خدمات سئو - SEO services

خدمات سئو SEO services

خدمات سئو باعث افزایش توان رقابتی شما می شود و  بازدیدهای مرتبط به سایت را افزایش می دهد. ما بلاشک می توانیم صفحه اول گوگل را برای شما مهیا کنیم “وب برتر “.

خدمات سئو - خدمات سئو سایت

مشاوره سئو

ما برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ در صنوف مختلف مشاوره سئو تخصصی ارائه می دهیم .

خدمات سئو

فاکتورها و استراتژی های قدیم سئو دیگر پاسخگو نیست . سئو کاری تخصصی است  و نیاز به تجربه و علم نوین دارد .

آموزش سئو

آموزش سئو برای مدیران سایت ، مقالات، آموزش های ویدئو و وبینارها ارائه می دهیم .

خدمات سئو و بهینه سازی موتور جستجو

Search Engine Optimisation Services

سئو سایت برای  ارائه رتبه بندی ، فروش و درآمد است. افزایش بازدید  سایت شما مهم است، اما هدف اصلی ما هدایت ترافیکی است که مشتری ساز باشد. سئو سایت  از نزدیک با استراتژی های ایجاد لینک ، ایجاد محتوای جذاب، صفحات اجتماعی و تبلیغات اینترنتی در ارتباط است. ما این استراتژی ها را برای کمک به ارائه نتایج بهتر برای مشتریان خود ترکیب می کنیم. خدمات سئو سایت باید با استراتژی قوی و کارآمد همراه باشد .

خدمات سئو سایت آن چیزی است که شما برای رونق کسب و کارتان نیاز دارید . صفحه به صفحه از رقبایتان پیش بگیرید و به صفحه اول گوگل برسید و در صفحه اول صدر نشین باشید . سئو راه سختی است !  ما این مسیر را برایتان هموار می کنیم . با خدمات سئو سایت وب برتر صدر نشین باشید.

اگر می خواهید درآمد خود را افزایش دهید و برند معتبری باشید بر سئو و بهینه سازی سایت خود تمرکز کنید و نتیجه بگیرید .

فواید و اهداف سئو چیست ؟

امروزه کسب و کارها برای اهداف تجاری خود از سئو  استفاده می کنند ، چرا؟ چون سئو جواب می دهد . سئو روشی پایداری برای افزایش بازدیدهای مرتبط است. آنهایی که در رنک اول گوگل یا صفحه اول گوگل هستند برای خود اعتبار قائل هستند، این اعتبار را دیگران هم قبول دارند. همه ما برای خرید و دریافت خدمات از سئو استفاده می کنیم . امروزه بیش از 90 درصد بازدیدهای سایت از طریق موتورهای جستجو مانند گوگل هدایت می شود . همه اینها نشان می دهد که سئو روشی عالی در تجارت است .

کاربران به موتورهای جستجو اعتماد دارند و دستیابی به جایگاه برتر در رتبه بندی موتورهای جستجو به جستجوگران نشان می دهد که سایت شما منبع معتبری است. هرچه رتبه شما در صفحات نتایج بالاتر باشد، سایت شما کلیک و ترافیک بیشتری ایجاد می کند. سئو همچنین تجربه کاربر را بهبود می بخشد و باعث می شود مشتریان به خریدارهای مکرر تبدیل شوند.

 • سئو جواب می دهد.
 • افزایش ترافیک ارگانیک
 • سئو سرنخ های فروش را افزایش می دهد.
 • سئو سرنخ های فروش با کیفیت را افزایش می دهد .
 • سئو باعث افزایش فروش خدمات و محصولات می شود.
 • مرز بین کسادی و رونق صفحه اول گوگل است .
 • SEO باعث ایجاد اعتماد و اعتبار می شود
 • سئو بهترین راه برای درک صدای مصرف کننده و مخاطب است
 • سئوی خوب همچنین به معنای تجربه کاربری بهتر است.
 • به ایجاد تعامل و نرخ تبدیل کمک می کند.
 • سئوی محلی به معنای افزایش تعامل، ترافیک و تبدیل است
 • سئو بر چرخه خرید تأثیر می گذارد.
 • سئو به طور مداوم در حال بهبود است و بهترین روش ها همیشه به روز می شوند.
 • درک سئو به شما کمک می کند تا محیط وب را درک کنید.
 • سئو نسبتا ارزان و بسیار مقرون به صرفه است.
 • سئو به ایجاد ارزش بلندمدت برای برند شما کمک می کند.
 • این یک استراتژی بلند مدت است
 • قابل سنجش است.
 • یکی از مزیت های سئو ، اجرا پذیری آن است .
 • سئو فرصت های جدیدی را به نمایش می گذارد.
 • نام تجاری خود را ارزشمند کنید.
 • اگر در صفحه یک نیستید، برنده کلیک نمی شوید – به خصوص با نتایج صفر کلیک.
 • بهترین روش برای موفقیت در تجارت بین المللی است.
 • راه حل مناسبی برای کسب و کارهای کوچک است .
 • سئو همیشه اینجاست.

