پشتیبانی سایت - وب برتر

پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت: پشتیبانی و نگهداری، مدیریت، تولید محتوای سایت و همچنین بهره برداری از دیجیتال مارکتینگ ( سئو، صفحات اجتماعی و … ) برای برندسازی و افزایش درآمد از سایت.

تمرکز ما ادغام موفقیت آمیز طراحی، فناوری، بازاریابی و استراتژی برای پروژه های وب سایت  است. کار پشتیبانی سایت  ما بسته به نیاز  و اهداف مشتری می تواند جنبه های مختلفی را در برداشته باشد. گاهی مشتریان تنها می خواهند مشکلات موردی خود را به سرعت حل کنند و گاهی آنها می خواهند حداکثر بهره برداری را از سایت خود داشته و بر برندسازی و سئو  و افزایش فروش تمرکز می کنند.

پشتیبانی سایت - خدمات پشتیبانی سایت
پشتیبانی سایت – خدمات پشتیبانی سایت

چرا به پشتیبانی سایت نیاز دارید؟

گاهی ما نگران چیزهایی که رخ نداده است، نیستیم. ما هر روز سایت خود را چک می کنیم و مشاهده می کنیم که آنلاین هست و بازدید کننده نیز دارد، اما این حضور مطمئنی نیست مگر اینکه شما موارد لازم را تدبیر و پیشبینی کرده باشید.

به صورت مثال ، تمامی هاست و سرورها آسیب پذیر هستند، همین چند وقت پیش بود که شرکت هاستینگ بزرگی در ایران با مشکلی برخورد کرد که باعث شد برای چند هفته 1000 ها سایت قطع باشد. آنها می گفتند این اجتناب ناپذیر است. آنها در بخش قوانین و مقرارت خود هیچ تعهدی را مبنی بر آنلاین بودن دایم و یا حفظ اطلاعات هاست شما ندارند و این شما به عنوان ذینفع سایت هستید که  باید از طریق پشتیبان گیری اطلاعات سایت حداکثر اطمینان را برای خود ایجاد کنید.

فهرست خدمات و پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت شامل تمامی خدماتی می باشد که شما برای نگهداری، افزایش راندمان، تولید محتوا و به روز رسانی سایت و توجه به نکات فنی سایت و همچنین سئو و بهینه سازی سایت خود نیاز دارید.

 • مشاوره های لازم برای بهبود عملکرد سایت
 • آموزش به جهت بهبود عملکرد برای پیشرفت سایت.
 • آنالیز و مشخص کردن مشکلات سایت
 • آنالیز سئو سایت و رفع مشکلات
 • مشخص کردن استراتژی برای بهبود سایت
 • رفع مشکلات فنی سایت
 • رفع مشکلات صفحات سایت
 • به روز رسانی سایت
 • تهیه نسخه پشتیبان سایت
 • کانفیگ امنتی و حمایت سایت برای حفظ امنیت
 • افزایش سرعت سایت
 • خدمات سئو سایت
 • تولید محتوا و ادمین سایت
 • رفع مشکلات هاست و سرور سایت
 • راه اندازی و فعال کردن صفحات اجتماعی
 • دریافت بکلینک های معتبر برای اعتبار بیشتر سایت
 • افزودن امکانات مورد نیاز برای بهبود و پیشرفت سایت
 • طراحی صفحات فرود یا Landing page
 • طراحی قالب های ارسال ایمیل در بازاریابی ایمیل
 • دریافت اینماد و درگاه بانکی

 

هزینه و تعرفه پشتیبانی سایت

تعرفه پشتیبانی سایت در دو صورت دوره ای و ماهیانه دریافت می گردد، شما بدون قرارداد می توانید به صورت ساعتی و روزانه از خدمات و پشتیبانی سایت برخوردار شوید و یا برای مدیریت و پشتیبانی سایت خود با ما به صورت منظم و ماهیانه خدمات دریافت نمائید.

 

هزینه ساعتی پشتیبانی سایت

برای هر ساعتی که خدمات و پشتیبانی ارائه می شود برای ساعت ابتدائی 250 هزار تومان و ساعات بعدی هر ساعت 200 هزار تومان دریافت می گردد.

تعرفه پشتیبانی ماهیانه

با توجه به خدماتی که نیاز می باشد، خدمات پشتیبانی از ماهیانه 500 هزار تومان می باشد.

 

به جای نگرانی در مورد حفظ وب سایت، روی تجارت خود تمرکز کنید

با دریافت خدمات و  پشتیبانی سایت ، لازم نیست نگران هیچ مشکلی باشید.

