استراتژی سئو

در نبرد برای رتبه‌بندی بالاتر در نتایج جستجوی هدفمند، یک استراتژی سئو متناسب و کارآمد «طرح بهینه‌سازی موتور جستجو» برای هدایت سفر شما به سمت موفقیت در سئو  وب‌سایت یا فروشگاه آنلاین تجارت الکترونیک خود برای موتورهای جستجو به منظور به دست آوردن دید بیشتر در نتایج جستجو ضروری است.

کارهای موردی و بدون دوام نمی تواند نتایج عالی در سئو سایت داشته باشد. برای سئو موفق شما باید استراتژی سئو را برای خودتان تعریف کنید، هزینه ، زمانبندی ، عملکردها و بررسی ها را مشخص کنید و بعد مطابق آن عمل کنید.

 

استراتژی سئو
استراتژی سئو می تواند سئو موفقاستراتژی سئو

در اینجا یک کلیشه در بین بازاریابان دیجیتال وجود دارد: بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) همان چیزی نیست که قبلاً بوده است.

در اینجا یک جمله واقعی وجود دارد که اغلب نمی شنوید:

استراتژی SEO شما نباید بر کلمات کلیدی متمرکز شود.

این روزها ، اکثر مشاغل مفاهیم اولیه SEO و دلیل اهمیت آن را درک می کنند.

با این حال ، وقتی صحبت از توسعه و اجرای یک استراتژی سئو مناسب برای تجارت شما می شود ، فقط ایجاد محتوا برای کلمات کلیدی که مشتریان شما در جستجوی آن هستند هم سخت است و هم اشتباه است.

در این پست ، ما توضیح می دهیم که یک استراتژی SEO چیست و چگونه می توانید استراتژی خود را برای دستیابی به اهداف بازاریابی محتوا ایجاد کنید.

استراتژی سئو چیست؟

استراتژی سئو فرایند سازماندهی محتوای وب سایت بر اساس موضوع برای افزایش احتمال ظاهر شدن در نتایج جستجو است. در اصل ، این فرایندی است  که برای به دست آوردن حداکثر ترافیک ارگانیک از موتورهای جستجو می باشد.

داشتن یک استراتژی سئو مهم است زیرا به شما کمک می کند تا در هنگام تولید محتوا در مسیر درستی گام بردارید . به جای ایجاد آنچه شما فکر می کنید مردم به دنبال آن هستند ، استراتژی شما اطمینان می دهد که محتوایی را ایجاد می کنید که مردم به دنبال آن هستند.

برای بازاریابی محتوا ، یک استراتژی SEO بخش مهمی از پازل است زیرا بدین ترتیب است که محتوای شما در وهله اول به ویژه در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERPs) دیده می شود.

اگر محتوای شما پراکنده و سازماندهی نشده باشد ، ربات های موتورهای جستجو برای نمایه سازی سایت شما ، شناسایی حوزه قدرت و رتبه بندی صفحات سایت شما مشکل تر خواهند بود.

استراتژی سئو همیشه اول است

تفاوت بین استراتژی و تاکتیک چیست، می‌توانم بگویم که استراتژی انباشته‌ای از تاکتیک‌های در حال تکامل است که برای دستیابی به یک هدف اعلام شده برای بهترین بازگشت سرمایه ممکن استفاده می‌شود.

آن استراتژی همیشه باید تاکتیک ها (و همچنین استراتژی های آن تاکتیک ها) را هدایت کند.

شما می توانید بدون شروع با یک استراتژی قوی، تاکتیک ها را اجرا کنید، اما هرگز به نتیجه ای که می خواهید نخواهید رسید.

استراتژی سئو بر چرایی تمرکز دارد.
تاکتیک هایی سئو در مورد چگونگی.

به استراتژی ها و تاکتیک هایی مانند تلاش برای آوردن ترافیک به وب سایت خود در مقابل وارد کردن ترافیک هدفمند فکر کنید.

یک تاکتیک می تواند ترافیک را ارائه دهد، اما یک تاکتیک ناشی از یک استراتژی، ترافیک هدفمند را هدایت می کند.

 

استراتژی سئو تلفن همراه  Mobile SEO Strategy

سئوی موبایل یک عامل مهم است که هنگام ایجاد استراتژی کلی خود باید به آن توجه داشته باشید.

بهینه سازی موبایل شامل این است که سایت و محتوای سایت شما در دسترس بازدیدکنندگان در دستگاه های تلفن همراه باشد ، بنابراین آنها می توانند تجربه یکسانی داشته باشند و ارزش یکسانی مانند مرورگرهای رومیزی داشته باشند.

