خدمات سئو سایت

خدمات سئو سایت آن چیزی است که شما برای رونق کسب و کارتان نیاز دارید . صفحه به صفحه از رقبایتان پیش بگیرید و به صفحه اول گوگل برسید و در صفحه اول صدر نشین باشید . سئو راه سختی است !  ما این مسیر را برایتان هموار می کنیم . با خدمات سئو سایت وب برتر صدر نشین باشید.

اگر می خواهید درآمد خود را افزایش دهید و برند معتبری باشید بر سئو و بهینه سازی سایت خود تمرکز کنید و نتیجه بگیرید .

خدمات سئو - خدمات سئو سایت

مشاوره سئو

ما برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ در صنوف مختلف مشاوره سئو تخصصی ارائه می دهیم .

خدمات سئو

فاکتورها و استراتژی های قدیم سئو دیگر پاسخگو نیست . سئو کاری تخصصی است  و نیاز به تجربه و علم نوین دارد .

آموزش سئو

آموزش سئو برای مدیران سایت ، مقالات، آموزش های ویدئو و وبینارها ارائه می دهیم .

خدمات سئو و بهینه سازی موتور جستجو

Search Engine Optimisation Services

سئو سایت برای  ارائه رتبه بندی ، فروش و درآمد است. افزایش بازدید  سایت شما مهم است، اما هدف اصلی ما هدایت ترافیکی است که مشتری ساز باشد. سئو سایت  از نزدیک با استراتژی های ایجاد لینک ، ایجاد محتوای جذاب، صفحات اجتماعی و تبلیغات اینترنتی در ارتباط است. ما این استراتژی ها را برای کمک به ارائه نتایج بهتر برای مشتریان خود ترکیب می کنیم. خدمات سئو سایت باید همراه با استراتژی قوی و کارآمد همراه باشد .

// سئو حرفه ای سایت

خدمات سئو سایت

سئو داخل سایت

خدمات سئو داخل صفحه یا ON PAGET، بهینه سازی استراتژی کلمات کلیدی سایت برای هدایت بازدید کننده به خرید .

سئو تکنیکال

خدمات سئو تکنیکال Technical SEO رعایت  روش های فنی که اعتبار سایت شما را افزایش می دهد.

سئو خارج از صفحه

خدمات سئو خارج از صفحه یا Off Page SEO، ایجاد لینک های معتبر و مرتبط که اقتدار و دید شما را در سراسر وب گسترش می دهد.

روشی اثبات شده برای خدمات سئوی ارگانیک که می توانید به آن اعتماد کنید

در حالی که برخی ممکن است حیله و تکنیک های کلاه سیاره  را دنبال کنند ، ما هر کاری را که انجام می دهیم بر اساس چهار عنصر اصلی سئو  است، اصول سئو  هرگز تغییر نمی کند. این راز موفقیت طولانی مدت ماست.

تدوین استراتژی خدمات سئو سایت

فقط سئو حرفه ای جواب می دهد

هر چقدر که سئو و حضور در صفحه اول گوگل دارای مزایای فراوانی است  و می تواند یک کسب و کار را متحول کند، به همان اندازه هم دست نیافتنی شده است دیگر نمی توان  با رعایت چند فاکتور سئو به صفحه اول رسید. همه چیز تغییر کرده و تکنیک های سئو نیز جدید شده است . می خواهید جواب بگیرید تنها راه استفاده از سئو حرفه ای و متخصص سئو است .

نتایج بهتر سئو

سایت بهینه شده برابر با نتایج بهتر سئو است. این ، به نوبه خود ، به ROI و سطح مطلوب نرخ تبدیل و رضایت کاربر تبدیل می شود – به همین سادگی است. سئو فنی مجموعه محسوسی از مزایای تجارت را به شما معرفی می کند که ارزش استفاده از آنها را دارد.

طراحی سایت حرفه ای

سایت با طراحی حرفه ای  از دیدگاه سئو سایت SEO یک روش عالی برای افزایش نرخ تبدیل کلی هر صفحه است. این سایت در تحقیقات کلمات کلیدی رتبه بالاتری دارد و از ترافیک به خوبی استفاده می کند – این همان چیزی است که یک مشاور سئو می تواند به راحتی معرفی کند.

افزایش بازدید روز افزون موبایل

بهبود استراتژی طراحی سایت و سئو سایت موبایل Improved efficiency on Mobile Devices .با روند فزاینده ای که کاربران با تحقیق در مورد کلمات کلیدی خود به تلفن همراه دارند  ، ساختار سایت باید آماده شود تا از پس ترافیک موبایل در حال رشد برآید. استراتژی های مناسب سئو موبایل به مزایای ملموسی تبدیل می شود.

بهبود تجربه کاربری

بهبود تجربه کاربری Increased User Experience عامل موثر سئو سایت . تجربه مثبت تعامل با سایت شما نه تنها از دیدگاه کاربران بلکه از طریق الگوریتم های گوگل و خزنده ها نیز بسیار مهم است. عملکرد کم ، سرعت پایین صفحه و عدم درک بصری باعث ناامیدی و جلسات رها شده می شود.