زیرا این مشکلات توسط متخصصانی انجام می‌شود که در زمینه توسعه وب و بهترین شیوه‌های طراحی آموزش دیده‌اند.

به ما اجازه دهید همه به‌روزرسانی‌ها را مدیریت کنیم تا وقتی مشکلی پیش بیاید – که اتفاق نمی‌افتد – اما اگر اتفاق بیفتد – مطمئن باشید که تیم ما در هر مرحله در کنار شما خواهد بود تا زمانی که همه مشکلات رفع و سایت شما با بهترین عملکرد آنلاین باشد.

پشتیبانی سایت در یک نگاه :

رفع مشکلات سایت:

اگر سایت شما مشکلی دارد و بالا نمی آید و از دسترس خارج شده، یا مشکلاتی دارید به صورت جدی عملکرد سایت را کاهش می دهد و در سئو به ضرر شما تمام می شود و رضایت کاربران را از دست می دهید، برای رفع مشکلات سایت به سرعت اقدام کنید.

ما مشکلات را بررسی می کنیم و آنها را به صورت اساسی رفع کرده و عملکرد سایت را بهینه می کنیم.

پشتیبانی سایت و رفع خطاهای HTML

کد HTML آسان نیست به خصوص اگر چیزی در مورد کدنویسی وب سایت نمی دانید. باید به جزئیات توجه کنید تا مطمئن شوید که خوب کار می کند. آنچه ممکن است یک خطای جزئی به نظر برسد می‌تواند منجر به مشکلات متعددی شود، مانند صفحات بد ظاهر، چندرسانه‌ای از دست رفته، و غیره. پشتیبانی وب‌سایت قابل اعتماد باید بتواند مشکلات مربوط به HTML را بررسی، پیدا و برطرف کند. مشکلات مربوط به کدهای HTML  بر سئو تاثیر منفی دارد، ربات های گوگل هنگام پیمایش صفحات سایت با موجه این خطاها، کار خود را متوقف و صفحات را ایندکس نمی کنند و این صفحات هیچگاه در جستجوی گوگل ظاهر نمی شوند.

پشتیبانی سایت و تهیه نسخه پشتیبان

تهیه بک آپ یا نسخه پشتیبان سایت از ضروریات می باشد. این گفته ما را باور کنید که حتی بهترین سرورهای دنیا قابل اعتماد نیستند و شما برای آسایش خیال خودتان باید از محتوای سرور و یا هاست خود یک نسخه فیزیکی پشتیبان داشته باشید که در صورت بروز هر مشکلی آسوده باشید که اطلاعات خود را می توانید بازیابی کنید.

 

تصور کنید که اگر بخواهید تمام فایل های ضروری وب سایت خود را از دست بدهید چقدر خسته کننده خواهد بود. این شامل تصاویر، صفحات، پست‌های وبلاگ، افزونه‌ها و غیره می‌شود. اگر وب‌سایت خود را روی وردپرس اجرا می‌کنید، ممکن است چند گزینه پشتیبان‌گیری خودکار داشته باشید. خدمات نگهداری وب سایت تضمین می کند که پشتیبان گیری از فایل و پایگاه داده حداقل به صورت هفتگی به صورت خودکار انجام می شود.

رفع مشکلات سایت های هک شده :

اگر سایت شما هک شده است و شما نگران اعتبار خود هستید، ما به سرعت مشکلات را از دید پینهان کرده و فایل های مخرب را پاک کرده و سایت را به روز اول بر می گردانیم. راه های نفوذ را بررسی می کنیم و کانفیگ امنیتی سایت و هاست را بررسی و آنرا به صورت اصولی انجام می دهیم. ما سایت را مانیتور می کنیم و از تکرار نفوذ غیر مجاز  جلوگیری می کنیم

خدمات و پشتیبانی به جهت بهبود سایت:

ما بنا بر تمایل شما سایت و اهداف شما را برای پیشرفت سایت بررسی می کنیم. سایت های رقبای شما را بررسی می کنیم . راهکارهایی که سایت مشابه خارجی و ایرانی استفاده کردن را مورد توجه قرار می دهیم. ما راه بهبود سایت شما را یافت و در اجرای آن به شما خدمات لازم را ارائه می نمائیم. ما ساختار سایت را تصحیح می کنیم، سرعت را افزایش می دهیم ، رابط کاربری را بهبود می دهیم و عالی ترین تجربه کاربری را ایجاد می کنیم. ما موانع خرید از سایت را رفع می کنیم.

