خدمات سئو تکنیکال

خدمات سئو تکنیکال Technical SEO Services در مورد بهبود عملکرد وب سایت شما و افزایش تجربه کاربر است. هرچه رتبه وب سایت شما بالاتر باشد ، می تواند کسب و کار با کیفیت تری ایجاد کند – به همین سادگی است.

آنالیز اطلاعات برای سئو وردپرس

Technical SEO Services

سئو تکنیکال چیست و چرا مهم است ؟

سئو فنی یا سئو تکنیکال  فرآیند اطمینان از سازگاری وب سایت شما با دستورالعمل های موتور جستجو است تا  گوگل بدون هیچ مشکلی صفحات سایت  را پیمایش  و فهرست کند. هدف اصلی بررسی تکنیکال SEO ارزیابی سئو  فعلی وب سایت شما و تعیین جنبه هایی است که بتواند یک تجربه آنلاین بی نظیر ایجاد کند.

با گذشت سالها ، تقاضای کاربر به طرز چشمگیری تغییر کرده و موتورهای جستجو پیچیده تر شده اند. طبق آمار  اکنون تقریباً 3.5 میلیارد کاربر تلفن هوشمند در سراسر جهان وجود دارد. این افزایش گسترده در استفاده از تلفن های هوشمند گوگل  را بر آن داشته است که یک به روزرسانی الگوریتمی را راه اندازی کند که در رتبه بندی صفحات وب اهمیت بیشتری به سرعت سایت و تجربه موبایل می دهد.

امروزه وب سایت هایی با ساختار ضعیف ، زمان بارگیری صفحات آهسته و هدایت های ناخواسته، توسط گوگل  مجازات می شوند. بدون مداخله مناسب ، این مسائل فنی SEO ممکن است منجر به افت شدید رتبه بندی جستجو و ترافیک ارگانیک شود. 

مزایای سئو تکنیکال

The benefits of Technical SEO

مزیت اصلی یک سایت بهینه سازی شده در سئو SEO افزایش توانایی آن در ایجاد ترافیک ارگانیک با کیفیت بالا است. اما وب سایتی که عملکرد خوبی در موتورهای جستجو داشته و مطابق با بهترین روشهای سئو SEO طراحی شده است ، مزایای دیگری را برای برای کسب و کار و کاربران به همراه دارد.

نتایج بهتر سئو

سایت بهینه شده برابر با نتایج بهتر سئو است. این ، به نوبه خود ، به ROI و سطح مطلوب نرخ تبدیل و رضایت کاربر تبدیل می شود. سئو تکنیکال مجموعه محسوسی از مزایای تجارت را به شما معرفی می کند.

افزایش بهره تجربه کاربری

تجربه مثبت تعامل با سایت شما نه تنها از دیدگاه کاربران بلکه از طریق الگوریتم های گوگل و خزنده ها یا رابت های گوگل  نیز بسیار مهم است. عملکرد کم، سرعت پایین صفحه و عدم درک بصری باعث  جلسات رها شده می شود.

افزایش نرخ تبدیل

طراحی سایت حرفه ای  از دیدگاه سئو SEO روشی عالی برای افزایش نرخ تبدیل کلی هر صفحه است. این سایت در تحقیقات کلمات کلیدی رتبه بالاتری دارد و از ترافیک به خوبی استفاده می کند، این همان چیزی است که یک متخصص سئو می تواند به راحتی معرفی کند.

بهبود عملکرد در موبایل

با روند فزاینده ای که کاربران با تحقیق در مورد کلمات کلیدی خود به تلفن همراه دارند، ساختار سایت باید آماده شود تا از رشد ترافیک تلفن همراه بهره ببرد. استراتژی های مناسب سئو موبایل به مزایای ملموسی تبدیل می شود.

افزایش نمایش در فهرست جستجو

افزایش ترافیک ارگانیک: اولین کاری که سئو تکنیکال  انجام می دهد کمک به بهبود ترافیک ارگانیک سایت شما است. با افزودن متاتگ ها  و اکسیما سایت، برای کلمات کلیدی  بازدیدکنندگان بیشتری را به وب سایت شما وارد می شوند. بهبود عملکرد فنی وب سایت شما به بازدیدکنندگان کمک می کند تا مدت زمان بیشتری در سایت بمانند و صفحات بیشتر را مطالعه کنند.

افزایش بازدیدهای مرتبط

بازدیدهای مرتبط امکان فروش را افزایش می دهد. سئو تکنیکال بهمراه انتخاب درست کلمات کلیدی می تواند بازدیدهای مرتبط را افزایش دهد. مخاطبانی که دقیقا به دنبال خدمات، محصولات یا مطالب سایت شما هستند وقت بیشتری برای مطالعه توضیحات صرف می کنند و رتبه گوگل افزایش می یابد.

تفاوت سئو تکنیکال و سئو داخل صفحه

ممکن است اختلاف نظرهایی در این زمینه وجود داشته باشد. بعضی سئو را به صورت کلی سئو داخل صفحه و سئو خارج از صفحه ( بکلینک و صفحات اجتماعی و … ) می دانند . برخی بین سئو داخل صفحه و سئو تکنیکال تفاوت می گذارند، البته ممکن است برخی مفاهیم و خدمات در هر دو شباهت داشته باشد. 