بهینه سازی تلفن همراه بسیار مهم است ، زیرا  گوگل نمایه سازی اول تلفن همراه  mobile-first indexing را به کار می برد .

این بدان معناست که الگوریتم به جای فهرست بندی روی صفحه دسکتاپ ، هنگام فهرست بندی و رتبه بندی صفحات برای SERP ها از نسخه تلفن همراه سایت شما استفاده می کند.

علاوه بر این ، 61 درصد از جستجوهای جستجوی گوگل در ایالات متحده در دستگاه های تلفن همراه رخ می دهد. بنابراین ، با در نظر گرفتن همه موارد ، استراتژی  سئو SEO Strategy  شما بدون اولویت بندی بهینه سازی تلفن همراه بی اثر خواهد بود.

در حالی که این یک فرایند کاملاً جدا نیست ، ملاحظات متفاوتی برای سئوی موبایل وجود دارد مانند نظارت بر سرعت صفحه ، طراحی سایت ریسپانسیو  ( واکنش گرا ) ، سئوی محلی  Local SEO و ایجاد محتوای با کیفیت بالا ، صرف نظر از دستگاهی که در آن مشاهده می شود.

سئو چیست؟

بهینه سازهای موتورهای جستجو (SEO) افرادی هستند که وب سایت ها را بهینه می کنند تا به آنها در رتبه بندی بالاتر در SERP ( صفحه جستجوی گوگل )  و افزایش ترافیک ارگانیک بیشتر کمک کنند.

در اصل ، سئو  یک استراتژی محتوا بسیار تخصصی است که به یک کسب و کار کمک می کند تا فرصت هایی را پیدا کند تا به سوالات افراد در مورد صنایع مربوطه پاسخ دهد.

سه نوع SEO وجود دارد که یک استراتژیست SEO می تواند روی آنها تمرکز کند:

سئو داخلی یا سئو داخل سایت On-page SEO :

این سئو بر محتوایی که در واقع در صفحات سایت وجود دارد و نحوه بهینه سازی آن برای افزایش رتبه وب سایت برای کلمات کلیدی خاص تمرکز می کند.

سئوی خارجی یا سئو  خارج از سایت :

این سئو بر پیوندهایی که از جاهای دیگر در اینترنت به وب سایت هدایت می شوند متمرکز است. تعداد پیوندهایی که یک سایت از منابع معتبر دارد به شما کمک می کند با الگوریتم های جستجو اعتماد ایجاد کنید.

سئو تکنیکال :

این SEO بر معماری پشتیبان وب سایت مانند کد سایت تمرکز می کند. گوگل به اندازه محتوا به تنظیمات فنی اهمیت می دهد ، بنابراین این موقعیت برای رتبه بندی مهم است.

به خاطر داشته باشید که هر کسب و کاری اهداف متفاوتی دارد ، بنابراین وظیفه سئو است که صنعت خود را بررسی کند ، تعیین کند که مخاطبان به چه چیزهایی اهمیت می دهند و استراتژی ای را ارائه دهد که آنچه را که بدنبال آن هستند به آنها ارائه دهد.

در زیر برخی از مراحل را که می توانید برای اطمینان از موفقیت استراتژی SEO خود انجام دهید ، مرور می کنیم.

 

خدمات سئو

ما می توانیم هزینه کنیم و سایت زیبایی داشته باشیم ، اما بدون بازدیدکننده ، طراحی سایت یا تولید محتوا ارزشی ندارد. برای افزایش بازدیدهای مرتبط جهت افزایش فروش می توانید از خدمات سئو وب برتر استفاده کنید. یکی از مسائلی که در سئو مهم است ، بررسی رقبا است ، بعد از بررسی به این نتیجه می رسیم که “توان رقابتی” ما محدودتر از رقباست . باید توان رقابتی خود را افزایش دهیم و در این رقابت جائی برای خودمان باز کنیم . حتما برای افزایش توان رقابتی خود از متخصص سئو با تبحر و دلسوز استفاده کنید . این برگ برنده شماست .

خدمات سئو 

 

مراحل استراتژی محتوا سئو سایت

  • لیستی از موضوعات را تهیه کنید.
  • بر اساس این موضوعات لیستی از کلمات کلیدی طولانی تر (دم بلند) long-tail keywords تهیه کنید.
  • برای هر موضوع صفحاتی بسازید.
  • یک وبلاگ راه اندازی کنید.
  • یک برنامه وبلاگ نویسی ثابت ایجاد کنید.
  • یک طرح ایجاد لینک ایجاد کنید.
  • قبل از بارگذاری فایل های رسانه ای در سایت خود ، آنها را فشرده کنید.( اشاره به سئو تصاویر و … )
  • موفقیت محتوای خود را اندازه گیری و پیگیری کنید.
  • در جریان اخبار سئو و بهترین شیوه ها باشید.