چرا به خدمات سئو نیاز دارید ؟

در فضای وب ، رقابت برای حضور در صفحه اول گوگل دیوانه وار است . شما برای رقابت باید توان رقابتی خود را افزایش دهید ، خدمات سئو در این راستا ارائه می گردد. خدمات سئو می تواند شما را به اهداف تجاریتان برساند .

یک اصطلاح هندی وجود دارد که : «آنچه دیده می‌شود فروخته می‌شود» ، این جمله هیچگاه  درست‌تر از الان نبوده است.

 

ایا سایت شما بازدیدکننده ای ندارد ، در گوگل جستجو می کنید و تا صفحه دهم گوگل می روید ، اما آدرس سایت خود را نمی بینید، این به خاطر آن است که رقابتی سخت برای تصاحب صفحه اول گوگل برقرار است . 

چگونه می توانید با آنها رقابت کنید ، انجام کارهای تخصصی مطابق برنامه ریزی دقیق و بررسی های مدام ، این مهم توسط متخصص سئو انجام می شود. اگر امروز احساس می کنید نیاز به کمک دارید پس از خدمات سئو حرفه ای ما استفاده کنید.

با بازیکنان بزرگتر رقابت کنید

رقابت این روزها اجتناب ناپذیر است. همیشه شخصی با بودجه بازاریابی بهتر و منابع بیشتر از شما وجود دارد. اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید کاری در مورد آن انجام دهید. از آنجایی که سئو هزینه زیادی ندارد و تنها با قرار دادن شما در بالای نتایج، تبدیل بهتری را ارائه می‌دهد، می‌توانید به راحتی با بازیکنان بزرگ‌تر بدون صرف هزینه‌های زیاد رقابت کنید. خدمات سئو مقرون به صرفه مانند خدمات ما باعث می شود که در زیر انبوه مشاغل مشابه گم نشوید و صدای شما توسط مصرف کنندگان بالقوه شنیده شود.

زمان را از دست ندهید .

در نهایت، سئو یک استراتژی بلندمدت است و برای اینکه برای شما کارساز باشد، به یک شریک سئو نیاز دارید که بتواند به شما کمک کند تا آن را تقویت کنید. قبل از اینکه گوگل متوجه شما شود و شما را به صفحه نتایج خود هدایت کند، باید این کار را درست در یک دوره زمانی انجام دهید. با زمان و تلاش مداوم، به نتایج بهتری ادامه می‌دهید و می‌توانید برای مدت طولانی‌تری از جایگاه برتر لذت ببرید. از آنجایی که سئو تنها در زمان های آینده نقش مهمی ایفا خواهد کرد، خدمات سئو مناسب نیز می تواند در آینده کسب و کار شما را اثبات کند.

 

خدمات سئو حرفه ای وب برتر 

چرا ما را انتخاب کنید؟ چون ما وب برتر هستیم . ما بررسی می کنیم ، تمام عوامل را در نظر بگیریم ، بهترین استراتژی و نقشه راه را تدوین می کنیم . ما برای کارهایی که انجام می دهیم برنامه ریزی منظم داریم ، ما نتیحه محور هستیم و تجربه به ما ثابت کرده است که کارهای شلخته نمی تواند جواب مناسبی داشته باشد . ما برای هر پروژه به صورت اختصاصی راهکار متناسب با اهداف آن پروژه را در نظر می گیریم .

یک متخصص سئو خوب نه تنها جستجوگر را درک می کند، بلکه فضای رقابتی را نیز درک می کند. فقط درک تکلیف کاربر کافی نیست. بازاریابان جستجو باید بدانند که چه گزینه های دیگری در بازار وجود دارد و چگونه می توانند شکاف را پر کنند تا راه حل بهتری برای کار کاربر ارائه دهند.

ما از کلمات کلیدی در صفحات تا بازاریابی خدمات کامل راه زیادی را طی کرده ایم. متخصصان سئو می‌توانند از چندین کلاه استفاده کنند، زیرا به ایجاد ارتباط، معماری اطلاعات، تجربه کاربر، استراتژی محتوا، بازاریابی، اجتماعی و تیم‌های رسانه پولی کمک می‌کنند. این یک بازی دادن و گرفتن است – همه در تلاش برای ایجاد چیزی که برای موتورهای جستجو و کاربران کار می کند.

