توسعه دهنده وب شما) می توانید انجام دهید.

 9. نگهداری سایت Site maintenance

  دو هزینه اصلی مرتبط با پروژه طراحی وب سایت وجود دارد: هزینه طراحی سایت، و هزینه توسعه و نگهداری مداوم سایت. طراحی سایت معمولاً یک هزینه است. بسته به توسعه دهنده، نگهداری سایت می تواند بسیار متفاوت باشد. من قبلاً وب‌سایت‌ها را با استفاده از Dreamweaver انجام می‌دادم و مشتریان یا آن نرم‌افزار پیچیده را یاد می‌گرفتند یا برای انجام به‌روزرسانی‌هایشان به من پول می‌دادند. من حدود هفت سال پیش به سیستم مدیریت محتوای متن باز وردپرس رفتم تا بتوانم این مدل را تغییر دهم. اکنون، مشتریان غیرانتفاعی من به‌روزرسانی‌های خود را انجام می‌دهند و به ندرت پس از راه‌اندازی سایت به من برای چیزی نیاز دارند. یکی دیگر از نگرانی‌های مربوط به نگهداری سایت که باید از قبل به آن فکر کنید: کدام یک از کارکنان مسئول نگهداری سایت شما پس از راه‌اندازی خواهند بود؟ آیا آن شخص مسئول آپلود محتوایی است که دیگران ایجاد می کنند یا آن شخص تمام این کارها را انجام می دهد؟

 10. دسترس پدیری Accessibility

  منظور من از این موضوع، مطابقت وب سایت غیرانتفاعی با بخش 508 قانون آمریکایی های دارای معلولیت (ADA) است. در حالی که من فکر می کنم مهم است که همه وب سایت ها در دسترس باشند، من احساس می کنم که بخش غیرانتفاعی به ویژه تعهد اخلاقی به این امر دارد. گنجاندن و عدالت اجتماعی در DNA بخش ما هستند که باید در طراحی وب سایت های ما نیز نقش داشته باشد.

چگونه برند خود را بسازیم 

ساختن یک برند معتبر، ثابت و ریشه در شخصیتی متمایز، شما را از رقبا جدا می کند و به مشتریان اجازه می دهد تا در سطح معناداری با شما ارتباط برقرار کنند.

ساختن یک برند می تواند دلهره آور باشد. در واقع، بسیاری از کسب و کارهای کوچک احساس می‌کنند که این چیزی است که فقط «بزرگ‌ها» می‌توانند از عهده آن برآیند. اما برندسازی کاری است که هر شرکتی می تواند انجام دهد اگر از چند قانون اساسی پیروی کنید.

تاثیر برند بر طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ 

داشتن یک برند حتی در ظاهر می تواند تاثیرگذار باشد. طراحی سایت مطابق یک برند هماهنگی را به نمایش می گذارد که قابل احترام و توجه است. در سئو و بهینه سازی سایت، گوگل توجه خاصی به برند ها دارد، و اگر متوجه شود سایت متعلق به یک برند مطرح است، آنرا معتبر دانسته و مطالب آنرا در صدر نتایج جستجو نمایش می دهد.

برندسازی چیست؟

برند یک اکوسیستم کامل از نحوه ارتباط شما با دنیای خارج است. به طور خلاصه، برند شما یک وعده به مردم در مورد نحوه انجام تجارت است. این وعده بر نحوه ساخت وب سایت خود، نحوه ایجاد کارت ویزیت، حتی نحوه پاسخگویی به پیام ها و نظرات تأثیر می گذارد – زیرا سبک، رنگ ها و کلماتی که انتخاب می کنید باید منعکس کننده احساسات مشتریان شما هنگام استفاده از محصول شما باشد.

چگونه یک برند بسازیم

ساختن یک برند می تواند یک فرآیند ساده باشد به شرطی که عناصر خلاقانه را به چند مرحله ساده تقسیم کنید. اگر متوجه شدید که مراحل را دوباره مرور می کنید، نگران نباشید، این بخشی طبیعی از توسعه هویت برند است. ممکن است تصمیم بگیرید تا بعداً متوجه شوید که با سایر عناصر طراحی کسب و کار شما سازگار نیست.

فقط زمینه را ایجاد کنید و هر زمان که لازم به نظر می رسد، عناصر مختلف برند خود را دوباره بررسی کنید. حالا بیایید فرآیند ساخت برند را شروع کنیم.

1. مخاطبان و رقبای هدف خود را تجزیه و تحلیل کنید

هر بخشی از برنامه ریزی برای کسب و کار شما باید سطحی از تحقیقات بازار را شامل شود و برند شما نیز تفاوتی ندارد. شما باید پاسخ سوالاتی مانند این که مخاطب هدف شما کیست را بدانید؟ چرا محصول یا خدمات شما بهتر از رقبا است؟ چه کاری انجام می دهید که هیچ کس نمی تواند انجام دهد؟

تلاش برای پاسخ به این سؤالات به شما کمک می کند تا در مورد اینکه چه چیزی با مشتریان بالقوه شما طنین انداز می شود و چگونه کسب و کارهای فعلی در بازار خود را نشان می دهند فکر کنید. این می تواند بلافاصله جهت تلاش های برندسازی شما را مشخص کند. یا به حذف گزینه هایی که قبلاً انتخاب شده اند یا با مشتریان ارتباط ندارند کمک می کند. یا تصاویر، لحن، کپی و گرافیکی را برجسته می کند که بهترین طنین انداز را با مشتری ایده آل شما دارد. در هر صورت، به سادگی شما را برای تفکر انتقادی در مورد جنبه های بصری و ارتباطی برندتان آماده می کند.

2. نام تجاری خود را تعریف کنید

محصولات و خدمات شما برای همه نخواهد بود. برند شما باید آن را با خاص بودن منعکس کند. با داشتن تمرکز و شخصیت واضحی که مخاطب هدف شما بتواند با آن شناسایی شود. شما احتمالاً در هنگام تعریف ارزش پیشنهادی و بیانیه مأموریت خود، برخی از این موارد را پشت سر گذاشته اید. اما در صورتی که لازم نیست یا نیازی به پیشرفت بیشتر ندارید، در اینجا چند راه برای انجام این کار وجود دارد.

تداعی کلمه

چگونه کسب و کار خود را تعریف می کنید؟ آیا استقبال کننده و با شخصیت است؟ آموزشی و آموزنده؟ شاید کمی احمقانه و شیطنت آمیز؟

سعی کنید فقط در 3 تا 5 کلمه شخصیت برند خود را تقویت کنید. این به شما کمک می کند تا هر عنصر نام تجاری خود را به ساده ترین شکل آن متراکم کنید. اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید، سعی کنید ابتدا مخاطب خود را تعریف کنید و ببینید آیا همان کلمات با تصویر برند شما مطابقت دارند یا خیر. در پایان، این می تواند به تعریف صدا و لحن شما برای تصاویر و کپی کمک کند.

پیشنهاد ارزش شما چیست؟

اگر قبلاً این کار را انجام نداده اید، باید مشخص کنید که چرا کسب و کار شما ارزشمند است. چه چیزی آن را از رقبا متمایز می کند؟ چه مشکلی را برای مشتریان شما حل می کند؟

شما باید بدانید که مزایایی که ارائه می کنید و اینکه چگونه پیشنهادات شما بهتر از آنچه در حال حاضر وجود دارد، است. اگر این کار را نکنید، یا نتوانید آن را تنها در چند جمله توضیح دهید، برای دور کردن مشتریان از رقبای خود زمان بسیار دشواری خواهید داشت.

برند خود را با یک توییت بفروشید

اکنون وقت آن است که سعی کنید آن دو قطعه آخر را کنار هم قرار دهید. شما ایده ای دارید که شخصیت تجاری شما چیست و چه ارزشی برای میز به ارمغان می آورید. اکنون، سعی کنید آن عناصر را بردارید و آنها را تنها در 280 کاراکتر منتقل کنید.

شما باید بتوانید این کار را به طور مداوم انجام دهید، اما اگر در ابتدا مشکل دارید، نگران نباشید. اصلاح ارتباطات شما زمان می برد، اما تمرین این کار از همان ابتدا، کپی رایتینگ اجتماعی و آنلاین را بسیار آسان تر می کند. همچنین توضیحات مختصری درباره برندتان به شما می دهد که می توانید در تبلیغات، ایمیل ها، نوشتن طولانی مدت و غیره آن ها را گسترش دهید.

3. نام خود را انتخاب کنید

امیدواریم، تحلیل رقابتی و تمرین‌های تعیین برند، ایده‌هایی را برای نام‌گذاری کسب‌وکارتان به شما داده است. اکنون همانطور که قبلاً گفتیم، نام تجاری بسیار بیشتر از نام و لوگوی شماست، اما نام شما مقداری وزن دارد. از بسیاری جهات، این کلمه یا عبارت است که سایر عناصر برند شما را گرد هم می آورد، اما این چیزی نیست که به برند شما شخصیت می بخشد.