 

1. لیستی از موضوعات را تهیه کنید

کلمات کلیدی در قلب سئو قرار دارند ، اما دیگر اولین قدم برای دستیابی به رشد ارگانیک نیستند.

در عوض ، اولین قدم تهیه لیستی از موضوعاتی است که می خواهید مطالب شما به آنها بپردازد.

برای شروع ، لیستی از حدود 10 کلمه و عبارت مرتبط با محصول یا خدمات خود تهیه کنید.

از یک ابزار SEO (Google Keyword Tool ، Ahrefs ، SEMRush یا GrowthBar فقط برای نام بردن چند مورد) برای تحقیق در مورد این کلمات ، شناسایی حجم جستجوی آنها و ارائه تغییرات متناسب با تجارت خود استفاده کنید.

با این کار ، شما این موضوعات را با کلمات کلیدی محبوب کوتاه مرتبط می کنید ، اما پست های وبلاگ فردی را به این کلمات کلیدی اختصاص نمی دهید.

برای “استخرهای فایبرگلاس” ، که 110،000 جستجو در ماه دریافت می کند. این کلمه کلیدی کوتاه می تواند موضوع اصلی ایجاد محتوای آنها را نشان دهد ، اما کسب و کار همچنین باید مجموعه ای از کلمات کلیدی مرتبط را شناسایی کند تا در محتوای آنها گنجانده شود. به عنوان مثال ، آنها می توانند از “قیمت استخر فایبرگلاس” یا “هزینه استخر فایبرگلاس” برای دستیابی به رتبه های اضافی برای کلمه کلیدی کل استخرهای فایبرگلاس استفاده کنند.

با استفاده از حجم جستجو و رقابت به عنوان اندازه گیری خود ، می توانید لیستی از 10-15 کلمه کلیدی دم کوتاه ایجاد کنید که مربوط به کسب و کار شما است و توسط مخاطبان مورد نظر شما جستجو می شود. سپس ، این فهرست را بر اساس حجم جستجوی ماهانه رتبه بندی کنید.

هر یک از کلمات کلیدی که شناسایی کرده اید ستون نامیده می شوند و به عنوان پشتیبان اصلی برای مجموعه ای بزرگتر از کلمات کلیدی با طول بلند عمل می کنند که در زیر به آنها می پردازیم.

2. بر اساس این موضوعات لیستی از کلمات کلیدی دم بلند تهیه کنید.

در این مرحله شما شروع به بهینه سازی صفحات خود برای کلمات کلیدی خاص می کنید.

برای هر ستونی که شناسایی کرده اید ، از ابزار کلمه کلیدی خود برای شناسایی پنج تا 10 کلمه کلیدی بلند استفاده کنید که عمیق تر به کلمه کلیدی موضوع اصلی وارد می شوند.

به عنوان مثال ، ما مرتباً محتوایی در مورد SEO ایجاد می کنیم ، اما رتبه بندی خوب در گوگل برای چنین موضوعی پرمحتوا فقط با یک کلمه سئو  دشوار است.

ما همچنین با ایجاد صفحات متعدد که همه آنها کلمه کلیدی یکسانی را هدف قرار می دهند – و به طور بالقوه یکسان SERP ها – با محتوای خود رقابت می کنیم.

بنابراین ، ما همچنین در زمینه انجام کلمات کلیدی ، بهینه سازی تصاویر برای موتورهای جستجو ، ایجاد یک استراتژی SEO (که در حال حاضر آن را می خوانید) و سایر موضوعات فرعی در چتر SEO ، محتوا را ایجاد می کنیم.

این امر به مشاغل کمک می کند تا افرادی را که علاقمندی ها و نگرانی های متفاوتی دارند جذب کنند – و در نهایت نقاط ورود بیشتری را برای افرادی که به آنچه شما ارائه می دهید علاقمند کنند.

از کلمات کلیدی بلند خود برای ایجاد پست های وبلاگ یا صفحات وب استفاده کنید که موضوعات خاصی را در ستون هایی که انتخاب کرده اید توضیح دهند.

همه کلمات کلیدی دم بلند شما یک خوشه را در مورد یک موضوع ستون ایجاد می کنند. الگوریتم های موتور جستجو به روابط بین خوشه ها بستگی دارد تا کاربران را با اطلاعات مورد نیاز خود مرتبط کند.