افسانه‌های احتیاطی زیادی در مورد چیزهایی به ظاهر ساده مانند طراحی مجدد سایت یا سیستم CMS جدید وجود دارد که باعث کاهش یا ناپدید شدن ترافیک سایت می‌شود و کسب‌وکارها را درگیر می‌کند.

یک سئوی خوب نه تنها می تواند بر روی محتوا تمرکز کند بلکه می تواند کمک کند:

در چندین نسخه از همان صفحه پیمایش کنید.
مشکلات فنی را حل کنید که محتوا را برای موتورهای جستجو نامرئی می کند.
با تنظیمات سرور مناسب
با رسانه های اجتماعی، محتوا، خلاقیت، تجربه کاربری، جستجوی پولی یا تجزیه و تحلیل یکپارچه شوید.
راه هایی برای افزایش سرعت سایت خود بیابید.

سئو سایت - سئو داخل صفحه

سئو داخل صفحه

On Page SEO

بهینه سازی استراتژی کلمات کلیدی سایت برای هدایت بازدید کننده به خرید .

سئو تکنیکال

تکنیکال سئو

Technical SEO

رعایت  روش های فنی که اعتبار سایت شما را افزایش می دهد.

سئو خارج از صفحه

سئو خارج از صفحه

Off Page SEO

 ایجاد لینک های معتبر و مرتبط که اقتدار و دید شما را در سراسر وب گسترش می دهد.

مشاوره سئو مهمترین بخش از خدمات سئو سایت 

در جلسات مشاوره سئو تنها در مورد اهداف شما و روش دستیابی به آن صحبت می کنیم . صورت جلسه مشاوره ، تنها به سود آوری و افزایش فروش شما  اختصاص دارد. ما به صورت شفاف به شما خواهیم گفت برای حصول نتایج عالی به چه چیزهایی نیاز است .

رهبران بزرگ برای رسیدن به اهداف خود از مشاوره افراد متخصص استفاده می کنند. مشاوره سئو مقدم بر هر کار دیگری می باشد. سئو نیاز به برنامه ریزی دارد، برای پیشبرد اهدافتان باید از مشاوره سئو بهره بگیرید . در جلسات مشاوره ما وضعیت سایت ، اهداف ، رقبا ، مخاطبان شما را بررسی می کنیم و مطابق بودجه شما بهترین راه کار را برایتان ارائه می دهیم .

همه چیز را برای بازدید کننده ها مهیا کنید . آنالیز و رفع مشکلات سایت 

گوگل بارهای می گوید که بیشترین امتیاز را به محتوای درجه یک و مرتبط می دهد . اما ربات گوگل باید بتواند وب سایت و محتوی سایت را ایندکس کند . سایت هایی که دارای مشکلات فنی هستند ، جلوی پیمایش ربات گوگل را خواهند گرفت و صفحاتی که در گوگل ایندکس نشود هیچگاه در فهرست جستجوی گوگل قرار نخواهد گرفت ، پیش از هر کار دیگری باید سایت آنالیز و مشکلات فنی رفع گردند .

موثرترین بخش خدمات سئو: تحقیق و انتخاب کلمات کلیدی 

همه چیز از یک جستجو شروع می شود . کلمات و عباراتی برای اهداف آموزشی یا تجاری جستجو می شوند . مشتریان شما برای یافتن خدمات و محصولات مورد نیاز خود از عبارات و کلمات کلیدی را به کار می برند .

تحقیق و انتخاب کلمات کلیدی نقشی ضروری در تدوین سئو موفق ایفا می کند .

انتخاب غلط کلمات کلیدی باعث می ود شما وقت و هزینه خود را هدر بدهید. این مرحله ای است که باید با دقت و وقت کافی انجام شود. کلمات کلیدی که می تواند شما را به اهدافتان برساند تنها چند موضوع نیست . حتی کسب و کارهای کوچک نیاز به هدف گیری ده ها کلمات کلیدی دارند. این رقم برای کسب و کارهای بزرگ به صدها و هزاران کلمات کلیدی ختم می شود .

بررسی رقبا در سئو 

از رقبای خود تنها این را میدانیم که آنها رنک بالاتری از ما در صفحه اول گوگل دارند ، این اصلا کافی نیست ، شما باید اطلاعات کاملی از رقبا خود داشته باشید ، نقاط ضعف و قوت آنها را بدانید و مطابق آن استراتژی خود را تدوین کنید.

تدوین استراتژی سئو 

سئو با یک برنامه ریزی دقیق ، کارآمد و داینامیک شروع می شود .

خدمات سئو داخلی 

خدمات سئو داخلی، خدمات بهینه سازی صفحه وب سایت هستند که بر بهینه سازی وب سایت شما برای یافتن در گوگل تمرکز دارند. هدف از سئو داخلی این است که به موتورهای جستجو مانند گوگل کمک کند تا وب سایت شما را برای کلماتی ک