تمام آنچه گفته شد، شما می خواهید نامی را انتخاب کنید که منحصر به فرد باشد و در حال حاضر انتخاب نشده است. شما چیزی می خواهید که به راحتی به خاطر بسپارید و به اندازه کافی گسترده باشد تا با کسب و کار خود رشد کنید. در حال حاضر، در واقع ایجاد یک نام می تواند دشوار باشد، بنابراین در اینجا چند راه برای انجام آن وجود دارد.

دو کلمه را با هم ترکیب کنید

فیس بوک،pchat، Skillshare تنها چند نمونه از کلمات توصیفی هستند که در کنار هم قرار گرفته اند. این نام‌های تجاری سریع هستند، به توضیح محصول کمک می‌کنند (پس از درک آن)، و تکرار آن دشوار است. سعی کنید از تعدادی از کلماتی که در تمرین قبلی برند خود تعیین کرده اید استفاده کنید تا ببینید آیا آنها با هم کار می کنند یا خیر.

ادعای یک کلمه مشترک

Apple، Uber، Basecamp، Slack کلمات ساده و تا حدودی رایجی هستند که معنای جدیدی به خود گرفته اند. برخی از برندها، مانند Basecamp، کمی توصیفی یا استعاری تر هستند. در حالی که بقیه برای ارائه محصولات یا خدمات خود تکامل یافته اند. Slack حتی به یک فعل تبدیل شده است که توسط مشتریان هنگام ارجاع به ارسال یک پیام فوری استفاده می شود.

باز هم، لیست اولیه توصیفگرهای خود را حذف کنید تا ببینید چه چیزی ممکن است در اینجا کار کند. همچنین می‌توانید راه‌حل‌های کلی فعلی را که می‌توان به عنوان یک نام تجاری مدرن ادعا کرد، نگاه کنید.

مخفف ها 

آیا نمی توانید یک نام تجاری ساده تک کلمه ای پیدا کنید؟ ممکن است زمان آن رسیده باشد که یک مخفف ایجاد کنید. CVS، AT&T، HBO و غیره همه برندهای معروفی هستند که هرگز از نام کامل خود استفاده نمی کنند، اما به همان اندازه به یاد ماندنی هستند. همچنین می‌توانید با حذف حروف صدادار، کلمات را تغییر دهید تا همان اثر را داشته باشید. Tumblr، Scribd و Flickr تنها چند نمونه هستند که به ذهن می رسند.

مطمئن شوید که نام شما گرفته نشده است

مهم است که هنگام مرتب کردن گزینه‌های احتمالی، در دسترس بودن نام خود را تأیید کنید. پیدا کردن نام تجاری عالی می تواند واقعاً دلخراش باشد، فقط متوجه می شوید که قبلاً علامت تجاری شده است. این مقاله را در مورد انتخاب نام های تجاری برای ایده ها و فرآیندها بررسی کنید تا به شما کمک کند تا بررسی کنید که آیا نامی گرفته شده است یا خیر.

یک ابزار برنامه ریزی سریع پر کردن جای خالی را دریافت کنید. LivePlan را دریافت کنید

4. رنگ های برند و تایپوگرافی را انتخاب کنید

با داشتن یک نام، اکنون باید برند خود را به صورت بصری تثبیت کنید. این اغلب احساسی ترین مؤلفه برای مشتریان است و در روانشناسی خرید نقش دارد.

انتخاب رنگ

رنگ های شما باید حسی را منتقل کنند. در حالی که این موضوع از بسیاری جهات ذهنی است، دلایلی وجود دارد که چرا صنایع خاص اغلب به سمت ترکیب‌های رنگی مشابه گرایش پیدا می‌کنند. به عنوان مثال، فست فود اغلب از ترکیب زرد و قرمز برای تاکید بر هیجان، گرما و گرسنگی شما استفاده می کند.

اکنون، یافتن سایه مناسب سبز، یا سایه مناسب قرمز یا فقط ترکیب مناسب زرد و خاکستری می تواند در تثبیت موقعیت غیرقابل تسلط در ذهن مشتری شما شگفتی ایجاد کند. مهم است که سیستمی از رنگ های برند بسازید که شامل رنگ های اصلی در ترکیب با لهجه های پررنگ باشد.

همچنین باید خوانایی متن سفید و سیاه را نسبت به انتخاب رنگ خود و همچنین تغییراتی که مطابق با ADA هستند در نظر بگیرید. اگر می توانید، سعی کنید چندین سایه مختلف در پالت خود داشته باشید که بتوانید در موقعیت های مختلف برندسازی کار کنید تا این کار بسیار آسان تر شود.

انتخاب فونت

تایپوگرافی روشی ظریف اما بسیار تاثیرگذار برای انتقال پیام برند شماست. نوع مدرن sans-serif به دنیا می گوید که شما مبتکر هستید و آماده یافتن راه حل های غیرمنتظره هستید. نوع سنتی سریف به دنیا می گوید که شما قابل اعتماد و قابل اعتماد هستید. حتی می‌توانید با ترکیبی از سبک‌های نوع سریف و سان‌سریف آزمایش کنید تا یک بیان برند کاملاً منحصربه‌فرد ایجاد کنید. وب‌سایت‌ها، تبلیغات چاپی و بروشورهای شرکت‌هایی با نام تجاری مشابه شما را پیدا کنید و به فونت‌هایی که انتخاب کرده‌اند نگاه کنید.

همچنین به خاطر داشته باشید که برای استفاده از وب و تبلیغات، احتمالاً تغییرات فونت متفاوتی را می خواهید که می تواند برای سربرگ و کپی بدنه استفاده شود. این کمک می کند تا فوراً کپی را برای کاربر متمایز کند بدون اینکه تحت تأثیر تعداد زیاد کلمات قرار گیرد.

5. شعار خود را بنویسید

شعار یا شعار شما بسیار شبیه به ارزش پیشنهادی شماست. این یک شعار مختصر و توصیفی است که اغلب در کنار لوگوی شما، در تبلیغات، در بایوس اجتماعی و هر جای دیگری که مرتبط به نظر می رسد قرار می گیرد. یک شعار خوب باید کوتاه (حداکثر یک جمله) و به یاد ماندنی باشد. اگر می توانید، باید یک فراخوان سبک برای اقدام برای مشتریان شما نیز ایجاد کند.

اکنون، شعار شما می تواند در طول زمان با رشد کسب و کار شما تغییر کند. ممکن است متوجه شوید که ارزش پیشنهادی شما به سادگی تغییر می کند یا بالغ می شود، یا اینکه برداشت اصلی شما در واقع نشان دهنده برند شما نیست. بنابراین، زیاد به این موضوع معطل نشوید و با خیال راحت به تکرار و آزمایش کپی شعار ادامه دهید.

6. تصاویر برند را جمع آوری کنید

عکاسی واقعاً می‌تواند تخیل و کیف پول مشتریان بالقوه را جذب کند. عکس‌هایی که به خوبی انتخاب شده‌اند با موضوعی ثابت تفاوت زیادی در نحوه درک برند شما ایجاد می‌کنند. فقط به نایک فکر کنید و اینکه عکاسی برند آنها چقدر پیام برند آنها را منتقل می کند.

چند سایت عکاسی مانند Getty یا iStock را مرور کنید و شروع به ساخت مجموعه ای از عکس هایی کنید که نشان دهنده برند شما هستند. کلمات کلیدی را که در تمرین تداعی کلمه خود شناسایی کرده اید وصل کنید و ببینید چه چیزی ظاهر می شود. می‌توانید از این تصاویر در مواد تبلیغاتی، در وب‌سایت خود استفاده کنید، و زمانی که تمام مطالب برند خود را طراحی می‌کنید، باید به شما ایده بدهد.

فقط مطمئن شوید که استفاده از عکس شما ثابت است و پیام برند شما را منعکس می کند.

یک عکاس باشید یا خودتان عکس بگیرید تا تصاویر منحصر به فردی ایجاد کنید که در یک مقطع زمانی مختص کسب و کار شما باشد.

7. لوگوی خود را ایجاد کنید

بالاخره در حال طراحی لوگو هستیم. این اغلب اولین چیزی است که به ذهن می رسد، اما واقعاً باید در وسط فرآیند طراحی انجام شود. دستیابی به یک تصویر بصری بسیار زیبا بسیار آسان است، که به معنای واقعی کلمه هیچ معنایی برای پیام اصلی برند شما ندارد.

و اکنون شما گزینه های فونت و رنگ و همچنین تصاویر مرجعی دارید که می توانند به ظاهر لوگوی شما کمک کنند. همانطور که شروع به طراحی آن می کنید، مطمئن شوید که در نظر داشته باشید که لوگوی شما در کجا قرار خواهد گرفت و اندازه آن در اندازه های مختلف چقدر آسان خواهد بود. ممکن است لازم باشد اجزا یا تغییرات مختلفی را ایجاد کنید که عناصری از لوگوی اصلی شما را می گیرند اما برای اندازه یا موارد استفاده منحصر به فرد تنظیم می شوند. احتمالاً با لوگویی مواجه خواهید شد که نام کسب و کار شما را در کنار نوعی نماد قرار می دهد.

