خدمات سئو -

خدمات سئو

خدمات سئو سایت  SEO SERVICES، فروش و درآمد را افزایش می دهد و باعث رشد و پایداری شرکت شما می شود. ما برای کسب نتایج واقعی آماده ایم.  وب برتر بهترین شرکت سئو  با بیش از 10 سال تجربه موفق.

خدمات سئو چیست؟

خدمات سئو خدمات بهینه سازی موتورهای جستجو هستند که برای افزایش دید و در نهایت ترافیک جستجوی ارگانیک به وب سایت ها ارائه می شود. خدمات سئو اصولی باید مطابق با استانداردها و الگوریتم های گوگل انجام پذیرد. از نتایج خدمات سئو دستیابی به رتبه بالاتر در جستجوی گوگل و در نتیجه افزایش بازدید و در نهایت منجربه افزایش درآمد و رشد روز افزون کسب و کارها می شود.  خدمات سئو باید توسط سئوکار یا آژانس های سئو انجام شود.

 

سئو چیست و چرا به خدمات سئو  نیاز دارید؟

می خواهید در صفحه اول گوگل باشید، شما نیاز به سئو دارید؟

می خواهید بازدید سایت را افزایش دهید و از این طریق فروش بیشتری داشته باشید، شما نیاز به سئو دارید؟

می خواهید برند معتبری باشید و در رقابت صنعت خود حرفی برای گفتن داشته باشید، شما نیاز به سئو سایت دارید؟

حتی قبل از طراحی به فکر سئو سایت باشید. خدمات سئو حرفه ای را انتخاب کنید.

بعد از طراحی سایت، متوجه می شوید که تنها با طراحی سایت نمی توانید، فروش محصولات و خدمات خود را افزایش دهید و سایت شما بازدید کننده ای ندارد. برای افزایش بازدید سایت شما چند راه در پیش دارید، یا باید از تبلیغات گوگل و سایت های پر بازدید استفاده کنید یا می توانید در صفحات اجتماعی مانند اینستاگرام فعالیت کنید و یا سایت خود را سئو کنید. البته بهتر از همه اینها داشتن دید مناسب برای افزایش برندینگ و توجه به رشد مجموعه خود هستید. توضیح آنکه بسیاری از افراد و مجموعه های موفق از تبلیغات دهان به دهان استفاده می کنند و مثلا سمینارهای آموزش رایگان برگذار می کنند.

سایت خود را سئو کنید و فروش خود را افزایش دهید، برای سئو نیاز به خدمات سئو دارید.

خوب راه ها مشخص شد، یکی از راههایی که تمامی مدیران بازاریابی، مشاوران کسب و کار به شما پیشنهاد می دهند، سئو سایت است. آمار نشان می دهد که شرکت های موفق در سراسر دنیا هزینه های بالائی برای خدمات سئو سایت خود در نظر می گیرند و هر سال این آمار افزایش می یابد. پس شما راهی جز سئو و استفاده از کانال های دیگر برای رشد کسب و کار و افزایش فروش خود ندارید.

برای سئو سایت چه راه هایی وجود دارد ؟ ما فهرست کاملی از خدمات سئو را ارائه می دهیم.

می خواهید سایت خود را سئو کنید و به صفحه اول گوگل برسید. اگر تصمیم آگاهانه و درستی نگیرید، فعالیت ها ، زمان و هزینه خود را به هدر داده اید و کارتان بدون نتیجه خواهد بود. 

امروزه کسب و کارها با توجه به بودجه، هزینه و بزرگی و سهم بازاری که دارند، سئو را با دیدهای متفاوت می بینند و به نتایج متفاوتی می رسند.

شرکت هایی که از هزینه کردن گریزی ندارند و می خواهند خدمات سئو را با بالاترین کیفیت دریافت کنند، آنها به راحتی هزینه ها را جبران می کنند، رشد می کنند و فروش خود را افزایش می دهند.

استفاده از خدمات سئو، آژانس سئو حرفه ای 

 
شرکت خدمات سئو
شرکت خدمات سئو

استخدام یک شرکت سئو برای شما هزینه دارد، اما عدم استخدام آن می تواند حتی گران تر باشد. اگر مجبور باشید تمام مهارت های ضروری سئو را خودتان بیاموزید، ممکن است در نهایت زمان ارزشمند خود را از سایر فعالیت های تجاری از دست بدهید.

اگر قبلاً یک یا چند متخصص فناوری اطلاعات را استخدام کرده اید، ممکن است بخواهید آنها به جای سئو بر روی چالش های دیگر تمرکز کنند. وب سایت شما نیاز به تعمیر و نگهداری دارد، کمپین های ایمیل شما نیاز به پیکربندی دارند و نرم افزار شما باید به روز شود.

شرکت خدمات سئو 

استخدام یک شرکت متخصص سئو یک سرمایه گذاری ارزشمند است زیرا بسیار مقرون به صرفه است. شما می دانید که هر تومانی از بودجه سئو شما کجا می رود و کنترل کامل کمپین های خود را خواهید داشت.

علاوه بر این، متخصص سئو شما تمام ابزارها و دانش فنی را برای کارآمد بودن در اختیار خواهد داشت. سرمایه گذاری روی این ابزارها برای شما هزینه زیادی دارد و این پولی است که می توانید در جای دیگری سرمایه گذاری کنید.

آموزش سئو و سئو سایت توسط خودتان 

برخی کسب و کارهای کوچک تصمیم می گیرند، خودشان سئو سایت را به عهده داشته باشند. آنها از خودآموزهایی که به مقدار زیادی در اینترنت است استفاده می کنند . اما واقعا چه کسی سئو را به خوبی می داند و توان آموزش آنرا دارند. این سئوالی است که هرگز پرسیده نمی شود. جالب آنست که بسیاری از مطالب مشابه است و تنها به سئو داخلی آن هم به صورت سطحی پرداخت می شود. منظور من اساتید بزرگ این صنعت نیست.

برخی از مشاوره سئو بهره می گیرند و خودشان سئو را انجام می دهند و به قولی منتور دارند. این افراد بهره بهتری می برند.

آیا شما نیاز به خدمات سئو دارید؟

اگر خدمات سئو باعث افزایش بازدید و فروش شما بشود، بله شما نیاز به خدمات سئو دارید. یادتان باشد حتی افزایش بازدید، به شما کمک زیادی نمی کند. شما باید بازدیدهای هدفمند که منجربه افزایش فروش و در راستای اهداف تجاری شما باشد، را افزایش دهید. پس به صرف اینکه شما هزینه ای بابت دریافت خدمات سئو می کنید، این آنچیزی نیست که شما را به هدفتان می رساند. ما در این راهنما، سعی داریم با حسن نیت ، تجربیات چندین ساله خود را در اختیار شما قرار بدهیم تا شما بتوانید بهترین نتیجه را از هزینه و زمانی که صرف می کنید، را دریافت کنید.

خدمات سئو تضمینی چیست؟

خدمات سئو تضمینی چیست؟

آیا از مجری خود بخواهیم که خدمات خود را تضمین کند؟

گوگل می گوید که هیچکس نمی تواند به شما در رتبه گوگل تضمینی بدهد، در غیر اینصورت کلاهبردار است.

بسیاری از مقالات سایت های معتبر سئو، سئو تضمینی را رد می کنند.

بسیاری از شرکت های معتبر سئو در ایران، به شما تضمینی در مورد سئو و رتبه گوگل نمی دهند.

