سئو - SEARCH ENGINE OPTIMIZATION

سئو یا بهینه سازی سایت

سئو یا SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization به معنای بهینه سازی سایت برای گوگل و موتورهای جستجو دیگر می باشد. سئو  از طریق جذب بازدیدکننده و ترغیب آنها به خرید باعث فروش بیشتر می شود.

برای پیشرفت در کسب و کار خود با سئو آشنا شده، آنرا آموزش ببینید و از خدمات و مشاوره متخصصان  سئو برای بهینه سازی سایت و افزایش فروش بهره بگیرید.

چگونه می توان سئو بهتری داشت ؟

راه های قدیمی دیگر پاسخگو نیست، اینترنت توانست بازاریابی و فروش را کاملا متحول کند. امروزه بیشتر سرنخ های فروش محصولات و خدمات از طریق اینترنت به دست می آید. مدیران هوشمند سیاست گذاری و عملکرد خود را تغییر داده اند و مطابق دیجیتال مارکتینگ استراتژی های خود را تدوین کرده  و در راستای آن عمل می کنند.

آنهایی که تنها به طراحی سایت بسنده می کنند شکست می خورند. دیگر داشتن یک سایت زیبا مزیت نیست. برای جذب مخاطب باید علاوه بر داشتن یک سایت حرفه ای، به سئو و بهینه سازی سایت، تولید محتوای مناسب، حضور در صفحات اجتماعی توجه نمود و برای آنها زمان و هزینه صرف کرد. سئو مهمترین ابزار افزایش فروش است. برای پیشرفت سئو را آموزش دیده، از مشاوره و  خدمات سئو سایت در راستای موفقیت خود استفاده کنید.

آموزش سئو

ما مجموعه های آموزشی و مقالات مرتبط را برای فراگیری سئو تهیه و همچنین ویدئو های آموزش تخصصی سئو را تولید کرده ایم. از طریق مجموعه آموزش های تهیه شده سئو را از پایه آموزش ببینید و  دانش و راندمان خود را افزایش دهید.                                                      

 

مشاوره سئو

می خواهید از موانع رشد سایت و سئو خود مطلع، یا به دنبال  بهترین و  مقرون به صرفه ترین راه کار  سئو خود  هستید و  یا می خواهید یک استراتژی همه جانبه و قوی برای سئو  خود تدوین کنید، از مشاوره سئو با متخصصان ما بهره بگیرید.

خدمات سئو

ما هدف گرا هستیم و خدمات خود را برای کسب نتیجه و موفقیت ارائه می نمائیم. ما مجموعه کاملی از خدمات سئو سایت با محوریت مخاطب و تولید محتوا مناسب و انتشار آن در یک سایت حرفه ای یا رسانه های اجتماعی را ارائه می دهیم. 

سئو چیست ؟

هنگامی که معنای SEO را در سایت dictionary..com  جویا می شویم . این سایت سئو را اینگونه تعریف می کند:

سئو یا بهینه سازی موتورهای جستجو، روشهایی که برای افزایش رتبه یا فراوانی یک وب سایت در نتایج بازده شده توسط موتور جستجو استفاده می شود ، در تلاش برای به حداکثر رساندن ترافیک کاربران به سایت. اولین قدم در سئو تولید کلمات کلیدی مرتبط با محتوای سایت شما است.

متن انگلیسی آن :

search-engine optimization: the methods used to boost the ranking or frequency of a website in results returned by a search engine, in an effort to maximize user traffic to the site:The first step in SEO is to generate keywords that are relevant to your site’s content.

ما برای آنکه تعریفی قابل فهم و همه گیر از سئو داشته باشیم ، سعی کرده ایم بیش از 50 تعریف را از زبان سئوکارهای حرفه ای را برایتان ذکر کنیم. 

آموزش سئو سایت جامع و رایگان

بسیاری از مجموعه های کوچک ، مایل هستند که سئو سایت را خودشان انجام بدهند.برای اینکه شما بهترین نتیجه را از سئو سایت خود به دست آورید، ما راهنمایی کامل را در اختیارتان قرار میدهیم. این راهنمای سئو موجز می باشد و به زبان ساده نوشته شده است اما در حین حال کامل و کاربردی است .

تجربه نشان می دهد که بزرگترین مانع بر سر راه سئو مجموعه های کوجک، هزینه سئو می باشد. و سئو توسط مدیر سایت خیلی توصیه نمی شود. کارهای نصف و نیم و بدون پی گیری بدون استراتژی نمی تواند موفقیت شما را تضمین کند. اما افزایش دانش شما در زمینه سئو در جنبه های مختلف حائز اهمیت است .