به دنبال راه هایی برای ساده سازی باشید

به عنوان مثال، استارباکس به آرامی لوگوی خود را به یک نشان ساده تبدیل کرده است. آن‌ها هنوز از فونت و لوگوی اصلی نام تجاری در موارد خاص استفاده می‌کنند، اما برای حذف عناصر اضافی تلاش کرده‌اند زیرا به رسمیت شناخته شده‌تر از برند به دست آورده‌اند.

بنابراین، درست مانند شعار خود، از بازدید مجدد و تنظیم لوگوی خود در طول زمان نترسید. اگر به مقداری الهام، همراه با یک راه ساده برای ایجاد لوگوی خود نیاز دارید، سازنده لوگو Canva را بررسی کنید.

8. مشخص کنید به چه دارایی های برندسازی نیاز دارید

امیدواریم در طول فرآیند ایجاد برند به این موضوع فکر کرده باشید، اما زمان آن رسیده است که دارایی های نام تجاری خود را برای کسب و کار خود مستحکم کنید. این فراتر از اصول اولیه تعریف عناصر اصلی است و در واقع به شما کمک می کند تا تصاویر بصری خاصی را فهرست کنید که باید برند خود را با آن تطبیق دهید. این شامل مواردی مانند:

 • صفحات وب
 • پست های رسانه های اجتماعی
 • تبلیغات دیجیتال
 • دارایی های ویدیویی
 • کارت بازرگانی
 • پوشاک
 • تبلیغات چاپی
 • سرصفحه های ایمیل
 • برگردان های پنجره

و این فقط برای نام بردن چند دسته کلی است. برای شروع نیازی به فهرست کاملی ندارید و صادقانه بگوییم، ممکن است منطقی تر باشد که آنها را به پروژه های فردی تقسیم کنید که بتوانید بر اساس نیازهای کسب و کار خود اولویت بندی کنید. به احتمال زیاد، ابتدا باید به دنبال تطبیق برند خود با وب سایت خود باشید و سپس از آنجا بروید.

9. دستورالعمل های برند را تعیین کنید

آخرین کاری که می خواهید انجام دهید این است که با ایجاد دستورالعمل های برند، نام تجاری خود را رسمی کنید. این موضوع اصول اولیه برند شما و همچنین نحوه برخورد با آن را هنگام نمایش در رسانه های مختلف پوشش می دهد. به احتمال زیاد، در ابتدا همه احتمالات را نخواهید داشت، اما این به شما منبعی از حقیقت را می‌دهد تا در مواقعی که نیاز به ایجاد تصاویر جدید است، به آن مراجعه کنید.

ممکن است بهتر باشد با یک شرکت طراحی کار کنید یا به طور بالقوه یک طراح را استخدام کنید تا به تنظیم دستورالعمل های شما کمک کند. اما اگر می‌خواهید خودتان فرصتی برای ساخت یکی از آن‌ها داشته باشید، ارزش آن را دارد که دستورالعمل‌های شرکت‌های دیگر را بررسی کنید.

بیرون بروید و برند خود را بسازید


ایناهاش! اجزای یک نام تجاری موفق از جمله صدای برند شما، عکاسی از برند شما، رنگ های برند شما و سبک های نوع برند شما – همه در یک سیستم برند هوشمند و کاملا متقاعد کننده جمع شده اند.

آسان؟ نه. سرگرم کننده؟ آره. ارزش دارد؟ کاملا. اگر به هر یک از شرکت‌های متحرک دنیا مانند اپل و استارباکس و نایک نگاهی بیندازید، مطمئناً یک سیستم برند استراتژیک و سنجیده پیدا خواهید کرد. فقط این اصول اولیه برند را در ذهن داشته باشید و پایه و اساس کسب و کاری را خواهید داشت که واقعاً می تواند آزمایش زمان را تحمل کند.

10. دامنه خود را انتخاب کنید

ما دیدگاه های مختلفی هنگام انتخاب دامنه داریم، مثلا برخی معتقد هستند که استفاده از کلمات کلیدی اصلی هر کسب و کار را به عنوان بخشی از دامنه انتخاب کنند، این بر سئو سایت شما می تواند تاثیر گذار باشد. اما برخی معتقد هستند که بهترین شیوه برای انتخاب دامنه، انتخاب برند مطابق با برندشان هست ، مثلا گوگل وب سایت خود را بهترین موتور جستجو نگذاشت، یا آمازون یک برند را به جای استفاده از کلمات کلیدی در دامنه خود را انتخاب کرد.

مطلب مرتبط: راهنمای جامع انتخاب دامنه 

4 هدف برای طراحی وب سایت شما
توسط وایت برد بازاریابی – شنبه. 28 اکتبر 2017

> BLOG> 4 هدف برای طراحی وب سایت شما
طراحی وب سایت امروزه بصری تر و ساده تر از قبل است. همچنین از نقطه نظر طراحی و بهینه سازی پیچیده تر و استراتژیک تر است. اساساً، ما وب‌سایت‌هایی می‌سازیم که طوری به نظر برسند که ما آنها را زیاد طراحی نکرده‌ایم. ما سخت کار می کنیم تا ساده به نظر برسد.

هنگام طراحی یک وب سایت جدید یا به روز رسانی وب سایت فعلی خود، عوامل زیادی باید در نظر گرفته شوند، از جمله اینکه چگونه هویت برند شرکت شما را منعکس می کند، چگونه در جستجوی Google ظاهر می شود، چگونه برای مشتریان یا مشتریان شما ظاهر می شود و برای چه کاری انجام می دهد. حراجی.

چگونه فرآیند طراحی را ساده می کنید و به اهداف خود می رسید؟ ما چهار هدف کلیدی را که باید هنگام ساخت و یا به روز رسانی وب سایت خود در نظر داشته باشید، ترسیم کرده ایم.

وب سایت خود را برای مشتریان خود طراحی کنید
وب سایت خود را برای جستجوی موبایل بسازید
وب سایت خود را طوری بسازید که گوگل آن را می بیند
برای مشتریان خود و گوگل محتوا بنویسید
وب سایت خود را با در نظر گرفتن مشتریان خود طراحی کنید
بیش از نیمی از بازدیدکنندگان وب سایت کمتر از 15 ثانیه را در وب سایت شما صرف می کنند. بنابراین، شما تقریباً این مقدار زمان دارید تا مشتریان بالقوه خود را وادار کنید تا همان کاری را که شما می خواهید انجام دهند. چگونه این کار را تنها در 15 ثانیه انجام می دهید؟

یک یا دو مورد را که کاملاً می خواهید مشتریان بالقوه در وب سایت شما انجام دهند، شناسایی کنید:
برای برنامه ریزی تماس بگیرید؟
بخرم؟
برنامه ریزی آنلاین؟
روی فروش یا تبلیغی که در حال اجرا هستید کلیک کنید؟
این اهداف ممکن است در طول زمان تغییر کنند، بنابراین فقط مطمئن شوید که وب سایت خود را به روز می کنید تا اولویت های شما را منعکس کند.

سپس، هنگام طراحی وب سایت خود برای مشتریان خود، این هشت مورد را در نظر داشته باشید.

مطمئن شوید که اهداف 15 ثانیه‌ای شما در بالای صفحه برجسته شده‌اند تا بینندگان فوراً آنها را ببینند.
اطلاعات تماس خود را به هر صفحه از وب سایت خود اضافه کنید و تماس با شرکت خود (تماس، برنامه زمانی و غیره) را آسان کنید دکمه تماس با ما
یک فراخوان برای اقدام (CTA) به طور برجسته در بالای صفحه و در هر صفحه اضافه کنید. به مشتریان فرصت ها و گزینه های متعددی بدهید تا کاری را که می خواهید انجام دهند – با شما تماس بگیرند، سفارش دهند، خرید کنند، برنامه ریزی کنند. اسکرین شات از خدمات ما
دکمه های ناوبری خود را ساده و آسان نگه دارید. گزینه های ناوبری زیاد باعث سردرگمی بازدیدکنندگان وب سایت شما می شود.
مکان نقشه خود را به صفحه اصلی وب سایت خود و در صفحه تماس خود اضافه کنید. ما در واقع توصیه می کنیم نقشه گوگل خود را در فوتر وب سایت خود قرار دهید تا در هر صفحه ظاهر شود.
تصاویری اضافه کنید که نشان دهنده برند شما باشد. اگر می توانید، از عکاسی استوک دوری کنید.
نظرات مشتریان را به وب سایت خود اضافه کنید تا به مشتریان احتمالی اجازه دهید نگاه عمیق تری به توانایی های خدمات مشتری شما داشته باشند.
کپی بنویسید که با مشتریان شما و مشتریان جدید بالقوه صحبت کند. زبان صنعت خود را به حداقل برسانید و روشی را بنویسید که مشتریان شما جستجو می کنند.
وب سایت خود را برای جستجوی موبایل بسازید
گوگل فهرست برجسته ای از بهترین اجزای یک وب سایت موبایل را ارائه کرده است. در اینجا موارد مورد علاقه ما وجود دارد:

فراخوان‌های خود را برای اقدام در کانون توجه قرار دهید.
دعوت به اقدام متخصصان پریودنتیک Stoner

منوی پیمایش خود را کوتاه و به راحتی بخوانید.