بازاریابی محتوا

می خواهید رتبه مناسبی در گوگل داشته باشید باید محتوای مناسبی داشته باشید. تولید محتوای مناسب و تاثیر گذار فاکتور اصلی رتبه بندی گوگل می باشد. محتوا بر رفتار کاربر تاثیر دارد و منجر به فروش بیشتر می شود. کلمات کلید مناسب، تولید محتوای منحصر بفرد و مفید ، سئو محتوای سایت و معرفی محتوا به گوگل شرط موفقیت است.

گوگل ۳ تریلیون جستجو در سال را ثبت کرد

بی شک هیچ فعالیت بازاریابی یا تبلیغاتی مانند تولید محتوا و سئو سایت نمی تواند برای افزایش درآمد شما تاثیر گذار باشد . سئو سایت علاوه بر افزایش درآمد می تواند در برندسازی و اعتبار بخش نیز موثر باشد. نتیجه  سئو سایت کسب و کاری پررونق می است. خدمات سئو سایت بهترین راه برای پیشرفت و افزایش بازدید های مرتبط است . خدمات سئو سایت می تواند فروش و درآمد شما را افزایش دهد.

خدمات سئو سایت و افزایش نرخ تبدیل

افزایش بازدید به تنها کافی نیست، تحلیل کلمات کلیدی برای جذب بازدید مرتبط و توجه به تجربه کاربری برای افزایش نرخ تبدیل منجر به فروش بیشتر می شود .

نرخ تبدیل چیست ؟
به صورت ساده شما چقدر در فروش از سایت موفق بوده اید. چند درصد از بازدیدگنندگان سایت از خدمات و محصولات شما خرید کرده اند.

چه اقداماتی برای افزایش نرخ تبدیل باید انجام بدهیم؟

تحلیل درست کلمات کلیدی منجربه بازدید، اعتماد سازی ، بهبود تجربه کاربری و … 

ما در وب برتر تنها به فکر افزایش بازدید نیستیم هدف اصلی ما افزایش فروش است. ما نرخ تبدیل سایت شما را تحلیل و آنرا به حداکثر می رسانیم.

خدمات سئو سایت و ربات گوگل

پیمایش سایت و صفحات سایت

آیا گوگل برای پیمایش و اسکن سایت و صفحات آن مشکلی دارد . آیا هاست سایت شما کند است و پیمایش به سختی انجام میشود . آیا کد نویسی سایت شما مشکل دارد .آیا ساختار مطالب سایت برای پیمایش ربات گوگل آسان سازی شده است . آیا شما اقدامات مربوط به سئو داخل صفحه و سئو تکنیکال را به خوبی انجام داده اید.  میزان کد نویسی نسبت به محتوای شما تناسب دارد . حجم کدهای صفحه سایت شما چه حجمی دارد. آیا سایت و صفحات سایت شما سرعت مناسبی دارد. آیا شما به لینک سازی داخلی سایت خود توجه رده اید 

اعتبار بخشی به سایت و صفحات سایت

آیا شما محتوای مناسبی را تهیه کرده اید . نرخ کلیک شما به اندازه کافی بالا است . ایا نرخ پرش از سایت را کاهش داده اید . آیا بازدیدکننده در سایت شما احساس خوش آیندی دارد و مطالب شما را با دقت می خواند . آیا ساختار سایت شما به اندازه ای مناسب است که بازدید کننده چندین صفحه از سایت را مطالعه کند . آیا شما محتوای با ارزشی از متن، تصاویر، ویدئو و … را در سایت قرار داده اید . آیا شما لینک های معتبری از سایت های پر بازدید کننده دارید ؟

خدمات سئو وردپرس

خدمات سئو وردپرس را به صورت تخصصی و حرفه ای ارائه می دهیم. با جدیدترین تکنیک های خدمات سئو وردپرس میزان بازدید وب سایت خود را افزایش دهید.
همانطور که می دانیم 41 درصد وب سایت ها با وردپرس طراحی شده است و 68٪ از بازاریابان ادعا می کنند موتورهای جستجو فروش آنها را ایجاد می کند. بله حضور در صفحه اول گوگل می تواند میزان بازدید و فروش را متحول کند. ما می توانیم وب سایت وردپرس شما را به طور کامل مدیریت کنیم. تجربه ما در مراقبت کامل در وب سایت وردپرس شما برای افزایش رتبه بندی سئو سایت شماست. لطفا توجه داشته باشید ، ما یک استراتژی متناسب با نیازهای خاص شما طراحی می کنیم و خدمات مرتبط را ارائه داده و با آنالیز سئو و تحلیل گزارشات فرایند سئو را بهبود می دهیم .