 

به این شکل فکر کنید: هرچه محتوای شما خاص تر باشد ، نیازهای مخاطبان شما بیشتر مشخص می شود و احتمال اینکه این ترافیک را به سرنخ تبدیل کنید بیشتر است.

به این ترتیب است که گوگل در وب سایت هایی که می پیماید ارزش پیدا می کند – صفحاتی که به بررسی عملکرد داخلی یک موضوع کلی می پردازند ، به عنوان بهترین پاسخ به پرسش افراد شناخته می شوند و رتبه بالاتری خواهند داشت.

 

3. برای هر موضوع صفحاتی بسازید.

وقتی صحبت از وب سایت ها و رتبه بندی در موتورهای جستجو می شود ، تلاش برای رتبه بندی یک صفحه برای تعداد انگشت شماری از کلمات کلیدی تقریبا غیرممکن است.

اما این می تواند به سئو سایت شما کمک کند، هر چقدر به تعداد صفحات با موضوعات که در یک مجموعه هستند می توانید احتمال دیده شدن را افزایش دهید .

از موضوعات رکنی که به دست آورده اید برای ایجاد یک صفحه یا پست استفاده کنید که با استفاده از کلید واژه های کلیدی بلند برای هر خوشه در مرحله دوم ، یک دید کلی در سطح بالا ارائه دهد.

این  می تواند یک فهرست مطالب باشند ، که در آن شرح موضوع اصلی را ارائه می دهید ، و خوانندگان را در مورد موضوعات فرعی که در پست های دیگر توضیح می دهید .

در نهایت ، تعداد موضوعاتی که برای آنها صفحات ستون ایجاد می کنید باید با نیازهای تجاری شما مطابقت داشته باشد.

مانند تعداد محصولات و پیشنهادات شما. این امر باعث می شود  مشتریان شما بدون توجه به کلمات کلیدی مورد نظر را در موتورهای جستجو پیدا کنند.

 

4. یک وبلاگ راه اندازی کنید.

وبلاگ نویسی می تواند راهی باورنکردنی برای رتبه بندی کلمات کلیدی و جذب کاربران وب سایت باشد.

به هر حال ، هر پست وبلاگ یک صفحه وب جدید و یک فرصت اضافی برای رتبه بندی در SERPs است.

اگر کسب و کار شما در حال حاضر وبلاگ ندارد ، ایجاد یک وبلاگ را در نظر بگیرید.

هنگام نوشتن هر پست وبلاگ و توسعه خوشه های خود ، باید سه کار را انجام دهید:

1- کلمه کلیدی دم بلند خود را بیش از سه یا چهار بار در طول صفحه قرار ندهید زیرا Google مطابق گذشته کلمات کلیدی دقیق را در نظر نمی گیرد.

در واقع ، تعداد زیادی از کلمات کلیدی شما می توانند یک پرچم قرمز برای موتورهای جستجو باشند که برای به دست آوردن رتبه بندی کلمات کلیدی را پر کرده اید ، و آنها شما را برای این کار مجازات خواهند کرد.

2-  همیشه به صفحه ستونی که برای موضوعات خود ایجاد کرده اید پیوند دهید.

شما می توانید این کار را به صورت برچسب در سیستم مدیریت محتوا (CMS) یا به عنوان لنگر اصلی در متن مقاله انجام دهید.

3 – پس از انتشار هر پست وبلاگ ، آن را در صفحه ستون اصلی که از موضوع فرعی پشتیبانی می کند پیوند دهید. با اتصال ستون و خوشه به این ترتیب ، به گوگل می گویید که بین کلمه کلیدی طولانی و موضوع کلی که می خواهید برای آن رتبه بندی کنید ، رابطه وجود دارد.

 

5. یک برنامه وبلاگ نویسی ثابت ایجاد کنید.

هر پست وبلاگی یا صفحه وب ایجاد شده لزوماً نباید به یک خوشه موضوعی تعلق داشته باشد.

همچنین نوشتن درباره موضوعات مماسی که مشتریان شما برای ایجاد اقتدار با الگوریتم های گوگل به آن اهمیت می دهند ، ارزشمند است.

با این حساب ، حداقل یک بار در هفته وبلاگ نویسی کنید.

به یاد داشته باشید ، شما در درجه اول برای مخاطبان خود وبلاگ نویسی می کنید.

بنابراین ، بازار هدف خود را مطالعه کنید و درباره مواردی که به آنها علاقه دارند بنویسید.

ممکن است ایجاد یک استراتژی محتوا برای حفظ ثبات و تمرکز بر اهداف شما مفید باشد.