یک پنجره جستجو برای ناوبری آسانتر اضافه کنید. گوگل می‌گوید که بازدیدکنندگان وب‌سایت تلفن همراه می‌خواهند یک سایت را با شرایط خود جستجو کنند.


بازگشت به “خانه” را آسان کنید. بازدیدکنندگان موبایل می خواهند به راحتی به صفحه اصلی بازگردند.


وب سایت خود را طوری بسازید که گوگل آن را می بیند
طراحی و نگهداری وب سایت خود را همانطور که گوگل سایت شما را در حین جستجو می بیند. بهینه سازی موتور جستجو تضمین می کند که کاربرانی که خدمات یا محصول شما را جستجو می کنند وب سایت شما را پیدا می کنند. در زیر 13 مورد بسیار ساده وجود دارد که می توانید در فرآیند طراحی وب سایت خود بگنجانید.

کلمات کلیدی را در جایی که بیشترین اهمیت را دارند ذکر کنید.
کلمات کلیدی خود را به عنوان وب سایت، نام دامنه، توضیحات، برچسب، کلمات کلیدی، دسته بندی وبلاگ، عنوان صفحه و محتوای صفحه اضافه کنید.

به صفحات داخلی سایت خود پیوند دهید.
از ساختار URL صفحه که شامل کلمات کلیدی است استفاده کنید
مطمئن شوید که سرعت صفحه شما تا حد امکان سریع است
زمان بارگذاری صفحه برای رتبه بندی کلیدی است. پخش کننده های موسیقی، تصاویر بزرگ، گرافیک های فلش، فیلم ها را کوچک کنید و افزونه های غیر ضروری را حذف کنید.

تصاویر و ویدیوهای خود را نام ببرید
گوگل ممکن است به تصاویر شما نگاه نکند، اما تمام محتوای وب سایت شما، از جمله نام تصویر و ویدیوی شما را بررسی می کند.

وب سایت خود را مرتباً با محتوای جدید به روز کنید
هر هفته یک وبلاگ به وب سایت و وبلاگ خود اضافه کنید
محتوا را طوری بنویسید که یک شخص واقعی فکر می کند (بهداشت در مقابل نظافت)
مطمئن شوید که وب سایت شما توسط موتورهای جستجو ایندکس شده است
سئوی محلی خود را با اطمینان از مطابقت نام، آدرس و شماره تلفن خود در تمام نقل‌قول‌ها، بهینه کنید، که مهمترین آنها نمایه کسب و کار Google شما است.
پیوند به وب سایت های دیگر با محتوای مرتبط
وب سایت های دیگر را به وب سایت خود پیوند دهید.
نام دامنه خود را حفظ کنید.
سن URL شما یک عامل کلیدی برای جستجو و رتبه سایت است.

فقط زمانی که نام تمرین خود را تغییر می دهید و غیره آن را تغییر دهید.

ویژگی های یک سایت موفق 

طراحی سایت ساده و حرفه ای 

سادگی در طراحی یکی از ویژگی هایی است که هر طراح حرفه ای بر آن تاکید دارد. آنها مطابق فیدبکی که از مخاطبان سایت ها دیده اند ، این را مهم می دانند که تا حد ممکن سایت خود را ساده و زیبا نگه دارید. از رنگ ها به تعداد استفاده کنید، فونت ها باید خوانا باشد ( از فونت های زیادی استفاده نکنید) رنگ نوشته باید با رنگ نوشته کاملا در تضاد باشد تا نوشته به راحتی خوانده شود . استفاده از تصاویر و گرافیک مناسب می تواند به زیبائی طراحی سایت بیافزاید .

طراحی سایت حرفه ای 

قیمت طراحی وب سایت 

تعرفه و قیمت طراحی وب سایت برمبنای نوع وب سایت ، روش طراحی ، خدمات درخواستی و  پشتیبانی برآورد می گردد. بهترین شانس هر کارفرمائی است که طراح وب سایت حرفه ای و منصفی را بیابد .

یکی از علت هایی که مشتریان در ابتدا گیج می شوند قیمت های متفاوتی است که شرکت های طراح سایت اعلام می کنند .

واقعیت  آن است که قیمت گذاری طراحی وب سایت در ایران بیشتر سلیقه ای است  و خیلی از استانداردهای خاصی پیروی نمی کند. یعنی بیشتر از آنکه بر مبنای مدت زمان طراحی و نوع طراحی باشد ، بیشتر سلیقه ای می باشد .

غیر از موردی که ذکر شد ، قیمت طراحی وب سایت به عوامل گوناگونی بستگی دارد .

طراحی وب سایت با اصول سئو – طراحی سایت سئو بیس

نکات عالی در زمینه سئو SEO که طراحی وب سایت شما را بهبود می بخشد. چگونه سایت با اصول سئو طراحی کنیم. وب سایت حرفه ای باید در نتایج گوگل رتبه مناسب داشته باشد. سئو از بخش های مختلف تشکیل شده است ، اما نکاتی هست که شما در طراحی سایت باید به آنها توجه کنید تا رتبه سئو بهتری داشته باشید .

 

بهبود سئو سایت برای موتورهای جسستجو

طراحی وب سایت عالی برای هر کسب و کاری که سعی می کند به صورت آنلاین موفق باشد ، مهم است ، اما اگر وب سایتی در رتبه بندی جستجوی خوب شانس نداشته باشد ، افراد کمی ممکن است آن را ببینند. برای جلوگیری از داشتن وب سایتی که با موتورهای جستجو سازگار نیست ، فقط باید برخی اصول اولیه سئو SEO و شیوه های خوب توسعه محتوا را در نظر بگیرید.

من به عنوان یک طراح وب ، خیلی فکر کردم که با چه مسائلی روبرو شده ام و مسائلی را که از  دیگران شنیده ام هنگام ساختن وب سایت با در نظر گرفتن سئو SEO با آن برخورد می کنند. در اینجا نکات مهم  سئو SEO ارگانیک وجود دارد که می تواند شما را به طراحی وب سایت با اصول سئو SEO  هدایت کند بدون این که خلاقیت و سبک خود را قربانی کنید.

پیشنهاد طراحی سایت – نکات مهم در طراحی سایت

نکته مهم پیشنهاد طراحی سایت که در طراحی وب سایت بسیار موثر  و مهم هستند و این  پیشنهادات  توسط طراحان حرفه ای پیشنهاد می شود .

در اینترنت ، نکات مربوط به طراحی وب سایت یک چالش است. بسیاری از مردم در مورد ظاهر وب سایت نظراتی دارند. دلیل این امر این است که ، تا حدودی ، طراحی ذهنی است. چیزی که یک نفر می پسندد ، ممکن است برای دیگری نفرت انگیز باشد.

در عین حال ، نوع طراحی وب سایت یکی از مهمترین عوامل موفقیت یک وب سایت است. در حقیقت ، تقریبا نیمی از مردم می گویند که طراحی سایت عامل اصلی آنها برای قضاوت در مورد اعتبار یک شرکت است. در نتیجه ، بر تبدیل ، نرخ بازگشت و موارد دیگر نیز تأثیر می گذارد.

چه پیشنهاداتی برای طراحی سایت در ذهن  دارید

احتمالا اکثر مردم در مورد ظاهر یک سایت نظر می دهند و این نظرات می تواند به واقعیت بسیار نزدیک باشد. اما موفقیت یک سایت تنها در گرو زیبایی سایت  نیست .  اما نکات مهمی از چشم بسیاری پنهان می ماند و فقط در طی زمان این نکات و پیشنهادات مهم در طراحی سایت خود را نشان می دهند.

پس اگر می خواهید سایتی برای خود طراحی کنید، سعی کنید مانند حرفه ای ها به پشت پرده و فونداسیون و معماری سایت نیز توجه داشته باشید ، خیلی احساسی برخورد نکنید، مفتون ظاهر سایت نشوید. امروز نصب یک قالب زیبا روی وردپرس کار سختی نیست . اما رعایت نکات مهم در طراحی سایت حرفه ای مطلب دیگری است ، واقعی است و در موفقیت دیجیتال مارکتینگ شما موثر است

دیگر به احساسات خود تکیه نکنید و کارهایی را انجام دهید که پیشنهاد طراحی سایت توسط حرفه ای ها مطرح می شود .

در ادامه ، چند نکته و ترفند مبتنی بر تحقیق در مورد نحوه بهبود طراحی وب سایت خود خواهید یافت.

خلاصه وب سایت یا Website Brief

یک خلاصه طراحی وب سایت Website Brief خوب برای یک پروژه طراحی وب موفق بسیار مهم است. مطمئن شوید که پروژه شما با یک خلاصه طراحی ساخته شده موفق است.

با استفاده از خلاصه وب سایت، می توانید به آن اهداف و موارد دیگر دست یابید. یک طرح کلی از آنچه پروژه پوشش می دهد می تواند به شما کمک کند تا سازماندهی بهتری داشته باشید، در مسیر خود بمانید و به بودجه خود پایبند باشید. همچنین راهی برای جلوگیری از خزش دامنه و مدیریت انتظارات فراهم می کند.

