طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت برای پزشکان MEDICAL WEBSITE ، درمانگاه ها ، بیمارستان ها ، داروخانه و دیگر مرکز پزشکی . امروز پزشکان از طریق وب سایت خود را معرفی ، رزومه و تخصص های خود را اعلام می کنند و اطلاعات تماس خود را جهت راحتی مراجعه کننده گان همراه نقشه دسترسی در وب سایت قرار می دهند.

طراحی سایت پزشکی
طراحی سایت برای پزشکان MEDICAL WEBSITE ، درمانگاه ها ، بیمارستان ها ، داروخانه و دیگر مرکز پزشکی .

وب سایت پزشکی ما اولین فرصتی است که می توانید بر بیمار جدید تأثیر بگذارید. همچنین به عنوان درگاهی برای بیماران موجود شما برای دسترسی به اطلاعات مهم پزشکی عمل می کند. به طور کلی ، هدف نهایی بسیاری از وب سایت ها این است که از کاربر بخواهند روی دکمه ای کلیک کند ، چیزی بخرد یا اقدام خاصی انجام دهد. وب سایت های پزشکی باید با همان فلسفه طراحی شوند.

من می خواهم شما یک قدم به عقب بردارید و یک وب سایت پزشکی را از دید بیمار مشاهده کنید. به آخرین باری که نیاز به مراجعه به پزشک دارید فکر کنید. پس از یافتن نام ، اولین کاری که انجام دادید چه بود؟ اکثر ما می گوئیم که آنها را در وب جستجو کرده ایم و سایت آنها را بررسی کرده ایم. وقتی روی صفحه آنها کلیک کردید ، احتمالاً بیوگرافی ، عکس ، خدمات ارائه شده و سایر اطلاعات آنها را مشاهده کرده اید. این تازه ابتدای کار است. تجربه بیمار در وب سایت شما بسیار فراتر از کلیک بر روی یک یا دو صفحه است.

 

 

 

انطباق HIPAA
بیایید HIPAA-potomous را در اتاق از سر راه برداریم. هرگونه عمل در صنعت مراقبت های بهداشتی باید اطمینان حاصل کند که فرم های تماس در وب سایت آنها با HIPAA سازگار است. خسته نباشید ، یک راه حل ساده برای این کار وجود دارد. اگر فرم تماس با وب سایت شما هیچ گونه اطلاعات پزشکی یا اطلاعات بهداشتی شخصی را جمع آوری نمی کند ، پس نگران رعایت HIPAA نباشید. شما می توانید این کار را به سادگی انجام دهید و از فرم خود بخواهید اصول اولیه مانند نام ، ایمیل ، شماره تلفن و آدرس را درخواست کند. اگرچه هرگونه اطلاعات قابل شناسایی شخصی و وضعیت پزشکی/اطلاعات مراقبت های بهداشتی/پرداخت ها در کنار هم جمع آوری شوند. هنگامی که این اطلاعات با هم جمع آوری می شود ، به اطلاعات محافظت شده بهداشت (PHI) تبدیل می شود. سرورهای امن ، دروازه های ارتباطی و رمزگذاری می توانند بسیار گران باشند. توصیه می کنم در صورت امکان از راه حل ساده بالا استفاده کنید.

 

زمانبندی قرار ملاقات آنلاین، اهمیت نوبت دهی در سایت های پزشکی

برای موفقیت در دنیای فناوری محور امروز ، باید مراقبت و راحتی عالی را ارائه دهید. 77 درصد آمریکایی ها امروزه گوشی هوشمند دارند. می توانید مطمئن باشید که بیماران به دنبال راهی آسان و مناسب برای تعیین وقت ملاقات ، به وب سایت تلفن همراه شما مراجعه خواهند کرد. برنامه ریزی وقت ملاقات آنلاین یکی از ساده ترین روش هایی است که کلینیک های مراقبت های بهداشتی می توانند بیماران جدید را به ارمغان بیاورند. این فناوری به بیماران امکان می دهد وقتی پزشک در دسترس است مشاهده کنند و از محل شما وقت ملاقات تعیین کنند. یکی دیگر از مزایای بزرگ برنامه ریزی آنلاین ، آزادی است که می تواند به کارکنان شما برای انجام سایر کارهای اطراف دفتر ارائه دهد! هر بار که یک بیمار قرار ملاقات خود را به صورت آنلاین برنامه ریزی می کند ، کارکنان شما را آزاد می کند تا روی مسائل مهم دیگر تمرکز کنند.