اگر سئوکاری به شما تضمینی بابت رتبه سئو شما بدهد، باید شک کنید که تجربه ارائه خدمات سئو اندکی دارد.

اما بسیاری از مشتریان اذعان می کنند که آقا من پول می دهم و حقم هست که تضمینی داشته باشم.

برخی سئوکاران راهی را انتخاب کرده اند که در صحبت و شفاهی همه چیز را تضمین می کنند ، اما در واقع هیچ چیز را تضمین و بازگشتی وجهی وجود ندارد.

من سئوال مهم تری را برای روشن شدن ذهن شما مطرح می کنم؟

آیا سئو تضمین دارد؟

همه ما دوست داریم که این سئوال جواب بلی داشته باشد، یعنی وقتی ما هزینه و زمان می گذاریم و روی سئو سایت کار می کنیم باید بتوانیم جواب بگیریم . اما صادقانه بگویم یکی از پر چالش ترین راه های بازاریابی دیجیتال، سئو می باشد و هزینه های بسیاری را به هدر می دهد.

خوب تا اینجا شاید شما را گیج کرده و در نگاه شما من تضادی ایجاد کرده ام ، آیا بالاخره سئو خوب است یا خیر؟

بگذارید مثالی بزنم .

خدمات  SEO چقدر طول می کشد؟ 6 ماه یا یک سال 

سئو چقدر طول می کشد؟ 6 ماه یا یک سال

ما یک قرارد شش ماه با یکی از مشتریان خود داشتیم، در طی شش ماه هیچ رشدی نداشتیم، اما مشتری با توجه به زحماتی که از ما دیده بود با سخاوت قرارداد را تمدید کرد و یک قرارداد شش ماه جدید با ما منعقد کرد. ما هم می دانستیم که تمامی کارهای لازم برای پیشرفت سئو را انجام داده ایم و فقط نیاز به تداوم داریم ، با انرژی کار را ادامه دادیم. در ماه هشتم شاهد بودیم که هر روز تعداد امپرشن و کلیک ها افزایش یافت و امروز این سایت جزء سایت های موفق در صنعت خود است.

سئو غلط و سئو درست 

سئو غلط و سئو درست - خدمات سئو اصولی مطابق گوگل
سئو غلط و سئو درست

 سئو درست حتما جواب می دهد اما چند شرط لازم دارد:

 • استراتژی سئو .
 • تحلی رقبا و شناخت صنعت
 • شناخت کافی از مشتریان هدف.
 • توجه به طراحی و تجربه کاربری 
 • ساخت برند .
 • انجام دقیق سئو تکنیکال 
 • تولید و سئو محتوا.
 • زمان کافی سئو.
 • هزینه کافی سئو.
 • توجه کافی به سئو خارجی.

یکی از چالش های بزرگ سئو، هزینه سئو است. اگر می خواهید سئو برایتان ارزان در بیاید به احتمال زیاد به نتیجه نخواهید رسید. شما باید مطابق رقبای خود هزینه و زمان بگذارید .

خدمات سئو یک ماجراجویی است که در آن برای زنده ماندن به مهارت های زیادی، چه فنی و چه غیر فنی نیاز دارید.

در سال 2004، سئوی خوب شما را در وب قابل توجه کرد. از  سال 2014 تا کنون، سئوی خوب نتیجه قابل توجه بودن در وب است.

سئو واقعا چیست؟

سئو واقعا چیست؟ - خدمات سئو
سئو واقعا چیست؟
 • سئو یک اسم، فعل و صفت است. ( شما نیاز به خدمات سئو با کیفیت دارید که گزارشات مدون آنرا نشان دهد)
 • سئو مانند یک رزومه است، شما آن را صیقل می‌دهید تا بهترین کار را داشته باشید. (سئو عامل اصلی پیشرفت بسیاری از کسب و کارها است)
 • محتوا دلیل شروع جستجو در وهله اول است. ( تولید محتوا و سئو محتوا پایه اصلی سئو است. البته بهتر است بگوئیم رکن اساسی سئو، ایجاد ارزش است)
 • گوگل فقط زمانی شما را دوست دارد که دیگران ابتدا شما را دوست داشته باشند. ( شناخت کاربران و توجه به فنون بازاریابی)
 • هیچ وب سایتی بدون ستون فقرات قوی نمی تواند ایستادگی کند. و آن ستون فقرات سئوی فنی است. ( توجه به سئو تکنیکال از هر زمان دیگری مهم تر شده است)
 • موفقیت سئو را باید با یک معیار سنجید: آیا بازدیدکننده کاری را که شما می خواهید انجام می دهد؟ –
 • سئوی موفق به معنای فریب دادن گوگل نیست. این در مورد شراکت با Google برای ارائه بهترین نتایج جستجو برای کاربران Google است ( اجتناب از سئو کلاه سیاه )

سئو چگونه کار می کند

می دانید که بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) ترافیک را افزایش می دهد، آگاهی را افزایش می دهد و تقاضا، اقتدار و اعتماد را ایجاد می کند. اما، برای به دست آوردن این پاداش ها، باید بدانید که سئو چگونه کار می کند. سئو، پیچیده تر از آن چیزی است که فکر می کنید!

برای آگهی بیشتر شما باید بگوئیم که سئو به سه بخش مهم تقسیم بندی می شود.

 • سئو داخلی
 • سئو خارجی
 • سئو تکنیکال

دیگر چیزی که باید از سئو بدانید ، آنست که موتورهای جستجو مانند گوگل چگونه کار می کنند. موتورهای جستجو در چند مرحله کار خود را انجام می دهد.

 • یافتن صفحه و سایتی که هنوز نشناخته است.
 • پیمایش اطلاعات صفحات توسط ربات گوگل .
 • ایندکس کردن اطلاعات پیمایش شده.
 • رتبه بندی بر حسب جستجوهای انجام شده .
 • نمایش اطلاعات به گونه ای که بهترین پاسخ را به کاربرانش بدهد.

چرا سئو برای کسب و کار مهم است؟

خدمات سئو و تولید محتوای مناسب
خدمات سئو و تولید محتوای مناسب

آیا واقعاً نیاز به سرمایه گذاری در خدمات سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو دارید؟ ما همیشه این سوالات را می شنویم. خدمات سئوی باکیفیت امروزه برای مشاغل بسیار مهم است زیرا به صاحب وب سایت فرصتی را برای دنبال کردن بهترین روش های گوگل برای رتبه بندی اینترنتی ارائه می دهد. امروزه مصرف کنندگان در دنیای دیجیتال زندگی می کنند، جایی که تخمین زده می شود 94 درصد از خریداران B2B قبل از خرید به جستجوی آنلاین بپردازند. کسب‌وکارهایی که اهمیت سئو را درک نمی‌کنند، رها می‌شوند و مشتریان بالقوه کسب‌وکار خود را از دست می‌دهند.

خدمات سئو چیست ؟

خدمات سئو، مجموعه اقداماتی  است که یک متخصص یا تیم سئو برای افزایش رتبه سایت انجام می دهد. این اقدامات علاوه بر ارتقاء رتبه سایت برای کلمات کلیدی مرتبط با خدمات ، محصولات و معرفی یک شرکت، باید بتواند زمینه را برای افزایش فروش ایجاد کند.

خدمات سئو کاری پیچیده می باشد که نیاز به تخصص های فنی و غیر نفی دارد. سئو باید بتواند به برند سازی، ارتقاء شغلی و کشف بازارهای جدید استراتژی کارآمد داشته باشد.