خلاصه طراحی سایت Website Brief چیست؟


یک خلاصه طراحی وب سایت، فرآیند طراحی وب سایت، الزامات و جدول زمانی را تشریح می کند. هدف آن ارائه درک روشنی از آنچه از نظر گردش کار پروژه، محصولات، زمان تحویل و خدمات پس از راه اندازی مورد انتظار است، برای هر دو طرف فراهم می کند.

این خلاصه همچنین برآورد دقیق تری از هزینه های پولی و مقیاس های زمانی را به مشتریان ارائه می دهد. این نتیجه شناسایی همه الزامات کلیدی و قابل تحویل در مراحل اولیه است.

چه کسی باید یک خلاصه طراحی وب Website Brief ایجاد کند؟


خلاصه طراحی وب سایت معمولاً توسط کسب و کار، پس از امضای قرارداد با مشتری طراحی وب، ایجاد می شود. مهم است که چند بخش کلیدی از اطلاعات را شناسایی کنید که می توانند به پروژه شما کمک کنند تا در مسیر و در حد بودجه باقی بماند. آنها همچنین می توانند توسط متخصصان وب که پیشنهاد ایجاد سایت برای مشتریان جدید را ارائه می دهند، نوشته شوند، اگرچه در این موارد، سند به دست آمده پیشنهاد طراحی وب نامیده می شود.

در اصل، همه ذینفعان مربوطه در یک پروژه وب سایت می توانند در ایجاد خلاصه شرکت کنند. با این حال، بیشتر کار باید با مشتری باشد.

خلاصه می تواند به عنوان یک ابزار مدیریت پروژه برای حفظ کار در مسیر و مدیریت انتظارات عمل کند. همانطور که قبلاً اشاره کردیم، همچنین می تواند به جلوگیری از خزش دامنه کمک کند، که عبارت است از گسترش غیر عمدی محدوده و اهداف پروژه فراتر از آنچه در ابتدا روی آن توافق شده بود.

مطمئن شوید که همه پایه های خود را با ایجاد یک پیشنهاد طراحی وب جامع پوشش می دهید

نحوه ایجاد خلاصه وب سایت Website Brief

برای اینکه یک خلاصه طراحی وب موثر باشد، باید کامل و واضح باشد. شما نمی خواهید جایی برای تفسیر نادرست باقی بگذارید، زیرا این می تواند منجر به تجدید نظر در پروژه شود که زمان و هزینه بیشتری را می گیرد.

در زیر 10 نکته مهم ذکر شده است تا طراح وب بتواند محصول نهایی کافی ایجاد کند. مهم است که همه آنها را بدون توجه به اینکه چه کسی خلاصه می نویسد پوشش دهید.

1. شرحی از کسب و کار/شرکتی که سایت برای آن است ارائه دهید


یکی از جزئیات مهمی که خلاصه شما باید پوشش دهد، نمایه شرکت یا نمای کلی کسب و کار است. این کلید کمک به کل تیم طراحی برای آشنایی با نام تجاری و ارزش‌ها، مأموریت و چشم‌انداز آن است – که همه اینها جهت و اهداف تجاری پروژه را تعیین می‌کنند.

فهرستی از ذینفعان اصلی نیز باید در اینجا گنجانده شود. این به ویژه برای دانستن اینکه با چه کسی باید برای تحویل‌های خاص که ممکن است برای پیشبرد پروژه مورد نیاز باشد تماس بگیرید و همچنین در صورت بروز هرگونه مشکلی پاسخ دهید مفید است.

همچنین می‌خواهید هر گونه برنامه‌ای را برای رشد آینده در نظر بگیرید، زیرا این امر می‌تواند تیم طراحی را قادر سازد که پایه اولیه تغییرات مورد انتظار را تعیین کند.

2. با مروری بر وب سایت/پروژه شروع کنید

در مرحله بعد، شما می خواهید محدوده پروژه خود و تمام موارد قابل تحویل آن را تعریف کنید. پیشینه گسترده در مورد محصول نهایی تضمین می کند که همه به طور کامل از آنچه در موفقیت آن دخیل هستند آگاه هستند. برخی از نمونه‌هایی از آنچه که این مرور کلی شامل خواهد شد عبارتند از:

خواه این پروژه طراحی مجدد یک وب سایت باشد یا یک وب سایت جدید که از ابتدا ساخته می شود
همه محصولات قابل تحویل، از جمله وب سایت و همچنین هر گونه دارایی اضافی (مانند لوگو، آدرس ایمیل سفارشی، یا محتوا)
موانع بالقوه ای که ممکن است پیش بیاید و نحوه رسیدگی به آنها
برخی از جزئیات در مورد آنچه که در محدوده این پروژه نیست
میزان مشارکتی که مشتری انتظار دارد در فرآیند طراحی داشته باشد
همچنین می‌خواهید اطلاعاتی در مورد لحن یا صدای محتوای سایت، هم برای متن و هم برای تصاویر بنویسید. در نهایت، می‌خواهید هر مورد خاص مرتبط با برند مشتری، و همچنین فهرستی از قابلیت‌های کلیدی مورد نیاز وب‌سایت را ارائه دهید.

به عنوان مثال، شما باید ویژگی های مهمی را که برای برنده شدن طرح مورد نیاز است، تعیین کنید. این می تواند دکمه های Call to Action (CTA)، ادغام رسانه های اجتماعی یا حتی یک فرم تماس ساده باشد.

3. اهداف پروژه را تعریف کنید

با درک آنچه پروژه شامل می شود، می خواهید اهداف وب سایت یا مشکلاتی که انتظار می رود حل شود را بیابید. این اطمینان حاصل می کند که طراحی موثر است، در محدوده می ماند و بر آنچه برای مشتری مهم است تمرکز می کند.

برخی از اهدافی که مشتری ممکن است بخواهد وب سایت خود به آن دست یابد ممکن است شامل موارد زیر باشد:

آگاهی از برند را افزایش دهید
با یک وب سایت پاسخگو و در دسترس، حضور آنلاین را بهبود بخشید
اشتراک و فروش را افزایش دهید
سرنخ ها و پرس و جوها ایجاد کنید
از طریق وبلاگ، مستندات یا آموزش الکترونیکی به منبع اطلاعات کلیدی تبدیل شوید
همچنین ممکن است مهم باشد که بخشی در مورد وب سایت قبلی یا فعلی (در صورت وجود وب سایت موجود) درج شود. می‌توانید کارهایی را که مؤثر بوده یا نه به اشتراک بگذارید تا طراحی جدید بتواند بر روی طرح قبلی بهبود یابد.

چیزی که در اینجا باید به آن توجه کرد این است که ممکن است تنظیم ردیابی عملکرد مهم باشد. به عنوان مثال، ابزاری مانند Google Analytics را می توان برای اندازه گیری معیارهای مرتبط به منظور ارزیابی موفقیت استراتژی بازاریابی مشتری تنظیم کرد.

4. مخاطبان هدف سایت را شناسایی کنید


در مرحله بعد، شما می خواهید کاربر نهایی ایده آل برای وب سایت را شناسایی کنید.

این شامل جمع آوری اطلاعات دموگرافیک demographics ، فیرموگرافیک firmographics  و روانشناسی psychographics  می شود.

اینها ممکن است شامل سن، جنسیت، ارزش‌ها، عنوان شغلی، عادات مصرف رسانه‌ها و سایر جزئیات مرتبط باشد که ممکن است در مورد آنچه که ممکن است بیش از همه در آنها طنین‌انداز باشد، روشن کند.

درک واضح این اطلاعات شما را قادر می سازد تا سایتی را طراحی کنید که به طور موثر برای مخاطبان هدف خود طراحی شود. باید توجه داشته باشید که اگر مشتری شما این اطلاعات را به راحتی در دسترس ندارد، ممکن است مجبور شوید خودتان آن را به دست آورید. این می تواند به شما فرصتی بدهد تا خدمات تحقیقاتی کاربر خود را افزایش دهید.

وب سایت هایی ایجاد کنید که کاربران شما روی آنها کلیک می کنند
آن را به صورت رایگان امتحان کنید
چشم انداز خود را به وب سایت Pixel-Perfect تبدیل کنید
شروع به طراحی کنید


5. تحقیق در مورد رقبا Research Competitors


شناخت رقبای مشتری خود نیز هوشمندانه است. این می تواند به شما در تعریف ویژگی های اصلی برای متمایز کردن وب سایت جدید کمک کند. می توانید با بررسی سایت های آنها شروع کنید تا کسب و کار و نقاط فروش منحصر به فرد آنها را درک کنید. شما می خواهید به کارهایی که آنها درست یا غلط انجام می دهند توجه داشته باشید.

توجه به نکات دردناک مشتری که رقبا در رفع آنها ناکام مانده اند، به شما فرصتی می دهد تا آن مسائل را در طراحی خود حل کنید. همچنین می‌خواهید حوزه‌های مورد علاقه خاصی مانند عملکردهای کلیدی را نیز شامل کنید. در نهایت، ارائه لینک ها و یادداشت های مرجع را فراموش نکنید تا هیچ چیز مبهم نباشد.