 

 

اطلاعات تماس و نقشه دسترسی به مطب

اطلاعات تماس و محل عمل پزشک شما بسیار مهم است زیرا بسیاری از بیماران جدید و فعلی اطلاعات شما را در سایت شما پیدا خواهند کرد. داشتن این اطلاعات بسیار قابل مشاهده ممکن است غیرممکن به نظر برسد ، اما تعداد زیادی وب سایت پزشکی وجود دارد که اطلاعات تماس و موقعیت مکانی آنها نادرست ، غیرقابل دسترسی یا ضعیف است.

هدف شما این است که این اطلاعات را برای هر کسی که به وب سایت شما دسترسی پیدا می کند بسیار در دسترس قرار دهد. این اطلاعات را در صفحه “تماس” قرار ندهید. آن را در صفحه اصلی خود و هر صفحه دیگری که بازدیدکنندگان شما می بینند قابل مشاهده کنید.

با ما تماس بگیرید نماد وب سایت پزشکی

 

 

خدمات و تخصص ها، بخشی مهم در طراحی سایت پزشکی

این فرصتی است که می توانید تخصص خود را برای بیماران خود برجسته کنید. نگران این نباشید که بیش از حد “متکبر” به نظر برسید ، بیماران شما می خواهند ببینند که شما دارای اعتبار و تجربه لازم برای تعیین یک متخصص هستید. خدمات خود را به صورت واضح و مختصر بیان کنید. یک تیزر از موضوعی با پیوندی به مخاطبان خود ارائه دهید که به بیمار اجازه می دهد در مورد موضوعی خاص بیشتر بیاموزد. همچنین می توانید هر سرویس را با اطلاعات اضافی به یک صفحه جداگانه پیوند دهید.

 

 

تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل، سئو وب سایت های پزشکی

شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که چگونه Google Analytics می تواند به وب سایت پزشکی شما کمک کند. Google analytics در پس زمینه کار می کند تا با اطلاعات جمعیتی افراد در جستجوی شما در وب آشنا شود. شما می توانید مدت زمان اقامت افراد در سایت ، کدام صفحات محبوب ترین ، اطلاعات موقعیت جغرافیایی ، نحوه دسترسی افراد به سایت شما (یعنی: از طریق جستجوی مستقیم در Google ، رسانه های اجتماعی و غیره) و نرخ پرش را بیاموزید. نرخ پرش از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا این نشان دهنده درصد بازدیدکنندگانی است که پس از مشاهده تنها یک صفحه به وب سایت می آیند و حرکت می کنند. تجزیه و تحلیل برای هدف قرار دادن جمعیت شناسی و مناطق بر اساس روندهای فعلی شما عالی است.

 

 

منابع بیمار

منابع بیمار یکی دیگر از جنبه های مهم وب سایت پزشکی شما است. این بخش می تواند شامل فرم های بیمار برای بارگیری قبل از قرار ملاقات ، بیمه های درمانی پذیرفته شده به روز ، گزینه های پرداخت و دستورالعمل کلی برای بیماران جدید باشد.

همچنین می توانید از این قسمت وب سایت خود برای ارائه پیوند به بسیاری از خدمات و شرایطی که تحت درمان آنها هستید استفاده کنید. به عنوان مثال ، یک متخصص بینایی بینی یا چشم پزشک ممکن است اطلاعاتی در مورد آب مروارید ، دژنراسیون ماکولا ، گلوکوم ، دیابت و فشار خون بالا ارائه دهد. این صفحات برای بیمار شما آموزنده خواهد بود و همچنین به شما کمک می کند تا خود را به عنوان یک متخصص در این زمینه معرفی کنید.

 

 

ادغام رسانه های اجتماعی در طراحی وب سایت های پزشکی

آیا می دانید شبکه های اجتماعی همان چیزی است که امروزه اینترنت برای آن استفاده می شود؟ فیس بوک ، اینستاگرام ، توییتر ، Pinterest ، LinkedIn و سایر سایت های رسانه های اجتماعی تنها تعدادی از سریع ترین وب سایت های امروزی هستند. بسترهای رسانه های اجتماعی فرصتی عالی برای یافتن بیماران جدید و مشارکت بیماران موجود است. بسیاری از وب سایت های پزشکی از رسانه های اجتماعی به عنوان یک بستر ساده برای ارتباط با بیماران خود استفاده می کنند.

بیمارانی که به طور منظم می بینید از برنامه ها و سایت های شبکه های اجتماعی به طور مرتب استفاده می کنند. رسانه های اجتماعی همچنین روش بسیار ارزان تبلیغات هدفمند را ارائه می دهد. تبلیغات فیس بوک تنها یکی از این نمونه ها است. تبلیغات فیس بوک به شما این امکان را می دهد که تبلیغات را برای برخی از افراد هدف قرار دهید

جنس ، جنس ، مکان و علایق برای اطمینان از اینکه به مخاطبان مورد نظر خود می رسید.