خدمات سئو وردپرس - تصویری از مراحل سئو وردپرس

سئو تکنیکال یا Technical SEO  چیست؟

سئو تکنیکال  به فرایند بهینه سازی وب سایت شما برای مرحله خزیدن و نمایه سازی اشاره دارد. با استفاده از سئو تکنیکی ، می توانید به موتورهای جستجو در دسترسی ، خزیدن ، تفسیر و فهرست بندی وب سایت خود بدون هیچ مشکلی کمک کنید.

به آن “فنی” می گویند زیرا هیچ ارتباطی با محتوای واقعی وب سایت یا تبلیغ وب سایت ندارد. هدف اصلی سئو فنی یا سئو تکنیکال  بهینه سازی زیرساخت وب سایت است.

 

چک لیست سئو تکنیکال  Technical SEO Checklist

 • تقویت امنیت سایت با گواهی نامه اس اس ال “SSL certificate”
 • بهینه سازی سرعت ، افزایش راندمان و افزایش سرعت لود سایت “Optimize your website’s page speed “
 • بهینه سازی سایت برای موبایل Optimize your website for mobile-friendliness
 • تهیه نقشه سایت و افزودن آن به سایت “Add an XML sitemap to your website”.
 • تنظیمات مربوط به فایل Robots.txt
 • تهیه حساب کاربری برای سرچ کنسول گوگل و معرفی صفحات سایت”Create a Google Search Console account “
 • معرفی نقشه سایت به سرچ کنسول گوگل
 • افزودن structured data به صفحات سایت
 • افزودن لوگو و فوآیکون سایت favicon
 • رفع مشکلات صفحات ایندکس نشده و معرفی دو مرتبه آنها به گوگل
 • بهینه سازی Open Graph Protocol صفحات سایت
 • تنظیمات مربوط به صفحاتی که نباید ایندکس شود noindex pages
 • نظارت و رفع مشکلات Google Search Console
 • در صورت نیاز از 301 استفاده کنید “Use 301s when needed”.
 • درصورت نیاز از صفحه بندی استفاده کنید Use pagination when needed.
 • یافتن صفحات خالی ، حذف یا افزودن محتوا به آن .
 • یافتن صفحات با محتوای تکراری ، بهینه سازی صفحات تکراری .
 • بهینه سازی URL صفحات سایت Optimize Your URL Structure
 • تنظیمات ساختار منوبندی سایت برای دسترسی آسان به مطالب مهم سایت Navigation and Site Structure
 • تنظیمات و درج Breadcrumb صفحات سایت .
 • تنظیمات URL های متعارف یا کانیکال Canonical URLs
 • بهینه سازی صفحه 404  یا Optimize 404 Page

خدمات سئو موبایل 

سئو موبایل از اهمیت بالائی برخوردار می باشد . افزایش بازدید روز افزونه از طریق موبایل الان سالهاست که مورد توجه گوگل قرار گرفته است . گوگل رتبه بندی و تست سایت را بر مبنای موبایل انجام می دهد . Mobile-first .خدمات سئو موبایل در چند جنبه می باشد . طراحی واکنش گرا و افزایش سرعت سایت در موبایل از اهداف سئو موبایل می باشد . زیبائی تصاویر و نمایش کلیه مطالب در موبایل همراه طراحی واکنش گرا تامین می گردد . موبایل ها نسبت به کامپیوتر از سرعت پائین تری برخوردار هستند ، افزایش سرعت سایت در موبایل از اهداف خدمات سئو موبایل می باشد . 

رمز موفقیت تخصص، تجربه

خدمات سئو حرفه ای

تصویر فهرست خدمات وردپرس

مشاوره

مشاوره تخصصی سئو برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ در صنایع مختلف. ارائه بهترین چشم انداز در کسب و کار شما با توجه به نیاز و جایگاه و رقابت موجود.

تصویر فهرست خدمات وردپرس

آنالیز کسب و کار

ما با آنالیز کسب و کار شما و همچین درک اهداف واقعی، چشم انداز و دسترسی به اهداف کسب و کار شما را درک می کنیم .

تصویر فهرست خدمات وردپرس

آنالیز رقبا

درک نقاط قوت و ضعف رقبا در سئو و طراحی سایت. ما با توجه به رقابت موجود و اهداف شما بهترین استراتژی سئو را تدوین می کنیم .

تصویر فهرست خدمات وردپرس

امنیت سایت

امنیت سایت و جلوگیری از هک سایت در سئو سایت اهمیت ویژه ای دارد .

تصویر فهرست خدمات وردپرس

رفع بلاک و اسپم

برای پیشرفت در سئو هر گونه بلاک ، اسپم را باید شناسائی و رفع نمود . ما در این مرحله تمام مشکلات سئو را رفع می کنیم 

تصویر فهرست خدمات وردپرس

بهبود سرعت سایت

کاربران سایت های سریع را انتخاب می کنند. گوگل بر سرعت سایت به ویژه در گوشی های همراه تاکید می کند. 

تصویر فهرست خدمات وردپرس