سئو مجموعه ای با بیش از 200 فاکتور و الگوریتم هایی است که هر روز تغییر می کند. گوگل متعهد است که بهترین پاسخ را به کاربران خود بدهد. به همین علت استراتژی های سئو کلاه سیاه دیگر پاسخگو نیست.

خدمات سئو چیست

مشاوره سئو

ما برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ در صنوف مختلف مشاوره سئو تخصصی ارائه می دهیم .

خدمات سئو سایت و بهینه سازی سایت

فاکتورها و استراتژی های قدیم سئو دیگر پاسخگو نیست. سئو کاری تخصصی است  و نیاز به تجربه و علم نوین دارد.

آموزش سئو

آموزش سئو برای مدیران سایت، مقالات، آموزش های ویدئو و وبینارهای سئو.

صفحه اول گوگل را هدف بگیرید.

اگر می خواهید تجارت های میلیاردی را ببینید به صفحه اول گوگل سر بزنید. در صفحه اول گوگل می توانید تجارت های میلیاردی حتی هزاران میلیاردی را ببینید.
که گوگل حتی تجارت های کوچک را به تجارت های بسیار بزرگ و سودده تبدیل می کند. به همین خاطر است که 10 ها میلیارد دلار در هر کشوری در خدمات سئو سرمایه گذاری می شود. پس صفحه اول گوگل را هدف بگیرید.

افزایش درآمد با خدمات سئو
سئو سایت - سئو داخل صفحه

خدمات سئو داخل صفحه

On Page SEO

بهینه سازی استراتژی کلمات کلیدی سایت برای هدایت بازدید کننده به خرید .

سئو تکنیکال

خدمات سئو تکنیکال

Technical SEO

رعایت  روش های فنی که اعتبار سایت شما را افزایش می دهد.

سئو خارج از صفحه

خدمات سئو خارج از صفحه

Off Page SEO

 ایجاد لینک های معتبر و مرتبط که اقتدار و دید شما را در سراسر وب گسترش می دهد.

ما از خدمات سئو حرفه ای فراتر می رویم

ارائه خدمات سئو سایت ناکارآمد باعث شده است که پیشرفتی حاصل نشود. چون کاری که شما انجام می دهید را همه انجام می دهند. برای رقابت نیاز به خدمات SEO فراتر از دیگران نیاز دارید. ما یک راه حل بازاریابی دیجیتال با خدمات کامل را ارائه می دهیم. ما می توانیم محتوا، گسترش، توسعه وب و طراحی شما را مدیریت کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که اهداف کسب و کار شما برآورده شده است. راه حل های شخصی به ما این امکان را می دهد که بیشترین ارزش را به کسب و کار شما ارائه دهیم.

صفحه اول گوگل

فهرست خدمات سئو و بهینه سازی سایت

خدمات سئو چیست و خدمات شرکت سئو شامل چه مواردی است؟ 

فهرست خدمات سئو

 

بررسی صنعت

ما به تجربه می دانیم که هر صنعتی متفاوت از دیگری است، روش ها مشابه می باشد اما تفاوت های دارد که در استراتژی سئو موثر است.

آنالیز کسب و کار

ما با آنالیز کسب و کار شما و همچنین در نظر گرفتن اهداف واقعی، چشم انداز و موقعیت و توان رقابتی شما، خدمات سئو اختصاصی را ارائه می دهیم.

آنالیز رقبا

درک نقاط قوت و ضعف رقبا در سئو و طراحی سایت. ما با توجه به رقابت موجود و اهداف شما بهترین استراتژی سئو را تدوین می کنیم .

بهبود رابط کاربری سایت

سایت شیک و جذاب با ساختار منظم اطلاعات، باعث اعتماد و احترام کاربران می شود . سایت شما را زیبا می کنیم .

بهبود کد نویسی سایت

بهبود کد نویسی سایت و تاکید بر استانداردهای W3C و کاهش حجم کد های سایت.

بهبود ساختار محتوای سایت

ساختار محتوای سایت برای گوگل مهم می باشد . کاربران سایت نیز باید با ساختار منظم به مطالب سایت دسترسی آسا داشته باشند . ما مشکلات ساختاری سایت را رفع می کنیم.

جستجو کلمات کلیدی

ما با استفاده از ابزار جستجوی کلمات کلیدی، تحلیل سایت رقبا، شناسایی کسب و کار و اهداف کاربر مجموعه ای از کلمات کلیدی را در سطوح مختلف جمع آوری می کنیم.

تجزیه و تحلیل کلمات کلید

همه چیز با کلمات کلیدی شروع می شود. شناسایی و هدف قرار دادن کلمات کلیدی “مناسب” برای موفقیت سئو سایت شما بسیار مهم است.

تولید و بازاریابی محتوا

با توجه به تحلیلی که در کلمات کلیدی صورت گرفته بهترین محتوا را حول کلمات کلیدی تولید کرده و محتوا ایجاد شده را سئو می کنیم.

امنیت سایت

امنیت و جلوگیری از هک سایت در سئو سایت اهمیت ویژه ای دارد. سایت هک شده از جستجوی گوگل حذف می شود.

رفع بلاک و اسپم

برای پیشرفت در سئو هر گونه بلاک ، اسپم را باید شناسائی و رفع نمود . ما در این مرحله از خدمات سئو تمام مشکلات سئو را رفع می کنیم 

بهبود سرعت سایت

کاربران سایت های سریع را انتخاب می کنند. گوگل بر سرعت سایت به ویژه در گوشی های همراه تاکید می کند. بهبود سرعت سایت جزء خدمات سئو تکنیکال می باشد.

تدوین استراتژی سئو

برای پیشبرد اهداف خود با توجه به نوع کسب و کار و رقابت موجود و خواسته و بودجه مشخص شده بهترین استراتژی و زمان بندی را مشخص می کنیم.

تدوین استراتژی بازاریابی محتوا

خدمات سئو سایت بدون در نظر گرفتن محتوای سایت ممکن نیست. ما برای کسب بهترین نتیجه در سئو بهترین استراتژی و تقویم تولید محتوا را تدونی می کنیم .

تدوین استراتژی تبلیغات

سئو امری زمان بر است. برای نیل به اهداف در زمان کوتاه تر ما بهترین استراتژی تبلیغاتی را برای افزایش بازدید و فروش تدوین می کنیم .

استراتژی ساختار محتوا

همانقدر که محتوای سایت مهم است، نحوه ارائه آن نیز مهم است، کاربر باید بتواند با کمترین انرژی بهترین نتیجه را بگیرید و محتوا بهترین ساختار را به نمایش بگذارد.

تنظیمات متاتگ های سئو

متاتگ ها سئو، هنوز هم مهم هستند و باید به آنها توجه ویژه داشت، شاید نقش آنها در سئو تغییر کرده و امروز بیشتر برای افزایش CTR استفاده می شود .

تولید محتوای اصلی

صفحه اصلی، درباره ما، تماس با ما، محصولات، خدمات و … از جمله اقدامات مهم در سئو می باشد و ما در خدمات سئو به آنها توجه ویژه داریم .

لینک های داخلی

لینک های داخلی را به صورت حرفه ای ایجاد می کنیم و گردش ربات گوگل را جهت شناسایی و رتبه بندی صفحات تسهیل می کنیم.لینک های داخلی جهت افزایش تعداد صفحات ایجاد می گردد.

سئو تصاویر

تصاویر سایت از اهمیت خاصی برخوردار هستند ما تصاویر را برای جستجو های تصاویر و سایت بهینه و سئو می کنیم .