طراحی و توسعه سایت

گاهی یک سایت بسیار قدیمی شده و مولفه های لازم برای پیشرفت و فعالیت را ندارد. یا اینکه طراحی سایت از ابتدا مناسب نبود و توسط فرد غیر حرفه ای انجام شده است . گاهی بازطراحی یک سایت و داشتن یک استراتژی سایت بهترین گزینه است. از کجا شروع کنیم از طراحی سایت حرفه ای .

لینک طراحی سایت حرفه ای 

 

ادمین سایت و به روز رسانی محتوای سایت در قرارداد پشتیبانی سایت

بهترین راه برای پیشرفت یک سایت تولید محتوای مناسب برای سایت است. تحقیق کلمات کلیدی مناسب، تولید محتوا، راه انداز بخش وبلاگ و آموزش سایت کاری تخصصی است . اکثر سایت ها بدون کمک یک متخصص بخش خدمات و محصولات ناقصی دارد. ما مفید ترین فعالیت که همانا  بهینه سازی، تکمیل  و بهبود  صفحات اصلی، درباره ما، تماس با ما ، خدمات و محصولات را برای شما انجام می دهیم.

بهبود سایت و دیجیتال مارکتینگ

ما می دانیم داشتن سایت زیبا به تنهائی کافی نیست. سئو سایت یکی از الزامات پیشرفت کسب و کار شماست، البته جنبه های بازاریابی اینترنتی را نباید فراموش کرد. ما مجموعه خدمات لازم را با استفاده از ترفندهای دیجیتال مارکتینگ برای بهبود و پیشرفت کسب و کار شما ارائه می دهیم. امرزوه رشد و رونق کسب و کارها با استفادهاز  راهکار های دیجیتال مارکتینگ میسر است.

خدمات سئو

ما می توانیم هزینه کنیم و سایت زیبایی داشته باشیم ، اما بدون بازدیدکننده ، طراحی سایت یا تولید محتوا ارزشی ندارد. برای افزایش بازدیدهای مرتبط جهت افزایش فروش می توانید از خدمات سئو وب برتر استفاده کنید. یکی از مسائلی که در سئو مهم است ، بررسی رقبا است ، بعد از بررسی به این نتیجه می رسیم که “توان رقابتی” ما محدودتر از رقباست . باید توان رقابتی خود را افزایش دهیم و در این رقابت جائی برای خودمان باز کنیم . حتما برای افزایش توان رقابتی خود از متخصص سئو با تبحر و دلسوز استفاده کنید . این برگ برنده شماست .

خدمات سئو 

 

 

فهرست سایت هایی که ما پشتیبانی می کنیم.

 • سایت های استاتیک
 • پشتیبان سایت وردپرس
 • سایت های جوملا
 • سایت دروپال
 • فروشگاه اینترنتی با وردپرس و ووکامرس
 • فروشگاه اینترنتی اپن کارت
 • فروشگاه اینترنتی پرستاشاپ
 • فروشگاه اینترنتی مجنتو
 • اگر سایت شما جزء فهرست نیست لطفا با تماس بگیرید

 

چرا به پشتیبانی سایت نیاز دارید .

ما از بازخورد مشتری می دانیم که پشتیبانی وب سایت یکی از بالاترین امتیازات برای مشتریان ما است. پشتیبانی وب می تواند به شما در به روزرسانی ، ایجاد تغییرات در وب سایت کمک کند.

آیا لازم است ما هزینه برا یپشتیبانی و گارانتی پرداخت کنیم.

شما هنگام خرید یک دستگاه یا وسیله اگر بشنوید برای پشتیبانی و گارانتی آن مبلغی پرداخت کنید. این یک لحظه روی حیله و تزویر است – آیا آن هزینه اضافی واقعا ارزش آرامش خاطر را دارد؟

هنگامی که شما به تازگی وب سایتی را خریداری کرده اید ، این سوال – خرید یا عدم خرید پشتیبانی از وب سایت – می تواند به همان اندازه دلهره آور باشد. اما وقتی صحبت از افزودن پشتیبانی به وب سایت شما می شود ، سهم و مزایای آن می تواند بسیار بیشتر مفید باشد.

وب سایتی که هزینه بازگشت سرمایه آن  ROI خوبی تولید می کند ، دارایی زنده  و تغییر دهنده برای تجارت شما است. ساخت و نگهداری آن وب سایت باید چیزی فراتر از یک معامله تجاری یکبار مصرف باشد ، زیرا وب سایت شما یک ویترین فروشگاه دیجیتال و راه ارتباط شما با مشتریان است.

فکر می کنید این فقط یک استراتژی فروش است؟

این نیست ما از بازخورد مشتری می دانیم که پشتیبانی وب سایت یکی از بالاترین امتیازات برای مشتریان ما است. در اینجا چند دلیل مهم برای پشتیبانی دلپذیر وب سایت ذکر شده است:

 

فن آوری تاریخ انقضا دارد.

