طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت با وردپرس بهترین گزینه برای طراحی سایت .وردپرس یکی از محبوب ترین راه ها برای داشتن یک سایت حرفه ای و مناسب قیمت است با قالب اختصاصی و زیبا و امکانات مناسب.

فروش خود را با طراحی سایت و سئو حرفه ای افزایش دهید. ما وب برتر هستیم و در طراحی سایت و پشتیبانی وردپرس تخصص داریم.

وب برتر و خدمات متفاوت دیجیتال مارکتینگ در ایران

تفکر و عملکرد ما در وب برتر ارائه خدمات قابل اعتماد و مبتنی بر نتایج است. وب سایت شما راهی مهم برای تعامل و افزایش فروش برای شما می باشد. ما با طراحی سایت حرفه ای و زیبا با وردپرس، سایتی شایسته برای معرفی شما، خدمات و محصولاتتان می سازیم. شاید طراحان سایت آماتور با تجربه ناکافی هم بتوانند از وردپرس استفاده کنند اما ما در طراحی و استفاده و پشتیبانی وردپرس تخصص داریم و برای شما بهترین را طراحی می کنیم. ما برای زیبایی و منحصر بفرد بودن سایت شما قالب اختصاصی و مطابق نیاز شما را برنامه نویسی و توسعه می دهیم. با استفاده از تجربه خود در طراحی ui/ux بازدیدکننده گان حداکثر را به سایت شما جذب می کنیم و حداکثر بهره و فروش را برایتان می سازیم. 

وردپرس تنها یک ابزار برای طراحی سایت است !

کسی که با وردپرس آشنا است ، لزوما طراح سایت نیست . اما یک طراح سایت باید در وردپرس نیز تخصص داشته باشد. وردپرس فقط یکی از ابزارها طراحی سایت است. ما با آن طرح های زیبا و حرفه ای متناسب  با نیاز شما و کاربر پسند را خلاقانه مطابق ایده های مدرن  ایجاد می کنیم. وردپرس می تواند گزینه مناسبی برای طراحی سایت در نظر گرفت به شرط آنکه طراح سایت شما تجربه، مهارت و دانش کافی از وردپرس و طراحی سایت را داشته باشد.

چرا ما با وردپرس طراحی سایت می کنیم؟

امکان طراحی سایت های حرفه ای با وردپرس

وردپرس یک ابزار کارآمد در دستان با تجربه یک طراح حرفه ای سایت است. امکانات وردپرس امکان ایجاد یک سایت ساده یا پیچیده را فراهم می کند. امکانات سفارشی سازی مناسب برای ظاهر و قالب وجود دارد و طراح سایت با ایده های خوب می تواند طرح های زیبایی با آن ایجاد کند.

محبوبیت وردپرس

بیشتر سایت ها در دنیا با وردپرس می باشد. آمار نشان می دهد که بیش از 38 درصد سایت های دنیا با وردپرس است، البته در ایران بالاتر هم است. این محبوبیت تنها مختص مدیران سایت نیست بلکه وردپرس بین توسعه دهنده های وب و طراحان سایت نیز محبوبیت بالائی دارد.

قیمت و زمان طراحی مناسب

وردپرس این امکان را فراهم کرده که با سرعت بالاتری بتوان سایت را طراحی کرد. به همین سبب قیمت تمام شده آن برای مشتری پائین تر خواهد بود. البته باید تذکر داد تنها نصب وردپرس و یک قالب و تحویل آن به مشتری طراحی سایت محسوب نمی شود.

مدیریت آسان وب سایت

وردپرس امکانات مناسب و کاملی برای مدیریت سایت را در اختیار ادمین سایت قرار می دهد. بخش مدیریت سایت در وردپرس کاملا فارسی و آسان است. .ما آموزش های لازم را جهت مدیریت سایت را در اختیار مشتریان قرار می دهیم و آنها را برای مشکلات احتمالی و مسائل فنی حمایت می کنیم.