افزایش زمان بازدید

افزایش صفحات و لینک های داخلی، توجه به تجربه کاربری ، تولید محتوای با کیفیت و طولانی ، استفاده از ویدئو در صفحات . ما زمان و تعداد صفحات بازدید را افزایش می دهیم.

بازگشت به سایت

 اگر سایت مفید و مطالب سودمند باشد، بازدیدهای مکرری می شود. استفاده از تکنیک های خبرنامه و ایمیل مارکتینگ. افزایش نرخ بازگشت به سایت با خدمات سئو.

صفحات اجتماعی

فعالیت در صفحات اجتماعی بسیار مفید است. برای بهبود سئو سایت و افزایش بازدید، صفحات اجتماعی را ایجاد و فعال می کنیم.

معرفی سایت به گوگل

سایت را به گوگل و ابزار گوگل سرچ و گوگل آنالیتیکس وصل و فعال می کنیم. با ایجاد نقشه سایت و تنظیم robots.txt، گردش گوگل در سایت را آسان می کنیم. 

افزایش اعتبار سایت

از سایت معتبر و مرتبط بک لینک می گیریم. از روش های همچون بلاگینگ و صفحات اجتماعی و دیگر راه کارها اعتبار دامنه، سایت و صفحات را افزایش می دهیم .

تبلیغات گوگل

از دیگر خدمات ما تبلغات کلیکی گوگل است. برای افزایش بازدی و فروش از آن استفاده می کنیم.

تبلیغات اینترنتی موثر

ما از روش های موثر تبلیغات برای افزایش بازدید و فروش استفاده می کنیم. در مدت زمان کسب نتیجه سئو شما باید سود کنید. ما از روش های متنوع تبلیغات اینترنتی استفاده می کنیم .

مانیتورینگ خدمات سئو

ما به صورت دایم رتبه شما در گوگل را رصد می کنیم. از گزارشگیری های حرفه ای برای آنالیز سئو سایت و صفحات سایت استفاده و خدمات سئو را بهبود می بخشیم .

کاهش نرخ پرش

عیوب موجود که باعث افزایش نرخ پرش از سایت می شود را یافت و این نرخ را به حداقل می رسانیم .

افزایش نرخ تبدیل

افزایش بازدید به تنهایی کافی نیست، ما نرخ بازدید هدفمند را افزایش داده و از بازدید کننده مشتری می سازیم.

خدمات سئو وب برتر 

در وب برتر، ما انواع خدمات سئو را برای کمک به رشد کسب و کار شما ارائه می دهیم. بسته‌های سئوی انعطاف‌پذیر ما بر ایجاد پایه‌ای قوی برای موفقیت آنلاین شما متمرکز هستند و راه‌های بی‌شماری را برای دستیابی به مشتریان هدف شما در هر کجا که جستجو می‌کنند، ارائه می‌دهند. هنگامی که با ما به عنوان ارائه دهنده خدمات سئو کار می کنید، می توانید انتخاب کنید که کدام طرح سئو برای کسب و کار و اهداف بازاریابی دیجیتال شما مناسب است.

خدمات جامع سئو 

 خدمات جامع سئو ما متناسب با هر نیاز و بودجه ای کار می کند – از کمپین های اولیه SEO گرفته تا استراتژی های سئو سفارشی پیشرفته که برای به حداکثر رساندن حضور آنلاین شما طراحی شده اند. خدمات و بسته های سئوی مقرون به صرفه ما را در زیر کاوش کنید و دریابید که چگونه می توانیم از طریق بهینه سازی موتور جستجو به رشد کسب و کار شما کمک کنیم.

خدمات سئو وب برتر

گزارشات سئو 

 ما شفافیت کامل را حفظ می کنیم تا بتوانید از نزدیک ببینید که چگونه تلاش های ما درآمد آنلاین شما را افزایش می دهد. گزارش‌های سفارشی و عمیق ما شامل گزارش‌های عملکرد و پیشرفت کار شما است تا به شما یک نمای کلی از عملکرد سئوی سایت شما، رتبه‌بندی کلمات کلیدی به‌روزرسانی شده منظم و تفکیک ماهانه وظایف سئو را که انجام داده‌ایم، ارائه دهد. ما همچنین می‌توانیم خلاصه ویدیویی ماهانه را در مورد بهبود و استراتژی سئو ارائه کنیم.

خدمات سئو - گزارشات سئو

خدمات سئو سایت و راهنمائی گوگل

گوگل می گوید”عمل همسو کردن وب سایت شما با عوامل رتبه بندی موتورهای جستجو را بهینه_سازی_موتور_جستجو یا #سئو می گویند.” پس کلیه خدمات سئو باید همراستا با راهنمایی ها و الگوریتم های گوگل پیش برود. تجربه نشان می دهد کارهای عجیب و یا به عباراتی سئو کلاه سیاه و سئو کلاه خاکستری علیرغم آنکه تحریک کننده هستند، نتایج نامطلوبی در بر خواهد داشت.

سئو صفحات سایت 

ما می دانیم که علاوه بر سئو کردن سایت باید هر صفحه به صورت جداگانه سئو شود. گوگل انتظار دارد هر صفحه از سایت ویژگی های تکنیکی مناسب، مفید ، جذب کننده و برای کاربران تولید شده باشد.

Google قدرتمند است. وب را خزیده و تعیین می کند که کدام صفحات برای کاربرانش تقریباً برای هر موضوعی مفیدترین و مرتبط ترین هستند. ما فقط به نتایج گوگل اعتماد نداریم، بلکه به آنها متکی هستیم. سئو سایت را جدی بگیرید.

خدمات سئو و راهنمائی گوگل

 

حضور در رتبه های بالای گوگل با خدمات سئو

چرا سئو مهم است؟

اگر استراتژی درستی داشته باشید و از همکاری یک شرکت یا متخصص سئو حرفه ای بهره بگیرید، سئو ارزشمند است. حدود 93 درصد از تجربیات آنلاین با یک موتور جستجو شروع می‌شود و نرخ نزدیک شدن به سئو بیشتر از بازاریابی سنتی است. بنابراین، سئو بازگشت سرمایه (ROI) قابل توجهی را فراهم می کند. سئو می تواند شما را در جائی که مشتری به دنبال خدمات و محصولات شما را جستجو می کنند، نمایش دهند. پس سئو ارزشمند است. نگاهی به صفحه اول گوگل بیندازید، خواهید دید که کسب و کارهای میلیاردی (حتی شاید چند صد میلیاردی) را خواهید دید. کسب و کارهای کوچک توسط سئو و با حضور در رتبه های 1 -3 به تجارت های بزرگ با سوددهی کلان تبدیل می شوند .پس بی شک سئو ارزش سرمایه گذاری را دارد.

خدمات سئو - چرا سئو مهم است

خدمات سئو که باعث افزایش ترافیک و افزایش درآمد می شود

افزایش درآمد با خدمات سئو - با افزایش بازدید سایت

اگر به دنبال رشد جدی کسب و کار هستید، سئو یا بهینه سازی موتورهای جستجو، استراتژی مناسب شماست.

سئو یک استراتژی بازاریابی دیجیتال است که به وب سایت شما کمک می کند تا در نتایج جستجوی مرتبط در موتورهای جستجو مانند گوگل ظاهر شود و ترافیک واجد شرایط بیشتری را به وب سایت شما بیاورد. این شامل تکنیک های مختلفی است، از استفاده از کلمات کلیدی در صفحات شما تا ایجاد لینک به سایت شما.