 

 

فهرست پزشکان و کارکنان در طراحی وب سایت پزشکی

یکی دیگر بدون فکر درست است؟ به احتمال زیاد وقتی بیمار به وب سایت پزشکی شما مراجعه می کند ، به صفحه بیو پزشک مراجعه می کند. صفحه “درباره” شما باید شامل موارد زیر باشد: اطلاعات مربوط به آموزش پزشک ، خدمات یا روش هایی که در آن تخصص دارند ، دستاوردهای حرفه ای و علایق/فعالیت های شخصی مانند “… در وقت آزاد خود ، دکتر اسمیت از دویدن ، پیاده روی لذت می برد ، و کمپینگ. ” جزء دوم به ویژه از آن جهت اهمیت دارد که پزشک را انسانی می کند و به بیمار اجازه می دهد تا در سطح احساسی ارتباط برقرار کند. حتماً یک عکس حرفه ای از پزشک را با لبخند دلپذیر بر لبانش قرار دهید!

برخی از وب سایت های پزشکی دوست دارند کارکنان سخت کوش خود را نیز برجسته کنند. این به طور کلی یک ایده عالی است زیرا به کارکنان شما این امکان را می دهد که به وب سایت و به طور کلی علاقه داشته باشند. با توجه به مشخصات کارکنان ، خدمات تخصصی ، سرگرمی ها ، فعالیت ها و عکس حرفه ای ، الگوی مشابه را دنبال کنید.

 

 

 

انتظارات بیمار و سوالات متداول

پرسشهای متداول و انتظارات بیمار به ویژه برای بیماران جدید مفید است. مردم تمایل دارند از ناشناخته ها بترسند. شرح مفصلی از انتظارات بیماران در اولین ملاقات با مطب خود ارائه دهید. شامل مدت زمان مورد انتظار ملاقات (اشتباه در قسمت طولانی تر) ، پیش آزمون انجام شده ، وسایلی که ممکن است مورد استفاده قرار گیرد و غیره را توضیح دهید. هرچه اطلاعات بیمار شما از قبل بیشتر باشد ، احتمال اینکه بیمار جدیدی شوند بیشتر است. و قرار ملاقات بگذارید

 

 

وبلاگ و نقش وبلاگ در سایت های پزشکی

بسیاری از مردم هنوز به عنوان “وبلاگ نویسی” مانند یک مجله آنلاین یا خاطرات آنلاین فکر می کنند. مطمئناً ، اینها هنوز وجود دارند ، اما بسیاری از وبلاگ ها اکنون توسط شرکت های مختلف در هر صنعت نوشته می شوند. نوشتن وبلاگ برای وب سایت شما بسیار مهم است زیرا می تواند SEO وب سایت شما (بهینه سازی موتور جستجو) را بهبود بخشد ، بازدید از سایت شما را افزایش دهد و شرکت شما را به عنوان یک متخصص در این زمینه متمایز کند. الگوریتم صفحه جستجوی گوگل به محتوای وب سایت و تعداد پست ها بستگی دارد. نوشتن و ویرایش پست های وبلاگ مطمئناً وقت گیر است اما وقتی به درستی انجام شود ، سودهای زیادی در ترافیک ارگانیک ایجاد می کند.

 

 

دکمه های دعوت به عمل در وب سایت های پزشکی

ما بهترین ها را برای آخرین مورد ذخیره کردیم: دکمه های دعوت به عمل. دکمه های Call-to-Action (CTA) مهمترین دکمه ها و پیوندهای سایت شما هستند. هدف یک وب سایت پزشکی ساده است: بیماران بیشتری را جذب کنید. اگر از برنامه زمانبندی قرار ملاقات آنلاین استفاده می کنید ، این باید دکمه تماس با عمل شما باشد. این دکمه را بزرگ ، مهم و قابل مشاهده کنید! قرار دادن دکمه “Book Appointment Online” در یک سربرگ چسبنده یا ویجت نوار کناری که بدون توجه به جایی که بیمار در صفحه است قابل مشاهده است ، می تواند مفید باشد. شما می خواهید تا آنجا که ممکن است کار بیمار را برای کلیک کردن روی آن دکمه و برداشتن قدم بعدی آسان کنید.

 

آخرین کلمه در وب سایت های پزشکی

وب سایت عمل شما به عنوان درگاهی برای ارتباط با مردم ، ارائه اطلاعات و برجسته کردن متخصصان در عمل شما عمل می کند که به تغییر زندگی بیماران کمک می کند. شروع به استفاده از تکنیک ها ومولفه های ذکر شده در بالا کنید و باید تعداد بیشتری از بیماران را ببینید که قرارهای ملاقات را برنامه ریزی کرده و از درهای شما عبور می کنند. !