6. الزامات و مشخصات طراحی سایت را فهرست کنید


گنجاندن تمام الزامات فنی و مشخصات مربوطه از قبل می تواند شما را در چندین دور تجدید نظر در آینده نجات دهد. این همچنین می تواند به شما کمک کند تا از خزش دامنه جلوگیری کنید و در هزینه های اضافی مشتری صرفه جویی کنید.

برخی از مواردی که باید در اینجا گنجانده شوند عبارتند از اعتبار ورود به سایت، مدیریت ثبت نام کاربر و موارد دیگر. ویژگی هایی از این قبیل تا حدی با توجه به نوع سایتی که می سازید تعیین می شود. به عنوان مثال، خلاصه‌ای که برای یک سایت تجارت الکترونیک ایجاد می‌شود، ممکن است دسته‌ها و تغییرات محصول، روش‌های پرداخت، کدهای تخفیف، هزینه‌های حمل و نقل و غیره را فهرست کند.

همچنین مهم است که هر گونه راهنمای سبک برند داخلی را نیز درج کنید. این نه تنها نیاز شما را به ایجاد تغییرات گسترده در آینده کاهش می دهد، بلکه می تواند به شما کمک کند تا برندسازی را در کل طراحی ثابت نگه دارید.

7. یک جدول زمانی پروژه یا جدول زمانی ایجاد کنید


این امکان وجود دارد که یک جدول زمانی مهم نباشد و یک پروژه تا زمانی که نیاز دارد طول بکشد. با این حال، این یک استثنا است تا هنجار. بنابراین، تنظیم یک برنامه و حساب برای احتمالات و تاخیرها مهم است.

دانستن برنامه از قبل می تواند به تیم شما کمک کند تا در مورد نحوه استفاده از منابع موجود در طول دوره توسعه برنامه ریزی بهتری داشته باشد. نکته مهمی که باید به آن توجه کنید این است که برنامه شما باید واقع بینانه باشد. اگر واقعاً نتوانید محصول نهایی با کیفیت را در آن بازه زمانی ارائه دهید، نمی‌خواهید برای طراحی کامل سایت در دو هفته انتظار داشته باشید.

8. بودجه طراحی وب را تعیین کنید


هزینه ساخت یک وب سایت یک افزونه بسیار مهم به خلاصه است. این امر بر جنبه های مختلفی از پروژه تأثیر می گذارد، از جمله اینکه چه نوع ابزارهایی برای ساخت سایت و دامنه کلی مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

به عنوان مثال، اگر بودجه شما پایین است، سایت شما ممکن است کمی ساده تر باشد و بیشتر به قالب ها متکی باشد. این می تواند به معنای استفاده از یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) یا سازنده وب سایت باشد.

با این حال، اگر بتوانید پول بیشتری را صرف آن کنید، تیم شما می‌تواند برای طراحی پیچیده یا خدمات پیشرفته، مانند راه‌حل‌های سفارشی، وقت بگذارد.

9. Project Deliverables را مشخص کنید


یکی از مهمترین اهداف یک وب سایت این است که همه را در یک صفحه در مورد آنچه مورد انتظار است نگه دارید. این به این معنی است که شما می خواهید تمام موارد قابل تحویل مورد توافق را درج کنید.

این شامل خود سایت و همچنین هر نوع محتوایی مانند پست های وبلاگ یا مطالعات موردی می شود. به هر حال، تأخیر در اینجا می تواند بر راه اندازی وب سایت تأثیر بگذارد. همچنین باید مشخص شود که چه کسی مسئول کپی‌نویسی و انواع دیگر موارد قابل تحویل است، بنابراین به راحتی می‌توان به زودی به مسائل احتمالی رسیدگی کرد.

زمانی که آن را به محتوای وب سایت می رسد، دانستن اینکه آیا مشتری شما انتظار دارد که محتوای وب سایت بهینه شود یا خیر مفید است. این فرصتی است برای فروش خدمات خود در این زمینه. برای مثال، ممکن است حتی از اهمیت تنظیم نقشه سایت برای سایت نهایی آگاه نباشند، یا در مورد فرصت های بازاریابی آنلاین مانند کمپین های تبلیغاتی Pay Per Click (PPC) آگاهی نداشته باشند.

اگرچه احتمالاً موارد تحویلی خود را در بخش نمای کلی پروژه قرار داده اید، ارزش دارد که دوباره آنها را فهرست کنید. تعریف این موارد برای ایجاد و حفظ محدوده پروژه و همچنین بودجه کلیدی است.

10. درباره نحوه مدیریت میزبانی و نگهداری بحث کنید


مشتریان طراحی وب اغلب به آژانس های طراحی خود اجازه می دهند میزبانی و نگهداری سایت هایشان را انجام دهند. به طور کلی، متخصصان در صنعت درک بهتری از منابع موجود و بهترین خدمات خواهند داشت.

برخی از اطلاعات کلیدی برای اضافه کردن به این بخش از خلاصه طراحی وب عبارتند از اینکه چه کسی مسئول به دست آوردن نام دامنه و میزبانی است، و همچنین میزان پشتیبانی مداوم مشتری از طراح انتظار دارد.

اگر وب‌سایتی را طراحی  می‌کنید اما می‌خواهید ترتیبات میزبانی خود را انجام دهید، باید آن را در خلاصه بنویسید. صرف نظر از اینکه چه کسی مسئول این امر است، مهم است که اطمینان حاصل شود که انتخاب ارائه دهنده میزبانی به ساخت یک سایت سریع و امن کمک می کند.

18 مورد از بهترین وب سایت سازهای رایگان در سال 2022

حفظ یک کسب‌وکار موفق بدون یک  طراحی وب‌سایت کاملاً کاربردی، واکنش‌گرا و سازگار با سئو تقریباً غیرممکن است – اما لازم نیست هزینه‌های زیادی پرداخت کنید.

گزینه های زیادی برای ساخت و طراحی یک وب سایت به صورت رایگان وجود دارد که بسیاری از آنها به دانش برنامه نویسی کمی نیاز دارند. و این سازندگان وب سایت اغلب از نظر کیفیت با گزینه های پولی خود قابل رقابت هستند، به ویژه برای مشاغل کوچک یا برندهای شخصی.

سازندگان وب سایت رایگانی که امروز به اشتراک می گذاریم مزایای SEO، سیستم های تجزیه و تحلیل تعبیه شده، بهینه سازی موبایل و قالب هایی با ظاهر حرفه ای را ارائه می دهند. اگر بودجه کمی دارید ، اینها گزینه جایگزین هستند.

بهترین سایت سازهای رایگان free website builders

در ادامه بخوانید بهترین سازندگان وب سایت رایگان را بررسی کنید، بنابراین می توانید یک وب سایت رایگان بدون افت کیفیت بسازید.

 سایت ساز رایگان HubSpot 

ایجاد یک وب سایت با برند زیبا لازم نیست پیچیده باشد. اگر هنگام ایجاد وب سایت خود از مسیر DIY استفاده می کنید و تجربه برنامه نویسی ندارید، این سازنده وب سایت را با کشیدن و رها کردن امتحان کنید.

در سازنده وب سایت HubSpot، تم ها و قالب هایی وجود دارد که راه اندازی وب سایت جدید شما را سریع و آسان می کند. با استفاده از این ابزار، می‌توانید وب‌سایت خود را مستقیماً به CRM خود متصل کنید تا فرم‌های تماس، درخواست‌های چت زنده و موارد دیگر را به صورت یکپارچه کنید.

لینک: HubSpot Drag-and-Drop Website Builder

 

سایت ساز رایگان Wix

Wix با 110 میلیون کاربر یکی از محبوب ترین سازندگان وب سایت رایگان است. پلتفرم کاملاً میزبانی شده یک ویرایشگر آسان کشیدن و رها کردن، و مجموعه بزرگی از قالب‌های حرفه‌ای را ارائه می‌دهد که برای مشاغل کوچک، فروشگاه‌های آنلاین، رستوران‌ها یا نمونه کارهای شخصی مناسب هستند.

Wix Google Analytics داخلی را برای نظارت بر سایت شما فراهم می کند، و حتی برنامه های اضافی را برای اولویت های فردی ارائه می دهد. اگر بخواهید، Wix حتی می تواند سایت شما را برای شما طراحی کند. بزرگترین نقطه ضعف نسخه رایگان Wix این است که بدون تبلیغات ارائه نمی شود و هر صفحه از سایت شما یک تبلیغ Wix برجسته خواهد داشت. بدون آگهی تنها در صورتی گزینه ای است که برای نسخه پریمیوم پرداخت کنید.

لینک: www.wix.com

 

سایت ساز رایگان Weebly

open source SaaS  میزبانی وب، ثبت دامنه، طراحی وب و حتی توابع تجارت الکترونیک را ارائه می دهد که آن را برای مشاغل و استارت آپ ها مناسب می کند. Weebly یک سازنده وب سایت بسیار انعطاف پذیر است که با هر دستگاه و پلتفرمی سازگار است و استفاده از آن آسان است.

