پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت: پشتیبانی و نگهداری سایت و مدیریت و تولید محتوای سایت.

تمرکز ما ادغام موفقیت آمیز طراحی، فناوری، بازاریابی و استراتژی برای پروژه های وب سایت  است. کار پشتیبانی سایت  ما بسته به نیاز مشتری ما می تواند جنبه های هر رشته فوق را به کار ببریم.

 

پشتیبانی سایت - وب برتر

خدمات ما در یک نگاه :

رفع مشکلات سایت:

اگر سایت شما مشکلی دارد و بالا نمی آید و از دسترس خارج شده، یا مشکلاتی دارید به صورت جدی عملکرد سایت را کاهش داده ما مشکلات را بررسی می کنیم و آنها را به صورت اساسی بهبود می دهیم.

رفع مشکلات سایت های هک شده :

اگر سایت شما هک شده است و شما نگران اعتبار خود هستید، ما به سرعت مشکلات را از دید پینهان کرده و فایل های مخرب را پاک کرده و سایت را به روز اول بر می گردانیم. راه های نفوذ را بررسی می کنیم و کانفیگ امنیتی سایت و هاست را بررسی و آنرا به صورت اصولی انجام می دهیم. ما سایت را مانیتور می کنیم و از تکرار نفوذ غیر مجاز  جلوگیری می کنیم

خدمات و پشتیبانی به جهت بهبود سایت:

ما بنا بر تمایل شما سایت و اهداف شما را برای پیشرفت سایت بررسی می کنیم. سایت های رقبای شما را بررسی می کنیم . راهکارهایی که سایت مشابه خارجی و ایرانی استفاده کردن را مورد توجه قرار می دهیم. ما راه بهبود سایت شما را یافت و در اجرای آن به شما خدمات لازم را ارائه می نمائیم. ما ساختار سایت را تصحیح می کنیم، سرعت را افزایش می دهیم ، رابط کاربری را بهبود می دهیم و عالی ترین تجربه کاربری را ایجاد می کنیم. ما موانع خرید از سایت را رفع می کنیم.

طراحی و توسعه سایت

گاهی یک سایت بسیار قدیمی شده و مولفه های لازم برای پیشرفت و فعالیت را ندارد. یا اینکه طراحی سایت از ابتدا مناسب نبود و توسط فرد غیر حرفه ای انجام شده است . گاهی بازطراحی یک سایت و داشتن یک استراتژی سایت بهترین گزینه است. از کجا شروع کنیم از طراحی سایت حرفه ای .

لینک طراحی سایت حرفه ای 

ادمین و به روز رسانی محتوای سایت

بهترین راه برای پیشرفت یک سایت تولید محتوای مناسب برای سایت است. تحقیق کلمات کلیدی مناسب، تولید محتوا، راه انداز بخش وبلاگ و آموزش سایت کاری تخصصی است . اکثر سایت ها بدون کمک یک متخصص بخش خدمات و محصولات ناقصی دارد. ما مفید ترین فعالیت که همانا  بهینه سازی، تکمیل  و بهبود  صفحات اصلی، درباره ما، تماس با ما ، خدمات و محصولات را برای شما انجام می دهیم.

بهبود سایت و دیجیتال مارکتینگ

ما می دانیم داشتن سایت زیبا به تنهائی کافی نیست. سئو سایت یکی از الزامات پیشرفت کسب و کار شماست، البته جنبه های بازاریابی اینترنتی را نباید فراموش کرد. ما مجموعه خدمات لازم را با استفاده از ترفندهای دیجیتال مارکتینگ برای بهبود و پیشرفت کسب و کار شما ارائه می دهیم. امرزوه رشد و رونق کسب و کارها با استفادهاز  راهکار های دیجیتال مارکتینگ میسر است.