 

6. یک طرح ایجاد لینک ایجاد کنید.

مدل خوشه موضوعی راه شما در سئو است ، اما این تنها راهی نیست که محتوای وب سایت شما را پس از ایجاد رتبه بالاتری کسب کند.

در حالی که پنج مرحله اول ما به سئو در صفحه اختصاص داشت ، ایجاد پیوند هدف اصلی سئو  خارج از صفحه است. پیوندسازی فرایند جذب پیوندهای ورودی (که به آن لینک های پشتیبان نیز گفته می شود) به وب سایت شما از منابع دیگر در اینترنت است. به عنوان یک قاعده کلی ، سایت هایی با اعتبار بیشتر که به محتوای شما پیوند می دهند ، تأثیر قابل توجهی بر رتبه بندی شما دارند.

مدتی را به طوفان مغزی اختصاص دهید تا بتوانید پیوندهای ورودی را جذب کنید. شاید با به اشتراک گذاری پیوندها با مشاغل محلی در ازای پیوند به سایت های خود شروع کنید ، یا چند پست وبلاگ بنویسید و آنها را در سیستم عامل های مختلف رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید به وبلاگ های دیگر برای فرصت های وبلاگ نویسی مهمان مراجعه کنید که از طریق آنها می توانید به وب سایت خود لینک دهید.

7. فشرده سازی فایل های رسانه ای قبل از بارگذاری آنها در سایت شما.
این یک مرحله کوچک اما مهم در فرآیند SEO است ، به ویژه برای بهینه سازی تلفن همراه.

همانطور که وبلاگ یا وب سایت شما رشد می کند ، بدون شک تصاویر ، فیلم ها و رسانه های مرتبط بیشتری برای پشتیبانی از محتوای خود خواهید داشت. این دارایی های بصری به حفظ توجه بازدیدکنندگان کمک می کند ، اما فراموش کردن این که این فایل ها می توانند بسیار بزرگ باشند آسان است. از آنجا که سرعت صفحه یک فاکتور مهم رتبه بندی است ، مهم است که بر حجم فایل های رسانه ای که در سایت خود بارگذاری می کنید نظارت کنید.

هرچه حجم فایل بزرگتر باشد ، مرورگر اینترنتی برای ارائه وب سایت شما دشوارتر است. بارگذاری این تصاویر برای مرورگرهای تلفن همراه نیز دشوارتر است ، زیرا پهنای باند دستگاه های آنها به میزان قابل توجهی کمتر است. بنابراین ، هرچه حجم فایل کوچکتر باشد ، وب سایت شما سریعتر بارگیری می شود. اما چگونه می توان تصاویر را فشرده کرد و همچنان کیفیت را حفظ کرد؟

شایان ذکر است که قبل از بارگذاری تصاویر ، فیلم ها و Gif ها ، از ابزار فشرده سازی برای کاهش اندازه فایل ها استفاده کنید. سایت هایی مانند TinyPNG تصاویر را به صورت فشرده فشرده می کنند ، در حالی که Squoosh گوگل می تواند فایل های تصویری را به اندازه های میکروسکوپی کوچک کند. با این وجود ، برای فشرده سازی رسانه خود ، نگهداری فایل ها در محدوده کیلوبایت (KB) یک قانون کلی خوب است.

8. از اخبار SEO و بهترین شیوه ها به روز باشید.
درست مانند بازاریابی ، چشم انداز موتورهای جستجو همواره در حال تحول است. ماندن بر روندها و بهترین شیوه های فعلی یک استراتژی مهم است و منابع آنلاین متعددی وجود دارد که می تواند به شما در انجام این کار کمک کند. در اینجا چند منبع برای بررسی وجود دارد:

موز
کتاب SEO
میزگرد موتور جستجو
زمین موتور جستجو
دیجیتی مارکتینگ
این وبلاگ!

9. موفقیت محتوای خود را اندازه گیری و پیگیری کنید.

SEO می تواند زمان و تلاش زیادی ببرد و به همین دلیل ، شما می خواهید بدانید که آیا استراتژی شما کار می کند یا خیر. مهم است که معیارهای خود را برای درک موفقیت فرایند کلی خود و شناسایی زمینه های احتمالی برای بهبود پیگیری کنید.

شما می توانید با استفاده از ابزار تجزیه و تحلیل وب دلخواه خود بر ترافیک ارگانیک نظارت کنید یا داشبورد خود را با استفاده از Excel یا Google Sheets ایجاد کنید. همچنین ، ردیابی صفحات نمایه شده ، تبدیل ، ROI و رتبه بندی شما در SERPs می تواند به شما در تشخیص موفقیت و همچنین شناسایی زمینه های فرصت کمک کند.

