خدمات وردپرس

خدمات وردپرس به صورت تخصصی و حرفه ای وردپرس، رفع فوری مشکلات، پشتیبانی و خدمات سایت وردپرس

خدمات وردپرس، ادمین سایت . وظیفه ما تنها خدمات، پشتیبانی و بهبود سایت نیست، ما برای افزایش درآمد سایت شما تلاش می کنیم. ما موانع رشد وب سایت شما را شناسایی و رفع می کنیم.

دختر با لبخند

رفع مشکلات وردپرس

سایت شما قطع شده و مشکل حل نشده ای دارد، آیا سایت وردپرس شما مشکلاتی دارد که دیگران از پس آن بر نیامدند، ما آنرا حل می کنیم. با ما تماس بگیرید و به راحت و در کوتاه ترین زمان، مشکل سایت خود را حل کنید.

پشتیبانی سایت وردپرس

می خواهید از سایت خود درآمد داشته باشید، شما هم نیاز به پشتیبان سایت دارید.

09123079967

طراحی و توسعه وردپرس

طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی، طراحی قالب ، توسعه و برنامه نویسی افزونه وردپرس . مشاوره در راه اندازی، توسعه و بهبود وردپرس .

پشتیبانی وردپرس

آنالیز سایت، بهبود سرعت و عملکرد ، امنیت ، سئو وردپرس. به روز رسانی و رفع مشکلات احتمالی وردپرس .

مشاوره و آموزش وردپرس

آموزش کاربری و مدیریت سایت، آموزش طراحی سایت ، طراحی قالب و برنامه نویسی افزونه های وردپرس.

فهرست خدمات وردپرس

رفع مشکلات

رفع هر گونه مشکل در وردپرس . اگر سایت شما به مشکل جدی برخورد کرده و کار نمی کند. رفع مشکلات هسته ، افزونه ، قالب سایت وردپرس 

پشتیبانی فنی

اصلی ترین شرط گوگل برای نمایش سایت شما داشتن سایتی بدون مشکل و با بازدهی بالا است، ما بر ایندکس سایت نظارت می کنیم و مشکلات احتمالی را رفع می کنیم.

تولید محتوا

تولید محتوای مناسب با موضوع های درخواستی ، صفحه آرائی و زیبا سازی صفحه، سئو محتوای سایت. برنامه ریزی و استراتژی بازایابی محتوا در وردپرس 

بهبود و افزایش سرعت

سرعت پایین سایت باعث می شود شما مشتریان خود را از دست بدهید. ما سرعت سایت وردپرس  و صفحات را افزایش می دهیم و در صورت نیاز صفحات را دو مرتبه طراحی می کنیم .

خدمات امنیت

بسیاری می گویند وردپرس امنیت بالایی ندارد. ما اعتقاد داریم وظیفه امنیت سایت به عهده مدیر سایت می باشد . ما کمک می کنیم وردپرسی امن داشته باشید .

سئو وردپرس

سئو داخل سایت و سئو تکنیکال، افزودن امکانات سئو ، سئو محتوای سایت و محتوای سایت . آموزش سئو محتوای سایت .

طراحی سایت

طراحی و توسعه انواع سایت شخصی، شرکتی، تجاری ، خبری،  آموزشی ، عضوگیر، فروشگاهی با وردپرس و

طراحی قالب وردپرس

طراحی قالب اختصاصی با وردپرس مطابق سلیقه و امکانات در خواستی. با قالب اختصاصی می توانید سایت منحصربفرد و زیبا داشته باشید.

برنامه نویسی و توسعه افزونه

افزونه های وردپرس امکانات لازم را به هسته وردپرس اضافه می کند. برنامه نویسی و توسعه افزونه وردپرس مطابق نیاز شما، بدون دردسرو کاربردی آسان و امنیت بالا .

بهبود رابط کاربری سایت

سایت شیک و جذاب با ساختار منظم اطلاعات، باعث اعتماد و احترام کاربران می شود . سایت شما را زیبا می کنیم .

بهبود کد نویسی سایت

بهبود کد نویسی سایت و تاکید بر استانداردهای W3C و کاهش حجم کد های سایت.

