طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت حرفه ای و اختصاصی با وردپرس – با بیش از ده سال تجربه طراحی سایت های شرکتی و شخصی با وردپرس و طراحی  بیش از 4000 سایت وردپرس چند زبانه.

طراحی سایت با وردپرس

وب برتر و خدمات متفاوت دیجیتال مارکتینگ در ایران

تفکر و عملکرد ما در وب برتر ارائه خدمات قابل اعتماد و مبتنی بر نتایج است. وب سایت شما راهی مهم برای تعامل و افزایش فروش برای شما می باشد. ما با طراحی سایت حرفه ای و زیبا با وردپرس، سایتی شایسته برای معرفی شما، خدمات و محصولاتتان می سازیم. شاید طراحان سایت آماتور با تجربه ناکافی هم بتوانند از وردپرس استفاده کنند اما ما در طراحی و استفاده و پشتیبانی وردپرس تخصص داریم و برای شما بهترین را طراحی می کنیم. ما برای زیبایی و منحصر بفرد بودن سایت شما قالب اختصاصی و مطابق نیاز شما را برنامه نویسی و توسعه می دهیم. با استفاده از تجربه خود در طراحی ui/ux بازدیدکننده گان حداکثر را به سایت شما جذب می کنیم و حداکثر بهره و فروش را برایتان می سازیم. 

چرا مشتریان وب برتر را انتخاب می کنند

ما در وب برتر خدمات خود را با کیفیت عالی ارائه می کنیم.ما در راستا رونق کسب و کار شما گام بر می داریم و همراه شما هستیم

تخصص و تجربه ​

تخصص و تجربه

خدمات طراحی سایت حرفه ای - مشاوره رایگان و موثر

مشاوره رایگان و موثر

خدمات طراحی سایت حرفه ای - ارائه راهکار دیجیتال مارکتینگ

گستردگی خدمات

خدمات طراحی سایت حرفه ای - آيكن-خلاقيت-و-كيفيت-كار

خلاقیت و کیفیت برتر

آیکن سرعت در ارائه خدمات

سرعت در ارائه خدمات

خدمات طراحی سایت حرفه ای - پشتیبانی دایم

پشتیبانی دایم

مشتریان ترجیح می دهند با یک برند معتبر همکاری کنند و کار خود را با خیال آسوده و به راحتی پیش ببرند .

وردپرس تنها یک ابزار برای طراحی سایت است !

کسی که با وردپرس آشنا است ، لزوما طراح سایت نیست . اما یک طراح سایت باید در وردپرس نیز تخصص داشته باشد. وردپرس فقط یکی از ابزارها طراحی سایت است. ما با آن طرح های زیبا و حرفه ای متناسب  با نیاز شما و کاربر پسند را خلاقانه مطابق ایده های مدرن  ایجاد می کنیم. وردپرس می تواند گزینه مناسبی برای طراحی سایت در نظر گرفت به شرط آنکه طراح سایت شما تجربه، مهارت و دانش کافی از وردپرس و طراحی سایت را داشته باشد.

چرا طراحی سایت با وردپرس؟

امکان طراحی سایت های حرفه ای با وردپرس

وردپرس یک ابزار کارآمد در دستان با تجربه یک طراح حرفه ای سایت است. امکانات وردپرس امکان ایجاد یک سایت ساده یا پیچیده را فراهم می کند. امکانات سفارشی سازی مناسب برای ظاهر و قالب وجود دارد و طراح سایت با ایده های خوب می تواند طرح های زیبایی با آن ایجاد کند.

محبوبیت وردپرس

بیشتر سایت ها در دنیا با وردپرس می باشد. آمار نشان می دهد که بیش از 38 درصد سایت های دنیا با وردپرس است، البته در ایران بالاتر هم است. این محبوبیت تنها مختص مدیران سایت نیست بلکه وردپرس بین توسعه دهنده های وب و طراحان سایت نیز محبوبیت بالائی دارد.

قیمت و زمان طراحی مناسب

وردپرس این امکان را فراهم کرده که با سرعت بالاتری بتوان سایت را طراحی کرد. به همین سبب قیمت تمام شده آن برای مشتری پائین تر خواهد بود. البته باید تذکر داد تنها نصب وردپرس و یک قالب و تحویل آن به مشتری طراحی سایت محسوب نمی شود.

مدیریت آسان وب سایت

وردپرس امکانات مناسب و کاملی برای مدیریت سایت را در اختیار ادمین سایت قرار می دهد. بخش مدیریت سایت در وردپرس کاملا فارسی و آسان است. .ما آموزش های لازم را جهت مدیریت سایت را در اختیار مشتریان قرار می دهیم و آنها را برای مشکلات احتمالی و مسائل فنی حمایت می کنیم.

طراحی سایت چند زبانه

وردپرس امکانات مناسبی برای ایجاد سایت های چند زبانه را در اختیار می گذارد. شما می توانید با وردپرس سایت فارسی و انگلیسی یا زبان های دیگر داشته باشید و هر کدام را مجز مدیریت کنید. این امکان شرایط دیده شدن جهانی را برای شما فراهم می کند و بر اعتبار سایت شما می افزاید.