 

آیا به یک وب سایت جدید احتیاج دارید یا هر ماه مبلغ زیادی برای وب سایت خود پرداخت می کنید؟

ما در وب برتر مشتاق تماس شما هستیم ، تا تجربه و تخصص خود را در اختیار شما بگذاریم و سهمی در موفقیت شما داشته باشیم ، ما جوابگوی طراحی سایت برای پزشکان ، درمانگاه ها ، بیمارستان ها، داروخانه ها و دیگر مرکز پزشکی هستیم .

شاید شما می خواهید یک سایت پزشکی برای اطلاع رسانی و نوع مجله پزشکی باشید ، این بهترین راه برای تبلیغات می باشد ، روزانه بسیاری از افراد در مورد ناراحتی ها خود یا مسائل دیگر در گوگل جستجو می کنند، این می تواند یک مزیت قابل توجه باشد. بازدید های بیشتر باعث نزدیک شدن شما به اهدافتان می شود . شما می توانید از طریق سایت کسب درآمد کنید و یا خود و خدمات و شاید دستگاه های قابل ارائه را تبلیغ کنید.

 

سئوالات متداول در مورد سایت های پزشکی

چگونه یک وب سایت به عملکرد پزشکی من کمک می کند؟

پاسخ: این یک واقعیت است که امروزه اینترنت جایی است که بیشتر بیماران برای کسب اطلاعات به آنجا مراجعه می کنند. مطالعات نشان داده است که بسیاری از افراد قبل از تصمیم گیری در مورد انتخاب نوع عمل پزشکی ، در مورد وضعیت پزشکی و برنامه های درمانی خود در اینترنت تحقیق می کنند. طراحی سایت وب برتر  با ایجاد یک وب سایت پزشکی حرفه ای و بازاریابی موثر آن ، این به معنای جذب بیماران و مخاطب بیشتر به سمت شماست .

البته آنچه ما به دنبال آن هستیم ، معرفی شما و خدمات شما به نحوی که شما به یک برند معتبر و معروف تبدیل شوید، در کار خود به یک مرجع تبدیل می شوید، این خوشایند است .

 

آنچه در طراحی سایت حرفه ای خود مد نظر داریم ، طراحی و خدمات همراه وب سایت است ، شما بدون هیچ دغدغه ای در مورد تولید محتوای سایت ، تصاویر مرتبط ، طراحی ، صفحات اجتماعی ، خدمات سئو حرفه ای  و دیگر خدمات مرتبط با فعالیت های اینترنتی خود می توانید به فعالیت های روزانه خود مشغول باشید ، ما تمامی آنرا مطابق تقویم زمان بندی مطابق و تحت نظارت شما به بهترین شیوه انجام می دهیم .

 

علاوه بر این ، هدف ما ایجاد وب سایتی است که بتواند با استفاده از آموزش آنلاین به بیماران به ساده سازی مراقبت و مدیریت بیمار کمک کند. ما فرم های پزشکی آنلاین بیمار سازگار با HIPAA و همچنین فرم های بیمار قابل بارگیری را ارائه می دهیم. پاسخ آنلاین به سئوالات متداول در مورد تمرین شما ، مانند اطلاعات تماس ، دستورالعمل ها ، آنچه بیمار برای همراهی با او نیاز دارد و غیره به معنای زمان کمتری برای پاسخگویی به سوالات تکراری است.

 

من یک وب سایت پزشکی دارم، شما می توانید در سئو SEO  سایت کمک کنید؟

پاسخ: در وب برتر  ، ما می توانیم وب سایت فعلی شما را بهینه کرده و با قیمت بسیار مناسب در موتورهای جستجو قرار دهیم.

ما هر صفحه از وب سایت شما را بهینه می کنیم که به موتورهای جستجو اجازه می دهد تا سایت را به درستی در جایی که احساس می کنند متعلق به آن است ، قرار دهند.

بدون سئو  بهینه سازی مناسب ، موتور جستجو به سادگی آن را از موتور جستجو خارج می کند یا آن را در یک گروه کلی قرار می دهد. هزینه بهینه سازی وب سایت شما بستگی به اندازه وب سایت دارد.

ما از تمام قوانین جاری که توسط گوگل ، یاهو و MSN تعیین شده است پیروی می کنیم تا بهترین فرصت را برای رتبه بندی وب سایت داشته باشیم.

پس از بهینه سازی کد وب سایت ، ما وب سایت را به صورت دستی به موتورهای اصلی جستجو از جمله گوگل معرفی می کنیم .

قبل از بهینه سازی وب سایت ، ما مجموعه ای از گزارش ها را که موقعیت فعلی وب سایت را نشان می دهد ، اجرا می کنیم. پس از بهینه سازی سایت ، هر ماه یکبار به مدت 6 ماه گزارش هایی را اجرا می کنیم که نتایج شگفت انگیز را با استفاده از کلمات کلیدی خاص شما نشان می دهد.