فرآیند سئو سایت

هنگامی که استراتژی SEO خود را ایجاد کردید ، باید فرآیندی را برای ادامه بهینه سازی برای کلمات کلیدی جدید و تکامل هدف جستجو ایجاد کنید. در اینجا چند مرحله وجود دارد که می توانید انجام دهید.

1. محتوای خود را از نظر تاریخی بهینه سازی کنید.

هر ماه زمانی را برای به روزرسانی پست های وبلاگ قدیمی با اطلاعات جدید و به روز اختصاص دهید تا رتبه بندی در SERP ها ادامه یابد. همچنین می توانید از این زمان برای افزودن بهترین شیوه های SEO که در ابتدا به آنها اشاره نشده بود استفاده کنید ، مانند عدم وجود متن جایگزین تصویر.

2. به دنبال تغییر کلمات کلیدی و هدف جستجوی جدید باشید.

پس از چند ماه ، نحوه رتبه بندی پست های وبلاگ خود و رتبه بندی آنها برای کدام کلمات کلیدی را پیگیری کنید. این می تواند به شما در تنظیم سرفصل ها و کپی کردن برای استفاده از هدف جستجوی جدید که ممکن است مخاطبان به آن علاقه مند باشند ، کمک کند.

3. ارزش تحریریه بیشتری به محتوای قدیمی خود اضافه کنید.

گاهی اوقات ، متوجه می شوید که یک پست کاملاً قدیمی است. در این سناریو ، شما باید فراتر از میانگین به روزرسانی SEO قدیمی باشید و آن را به روز کنید. شما می توانید این کار را با به روز رسانی اطلاعات و آمار قدیمی ، افزودن بخش های جدید برای عمق بیشتر و افزودن نقل قول ها یا داده های اصلی برای ترافیک ارجاع بیشتر به پست انجام دهید.

4. یک برنامه محتوای ماهانه ایجاد کنید.

برای پیگیری استراتژی سئو خود ، ایجاد و اصلاح برنامه محتوا ماهانه می تواند مفید باشد. می توانید آن را در یک صفحه گسترده قرار دهید و تیم های شما می توانند متناسب با آن پیگیری کنند. لیست زیر نمونه ای از برنامه محتوای ماهانه محتوا است که مراحل بالا را در نظر می گیرد.

برنامه ماهانه SEO
زمانی را به تحقیقات کلمات کلیدی مرتبط با صنعت خود اختصاص دهید.
ایده های پست وبلاگ را که از کلمات کلیدی فرصت طلب استفاده می کنند فهرست کنید.
پست های وبلاگ را که می توان به روز یا تجدید کرد ، مشخص کنید.
سایر فرصت های SEO ، مانند تعطیلات را شناسایی کنید.

ایده های محتوا را لیست کنید

محتوا را به تیم خود اختصاص دهید.
پیگیری پیشرفت در پایان هر ماه.
با داشتن یک برنامه SEO ماهانه مانند طرح فوق ، به علاوه یک سند ردیابی مانند یک گزارش بینش جستجو ، می توانید یک استراتژی SEO کارآمد بسازید و اجرا کنید. همچنین می توانید موضوعات کم میوه را شناسایی کرده و از آنها برای صنعت خود استفاده کنید.

یک استراتژی ایجاد کنید که از اهداف تجاری شما پشتیبانی کند
رتبه بندی در صفحات جستجو می تواند مشکل باشد. اگرچه ممکن است ایجاد محتوا با محوریت کلمات کلیدی پربازدید جذاب به نظر برسد ، اما این استراتژی ممکن است به شما در رسیدن به اهداف تجاری شما کمک نکند.

در عوض ، یک استراتژی سئو SEO را انتخاب کنید که به شما کمک می کند تا نیازهای تجاری شخصی خود را افزایش دهید ، مانند افزایش جذب مشتری ، برای موفقیت بیشتر در بازاریابی. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد SEO ، راهنمای نهایی SEO را بررسی کنید.
خدمات استراتژی سئو
استراتژی بهینه سازی موتور جستجو خود را به سطح بعدی ببرید.
استراتژی سئو بیشتر از به‌روزرسانی برچسب‌های عنوان، توضیحات متا و سئوی درون صفحه است. در واقع، چیزهای بسیار بیشتری وجود دارد. بهینه سازی مثمر ثمر برای موتورهای جستجو محصول جانبی کار هوشمندانه است: همراستایی استراتژی های سئو با اهداف تجاری منحصر به فرد شما، ایجاد یک چارچوب پروژه واضح و اتصال نقاط بین استراتژی و اجرا.