 

فهرست خدمات و پشتیبانی سایت

 • مشاوره های لازم برای بهبود عملکرد سایت
 • آموزش به جهت بهبود عملکرد برای پیشرفت سایت.
 • آنالیز و مشخص کردن مشکلات سایت
 • آنالیز سئو سایت و رفع مشکلات
 • مشخص کردن استراتژی برای بهبود سایت
 • رفع مشکلات فنی سایت
 • رفع مشکلات صفحات سایت
 • به روز رسانی سایت
 • تهیه نسخه پشتیبان سایت
 • کانفیگ امنتی و حمایت سایت برای حفظ امنیت
 • افزایش سرعت سایت
 • خدمات سئو سایت
 • تولید محتوا و ادمین سایت
 • رفع مشکلات هاست و سرور سایت
 • راه اندازی و فعال کردن صفحات اجتماعی
 • دریافت بکلینک های معتبر برای اعتبار بیشتر سایت
 • افزودن امکانات مورد نیاز برای بهبود و پیشرفت سایت
 • طراحی صفحات فرود یا Landing page
 • طراحی قالب های ارسال ایمیل در بازاریابی ایمیل
 • دریافت اینماد و درگاه بانکی

 

فهرست سایت هایی که ما پشتیبانی می کنیم.

 • سایت های استاتیک
 • سایت های وردپرس
 • سایت های جوملا
 • سایت دروپال
 • فروشگاه اینترنتی با وردپرس و ووکامرس
 • فروشگاه اینترنتی اپن کارت
 • فروشگاه اینترنتی پرستاشاپ
 • فروشگاه اینترنتی مجنتو
 • اگر سایت شما جزء فهرست نیست لطفا با تماس بگیرید

 

چرا به پشتیبانی سایت نیاز دارید .

ما از بازخورد مشتری می دانیم که پشتیبانی وب سایت یکی از بالاترین امتیازات برای مشتریان ما است. پشتیبانی وب می تواند به شما در به روزرسانی ، ایجاد تغییرات در وب سایت کمک کند.

آیا لازم است ما هزینه برا یپشتیبانی و گارانتی پرداخت کنیم.

شما هنگام خرید یک دستگاه یا وسیله اگر بشنوید برای پشتیبانی و گارانتی آن مبلغی پرداخت کنید. این یک لحظه روی حیله و تزویر است – آیا آن هزینه اضافی واقعا ارزش آرامش خاطر را دارد؟

هنگامی که شما به تازگی وب سایتی را خریداری کرده اید ، این سوال – خرید یا عدم خرید پشتیبانی از وب سایت – می تواند به همان اندازه دلهره آور باشد. اما وقتی صحبت از افزودن پشتیبانی به وب سایت شما می شود ، سهم و مزایای آن می تواند بسیار بیشتر مفید باشد.

وب سایتی که هزینه بازگشت سرمایه آن  ROI خوبی تولید می کند ، دارایی زنده  و تغییر دهنده برای تجارت شما است. ساخت و نگهداری آن وب سایت باید چیزی فراتر از یک معامله تجاری یکبار مصرف باشد ، زیرا وب سایت شما یک ویترین فروشگاه دیجیتال و راه ارتباط شما با مشتریان است.

فکر می کنید این فقط یک استراتژی فروش است؟

این نیست ما از بازخورد مشتری می دانیم که پشتیبانی وب سایت یکی از بالاترین امتیازات برای مشتریان ما است. در اینجا چند دلیل مهم برای پشتیبانی دلپذیر وب سایت ذکر شده است:

 

فن آوری تاریخ انقضا دارد.

اما تیم پشتیبانی ما وب سایت شما را به روز نگاه می داریم و شما را مطمئن می کنیم که همه چیز روبه راه است.

آیا هنگام خرید از سوپر مارکت به تاریخ تولید و انقضای آن نگاه می کنید، این تنها مربوط به سوپر مارکت نیست. شرکت اپل ثابت کرد که فناوری تایخ انقضاء دارد.  وب سایت شما به همین سرعت منقضی نمی شود ، اما با هر با گذشت ماه و سال ، روندهای جدید طراحی ، الگوریتم های Google ، ویژگی هایی که می توانند به سایت شما اضافه شوند و تکنیک های تجربه کاربر برای برترین مواردی که قبلاً بهترین ها بودند وجود دارد.