مانند Wix، Weebly دارای قابلیت کشیدن و رها کردن، و همچنین یک راه حل CMS یکپارچه، و فایل های HTML دستی است. ویرایشگر داخلی با ابزارهای SEO و Google Analytics ارائه می شود. با ادغام PayPal، یک ماشین حساب مالیاتی خودکار، کارت های هدیه دیجیتال و موارد دیگر، Weebly یک انتخاب هوشمند برای مشاغل تجارت الکترونیک است. و بر خلاف برخی دیگر از رقبای رایگان خود، Weebly بدون آگهی است.

لینک: www.weebly.com

وظایف و نحوه کار با طراحان سایت  

بهینه سازی سایت برای موبایل و اهمیت آن در طراحی سایت 

تجربه کاربری چیست و چه تاثیری بر سایت دارد ؟ 

سئو SEO یا بهینه سازی سایت چیست و چرا مهم است ؟

دیجیتال مارکتینگ و اهمیت آن 

طراحی سایت فروشگاهی 

طراحی سایت حرفه ای


طراحی سایت حرفه ای : با طراحی سایت حرفه ای درآمد خود را افزایش بدهید و برند و هویت خود را اعتبار ببخشید. از رقبا پیشی بگیرید ، حرف اول را بزنید. خدمات طراحی و سئو حرفه ای سایت با وب برتر. طراحی سایت حرفه ای و زیبا برای حضور در صفحه اول گوگل و افزایش فروش و تجربه کاربری شگفت انگیز.ما بالاترین رتبه گوگل، افزایش فروش و بازگشت سرمایه را تضمین می کنیم.

در طراحی سایت همیشه ، بحث بر سر وظایف طراح سایت است ، طراحان سایت اکثر خدماتی را که منجربه موفقیت سایت می شود را جزء وظایف خود نمی دانند . مثلا آنها گرافیست نیستند ، سئو کار ، ادمین صفحات اجتماعی ، تولید کننده محتوا ، پشتیبان سایت و غیره نیستند ، آنها توجه زیادی به سرعت و امنیت سایت ندارند.

ما در طراحی سایت همه مسائل مرتبط را جزء وظایف خود می دانیم .

کارفرماهای ما کمترین درگیری را در هر بخش ذکر شده خواهند داشت ، ما تقویمی را مشخص می کنیم و کارها را به خوبی اجرا می کنیم و البته آنها می توانند نظرات و سلایق و نکات دیگر را هر موقع لازم دانستند به ما تذکر بدهند . ما از روزهای ابتدای سایت را به صورت آنلاین در اختیار آنها قرار می دهیم تا در جریان پیشرفت کار باشند .

طراحی سایت اختصاصی  

خدمات و پشتیبانی سایت   

طراحی سایت پزشکی Medical website design

طراحی سایت برای پزشکان MEDICAL WEBSITE ، درمانگاه ها ، بیمارستان ها ، داروخانه و دیگر مرکز پزشکی . امروز پزشکان از طریق وب سایت خود را معرفی ، رزومه و تخصص های خود را اعلام می کنند و اطلاعات تماس خود را جهت راحتی مراجعه کننده گان همراه نقشه دسترسی در وب سایت قرار می دهند.

وب سایت پزشکی ما اولین فرصتی است که می توانید بر بیمار جدید تأثیر بگذارید. همچنین به عنوان درگاهی برای بیماران موجود شما برای دسترسی به اطلاعات مهم پزشکی عمل می کند. به طور کلی ، هدف نهایی بسیاری از وب سایت ها این است که از کاربر بخواهند روی دکمه ای کلیک کند ، چیزی بخرد یا اقدام خاصی انجام دهد. وب سایت های پزشکی باید با همان فلسفه طراحی شوند.

من می خواهم شما یک قدم به عقب بردارید و یک وب سایت پزشکی را از دید بیمار مشاهده کنید. به آخرین باری که نیاز به مراجعه به پزشک دارید فکر کنید. پس از یافتن نام ، اولین کاری که انجام دادید چه بود؟ اکثر ما می گوئیم که آنها را در وب جستجو کرده ایم و سایت آنها را بررسی کرده ایم. وقتی روی صفحه آنها کلیک کردید ، احتمالاً بیوگرافی ، عکس ، خدمات ارائه شده و سایر اطلاعات آنها را مشاهده کرده اید. این تازه ابتدای کار است. تجربه بیمار در وب سایت شما بسیار فراتر از کلیک بر روی یک یا دو صفحه است.

 

 

طراحی سایت با وردپرس 

وردپرس روشی متداول برای طراحی سایت می باشد . وردپرس  ساده ، محبوبی و دارای مزایای فراوانی در طراحی سایت می باشد . وردپرس انتخاب اول برای طراحی سایت می باشد ، وجود مزایای وردپرس و تمایل شرکت های طراح سایت در استفاده از وردپرس، امار سایت های طراحی شده با وردپرس را افزایش داده است .

اکثر وب سایت های درخواستی امکان طراحی با وردپرس را دارند. بدین معنی که وردپرس برای طراحی یک سایت ساده یا سایت پیشرفت و حرفه ای گزینه ای مناسب می باشد . با وردپرس می توان انواع سایت های شخصی ، شرکتی ، تجاری ، معرفی محصول ، فروشگاهی ، خبری ، وبلاگ ، فوروم ، پرسش و پاسخ ، آگهی نامه و … را دارا می باشد .

وردپرس چیست ؟

وردپرس فناوری ساده برای ساخت سایت های شخصی ، شرکتی ، سازمانی و … می باشد. شما می توانید سئو را آموزش ببینید و خودتان بدون هزینه سایت را مدیریت و تغییر دهید.

وردپرس با زبان PHP نوشته شده است ، این یک نرم افزار Open source است و مشهورترین CMS در دنیا می باشد. وردپرس امتیازات بالائی دارد.

وردپرس یک نرم افزار طراحی و مدیریت وب سایت می باشد . وردپرس محبوبترین سیستم مدیریت محتوا در سطح جهان می باشد . از آن می توان برای طراحی انواع وب سایت استفاده کرد . 39% از وب سایت های موجود در اینترنت ، از وردپرس استفاده می‌کنند. از وبلاگ‌های سرگرمی تا بزرگترین سایت‌های خبری آنلاین.

وب سایت ها حافظ سود و منافع کسب و کارها هستند، به روز نگهداری و آنلاین بودن ها شرط اساسی برای پیشرفت است. 9 خدماتی که ما در پشتیبانی سایت ارائه می دهیم را در این مقاله ذکر می کنیم.

وب سایت کسب و کار شما مانند یک ماشین است، اگر به طور منظم نگهداری و سرویس نشود، در نهایت خراب می شود. اکنون که تقریباً همه کسب و کار خود را آنلاین می کنند، رقابت زیادی در آنجا وجود دارد.

رقبای شما همگی در تلاش هستند تا اطمینان حاصل کنند که وب سایت آنها در موتورهای جستجو رتبه بالایی دارد. پس چگونه انتظار دارید که از رقبای خود جلوتر بمانید، اگر بازده سرمایه خود را به حداکثر نمی رسانید و از وب سایت خود بیشترین بهره را نمی برید؟

شما باید به طور منظم تعمیر و نگهداری وب سایت را انجام دهید. بیشتر تعمیر و نگهداری وب سایت می تواند به صورت سلف سرویس باشد، اما بهتر است یک سرویس تعمیر و نگهداری وب سایت را استخدام کنید تا در این زمینه به شما کمک کند. به این ترتیب می توانید روی رشد کسب و کار خود تمرکز کنید و کمتر نگران حفظ وب سایت خود باشید.

در هنگام استخدام خدمات پشتیبانی وب سایت، باید انتظار داشته باشید که به طور منظم انجام شوند:

1. به روز رسانی نرم افزار وب سایت

اگر از هر نوع سیستم مدیریت محتوا مانند وردپرس (وردپرس چیست؟) یا هر نوع اسکریپتی مانند PHP استفاده می کنید، باید همیشه به روز باشد. وردپرس معمولاً خود را به طور خودکار به روز می کند، اما مواردی وجود دارد که ممکن است نیاز به به روز رسانی دستی داشته باشد.

علاوه بر این، اگر از میزبان وب سایت استفاده می کنید، یک ارائه دهنده خدمات وب اطمینان حاصل می کند که نرم افزار سرور اصلی خود را به طور منظم به روز می کند.

به عنوان مثال، آنها بررسی خواهند کرد که آیا مواردی مانند سرویس FTP در حال اجرا بر روی سرور به روز است یا خیر.

با این حال، اگر وب سرور خود را اجرا کنید، به‌روزرسانی‌ها را به‌صورت دستی آزمایش و اعمال می‌کنند.

2. بهبود سرعت وب سایت

آیا می دانستید که بیست و پنج درصد از کاربران از یک وب سایت خارج می شوند اگر بارگذاری آن بیش از سه ثانیه طول بکشد؟

واضح است که بارگذاری صفحه بخش مهمی از تجربه کاربر است.