سئو تکنیکال بیشتر به ساختار سایت، نحوه خواندن و پیمایش سایت توسط موتورهای جستجو و ساختار  و معماری سایت در ارتباط است. مثلا نوع منو بندی می تواند از موارد سئو فنی یا تکنیکال باشد.

از  فاکتورهای مهم سئو تکنیکال :

 • کدینگ و اشکالات موجود در کد نویسی 
 • حجم کد و محتوای سایت.
 • امنیت سایت 
 • سرعت سایت 
 • بهینه سازی سایت برای موبایل
 • ساختار و معماری اطلاعات سایت، نحوه دسترسی و فرست بندی 
 • تجربه کاربری 
 • بهینه سازی حجم و اندازه تصویر 
 • سرعت و مشکلات هاست و سرور 
 • رابط کاربری و زیبایی سایت 
 • لینک های داخلی
 • لینک های شکسته 
 • از شر محتوای تکراری خلاص شوید 
 • داده های ساخت یافته 
 • Robots.txt and Sitemap
 • سئو بین المللی International SEO

به صورت خلاصه ما در خدمات سئو تکنیکال یا فنی به رفتار ربات های گوگل بسیار اهمیت می دهیم، در واقع گوگل چگونه صفحات سایت را یافت و آنها را می خواند. مدت زمانی که گوگل برای خزیدن و پیمایش سایت و صفحات سایت در نظر می گیرد، خواندن کامل صفحه سایت و درک مفاهیم مهم آن صفحه . ما در سئو تکنیکال چهار مفهوم اساسی داریم :

 • Crawl
 • Render
 • Index
 • Rank

سئو داخل صفحه بیشتر با محتوای سایت در ارتباط است، نحوه نگارش محتوا و استفادهاز پاراگراف بندی و هدینگ یا عنوان مطالب، متاتگ ها ، استفاده از متن جایگزین برای تصاویر و … 

برای داشتن سئو تکنیکال مناسب باید برنامه نویسی و طراح سایت حرفه ای باشید و با مفاهیم مرتبط با لود شدن یک سایت از ابتدا که کاربر درخواست می کند تا موقعه ای که پاسخ به صورت یک صفحه سایت روی مرور گر مخاطب لود می شود. شناخت رفتار گوگل و دیگر موتورهای جستجو و نحوه جمع آوری توسط ربات های گوگل از الزامات سئو تکنیکال است . سئو کار حرفه ای در بخش بررسی سایت باید بتواند موانع موجود برای پیمایش سایت توسط ربات های موتور جستجو را یافت و آنها را برطرف کند. از موارد مهم در سئو تکنیکال رفتار کار بر داخل سایت می باشد، نحوه دسترسی به صفحات مورد نیاز و خوانائی مطالب و احساسی که هنگام حضور در سایت دارد.

همه آنچه ما به آن اعتقاد داریم کلیت سئو یا Overall SEO می باشد.

این توضیح برای مشخص کردن دیدگاه ما می باشد و ممکن است، تمامی متخصصان سئو آنرا از این دید نبیند و تقسیم بندی سئو داخلی و سئو تکنیکال را با کمی اختلاف تعریف کنند یا کلا به آن سئو داخل صفحه اعتقاد داشته باشند.

نرخ تبدیل یا Conversion Rate چیست ؟

بهینه سازی سایت برای موبایل

با توجه به تعداد بازدیدها موبایل بهتر است ابتدا سایت را برای آنها طراحی کنید و سپس به کاربران کامپیوتر بهینه کنید. آنچه در گوشی موبایل باید به آن توجه شود کوچکی صفحه نمایش و پردازشگر ضعیف تر می باشد . شما باید کلیه مطالب یک صفحه را با سرعت بالا روی گوشی لود کنید و آنرا به خوبی نمایش دهی، نمایش بهینه هیچ جزئی نباید فراموش شود .

گرچه پنهان نیست که کاربران موبایل به طور مداوم در حال رشد هستند ، گوگل به یکی از طرفداران بزرگ سایت های بهینه شده برای تلفن همراه تبدیل شده است و در سال 2018 به نمایه سازی برای تلفن همراه اول تبدیل شده است.

کارشناسان فنی سئو ما اطمینان خواهند داشت که سایت شما در  موبایل  تجربه سریع و بی نقصی را فراهم می کند.

پنالتی گوگل و رفع آن

 گوگل سایت شما را جریمه کرده است ؟ سئوکاران تکنیکال  ما  برای درک اینکه کی و چرا مجازات دریافت کرده اید با شما کار می کنند. ما یک تجزیه و تحلیل دقیق از محتوای سایت شما ، تراکم کلمه کلیدی و نمایه پیوند شما انجام می دهیم تا به شما کمک کنیم با موفقیت جریمه را بردارید و رتبه بندی خود را بدست آورید.

خدمات سئو تکنیکال بخش مهمی از سئو می باشد که در کسب رنک سئو و جایگاه گوگل سایت شما موثر می باشد. خدمات سئو تکنیکال شامل افزایش سرعت و راندمان سایت و دقت در ایندکس و ارتقاء رتبه سایت توسط ربات و الگوریتم های گوگل است.