یک کمپین سئوی سفارشی از وب برتر یک راه حل همه کاره برای سئو (سئو داخلی، سئوی خارج از صفحه و سئو فنی) ارائه می دهد، بنابراین با ارزش ترین مخاطبان شما بدون صرف ساعت ها کار، شما را آنلاین می یابند.

آیا آماده شروع درآمدزایی از جستجوی ارگانیک هستید؟

با ما  تماس بگیرید تا با یک استراتژیست مجرب از تیم سئوی ما در مورد نه تنها در مورد بهبود رتبه بندی موتور جستجوی شرکت خود، بلکه همچنین کسب درآمد بیشتر از آنها مشاوره های لازم را دریافت کنید.

چگونه با خدمات سئو به اهداف خود می رسیم؟

کارآمد، انسان محور، آینده نگر

دید خود را به حداکثر برسانید و به مشتریان جدید برسید. رویکرد خدمات سئو(خدمات SEO) ما کاملاً شفاف است و به شما کمک می کند تا علم پشت بهینه سازی موتورهای جستجو را بهتر درک کنید. ما می‌توانیم به شما کمک کنیم تا یک تجربه کاربری برتر ایجاد کنید، و به شما این امکان را می‌دهیم که روی چیزهای مهم تمرکز کنید.

خدمات مدیریت سئو ما شامل چه مواردی است؟

سئو یکی از بهترین استراتژی های بازاریابی آنلاین است که به کسب و کار شما کمک می کند تا حضور آنلاین خود را بهبود بخشد، ترافیک بیشتری را به سایت خود جذب کند، سرنخ های واجد شرایط را هدف قرار دهد و تبدیل و درآمد بیشتری کسب کند. به همین دلیل سئو بخش مهمی از یک مدل کسب و کار موفق است.

با این حال، سئو بیشتر از یک استراتژی است.

در واقع، سئو یک اصطلاح کلی برای بسیاری از تکنیک‌های کوچک‌تر است که با هم کار می‌کنند تا رتبه‌بندی گوگل شما  را بهبود بخشند تا یک ماشین تبدیل و درآمدزایی موثر – وب‌سایت شما ایجاد کنند.

بزرگترین چالش خدمات سئو و  کسب و کار های کوچک 

 یک سوال رایج این است که آیا تلاش های سئوی خود را به یک آژانس برون سپاری کنید یا نه. چگونه خدمات سئو می تواند به من کمک کند؟ نگرانی‌های کنترلی و مالی ممکن است باعث شود از همکاری با متخصصان سئو  خودداری کنید، در حالی که در واقعیت، برون‌سپاری به یک آژانس می‌تواند گزینه بسیار کارآمدتری باشد. سئو پیچیده و سخت می باشد، هرگز نمی توان با آموزش های ابتدایی در رقابت پیروز شد.

همکاری با یک آژانس یا متخصص سئو

می توانید با یک آژانس سئو همکاری کنید . بهترین شرکت‌های سئو دارای تجربیات و منابع زیادی هستند که به آنها امکان می‌دهد تا به سرعت و به طور مداوم نتایج را به شما ارائه دهند. لازم نیست نگران این باشید که چگونه خودتان کار را انجام دهید یا اینکه چگونه کارمند مناسب را پیدا کنید.
اطمینان حاصل کنید که یک آژانس باتجربه را انتخاب می کنید که در مورد قیمت گذاری و کارهای گذشته خود شفاف است.

نکات مهم در خدمات سئو

تحلیل رقبای سئو 

همانطور که می دانید، سئو یک رقابت می باشد. رقابتی سئو برای فتح رتبه های بالای گوگل بی شباهت به یک جنگ نیست. علت این رقابت سودآوری کسب رتبه در گوگل است. بخش مهمی از خدمات سئو آنالیز رقبای شما است.  با تحلیل رقبا شما می توانید فرصت ها و تهدیدها را دیده و بر مبنای آن استرتژی سئو خود را تدوین کنید.

خدمات سئو تکنیکال

سئوی فنی: این سئو بر روی معماری باطن وب سایت، مانند کد سایت، تمرکز دارد. گوگل به همان اندازه که به محتوا اهمیت می دهد به تنظیمات فنی نیز اهمیت می دهد، بنابراین این موقعیت برای رتبه بندی مهم است.

استراتژی های سئو داخلی و خارجی عناصر ضروری هستند. با این حال، بهینه سازی فنی موتورهای جستجو برای ایجاد سئوی قوی به همان اندازه مهم است.

تمرکز بر معماری وب سایت شما و اطمینان از اینکه گوگل می تواند به درستی وب سایت شما را بخزد کمک زیادی به افزایش رتبه وب سایت شما در جستجو می کند. خدمات سئو فنی نیاز به تخصص های آشنائی با شبکه، وب و طراحی سایت و موارد دیگر دارد. مطمئن شوید متخصص سئو شما می تواند بهترین خدمات سئو فنی را به شما ارائه دهد.

چرا خدمات سئو فنی مهم است؟

هیچ پلاگین یا هک جامعی وجود ندارد که به وب سایت شما کمک کند خدمات سئوی فنی “عالی” داشته باشد. گفتنی است، کارهای مختلفی وجود دارد که می توانید انجام دهید که در مجموع می توانند سئوی فنی شما را به طور قابل توجهی بهبود بخشند و شما را از رقبا جلوتر قرار دهند.

تاثیر خدمات سئو تکنیکال بر افزایش بازدید سایت

چرا می خواهید سئو فنی را در اولویت قرار دهید؟ خوب، زیرا سئو فنی چیزی است که به موتورهای جستجو مانند گوگل اجازه می دهد بدانند که شما یک وب سایت با ارزش بالا دارید. این مهم است زیرا می تواند موتورهای جستجو را ترغیب کند که رتبه شما را بالاتر ببرند. پس از همه، آنها در درجه اول می خواهند بهترین نتایج ممکن را برای کلمات کلیدی انتخابی خود به کاربران ارائه دهند و سئو فنی راهی برای اطمینان از اینکه وب سایت شما الزامات را برآورده می کند.

اگر گوگل صفحات وبی را که کند، پاسخگو یا گیج کننده هستند در اولویت قرار می دهد، کاربران گوگل به احتمال زیاد سوالات جستجوی خود را به جای دیگری می برند. بنابراین اگر وب‌سایت شما به سرعت بارگیری می‌شود، لینک‌های مرده ندارد و ایمن است، خزنده‌های گوگل به آن افزایش بیشتری در رتبه‌بندی جستجو می‌دهند.

مرحله اول در خدمات سئو توجه به ایندکس شدن صفحات سایت می باشد.

ما در خدمات سئو روی تجربه کاربری تمرکز می کنیم.

اگر می خواهید بدانید که چگونه سئو را بهبود ببخشید، با بهبود تجربه کاربری شروع کنید. تجربه کاربری نقش اساسی درخدمات سئو دارد. هر زمان که شخصی از وب سایت شما بازدید می کند، می خواهید تجربه مثبتی داشته باشد و با محتوای سایت شما تعامل داشته باشد.

طراحی و تاثیر آن بر سئو سایت

خدمات سئو تنها تنظیم چند تگ نیست و با یک آموزش ساده نمی توان آنرا به صورت حرفه ای انجام داد. اگر می خواهید از ترافیک و رتبه خود در گوگل کسب درآمد بکنید باید از خدمات سئو توسط یک فرد که تخصص های مختلف از جمله طراحی و دانش UI/Ux دارد بهره بگیرید.