طراحی سایت داینامیک

با وردپرس سایت های داینامیک طراحی می کنیم. سایت های داینامیک به مدیر سایت اجازه می دهد بدون دانش کد نویسی به راحتی سایت خود را مدیریت کند. شما علاوه بر امکانات مناسب برای به روز رسانی محتوا سایت امکان ویرایش ظاهر سایت را دارید و از امکانات مناسب وردپرس برای صفحه آرائی صفحات سایت استفاده کنید.

سفارشی سازی و طراحی اختصاصی

بخش مهم وردپرس امکان انتخاب ، تغییر و سفارشی سازی قالب یا پوسته سایت  می باشد. این ویژگی وردپرس به ما این امکان را می دهد که بنابر سلیقه مشتری و ایده پردازی قالبی زیبا و حرفه ای را برای مشتری برنامه نویسی و طراحی کنیم. سایت متناسب با مخاطبان سایت قالب را طراحی و سفارشی سازی می کنیم. ما برای کسب رضایت مندی بازدیدکنندگان سایت قالب طراحی می کنیم.

امکانات کامل بنابر نیاز و درخواست مشتریان

ما می توانیم امکانات شما را از طریق افزونه های اختصاصی برای شما ایجاد کنیم به نحوی که خواسته شما را پاسخگو باشد و البته شرایطی را ایجاد می کنیم که به راحتی از آن استفاده کنید. وجود بخش افزونه ها این امکان را فراهم می کنم که ما مطابق نیاز مشتریان سایت های حرفه ای کاملی را طراحی کنیم، از طریق نصب افزونه ها امکانات را افزایش می دهیم و برای نیازهای خاص افزونه سفارشی را می سازیم.

محدودیتی وجود ندارد .

امروز روش های طراحی سایت پیشنهاد می شود که مشتری را دچال محدودیت های دست و پاگیری می کند. مثلا دسترسی به سورس کد و ایجاد صفحات متعدد و … در دنیای امروزی ایجاد محدودیت های به اینگونه دیگر جایی ندارد. در طراحی سایت هایی که ما با وردپرس انجام می دهیم شما هیچ محدودتی ندارید و هر چقدر بخواهید بنابر نیاز خود می توانید امکانات و محتوا را گسترش دهید.

بهینه سازی سایت برای موبایل

ما می توانیم امکانات شما را از طریق افزونه های اختصاصی برای شما ایجاد کنیم به نحوی که خواسته شما را پاسخگو باشد و البته شرایطی را ایجاد می کنیم که به راحتی از آن استفاده کنید. وجود بخش افزونه ها این امکان را فراهم می کنم که ما مطابق نیاز مشتریان سایت های حرفه ای کاملی را طراحی کنیم، از طریق نصب افزونه ها امکانات را افزایش می دهیم و برای نیازهای خاص افزونه سفارشی را می سازیم.

امکانات پیشرفت سئو سایت

اگر می خواهید سایتی با سئو مناسب داشته باشید یکی از گزینه های طراحی سایت با وردپرس می باشد. زیبایی سایت در کنار محتوا فاخر و مناسب و البته سئو حرفه ای می تواند تاثیرات شگفتی برای کسب مشتریان بیشتر دارد. وردپرس بستری است که امکان افزودن افزونه های حرفه ای برای سئو سایت را ایجاد می کند. ما به آن بسنده نمی کنیم و تدابیر مناسبی برای افزایش بهره وری سئو سایت در نظر می گیریم. سرعت لود سایت را افزایش می دهیم، انرا برای موبایل بهینه می کنیم و محتوا تاثیر گذار و سئو شده برای شما ایجاد می کنیم.

ساخت سایت با امنیت و غیر قابل نفوذ با وردپرس

 آیا طراحی سایت با وردپرس امن است ؟ بله اگر آنرا امن نگهدارید. ما برای مشتریان خود کانفیگ امنیتی خاصی را با استفاده از افزونه ها و راهکارهای دیگر ایجاد می کنیم. ما سایت شما را غیر قابل نفود و امن طراحی می کنیم. این را به خاطر داشته باشید که سیستم های آنلاین نیاز به حفاظت دارند و کاربران با آموزش های لازم می توانند سایت های امنی داشته باشند.

طراحی سایت وردپرس در وب برتر

ما تنها سایت طراحی نمی کنیم بلکه راهی را ایجاد می کنیم که شما فروش حداکثری داشته باشید. ما متناسب با رقابت  موجود در کسب و کار تان و مطاله مخاطبان بهترین سایت را طراحی می کنیم و راه کارهای پیشرفت آنرا ایجاد می کنیم .ما ایده های شما را محقق می کنیم و شما را حمایت می کنیم.  ما شما را تنها نمی گذاریم و پشتیبانی و حمایت همیشگی را در برنامه ها ی خود داریم.

بیشتر سایت های شرکتی و شخصی در ایران از طراحی سایت با وردپرس بهره می گیرند. وردپرس ابزار مناسب برای طراحی سایت می باشد، اما شرط اول در سایت حرفه ای دانش کافی از طراحی، سئو و دیجیتال مارکتینگ می باشد.