بهبود ساختار محتوای سایت

کاربران سایت های سریع را انتخاب می کنند. گوگل بر سرعت سایت به ویژه در گوشی های همراه تاکید می کند. 

پشتیبان (ادمین) سایت کیست؟

پشتیبان سایت به دانش کدنویسی فرانت اند و بک اند تسلط لازم را دارا می باشد و اصول طراحی را به خوبی می شناسد، از اصول فنی و هاستینگ اطلاعات کافی دارد و البته دغدغه های کارفرما را به خوبی می شناسد. پشتیبان سایت باید تبحر کافی در  سئو و بهینه سازی داشته باشد. نکته تمایز آنست که پشتیبان سایت ایده های مناسبی برای کسب درآمد از سایت را در اختیار شما قرار دهد.

داشتن ایده ها کارساز : یک متخصص طراحی وردپرس می تواند برای زیبایی و پیش برد کسب و کار اینترنتی شما ایده های مناسب را در اختیارتان می گذارد.

چرا وب برتر را انتخاب کنیم 

ارائه کلیه خدمات وردپرس : مشاوره، طراحی و توسعه، پشتیبانی فنی و ادمین، رفع مشکلات و آموزش وردپرس .کارشناسان ما سالها تجربه کار با وردپرس داشته و وردپرس را به صورت حرفه ای آموزش دیده اند. ما خدمات وردپرس را از صفر تا صد برای مجموعه های کوچک و شرکت های بزرگ را در تهران و شهرستان دیگر کشور به صورت آنلاین ارائه می دهیم. ما سایت شما را توسعه می دهیم و در راستای رشد کسب و کار شما و حداکثر بهره وری   از سایتتان گام بر می داریم . رضایتمندی مشتری را سرلوح خود قرار داده ایم آنرا نه  یک شعار بلکه اعتقاد خود می دانیم. 

هدف از خدمات وردپرس در وب برتر

  • ما با ارائه مشاوره، خدمات وردپرس و پشتیبانی همراه شما هستیم .
  • ما خدمات خود را در بالاترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان انجام می دهیم .
  • رفع مشکلات و کمک به پایداری سایت و عملکرد بالا آن نیست.
  • ما راهکارهایی را پیشنهاد و اجرا می کنیم که شما از سایت خود بازدهی بیشتری برای به حداکثر رساندن درآمد داشته باشید.
  • ما مشتریان شما را افزایش می دهیم و برند شما را اعتبار می بخشیم .
خدمات وردپرس

با ما سایتی فعال، بدون مشکل، به روز و با بهره وری حداکثری خواهید داشت

طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت با وردپرس بهترین گزینه برای طراحی سایت است و طرفداران بسیاری دارد و هر روز به افزایش درخواست های طراحی سایت با وردپرس افزایش می یابد .وردپرس یکی از محبوب ترین راه ها برای داشتن یک سایت حرفه ای و مناسب قیمت است با قالب اختصاصی و زیبا و امکانات مناسب.

فروش خود را با طراحی سایت و سئو حرفه ای افزایش دهید. ما وب برتر هستیم و در طراحی سایت و پشتیبانی وردپرس تخصص داریم.

درباره وردپرس

وردپرس روشی محبوب برای ساخت و طراحی سایت می باشد . با وردپرس می توانید یک وبلاگ ساده طراحی کنید، همچنین با وردپرس می توان یک سایت حرفه ای با امکانات فراوان طراحی کرد. با وردپرس می توانید یک سایت شخصی، شرکتی یا یک فروشگاه اینترنتی طراحی کنید.وردپرس سه بخش مهم دارد.

مدیریت محتوا: می توانید صفحات مورد نظر خود را ایجاد، ویرایش، حذف کنید و از عکس، متن و فیلم برای صفحات استفاده کنید و آنها را برای دستیابی بهتر فهرست بندی کنید.

مدیریت ظاهر: می توان مطابق سلیقه از ظاهر یا  قالب های متنوع و متفاوت یکی را انتخاب و مطابق درخواست خود آنرا سفارشی سازی کنید. در صورت تمایل می توانید ظاهر سایت را عوض کنید.