با این حال، ما تمایل داریم که به منظور تطبیق عملکردهای جدید و زیبای وب سایت یا طراحی زیبای وب سایت، اجازه دهیم آن اسلاید شود.

در واقعیت، بازدیدکنندگان وب به همه زنگ ها و سوت ها اهمیت نمی دهند.

آنها به دسترسی به اطلاعاتی که می خواهند در سریع ترین زمان ممکن اهمیت می دهند.

فاکتور مهم دیگری که باید در نظر بگیرید این است که چگونه سرعت بارگذاری صفحه بر رتبه بندی موتور جستجوی شما تأثیر می گذارد.

یک وب‌سایت کند نرخ پرش را افزایش می‌دهد و اگر افراد به همان سرعتی که به آنجا رسیده‌اند از صفحه وب شما خارج می‌شوند، گوگل فکر می‌کند وب‌سایت شما مهم نیست، بنابراین آن را بیشتر در رتبه‌بندی پایین می‌آورند.

یک سرویس پشتیبانی وب سایت همیشه سرعت وب سایت شما را با استفاده مداوم از بینش هایی که از ابزارهای بررسی سرعت دریافت می کند بررسی می کند تا به طور مداوم نحوه بارگیری آن را بهبود بخشد.

مقاله مرتبط: سرعت سایت چیست و چرا مهم است؟

3. رفع خطاهای HTML

کد HTML آسان نیست به خصوص اگر چیزی در مورد کدنویسی وب سایت نمی دانید. باید به جزئیات توجه کنید تا مطمئن شوید که خوب کار می کند. آنچه ممکن است یک خطای جزئی به نظر برسد می‌تواند منجر به مشکلات متعددی شود، مانند صفحات بد ظاهر، چندرسانه‌ای از دست رفته، و غیره. پشتیبانی وب‌سایت قابل اعتماد باید بتواند مشکلات مربوط به HTML را بررسی، پیدا و برطرف کند.

مقاله مرتبط: چگونه از پنالتی گوگل Google penalty جلوگیری کنیم؟

توسط ابزار Validator.w3.org  سایت خود را چک کنید و از پشتیبان سایت بخواهید مشکلات را حل کنید

 

4. پشتیبان گیری از فایل ها

تصور کنید که اگر بخواهید تمام فایل های ضروری وب سایت خود را از دست بدهید چقدر خسته کننده خواهد بود. این شامل تصاویر، صفحات، پست‌های وبلاگ، افزونه‌ها و غیره می‌شود. اگر وب‌سایت خود را روی وردپرس اجرا می‌کنید، ممکن است چند گزینه پشتیبان‌گیری خودکار داشته باشید. خدمات نگهداری وب سایت تضمین می کند که پشتیبان گیری از فایل و پایگاه داده حداقل به صورت هفتگی به صورت خودکار انجام می شود.

5. تولید محتوای جدید

استراتژی محتوای شما ممکن است درست باشد، اما همیشه ایده خوبی است که آن را با ایجاد انواع جدیدی از محتوا بهبود دهید. محتوای وب شما نیز باید به روز باشد. اگر پستی نوشته‌اید که سال‌ها پیش منتشر شده است، ممکن است در حال حاضر مرتبط نباشد و برخی از اطلاعات نیاز به به‌روزرسانی داشته باشند.

مقاله مرتبط: چرا محتوا برای سئو مهم است؟

6. سئو سایت یا بهینه سازی موتورهای جستجو

بررسی منظم وب سایت خود برای مناطقی که قابلیت جستجو را می توان بهبود بخشید، می تواند تا حد زیادی به بهبود بهینه سازی موتورهای جستجو کمک کند. پست های وبلاگ شما را می توان تغییر داد تا کلمات کلیدی محبوب و رقابتی را شامل شود. صفحات فرود شما همچنین می توانند به روز شوند تا کلمات کلیدی مرتبط تر و به موقع را شامل شوند. حتی صفحه “درباره ما” شما می تواند به طور مرتب به روز شود تا از کلمات کلیدی محبوب در صنعت خود استفاده کنید. هنگام ایجاد محتوای جدید برای وب سایت شما، تحقیق کلمات کلیدی نیز مهم است.

به عنوان بخشی از استراتژی سئو، شناسایی مسائل ساختاری در وب سایت شما نیز مهم است که ممکن است بر نحوه مشاهده سایت شما توسط موتورهای جستجو تأثیر بگذارد.

مقاله مرتبط: سئو (SEO) چیست؟ راهنمای جامع سئو سایت

7. اطمینان از سازگاری طراحی در همه صفحات

وب سایت شما باید در تمام آخرین نسخه های مرورگرهای وب سایت اصلی مانند کروم، سافاری، فایرفاکس و غیره به درستی کار کند. این مرورگرها به طور مکرر به روز می شوند و اگر وب سایت شما با به روز رسانی ها سازگاری نداشته باشد، ممکن است نمایش داده نشود یا ظاهر مناسبی نداشته باشد. شما آن را می خواهید این می تواند بر تجارت و برند شما تأثیر منفی بگذارد. همچنین مهم است که اطمینان حاصل کنید که یک طراحی وب سایت ریسپانسیو دارید که در دستگاه های تلفن همراه خوب به نظر می رسد.

یکی دیگر از عواملی که باید در مورد طراحی وب سایت خود در نظر بگیرید یکنواختی است. اگر عناصر نام تجاری زیادی دارید که نشان دهنده شرکت شما هستند، باید به طور یکسان در تمام صفحات شما گنجانده شوند.

مقاله مرتبط: راه های ساده برای بهبود تجربه کاربری (UX)

8. تعمیر لینک های شکسته

هر لینک در وب سایت شما باید دقیقاً به مکان مناسب منتهی شود، اما گاهی اوقات لینک ها ممکن است خراب شوند. یک سایت یا منبع

ممکن است که قبلاً به آن پیوند داده اید ناپدید شود، ممکن است صفحه ای در وب سایت شما در دسترس نباشد یا ممکن است یک پست را جابجا کنید و فراموش کنید سایرین که به آن پیوند دارند را به روز کنید.

لینک های شکسته می توانند برای وب سایت شما مضر باشند. آنها می توانند این تصور را به بازدیدکنندگان بدهند که:

الف) وب سایت شما کاربر پسند نیست

ب) وب سایت خود را به طور منظم به روز نمی کنید

ج) شما معتبر نیستید

در حالت ایده آل، یک سرویس تعمیر و نگهداری وب سایت به طور معمول وب سایت شما را برای شناسایی لینک های شکسته بررسی می کند. به محض اینکه آنها را پیدا کنند، آنها را تغییر می دهند یا حذف می کنند.

 

9. بررسی تجزیه و تحلیل وب سایت شما

عملکرد وب سایت شما باید نظارت شود تا اطمینان حاصل شود که همه چیز همانطور که باید کار می کند. یک متخصص پشتیبانی وب سایت با تجربه، معیارهای سطح بالا را بررسی می کند، مانند تعداد بازدیدکنندگان جدید و بازگشتی وب سایت شما در هفته گذشته یا اینکه کدام پست های وبلاگ بیشترین خوانده شده را داشته اند. سپس آنها وب سایت شما را بر این اساس تنظیم می کنند تا اطمینان حاصل شود که تمام معیارها در اوج خود هستند.

این فقط یک نقطه شروع حداقلی از آنچه که نگهداری وب سایت است. برخی از این وظایف ممکن است بیش از حد وقت گیر باشند. علاوه بر این، اگر نمی دانید چه کاری انجام می دهید، ممکن است آسیب بیشتری وارد کنید. گزینه بهتر این است که خدمات تعمیر و نگهداری وب سایت حرفه ای را استخدام کنید.

پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت: پشتیبانی و نگهداری، مدیریت، تولید محتوای سایت و همچنین بهره برداری از دیجیتال مارکتینگ ( سئو، صفحات اجتماعی و … ) برای برندسازی و افزایش درآمد از سایت.

تمرکز ما ادغام موفقیت آمیز طراحی، فناوری، بازاریابی و استراتژی برای پروژه های وب سایت  است. کار پشتیبانی سایت  ما بسته به نیاز  و اهداف مشتری می تواند جنبه های مختلفی را در برداشته باشد. گاهی مشتریان تنها می خواهند مشکلات موردی خود را به سرعت حل کنند و گاهی آنها می خواهند حداکثر بهره برداری را از سایت خود داشته و بر برندسازی و سئو  و افزایش فروش تمرکز می کنند.

 

طراحی سایت در تهران و شهرهای سراسر کشور

خدمات طراحی سایت و سئو در ساری، به صورت آنلاین در کوتاهترین زمان و با هزینه های مقرون به صرفه ، ارائه خدمات ویژه در ساری

طراحی سایت مشهد

خدمات طراحی سایت و سئو در مشهد ، به صورت آنلاین در کوتاهترین زمان و با هزینه های مقرون به صرفه ، ارائه خدمات ویژه در مشهد

طراحی سایت رشت

خدمات طراحی سایت و سئو در رشت ، به صورت آنلاین در کوتاهترین زمان و با هزینه های مقرون به صرفه ، ارائه خدمات ویژه در شهر رشت .