با بیش از 13 سال تجربه در سئو – در نقش های محصول و بازاریابی، و آژانس/مشاوره و محیط های داخلی/استارتاپی- ما سابقه ثابت شده ای از رشد چشمگیر رتبه بندی SERP ارگانیک، ترافیک و تبدیل برای برندها با تمرکز بر روی داریم. تجارت الکترونیک، تولید سرنخ، جامعه و خدمات مبتنی بر اشتراک (از جمله پیشنهادات SaaS).

تا زمانی که آن نقش را استخدام نکنید، می‌توانیم معاون موقت SEO یا CMO شما باشیم. ما با تیم های سئو مستقر و همچنین برندهایی کار می کنیم که در نهایت می خواهند تیم های سئو داشته باشند. ما با کسب‌وکارهای جدید و استارت‌آپ‌های در مراحل اولیه کار می‌کنیم، اما اغلب، از برندهای در حال رشد با تیم‌های مهندسی نرم‌افزار تعبیه‌شده، بازاریابی محتوا و/یا بازاریابی دیجیتال پشتیبانی می‌کنیم. ما با نیازهای کوتاه مدت شما سازگار می شویم و با رشد بلندمدت شما پیشرفت می کنیم. ما در هر مرحله با شما هستیم!

ما خدمات جستجوگرها استراتژی معمولا توسط طرح های کشف SEO شکسته (به عنوان مثال ممیزی، نقشه راه، و مشاوره) و نگهدارنده SEO، که می تواند ترکیبی از مشاوره و اجرای و یا مشاوره شامل تنها . در زیر یک بررسی عمیق تر به این دسته بندی ها، و همچنین یک عکس فوری از آنچه می توانید انتظار داشته باشید، ارائه شده است.

عکس فوری خدمات سئو استراتژیک
خدمات سئوی ما به گونه‌ای طراحی شده‌اند که شما را در جایی که تیم شما در آن حضور دارد، ملاقات کند. چه تیم شما فاقد رهبری ارشد واجد شرایط برای تصمیم‌گیری استراتژیک با تصویر بزرگ باشد یا به کمک برای پیمایش مشکلات فنی پیچیده SEO نیاز داشته باشد، ما می‌توانیم تعداد بی‌شماری از خواسته‌ها و الزامات استراتژیک را برطرف کنیم.

مشاوره سئو: ما یک رویکرد مشترک برای کمک به شما در درک فرصت‌ها و معاوضه‌های سئو اتخاذ می‌کنیم، بنابراین در موقعیت بهتری برای اتخاذ تصمیم‌های بزرگ و مقیاس‌پذیر برای سازمان خود هستید. دیگر خبری از “شما باید این کار را انجام دهید” از سوی استراتژیست های سئوی شما نیست. “چرا” پشت الزامات سئوی خود را با اتصال آنها به اهداف حیاتی کسب و کار، مانند تجربه کاربری قوی تر، دید بهتر برند و تبدیل های با کیفیت بهتر، درک کنید.
مستندات استراتژی سئو: ترسیم یک طرح استراتژی یک چیز است. اما مستندسازی واضح داده‌ها، تحقیقات و یافته‌ها برای حمایت از آن چیز دیگری است. این مستندات به توسعه یک استراتژی جامع کمک می کند که از اهداف رشد منحصر به فرد شما پشتیبانی می کند و در عین حال از نقاط قوت و نقاط فروش منحصر به فرد شما بهره می برد. این نه تنها تیم شما را از نظر استراتژیک متحد و متمرکز نگه می دارد، بلکه چارچوبی را برای یک طرح اجرای تاکتیکی فراهم می کند.
مستندات نقشه راه SEO: برای ایجاد و خرید نقشه راه خود – کامل با ویژگی های اولویت بندی شده، تخمین های LOE و جدول زمانی برای اجرای توصیه شده – برای سازمان هایی که به دنبال پشتیبانی در اجرای پروژه های فنی و استراتژیک خود هستند، کمک بگیرید. نقشه راه SEO خود را به یک برنامه بازی عملی و اجرایی تبدیل کنید! بیاموزید که چگونه نقشه های راه سئو را توسعه می دهیم و به خوبی با تیم های توسعه کار می کنیم تا این تغییرات را اعمال کنیم.
ابزار سئو، انتخاب کارمند و فروشنده/آموزش: همه تیم ها منابع خاصی را در حال حاضر در اختیار دارند و شکاف هایی برای پر کردن دارند. ما می‌توانیم با پیدا کردن ترکیب مناسبی از ابزارها و/یا کارمندان برای بودجه، مرحله کسب‌وکار و استراتژی رشد خود، به شما کمک کنیم که این شکاف‌ها را پر کنید، که همه در حمایت از برنامه رشد کلی هستند. مشاوره سئو بخش، تخصیص بخشی منابع، خدمات آموزشی می تواند در صورت نیاز به منابع داخلی و فریلنسرها ارائه شود.
مشاوره توسعه سئو: اجرای تغییرات فنی سئو زمانی می تواند به دیوار ضربه بزند که پشته فناوری انتخابی شما دارای محدودیت باشد یا تیم مهندسی شما توانایی های مجموعه مهارت های SEO را محدود کند. با خدمات مشاوره توسعه ما بر این موانع غلبه کنید، جایی که ما جهت غلبه بر این موانع را به شما ارائه می دهیم. ما همچنین می‌توانیم به شما کمک کنیم راه‌حل‌ها و پلتفرم‌های جدید MarTech را بررسی کنید تا مطمئن شوید که در اکوسیستم موجود شما منسجم هستند.
ما با تیم شما همکاری می کنیم تا موقعیت فعلی و آرزوهای آینده شما را درک کنیم و این اهداف را با تعریف محدوده ای که مسیر استراتژی سئوی شما را شکل می دهد هماهنگ می کنیم. صرف نظر از اینکه منجر به جذب مشتری، فروش تجارت الکترونیک، اشتراک عضویت، یا ثبت نام باشد، ما خدمات سئوی خود را طوری طراحی می کنیم که نتایج موثری ارائه دهد که در نهایت باعث رشد کسب و کار شما می شود.