افزونه ها: دیگر بخش مهم وردپرس بخش امکانات یا افزونه ها است. در وردپرس شما می توانید، مطابق نیاز امکانات مختلفی را به راحتی به سایت خود اضافه کنید. حتی می توانید از افزونه های سفارشی استفاده کنید.

متخصص وردپرس

مدیران موفق برای طراحی سایت، سئو و بازاریابی دیجیتال از افراد حرفه ای و متخصص استفاده می کنند. مسلما حقوق و دستمز یک متخصص به مراتب بیشتر است، اما به این وجود به صرفه تر است. همکاری با یک متخصص وردپرس از دو یا باره یک کار را تکرار کردن جلوگیری می کند. سایتی که توسط یک متخصص طراحی شده باعث اعتبار، برند سازی، کسب رتبه گوگل، احترام کاربران و کسب درآمد بیشتر را همراه دارد. اما یک سایت یا خدمات غیر حرفه ای به هدر بردن زمان زمان و هزینه می باشد و حاصلی هم نخواهد داشت .

دانش کد نوسی : اولین شرط برای تخصص در وردپرس دانش کد نویسی می باشد ، حداقل باید بر HTMl, CSS, PHP, MYSQL تسلط  و تجربه کافی داشته باشد.

هنر و توانایی سا خت UI: UI همان رابط کاربری یا ظاهر سایت است. دانش لازم در استفاده از فونت، رنگ ، تصویر، ترکیب بندی ، چیدمان  و دیگر المانها برای ساخت ظاهری زیبا .

توانایی ایجاد اصول پایه ای  سایت : وجود تخصص و تجربه کامل در ساخت یک سایت امن، با سرعت بالا. سئو و اصول لازم  برای برنامه نویسی سئو محور از دیگر دانش  لازم برای یک متخصص وردپرس است .

دانش هاستینگ : یک متخصص وردپرس باید بتواند به راحتی با امکانات هاست استفاده کرده و در نصب و راه اندازی و کار با دیتابیس دانش کافی داشته باشد.

تجربه در مدیریت و پشتیبانی وردپرس: در صورت بروز مشکل برای سایت باید تخصص کافی در رفع آنها را داشته باشد.

نمونه کار قابل قبول: حداقل 5 نمونه سایت  فعال بدون مشکل و کار آمد.

داشتن ایده ها کارساز : یک متخصص طراحی وردپرس می تواند برای زیبایی و پیش برد کسب و کار اینترنتی شما ایده های مناسب داشته باشد.

وردپرس چیست ؟

وردپرس نرم افزاری است که برای طراحی سایت از آن استفاده می شود. مدیریت وردپرس آسان می باشد و با آن می توان سایت های ساده و پیشرفته ای را ایجاد کرد. وردپرس یک سیستم داینامیک برای طراحی سایت در نظر گرفته است، در طراحی سایت با وردپرس امکانات مناسبی برای سئو  سایت وجود دارد . با وردپرس می توانید انواع سایت های شخصی، شرکتی ، فروشگاهی ، دایرکتوری، آگهی نامه ، آموزشی، عضو گیری و … را طراحی کنید.

وردپرس فارسی چیست ؟

یکی از مزایای وردپرس سیستم چند زبان بودن آن است . شما در تنظیمات وردپرس می توانید زبان آنرا به فارسی برگردان کنید. وردپرس فارسی دارای سیستم مدیریت کاملا فارسی می باشد . ما برای فارسی سازی پوسته یا قالب و افزونه های وردپرس خدمات فارسی سازی قالب و افزونه را ارائه می دهیم .

خدمات وردپرس چیست ؟

خدمات وردپرس کلیه فعالیت هایی است که برای طراحی و بهره وری بیشتر سایت از آن استفاده کنید. اگر می خواهید سایت جدید طراحی کنید ما برای شما از وردپرس برای طراحی سایت استفاده می کنیم و سایت حرفه ای برای شما طراحی می کنیم. اگر می خواهید می توانید از خدمات سئو ، افزایش سرعت ، فارسی سازی و پشتیبانی خدمات وردپرس استفاده کنید .