اما تیم پشتیبانی ما وب سایت شما را به روز نگاه می داریم و شما را مطمئن می کنیم که همه چیز روبه راه است.

آیا هنگام خرید از سوپر مارکت به تاریخ تولید و انقضای آن نگاه می کنید، این تنها مربوط به سوپر مارکت نیست. شرکت اپل ثابت کرد که فناوری تایخ انقضاء دارد.  وب سایت شما به همین سرعت منقضی نمی شود ، اما با هر با گذشت ماه و سال ، روندهای جدید طراحی ، الگوریتم های Google ، ویژگی هایی که می توانند به سایت شما اضافه شوند و تکنیک های تجربه کاربر برای برترین مواردی که قبلاً بهترین ها بودند وجود دارد.

خواه سایت شما به تنظیم ، ویژگی جدید اضافه شده یا فقط چند به روزرسانی نیاز داشته باشد ، پشتیبانی وب سایت خدمات کاملی را فراهم می کند . آیا وقتی داشبورد WordPress می گوید وقت آن است ، می توانید به روزرسانی های خود را انجام دهید؟ البته! اما گاهی اوقات سایر فناوری های سایت شما تحت تأثیر این به روزرسانی قرار می گیرند و تیم پشتیبانی وب سایت به شما کمک می کند تا مطمئن شوید همه چیز پس از به روزرسانی به درستی کار می کند و هر آنچه که نیست رفع می شود. شما می توانید راحت باشید که همه چیز رو به راه است.

خدمات مشاوره سایت Site consulting services

خدمات مشاوره ای بسیار راهبردی و در بسیاری از مواقع لازم و ضروری است .

 • کسب و کارهای کوچک : در کسب و کارهای کوچک باعث می شود راه کارهای مناسب با بودجه مناسب را بتوانیم برای شما مشخص کنیم، بسیاری از کارها را با آموزش در کسب و کارهای کوچک می توان به پرسنل مجموعه سپرد و از هزینه اضافه جلوگیری نمود.
 •  کسب و کارهای متوسط: ما خدمات مشاوره ای خود را جهت افزایش فروش و بهبود برندینگ ارائه می نمائیم . ما علاوه بر مشاوره می توانیم خدمات مورد نیاز را هم ارائه نمائیم .
 • کسب و کارهای بزرگ و سازمانی: برای کسب و کارهای بزرگ و سازمانی، ما خدمات مشاوره ای را به جهت مشخص کردن اشکالات در اجرا به تیم توسعه وب سایت شما مشخص کنیم و راه کارهای مورد نظر را مشخص کنیم. نقش ما برای کسب و کارهای بزرگ و سازمانی می تواند نقش مشاوره و نظارت باشد. گاهی راه کارها بسیار ساده است، ما آنها را مشخص می کنیم و پیشرفت های بزرگ ایجاد می کنیم.

 

 

 

پشتیبانی  سایت به درخواست شما انجام می شود

خدمات پشتیبانی وب سایت ما تیمی از متخصصان پشتیبانی وب مستر را ارائه می دهد که پشتیبانی ، به روزرسانی و نگهداری وب سایت دوره ای و یا مورد نیاز را با قیمتی کمتر از هزینه کارمند نیمه وقت انجام می دهند!

وب سایت شما به درخواست شما به روزرسانی های محتوای بی درنگ را دریافت می کند ، و قالب و افزونه های  شما با دقت و به صورت مکرر  توسط تیم پشتیبانی وب مستر ما مدیریت می شوند.

 

پشتیبانی سایت و  به روز رسانی

ویژگی هایی که با ساخت وب سایت اولیه شما تنظیم شده اند ، ویژگی هایی هستند که ما تصمیم می گیریم برای استفاده و نیازهای شما بهترین باشند. با این حال ، با گذشت زمان ، اهداف و چشم اندازهای شرکت شما ممکن است تغییر کند. ما می خواهیم وب سایت شما همراه شما تغییر کند. از آنجا که وب سایت های ساخته شده ما از CMS استفاده می کنند ، ما می توانیم به راحتی ویژگی ها را متناسب با طراحی یا نیازهای عملکردی شرکت شما تنظیم کنیم.

وردپرس و جوملا مجموعه گسترده ای از افزونه ها و اجزای سازنده در دسترس دارند که می توانند عملکرد ، ظاهر یا تجربه کاربری وب سایت شما را ارتقا دهند. ما می توانیم به طور مرتب این مولفه ها را به روز کنیم تا وب سایت شما رشد کند.