تصویر کاربر سایت

صفحه نتایج موتورهای جستجو  یا SERP

SERP مخفف شده عبارت ” Search Engine Results Page” به معنای صفحه نتایج موتورهای جستجو می باشد.

صفحه ای که موتور جستجو پس از ارسال درخواست کاربر توسط کاربر باز می گردد. علاوه بر نتایج جستجوی ارگانیک ، صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERPs) معمولاً شامل تبلیغات جستجوی پولی و پرداخت به ازای کلیک (PPC) است. به لطف بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) ، موقعیت رتبه بندی در SERP می تواند بسیار رقابتی باشد زیرا کاربران به احتمال زیاد بر روی نتایج بالای صفحه کلیک می کنند.

با راه اندازی نشانه گذاری طرح ، SERP ها برای پیش بینی نیازهای کاربر بسیار پیچیده تر می شوند.

به صورت ساده تر SERP شامل صفحات سئو شده و تبلیغات کلیکی ( پولی ) گوگل می باشد . به نتایج غیر پولی ، نتایج ارگانیک نیز گفته می شود. SERP اصطلاح پر مصرفی در اصطلاحات تخصصی سئو می باشد.

صفحه اول گوگل بالاترین نتایج را صفحه نتایج موتورهای جستجو

بیش از 90 درصد ترافیک مصرف کننده به وب سایت هایی می رود که در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل  ( صفحه اول گوگل ) قرار دارند. اگر وب سایت شما هنوز آنجا نیست ، نگران نباشید. استراتژی هایی وجود دارد که می توانید از آنها برای افزایش رتبه خود استفاده کنید ، اما ابتدا باید درک کنید که صفحات نتایج موتورهای جستجو چیست و چگونه نتایج را رتبه بندی می کنند.

صفحه نتایج موتورهای جستجو چیست؟

صفحه نتایج موتورهای جستجو یا SERP ، صفحه ای است که پس از وارد کردن پرس و جو در گوگل ، یاهو یا هر موتور جستجوی دیگر مشاهده می کنید. طراحی SERP موتورهای جستجو متفاوت است ، اما از آنجا که گوگل محبوب ترین است – بیش از 80 درصد سهم بازار را در اختیار دارد – ما بر روی ویژگی ها و الگوریتم های آنها تمرکز می کنیم.

استراتژی سئو


در اینجا یک کلیشه در بین بازاریابان دیجیتال وجود دارد: بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) همان چیزی نیست که قبلاً بوده است.

در اینجا یک جمله واقعی وجود دارد که اغلب نمی شنوید:

استراتژی SEO شما نباید بر کلمات کلیدی متمرکز شود.

این روزها ، اکثر مشاغل مفاهیم اولیه SEO و دلیل اهمیت آن را درک می کنند.

با این حال ، وقتی صحبت از توسعه و اجرای یک استراتژی سئو مناسب برای تجارت شما می شود ، فقط ایجاد محتوا برای کلمات کلیدی که مشتریان شما در جستجوی آن هستند هم سخت است و هم اشتباه است.

 

استراتژی سئو چیست؟


استراتژی سئو فرایند سازماندهی محتوای وب سایت بر اساس موضوع برای افزایش احتمال ظاهر شدن در نتایج جستجو است. در اصل ، این فرایندی است که برای به دست آوردن حداکثر ترافیک ارگانیک از موتورهای جستجو می باشد.

داشتن یک استراتژی سئو مهم است زیرا به شما کمک می کند تا در هنگام تولید محتوا در مسیر درستی گام بردارید . به جای ایجاد آنچه شما فکر می کنید مردم به دنبال آن هستند ، استراتژی شما اطمینان می دهد که محتوایی را ایجاد می کنید که مردم به دنبال آن هستند.

برای بازاریابی محتوا ، یک استراتژی SEO بخش مهمی از پازل است زیرا بدین ترتیب است که محتوای شما در وهله اول به ویژه در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERPs) دیده می شود.

اگر محتوای شما پراکنده و سازماندهی نشده باشد ، ربات های موتورهای جستجو برای نمایه سازی سایت شما ، شناسایی حوزه قدرت و رتبه بندی صفحات سایت شما مشکل تر خواهند بود.

چک لیست سئو تکنیکال

اولین قدم در هر استراتژی کامل SEO ، بهبود سئو تکنیکال  شما است. گوگل علاوه بر تولید محتوای سئو شده ، به بخش های فنی سایت شما نیز اهمیت می دهد ، ربات گوگل باید بتواند به سرعت و راحتی در سایت شما گردش کند و اطلاعات هر صفحه را جمع آوری و در سرور گوگل ثبت و ایندکس کند، این سئو تکنیکال را از هر زمان دیگری معمتر کرده است .