گوگل هنگام رتبه بندی سایت شما، تجربه کاربری را در نظر می گیرد. اگر مردم از وب‌سایت شما لذت می‌برند، احتمالاً برای مدت طولانی‌تری در آن باقی می‌مانند – به این زمان اقامت گفته می‌شود. زمانی که زمان اقامت شما زیاد است، گوگل این را به عنوان یک سیگنال مثبت می بیند که صفحه شما با درخواست جستجوی کاربر مرتبط است.

در اینجا چند راه وجود دارد که می توانید تجربه کاربری در سایت خود را بهبود بخشید.

بهبود سرعت صفحه :

به دنبال رتبه بالا هستید و می خواهید خدمات سئو حرفه ای داشته باشید. باید سرعت سایت خود را افزایش دهید (این تاکید گوگل است)سرعت صفحه نقش اساسی در تجربه مخاطبان شما در سایت شما دارد. مخاطبان شما نمی خواهند برای دریافت اطلاعات منتظر بمانند تا صفحه شما بارگذاری شود. اگر بارگذاری بیش از حد طول بکشد، مخاطبان شما سایت شما را ترک می کنند و به جای آن از سایت رقیب بازدید می کنند. ما در وب برتر برای ارائه خدمات سئو برتر، سرعت سایت را به زیر 3 ثانیه می آوریم. 
هشتاد و سه درصد از مردم انتظار دارند وب سایت شما در سه ثانیه یا کمتر بارگذاری شود. اگر سایت شما به اندازه کافی سریع بارگیری نشود، در خطر از دست دادن ترافیک ارزشمند برای کسب و کار خود هستید. آیا افزایش سرعت سایت جزء مسئولیت های سئوکار شما است؟ بله یکی از وظایف خدمات سئو، افزایش سرعت، رندمان و کارایی سایت می باشد. حتی آنها باید بتوانند با ایجاد یک لندینگ پیج عالی که بهترین تجربه کاربری را ایجاد می کند، بهترین سرعت هم داشته باشد.

ناوبری ساده (منوبندی سایت):

ناوبری شما جزء ضروری وب سایت شما است. وقتی کاربران وارد سایت شما می شوند، می خواهند اطلاعات مرتبط را به سرعت پیدا کنند. اگر ناوبری شما به هم ریخته باشد، می تواند به تجربه کاربری بدی منجر شود. ما در خدمات سئو خود به ناوبری و لینک ها توجه می کنیم. با بهینه سازی ناوبری ما شاهد افزایش بازدید و بهینه سازی شاخص های موفقیت بوده ایم. ما در خدمات سئو به جزئیات توجه می کنیم و شما را به صفحه اول گوگل می رسانیم.
ساختار سایت و لینک های سایت، جزء مهمی ا خدمات سئو است. شما بدون یک معماری حرفه ای و مدرن برای صفحات مهم سایت، بازدیدهای زیادی داشته باشید. ساختار منو خود را ساده اما کامل نگهدارید. از لینک های داخلی در فوتر و متن خود به صفحات جدی، تازه ویرایش شده و صفحات دیگر استفاده کنید.

خدمات سئو و افزودن تصاویر بصری:

تصاویر بخش مهمی از سایت شما هستند. اگر مخاطبان شما از وب سایت شما بازدید کنند و دیواری از متن ببینند، علاقه خود را از دست خواهند داد.
دیدن صفحه ای که دارای گرافیک و تصاویر سفارشی است بسیار جذاب تر است. شما می توانید انواع مختلفی از تصاویر را در سایت خود قرار دهید. این تصاویر شامل عکس، فیلم و اینفوگرافیک است.

خدمات سئو و طراحی حرفه ای UI/UX:

از همه مهمتر طراحی صفحه هات اصلی به گونه ای که زیبایی و نظم داشته باشد. این بخش مهمی از سئو و جذب مشتری بیشتر است. ما در خدمات خود بخش به عنوان بازطراحی و طراحی صفحات فرود را داریم که روی سئو و شاخص های بهینه سازی تاثیر بالایی دارند.

کلمات کلیدی جزء اصلی خدمات سئو

خدمات سئو از کجا شروع می شود. از بررسی و تحقیق شروع می شود. این می تواند تحقیق در مورد رقبای شما برای پیدا کردن گپ کلمات کلیدی یا بررسی صنعت  شما برای یافتن نکات خلاقانه و کلمات کلیدی مناسب که بتواند بازدید سایت را افزایش دهد. کلمات کلیدی همان چیزی است که مردم جستجو می کنند. محصولات و خدمات شما جزء کلمات کلیدی هستند اما تمامی کلمات کلیدی صنعت شما نیستند. انتخاب و استفاده از کلمات کلیدی و سئو داخلی برای کلمات کلیدی بخش مهمی از خدمات سئو می باشد. توجه به تحقیق، انتخاب و نحوه استفاده از کلمات کلیدی در موفقیت کمپین سئو مهم و تاثیر گذار است.

تحقیق کلمات کلیدی چیست؟

تحقیق کلمات کلیدی فرآیند یافتن و تجزیه و تحلیل عبارات جستجویی است که افراد با هدف استفاده از آن داده ها برای یک هدف خاص، اغلب برای بهینه سازی موتور جستجو (SEO) یا بازاریابی عمومی، وارد موتورهای جستجو می کنند. تحقیق کلمات کلیدی می تواند پرس و جوهایی را برای هدف، محبوبیت این پرس و جوها، دشواری رتبه بندی آنها و موارد دیگر را کشف کند. تحقیق کلمات کلیدی یک از مراحل مهم در هر خدمات استراتژیک سئو می باشد. ما در وب برتر می دانیم که تحقیق کلمات نقش مهمی در خدمات SEO دارد.

چرا تحقیق کلمات کلیدی مهم است؟

تحقیق کلمات کلیدی به شما کمک می کند تا بهترین کلمات کلیدی را برای هدف قرار دهید و بینش ارزشمندی را در مورد سؤالاتی که مخاطبان هدف شما واقعاً در Google جستجو می کنند ارائه می دهد. بینشی که می توانید در مورد این عبارات جستجوی واقعی بدست آورید می تواند به اطلاع رسانی استراتژی محتوا و همچنین استراتژی بازاریابی بزرگتر شما کمک کند.

افراد هنگام انجام تحقیقات آنلاین از کلمات کلیدی برای یافتن راه حل استفاده می کنند. بنابراین اگر محتوای شما در حین انجام جستجو در مقابل مخاطبان ما موفق باشد، ترافیک بیشتری به دست خواهید آورد. بنابراین، شما باید آن جستجوها را هدف قرار دهید.

علاوه بر این، در روش شناسی ورودی، ما محتوایی را پیرامون آنچه می خواهیم به مردم بگوییم ایجاد نمی کنیم. ما باید محتوایی را پیرامون آنچه مردم می خواهند کشف کنند ایجاد کنیم. به عبارت دیگر مخاطب ما به سمت ما می آید. خدمات سئو باید با شناخت کامل از مخاطبان انجام شود.

محتوای ارزشمندی را برای مخاطبان خود منتشر کنید

یکی از نکات بسیار مهم در خدمات سئو ما در وب برتر، توجه به ایجاد ارزش از طریق برندینگ و تولید محتوای ارزشمند است. اگر می خواهید بدانید که چگونه سئو را بهبود ببخشید، با ایجاد یک برنامه بازاریابی محتوا برای کسب و کار خود شروع کنید. بازاریابی محتوا یکی از اجزای مهم کمپین سئوی شما است. وقتی محتوا ایجاد می کنید، ترافیک ارزشمندی را به صفحه خود هدایت می کنید.