خدمات وردپرس وب برتر شامل چه مواردی می شود؟

ما در زمینه طراحی و توسعه سایت که شامل طراحی سایت ، طراحی قالب و پوسته و توسعه افزونه های و افزایش هره وری شما از سایت می شود خدمات ویژه ای داریم . ما  در زمینه بهبود و پیشرفت شما خدماتی همچون سئو ، افزایش سرعت ، حفظ امنیت و … را ارائه می دهیم . ما می توانیم طی قراردادهای ماهیانه و سالیانه از سایت شما پشتیبانی کنیم و خدمات به روزرسانی ، کافنیگ امنیتی سایت ، پشتیبان گیری، تولید محتوا ، صفحه آرائی و رفع مشکلات سایت شما خدمات کاملی را ارائه دهیم .

نحوه ارائه خدمات در وب برتر چگونه است ؟

ما خدمات خود را به صورت موردی و دوره ای ارائه می دهیم . میتوانید خدمات خود را بدون قرار دادی از ما درخواست کنید، ما به سرعت و با کیفیت بالا خدمات خود را ارائه می دهیم . می توانید با ما قرار دادهای ماهیانه و سالیانه منعقد کنید و ما خدمات حرفه ای خود را به مطابق قرار داد ارائه می دهیم .

هزینه خدمات وردپرس چگونه برآورد می گردد؟

ما خدمات ساعتی خود را با مبلغ 250 هزار تومان ارائه می دهیم . هزینه خدمات ما متناسب با بودجه شما ارائه می گردد. ما خدماتی درخواستی شما را مطابق با نیاز شما ارائه و هزینه آنرا متناسب با خدمات مشخص شده برآورد می کنیم.

سایت من مشکل دارد و بالا نمی آید چه کاری باید انجام بدهیم ؟

کافی است با ما و شماره تماس 02186084806 تماس بگیرید ما مشکلات موجود را به سرعت و دقت حل می کنیم . ما مشکلات وردپرس ، افزونه ، قالب را حبل میکنیم. ما بیش از 8 سال تجربه  کار با وردپرس را داشته و متخصص وردپرس هستیم. 

من قالب وردپرس جدیدی خرید کرده ام اما در راه اندازی آن مشکل دارم.

کافی است با ما و شماره تماس 02186084806 تماس بگیرید. ما قالب خریداری شده را مطابق دموی آن برایتان راه اندازی می کنیم. ما قالب و افزونه های لازم آنرا براتون نصب می کنیم. فونت های فارسی زیبا را اضافه می کنیم و مشکلات راست چین بودن آنرا حل می کنیم. ما مطابق دمو سایت را برایتان راه اندازی می کنیم و صفحات دیگر را برایتان صفحه آرائی می کنیم. 

سایت من هک شده من چکاری باید انجام بدهیم ؟

کافی است با ما و شماره تماس 02186084806 تماس بگیرید. و در ساعت غیر ارادی با شماره همراه 09123865076 پیام واتساپ کنید یا تماس بگیرید. ما به سرعت آلودگی ها را پاک و مشکلات را حل می کنیم، فایل های مخراب را پاک می کنیم و حفاظت از سایت شما را پی گیری می کنیم و راه های وردود مجدد را مسدود می کنیم . کانفیگ امنیتی وردپرس را با دقت انجام می دهیم و نکات لازم را به شما آموزش می دهیم . اثرات مخربی را که ممکن است بر سئو سایت شما گذاشته باشد را حل می کنیم .

سایت من در جستجو های گوگل نیست چکاری باید انجام بدهم ؟

ما سایت شما را به گوگل معرفی می کنیم. سایت شما را آنالیز می کنیم و موانع پیمایش ربات های گوگل را رفع می کنیم. ما مطالب و سئو مطالب سایت را بررسی می کنیم و در طول محتوای سئو محور به شما کمک می کنیم . در صورت نیاز و درخواست شما استراتژی سئو متناسب با کسب و کار شما تدوین می کنیم و خدمات سئو حرفه ای سایت وردپرس را را برایتان انجام می دهیم .

خدمات وردپرس، ادمین سایت های ورپرس – پشتیبانی سایت – حفظ امنیت سایت و درج محتوای سایت – خدمات وردپرس حرفه ای شامل برنامه نویسی و تولید قالب و افزونه های اختصاصی و خدمات سئو وردپرس