خواه سایت شما به تنظیم ، ویژگی جدید اضافه شده یا فقط چند به روزرسانی نیاز داشته باشد ، پشتیبانی وب سایت خدمات کاملی را فراهم می کند . آیا وقتی داشبورد WordPress می گوید وقت آن است ، می توانید به روزرسانی های خود را انجام دهید؟ البته! اما گاهی اوقات سایر فناوری های سایت شما تحت تأثیر این به روزرسانی قرار می گیرند و تیم پشتیبانی وب سایت به شما کمک می کند تا مطمئن شوید همه چیز پس از به روزرسانی به درستی کار می کند و هر آنچه که نیست رفع می شود. شما می توانید راحت باشید که همه چیز رو به راه است.

خدمات مشاوره سایت Site consulting services

خدمات مشاوره ای بسیار راهبردی و در بسیاری از مواقع لازم و ضروری است .

 • کسب و کارهای کوچک : در کسب و کارهای کوچک باعث می شود راه کارهای مناسب با بودجه مناسب را بتوانیم برای شما مشخص کنیم، بسیاری از کارها را با آموزش در کسب و کارهای کوچک می توان به پرسنل مجموعه سپرد و از هزینه اضافه جلوگیری نمود.
 •  کسب و کارهای متوسط: ما خدمات مشاوره ای خود را جهت افزایش فروش و بهبود برندینگ ارائه می نمائیم . ما علاوه بر مشاوره می توانیم خدمات مورد نیاز را هم ارائه نمائیم .
 • کسب و کارهای بزرگ و سازمانی: برای کسب و کارهای بزرگ و سازمانی، ما خدمات مشاوره ای را به جهت مشخص کردن اشکالات در اجرا به تیم توسعه وب سایت شما مشخص کنیم و راه کارهای مورد نظر را مشخص کنیم. نقش ما برای کسب و کارهای بزرگ و سازمانی می تواند نقش مشاوره و نظارت باشد. گاهی راه کارها بسیار ساده است، ما آنها را مشخص می کنیم و پیشرفت های بزرگ ایجاد می کنیم.

 

 

 

پشتیبانی  سایت به درخواست شما انجام می شود

خدمات پشتیبانی وب سایت ما تیمی از متخصصان پشتیبانی وب مستر را ارائه می دهد که پشتیبانی ، به روزرسانی و نگهداری وب سایت دوره ای و یا مورد نیاز را با قیمتی کمتر از هزینه کارمند نیمه وقت انجام می دهند!

وب سایت شما به درخواست شما به روزرسانی های محتوای بی درنگ را دریافت می کند ، و قالب و افزونه های  شما با دقت و به صورت مکرر  توسط تیم پشتیبانی وب مستر ما مدیریت می شوند.

 

پشتیبانی سایت و  به روز رسانی

ویژگی هایی که با ساخت وب سایت اولیه شما تنظیم شده اند ، ویژگی هایی هستند که ما تصمیم می گیریم برای استفاده و نیازهای شما بهترین باشند. با این حال ، با گذشت زمان ، اهداف و چشم اندازهای شرکت شما ممکن است تغییر کند. ما می خواهیم وب سایت شما همراه شما تغییر کند. از آنجا که وب سایت های ساخته شده ما از CMS استفاده می کنند ، ما می توانیم به راحتی ویژگی ها را متناسب با طراحی یا نیازهای عملکردی شرکت شما تنظیم کنیم.

وردپرس و جوملا مجموعه گسترده ای از افزونه ها و اجزای سازنده در دسترس دارند که می توانند عملکرد ، ظاهر یا تجربه کاربری وب سایت شما را ارتقا دهند. ما می توانیم به طور مرتب این مولفه ها را به روز کنیم تا وب سایت شما رشد کند.

بپشتیبانی سایت و امنیت سایت

اگر وب سایت شما از CMS مانند وردپرس یا جوملا استفاده می کند ، برای محافظت از شبکه خود به کد آنها اعتماد می کنید. اگر نقص امنیتی در کد CMS وجود داشته باشد ، این امر می تواند شبکه شما را در برابر نقض امنیت آسیب پذیر کند. و اگر اطلاعات مشتری در هر یک از شبکه های خود داشته باشید ، این می تواند منجر به یک حمله امنیتی شود. به همین دلایل ، مهم است که در بالای به روزرسانی های امنیتی که ارائه می شوند ، باقی بمانید.