 اطمینان از اینکه وب سایت شما در بهترین حالت قرار دارد ، به ترافیک بیشتر ، رتبه بندی کلمات کلیدی و تبدیل منجر می شود.

نمی دانید سئو فنی دقیقاً چیست؟ برای اطلاع از اصول اولیه به صفحه خدمات ما سر بزنید.

مهم نیست که برند یا شرکت شما در چه صنعتی است ، اصول سئو تکنیکال  هیچگاه اهمیتی مانند امروز نداشته است . سئو تکنیکال کاری حرفه ای است . سئو محتوا و سئو داخلی را با کمی آموزش خودتان می توانید انجام بدهید ، اما سئو تکنیکال و بسیار تکنیکی و مهم هستند، آنرا به متخصصات بسپارید.

گوگل به روز رسانی Google Page Experience خود را-که شامل سیگنال های تجربه صفحه به عنوان یک عامل رتبه بندی است-اعلام کرد در ماه مه 2021 راه اندازی می شود.

برای اطمینان از اینکه بهترین تکنیک سئو خود را پیش می برید ، به متخصصان وب برتر  مراجعه کنید. در اینجا بدون بررسی بیشتر ، لیست فنی سئو تکنیکال  ما وجود دارد.

سئو ارگانیک ORGANICS SEO

سئو ارگانیک و افزایش ترافیک سایت با روش های مدرن سئو بدون نیاز به تبلیغات در گوگل، رتبه بالا کسب کنید و در صدر صفحه اول گوگل باشید . ارائه خدمات سئو ارگانیک در وب برتر . خواه بدنبال سرنخ یا فروش هستید ، سئوی ارگانیک با ملاقات با مصرف کنندگان در جایی که هستند ، یعنی در موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ ، شبکه گسترده تری را ارائه می دهد.

 

سئو ارگانیک چیست ؟

بهینه سازی موتورهای جستجوی ارگانیک یا SEO ارگانیک ، یک استراتژی بازاریابی آنلاین است که به افزایش کمیت و کیفیت ترافیک پرداخت نشده به یک وب سایت کمک می کند.

خدمات سئوی ارگانیک ما محتوای استراتژیک ، پیوندهای مربوطه و رفع مشکلات فنی وب سایت را گردآوری می کند تا رتبه سایت شما را بهبود بخشد و رتبه سایت شما در صفحه اول گوگل بالاتر بود و ترافیک سایت را افزایش می دهد . سئو ارگانیک علاوه بر افزایش ترافیک سایت به حفظ بازدیدهای مرتبط نیز کمک می کند، افزایش بازدیدهای مرتبط راهی برای افزایش فروش و یکی از راه های موثر دیجیتال مارکتینگ می باشد .

اصطلاحات تخصصی سئو 

این مرجع اصطلاحات کاملی در مورد عبارت و اصطلاعات مربوط به سئو SEO سایت را در اختیار شما قرار می دهد. ما می دانیم که یادگیری همه جزئیات واژگان جستجوگرها ( موتورهای جستجو ) ، سئو و اصطلاحات اصولی می تواند مانند یادگیری زبان دیگری باشد. برای کمک به شما در دستیابی به تمام اصطلاحات تخصصی سئو ما این صفحه را ایجاد کرده ایم و سعی داشته ایم که شامل تمام عبارت مربوط به سئو سایت باشد. یادگیری یک دفعه آنها می تواند از صبر و حوصله شما بیرون باشد. می توانید این صفحه را بوکمارک یا علامت گذاری کنید که در صورت لزوم به آن مراجعه کنید.

چگالی کلمات کلیدی در سئو سایت

به احتمال زیاد تراکم بهینه کلمات کلیدی وجود ندارد (الگوریتم های موتور جستجو فراتر از معیارهای چگالی کلمات کلیدی به عنوان یک عامل رتبه بندی مهم تکامل یافته اند). با این حال ، توجه به اینکه کدام کلمات کلیدی بیشتر در صفحه شما ظاهر می شوند و آیا موضوع مورد نظر صفحه شما را نشان می دهند ، مفید خواهد بود.

کلمات کلیدی یا Keywords چیست ؟

کلمه کلیدی یا عبارت کلیدی متمرکز ، کلمه ای است که محتوای صفحه یا پست شما را به بهترین شکل توصیف می کند. این عبارت جستجو است که می خواهید با یک صفحه خاص رتبه بندی کنید. بنابراین وقتی افراد آن کلمه کلیدی یا عبارت را در گوگل یا سایر موتورهای جستجو جستجو می کنند ، باید آن صفحه را در وب سایت شما پیدا کنند.