این استراتژی همچنین به شما کمک می‌کند تا سرنخ‌ها را برای مدت طولانی‌تری در صفحه خود نگه دارید، که زمان ماندگاری را افزایش می‌دهد و سیگنال مثبتی به گوگل ارسال می‌کند. خدمات سئو بدون ارائه خدمات محتوا (بازاریابی محتوا) امکان پذیر نیست. ما در خدمات سئو خود علاوه بر تعداد صفحات بر کیفیت محتوا تاکید داریم.

خدمات سئو داخل صفحه On-page SEO Services

خدمات سئو داخلی

سئوی درون صفحه بخشی ضروری از تمام استراتژی های سئو است. چه بخواهید در جستجوهای گوگل ظاهر شوید (یا نتایج جستجو در سایر موتورهای جستجو، مانند بینگ یا یاهو!)، باید سایت خود را برای عوامل سئوی درون صفحه بهینه کنید.

در برخی زمینه ها، سئوی درون صفحه به انجام سئو در وب سایت شما اشاره دارد.

این بدان معناست که شما بر روی عواملی مانند محتوا، سرعت و طراحی صفحات وب خود تمرکز می کنید. استراتژی‌های سئو همچنین می‌توانند ویژگی‌های سئوی خارج از صفحه را هدف قرار دهند، که بسته‌های سئو ما این کار را انجام می‌دهند. می‌توانید در این صفحه درباره عوامل خارج از صفحه اطلاعات بیشتری کسب کنید یا راهنمای مبتدیان ما برای سئو را بررسی کنید.

اکنون، به‌عنوان ارائه‌دهنده خدمات سئوی شما، رویکردی 360 درجه برای سئوی درون صفحه با تمرکز بر موارد زیر اتخاذ می‌کنیم:

سرعت صفحه:

اگر صفحه شما در عرض سه ثانیه یا کمتر بارگیری نمی شود، می توانید شرط بندی کنید که برخی از کاربران از صفحه شما دور می شوند تا منبع دیگری را پیدا کنند که سریعتر بارگیری شود. سرعت صفحه یک عامل مهم سئو است زیرا نه تنها به کاربران کمک می کند تا تجربه خوبی داشته باشند، بلکه اگر صفحات شما به سرعت بارگذاری شوند، گوگل نیز از آن قدردانی می کند.
گنجاندن چند رسانه ای: اگر فقط دیوارهای متنی بزرگی در وب سایت خود داشته باشید، احتمالاً خوانندگان شما خسته می شوند و با محتوای شما درگیر نمی شوند. برای جلوگیری از این مشکل و برای اینکه کاربران برای مدت طولانی تری در صفحات خود باقی بمانند، از عناصری مانند تصاویر، گرافیک و ویدیوها استفاده کنید. وقتی این عناصر تعاملی را در نظر بگیرید، به کاربران اجازه می‌دهید تا به طور کامل با محتوای شما درگیر شوند.

پاسخگو در همه دستگاه‌ها:

برای اطمینان از اینکه کاربران تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها تجربه‌ای مشابه کاربران روی دسک‌تاپ دارند، مهم است که اطمینان حاصل کنید که وب‌سایت شما واکنش‌گرا است. این به این معنی است که تصاویر شما در یک دستگاه تلفن همراه عالی به نظر می رسند و فرم ها به اندازه کافی بزرگ هستند تا پر شوند – حتی در یک صفحه کوچک. این یک مزیت بزرگ برای بازدیدکنندگان سایت است و سیگنال های خوبی را در مورد وب سایت شما به گوگل ارسال می کند.

کیفیت محتوای خود:

در مورد محتوای با کیفیت بالا صحبت می کنیم، اگر می خواهید ترافیک با کیفیت بالا را به سرنخ و فروش تبدیل کنید، باید آن را ایجاد کنید. شما باید اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما محتوایی با خوانایی آسان، سرعت بارگذاری سریع و اطلاعات منحصر به فرد ارائه می دهد. همه این‌ها سیگنال‌های بزرگی را به Google ارسال می‌کنند و به شما کمک می‌کنند در صفحات نتایج رتبه‌بندی بالاتری داشته باشید.

استراتژی های سئو: کلاه سیاه در مقابل. کلاه سفید

خدمات سئو کلاه سیاه

بازیگران سئو کلاه سیاه از تاکتیک‌های تغییرپذیری برای افزایش مصنوعی رتبه‌بندی موتورهای جستجوی خود، بدون درگیر شدن در استراتژی‌های سئو استفاده می‌کنند. این بازیگران بر کمیت به جای کیفیت تمرکز می‌کنند و تعداد زیادی محتوا، کلمات کلیدی و پیوندهایی را ارسال می‌کنند که ارزش کمی دارند.

حتی اگر این رویکردها نتایج کوتاه مدت داشته باشند، موتورهای جستجو به سرعت آنها را شناسائی و از نتایج جستجو حذف می کنند.

محتوای تکراری: وقتی شخصی سعی می‌کند برای یک کلمه کلیدی خاص رتبه‌بندی کند، ممکن است محتوای موثر موجود را از صفحات دیگر کپی کند تا سعی کند به آن موضوع مرتبط باشد. گوگل سایت هایی را که این کار را انجام می دهند جریمه می کند.

خدمات سئو کلاه سیاه در طولانی مدت می تواند به سایت شما آسیب بزند و حتی سایت شما را جریمه کند. برای داشتن سئو مناسب باید از خدمات سئو کلاه سیاه دوری کنید.

خدمات سئو کلاه سفید

سئو کلاه سفید راهی برای ایجاد یک کسب و کار آنلاین پایدار است. اگر سئو را از این طریق انجام دهید، روی مخاطبان انسانی خود تمرکز خواهید کرد.
سئو کلاه خاکستری

سئو چگونه کار می کند؟

گوگل ممکن است بزرگترین موتور جستجوی جهان باشد، اما به هیچ وجه تنها نیست. ئو بر مبنای رقابت می باشد و البته رقابت برای رسیدن به صفحه اول گوگل شدید است و  راه درست سئو ، استفاده از خدمات سئو یک آژانس معتبر با رزومه عالی است.

جستجو یک هنر و علم پیچیده و در حال تکامل است، بنابراین به جای تمرکز بر روی ترفندهای الگوریتمی خاص، شما را تشویق می‌کنیم که بر ارائه بهترین تجربه ممکن برای کاربران تمرکز کنید.

علیرغم نام اختصاری، سئو به همان اندازه که مربوط به خود موتورهای جستجو است، به افراد نیز مربوط می شود. این در مورد درک آنچه مردم به دنبال آنلاین جستجو می‌کنند، پاسخ‌هایی که به دنبال آن هستند، کلماتی که استفاده می‌کنند و نوع محتوایی است که می‌خواهند مصرف کنند.

دانستن پاسخ این سوالات به شما این امکان را می دهد که با افرادی که به صورت آنلاین در جستجوی راه حل های ارائه شده توسط شما هستند ارتباط برقرار کنید.

خدمات سئو باعث می شود شما دید بهتری از سئو و نحوه کار آن و پشت پرده کار موتورهای جستجو داشته باشید.