ما در اینجا هستیم تا از سایت شما پشتیبانی کنیم و امنیت سایت شما را تامین کنیم.

سرویس DevOps

ما با توسعه دهندگان و معماران شما همکاری می کنیم تا به شما در راهنمایی توسعه نرم افزار کمک کنیم. ما برای اطمینان از عملکرد پایدار خدمات شما ، زیرساخت یا سرور شما را سفارشی ، طراحی و تنظیم می کنیم.

طراحی و توسعه وب

ما در زمینه تولید و طراحی وب سایت تخصص داریم. تیم توسعه وب ما می داند که چگونه یک وب سایت غنی از عملکرد بسازد. ما در زمینه طراحی و برنامه نویسی قالب و افزونه و ماژولهای مورد نیاز شما خدمات کاملی را ارائه می دهیم.

پشتیبانی از وردپرس

به روزرسانی برای هسته / طرح زمینه / افزونه وردپرس رفع اشکالات ، اسکن های امنیتی و بدافزار ، نظارت بر به روزرسانی 24 ساعته 7 روز ، توصیه هایی برای بهبود سایت وردپرس.

پشتیبانی سایت دروپال

به روزرسانی های مربوط به هسته / ماژول ها / مضامین دروپال ، انجام کارهای مهم (به عنوان مثال رفع اشکال در زمان خرابی) ، رفع اشکال ، توصیه هایی برای بهبود سایت دروپال

پرسش های متداول

فهرست خدمات شما چیست ؟

رفع مشکلات سایت – رفع مشکلات امنیت سایت – پشتیبانی سایت – بهبود عملکرد سایت – تولید محتوا و مدیریت یا ادمین سایت – طراحی مجدد سایت های قدیمی و مشکل دار – بهبود سایت و استفاده از راه کارهای دیجیتال مارکتینگ

خدمات پشتیبانی وب سایت را  چگونه ارائه می دهید.

ما به صورت موردی خدمات مورد نیاز مشتری را ارائه می دهیم. ممکن است شما بخواهید سئو سایت، سرعت و امنیت و .. را برایتان انجام شود. ما با سرعت و دقت خدمات خواسته شده را ارائه می دهیم.

پشتیبانی و نگهداری سایت را از آنالیز و بررسی سایت و درک نیاز های مشتری شروع می کنیم. ما استراتژی مناسبی برای ارائه خدمات خود برای هر مشتری تدوین کرده و با مشتری توافق می کنیم و به صورت ماهیانه خدمات لازم را ارائه می دهیم.

هدف از پشتیبانی سایت در وب برتر چیست ؟

هدف ما برداشتن موانع رشد سایت شما است. سایت فعال برای رشد کسب و کار و افزایش درآمد مهم و  لازم است. ما همیشه مطالعه می کنیم  و با دانش روز جهان آشنا می شویم چون هدف ما ارائه خدمات به روز مطابق استانداردهای جهانی است.

آیا مجموعه های کوچک نیاز به پشتیبانی سایت دارند؟

اهداف و نیازها در مجموعه های کوچک مانند کسب و کارهای متوسط و کوچک است. البته بودجه و نوع خدمات متفاوت است. اما شرکت های کوچک نیز برای پیشرفت و فعال نگه داشتن سایت خود به پشتیبانی نیاز دارند. از دغدغه های ها ما بهره مندی شرکت های کوچک و متوسط از خدمات مناسب است، ما راه را برای پیشرفت آنها باز می دانیم و در این راه آنها را حمایت می کنیم.

من می خواهیم فردی را برای پشتیبانی سایت استخدام کنم، نظر شما چیست؟

این ایده مناسبی است . اما معمولا مشتریان ما نیاز به خدمات پشتیبانی منظم، تخصصی با هزینه مناسب دارند و همکاری با مجموعه های تخصصی را ترجیح می دهند.