بپشتیبانی سایت و امنیت سایت

اگر وب سایت شما از CMS مانند وردپرس یا جوملا استفاده می کند ، برای محافظت از شبکه خود به کد آنها اعتماد می کنید. اگر نقص امنیتی در کد CMS وجود داشته باشد ، این امر می تواند شبکه شما را در برابر نقض امنیت آسیب پذیر کند. و اگر اطلاعات مشتری در هر یک از شبکه های خود داشته باشید ، این می تواند منجر به یک حمله امنیتی شود. به همین دلایل ، مهم است که در بالای به روزرسانی های امنیتی که ارائه می شوند ، باقی بمانید.

ما در اینجا هستیم تا از سایت شما پشتیبانی کنیم و امنیت سایت شما را تامین کنیم.

سرویس DevOps

ما با توسعه دهندگان و معماران شما همکاری می کنیم تا به شما در راهنمایی توسعه نرم افزار کمک کنیم. ما برای اطمینان از عملکرد پایدار خدمات شما ، زیرساخت یا سرور شما را سفارشی ، طراحی و تنظیم می کنیم.

طراحی و توسعه وب

ما در زمینه تولید و طراحی وب سایت تخصص داریم. تیم توسعه وب ما می داند که چگونه یک وب سایت غنی از عملکرد بسازد. ما در زمینه طراحی و برنامه نویسی قالب و افزونه و ماژولهای مورد نیاز شما خدمات کاملی را ارائه می دهیم.

پشتیبانی از وردپرس

به روزرسانی برای هسته / طرح زمینه / افزونه وردپرس رفع اشکالات ، اسکن های امنیتی و بدافزار ، نظارت بر به روزرسانی 24 ساعته 7 روز ، توصیه هایی برای بهبود سایت وردپرس.

پشتیبانی سایت دروپال

به روزرسانی های مربوط به هسته / ماژول ها / مضامین دروپال ، انجام کارهای مهم (به عنوان مثال رفع اشکال در زمان خرابی) ، رفع اشکال ، توصیه هایی برای بهبود سایت دروپال

پرسش های متداول

فهرست خدمات شما چیست ؟

رفع مشکلات سایت – رفع مشکلات امنیت سایت – پشتیبانی سایت – بهبود عملکرد سایت – تولید محتوا و مدیریت یا ادمین سایت – طراحی مجدد سایت های قدیمی و مشکل دار – بهبود سایت و استفاده از راه کارهای دیجیتال مارکتینگ

خدمات پشتیبانی وب سایت را  چگونه ارائه می دهید.

ما به صورت موردی خدمات مورد نیاز مشتری را ارائه می دهیم. ممکن است شما بخواهید سئو سایت، سرعت و امنیت و .. را برایتان انجام شود. ما با سرعت و دقت خدمات خواسته شده را ارائه می دهیم.

پشتیبانی و نگهداری سایت را از آنالیز و بررسی سایت و درک نیاز های مشتری شروع می کنیم. ما استراتژی مناسبی برای ارائه خدمات خود برای هر مشتری تدوین کرده و با مشتری توافق می کنیم و به صورت ماهیانه خدمات لازم را ارائه می دهیم.

هدف از پشتیبانی سایت در وب برتر چیست ؟

هدف ما برداشتن موانع رشد سایت شما است. سایت فعال برای رشد کسب و کار و افزایش درآمد مهم و  لازم است. ما همیشه مطالعه می کنیم  و با دانش روز جهان آشنا می شویم چون هدف ما ارائه خدمات به روز مطابق استانداردهای جهانی است.

آیا مجموعه های کوچک نیاز به پشتیبانی سایت دارند؟

اهداف و نیازها در مجموعه های کوچک مانند کسب و کارهای متوسط و کوچک است. البته بودجه و نوع خدمات متفاوت است. اما شرکت های کوچک نیز برای پیشرفت و فعال نگه داشتن سایت خود به پشتیبانی نیاز دارند. از دغدغه های ها ما بهره مندی شرکت های کوچک و متوسط از خدمات مناسب است، ما راه را برای پیشرفت آنها باز می دانیم و در این راه آنها را حمایت می کنیم.

من می خواهیم فردی را برای پشتیبانی سایت استخدام کنم، نظر شما چیست؟

این ایده مناسبی است . اما معمولا مشتریان ما نیاز به خدمات پشتیبانی منظم، تخصصی با هزینه مناسب دارند و همکاری با مجموعه های تخصصی را ترجیح می دهند.

 

چگونه می توانم یک سایت ارزان قیمت طراحی کنم .

کافی است به لینک زیر مراجعه کنید.

طراحی سایت ارزان