اهداف سئو

اهداف سئو و خدمات سئو
اهداف سئو و خدمات سئو

حتما بهتر از من می دانید که سئو رنک سایت را در گوگل افزایش می دهد، اما آیا به واقع این هدف شما است، یا شما هم مانند من ترجیح می دهید مشتریان بیشتری داشتی داشته باشید و حق انتخاب مشتری با شما باشد.سئو بسیار بیشتر از معیارهای بیهوده انجام می دهد. وقتی به خوبی انجام شود، به کسب و کارهای واقعی کمک می کند تا به اهداف واقعی برای موفقیت خود دست یابند.
اگر رتبه بندی و افزاش ترافیک هدف تجاری بزرگتری را محقق نکند، افزایش ترافیک شما فایده چندانی ندارد.
سئو چگونه انجام می شود؟

اهداف سئو شامل چه مواردی می‌شود؟

 • سئو یکی از بهترین ابزارها برای تبلیغات محسوب می‌شود.
 • سئو باعث کاهش هزینه های تبلیغات می شود.
 •  سئو باعث به وجود آمدن برند می‌شود.
 •  سئو موجب افزایش فروش محصولات یک وب سایت می‌شود.
 • سئو می‌تواند در بازدید وب سایت توسط کاربران تأثیر بسیار زیادی بگذارد.
 • سئو باعث می‌شود تا یک وب سایت در صفحه نتایج موتورهای جستجو رتبه بهتر و مناسب‌تری را کسب کند.
 •  سئو موجب می‌شود تا ترافیک ورودی یک وبسایت افزایش پیدا کند.
 • سئو باعث رشد کسب و کارها می شود.
 • سئو بازدیدهای مرتبط و با کیفیت را به سایت هدایت می کند.

سئو چقدر طول می کشد تا شروع به کار کند؟

سئو قطعا یک استراتژی بلند مدت است. نمی توان انتظار داشت که سئو در مدت 2 یا 3 ماه جواب بدهد ، در بیشتر مقالات معتبر، 6 تا 12 ماه یا بیشتر را ذکر می کنند.
سوال منصفانه ای است و پاسخ این است – بستگی دارد.
اهداف و نتایج درخواستی

 • نوع سایت ، فروشگاهی ، شخصی ، خبری و …
 • صنعت شما ، در چه صنعتی سایت دارید
 • رقابت در اینترنتی بین هم کسب و کارهای شما
 • کلمات کلیدی و سختی آنها
 • چه مدت است که وب سایت وجود دارد
 • قبلاً چه مقدار و چه نوع کار سئو انجام شده است
 • شکل و ساختار کلی سایت
 • کمیت و کیفیت محتوای آن
 • نوع عملکرد شما در سئو سایت .
 • و خیلی بیشتر.

بسیاری از مشتریان خدمات سئو، باید این را بدانند، زمان سئو وقتی معنا دارد که در راه درست باشید. با استفاده از ابزار حرفه ای SEO می توانید اندازه گیری کنید که کجای کار هستید، چه کارهای مفیدی انجام داده اید و یا چه کارهایی را باید در اولویت های بعدی قرار دهید ما در خدمات سئو خود بهترین راه ها را در پیش می گیریم راه اصلی سئو تدوین استراتژی کارآمد و داینامیک است .

آیا باید یک متخصص سئو نیاز دارید؟

تکنیک های سئو نادرست می توانند بیشتر از اینکه به شما کمک کنند به سایت شما آسیب بزنند. سئو تنها تولید محتوا و تنظیم چند تگ نیست (این را که همه می دانند) سئو پیچیده و مجموعه ای اقدامات بسیار فنی، فنی و غیر فنی است.
بسته به پهنای باند، تمایل به یادگیری و پیچیدگی وب سایت (های) خود، می توانید برخی از سئوی اولیه را خودتان انجام دهید. یا ممکن است متوجه شوید که ترجیح می دهید از یک متخصص کمک بگیرید.
اگر در نهایت به دنبال کمک متخصص هستید، مهم است بدانید که بسیاری از آژانس‌ها و مشاوران «خدمات سئو را ارائه می‌دهند»، اما کیفیت آنها می‌تواند بسیار متفاوت باشد. دانستن نحوه انتخاب یک شرکت سئوی خوب می تواند در زمان و هزینه شما صرفه جویی زیادی کند، زیرا تکنیک های سئو نادرست می توانند بیشتر از اینکه به شما کمک کنند به سایت شما آسیب بزنند.
استراتژی سئو

بازاریابی سئو

بازاریابی سئو زیرمجموعه ای از بازاریابی دیجیتال است که شامل بهینه سازی وب سایت ها و صفحات وب برای موتورهای جستجوی اصلی مانند گوگل است. از آنجایی که این موتورهای جستجو به روشی غالب برای یافتن تقریباً هر چیزی تبدیل شدند، روش‌های مختلفی برای کمک به سازمان‌ها برای بهبود دیده شدن دارایی‌های دیجیتال خود پدید آمده‌اند.

چرا وب برتر را انتخاب کنیم؟

ما دانش و مهارت هایی را که برای رشد مشاغل خود نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهیم.
ما با جدیدترین و بهترین شیوه ها و روندهای صنعت به روز هستیم.
ما به شما در دستیابی به نتایج قابل اندازه گیری برای تجارت خود کمک می کنیم

سئو چگونه کار می کند؟

در حالی که چند موتور جستجوی کلیدی وجود دارد ، ما روی موتور جستجوگر ، Google تمرکز خواهیم کرد. الگوریتم جستجوی Google از هزاران عامل رتبه بندی تشکیل شده و کاربر متمرکز است ، به این معنی که تجربه کاربر را در اولویت قرار می دهد.

سئو در مورد برقراری ارتباط ارزش شما برای موتورهای جستجو و کمک به آنها در کمک به شما است. شما می خواهید آن را تا حد امکان برای موتورهای جستجو آسان کنید تا درک کنید که وب سایت شما چیست. با افزودن کلمات کلیدی به محتوای خود، به موتورهای جستجو کمک می کنید تا بفهمند سایت شما در مورد چیست.

موسسه  شما می تواند با بهبود وب سایت شما در این زمینه ها ، حضور جستجوی خود را بهبود بخشد:

 • تجربه  کاربر
 • سئو داخل صفحه
 • سئو تکنیکال
 • سئو خارج از صفحه

این بهترین شیوه های سئو برای غیرانتفاعی در اطراف این مناطق می چرخد:

 • ارائه بهترین تجربه کاربر
 • ایجاد محتوای با کیفیت بالا
 • تطبیق قصد جستجو
 • اجرای بهترین شیوه های SEO در صفحه
 • اما محتوای درخشان در سایت شما فقط نیمی از نبرد است.

یک رویکرد سئو قوی ، سئو خارجی را نیز در نظر می گیرد. SEO خارج از صفحه شامل ساختن یک پروفایل از طریق وبلاگ نویسی مهمان، بازاریابی تأثیرگذار، انتشار مطبوعات و موارد دیگر است.

هنگامی که یک وب سایت معتبر ، مانند ویکی پدیا ، از طریق بک لینک به صفحه شما پیوند می یابد، به افزایش رتبه های جستجوی شما کمک می کند. یک استراتژی برای ایجاد بک لینک به وب سایت شما کمک می کند تا اطمینان حاصل کنید که کارهایی که برای تولید محتوای ارزشمند انجام داده اید ، به هدر نمی رود.

خدمات سئو بخش مهم از دیجیتال مارکتینگ است

خدمات سئو یکی از موثرترین بخش های دیجیتال مارکتینگ و مارکتینگ می باشد. هزینه سئو بسیار مناسب و آثار آن قابل توجه و ماندگار است .خدمات سئو  SEO Services برای سایت های شخصی، شرکتی و فروشگاهی. با خدمات سئو می توانید رتبه خود را جستجوی گوگل بهبود ببخشید.