کشف سئو: کالاها را دریافت کنید و به زمین بروید

شما زمان و تلاش خود را برای رشد نتایج موتور جستجوی خود صرف کرده اید. ممکن است از قبل یک تیم تولید محتوا و کپی رایتینگ داخلی داشته باشید. اما چیزی “کلیک” نمی‌کند و شما ترافیک جستجوی ارگانیک را به حداکثر نمی‌رسانید یا از آن ترافیک به همان خوبی که می‌توانید استفاده نمی‌کنید.

به ما اجازه دهید قطعات طلای پشت پروژه شما را استخراج کنیم و تیم شما را با طرحی عملی برای موفقیت تجهیز کنیم. به عنوان بخشی از فرآیند کشف سئو، ما از انواع مختلف ممیزی، تحقیق و تجزیه و تحلیل برای جمع آوری یک نقشه راه SEO استفاده می کنیم که جهت استراتژیک تیم شما را هدایت می کند. برای تیم‌هایی که قابلیت‌های سئو مناسبی دارند، پروژه‌های اکتشافی با ارائه کالاها به روشی واضح و مفید، به تعقیب آن‌ها می‌رسند.

در حالی که تمام پروژه‌های کشف سئو ما برای نیازهای منحصر به فرد کسب و کار شما سفارشی شده‌اند، یک Discovery معمولی ممکن است شامل موارد زیر باشد:

تحقیق در مورد کلمات کلیدی: انتخاب کلمات کلیدی برای سئو واقعاً یک هنر و یک علم است و آنها همیشه همان کلمات کلیدی مورد نظر شما نیستند. ما تخصص – و همچنین داده ها – را به گفتگو خواهیم آورد تا به شما کمک کنیم برای استراتژی سئو و کسب و کار خود تصمیمات درستی بگیرید.
ممیزی های سئو رقابتی: سئو یک مسابقه است و رتبه بندی موتورهای جستجوی شما بازتابی از فاکتورهای رتبه بندی شما در مقابل رقبای آنلاین شماست. بینشی در مورد آنچه که آنها به خوبی انجام می دهند به دست آورید، و اینکه چگونه می توانید با توجه به “بهترین شیوه های SEO” از آنها جلوتر بروید. با اجرای ویژگی های مناسب، ترازو را به نفع خود تنظیم کنید، خواه سرعت صفحه بهبود یافته، لینک سازی بهتر یا یک استراتژی محتوای عالی باشد.
ممیزی فنی سئو: تحقیق برای درک اینکه چه شکاف هایی ممکن است در طرح سئو فعلی و اجرای فنی وجود داشته باشد و آنها را با توجه به تأثیر بالقوه اولویت بندی کنید.
ممیزی و تجزیه و تحلیل محتوا : ارزیابی کنید که محتوای شما چقدر خوب کار می کند، نه تنها در حمایت از استراتژی سئوی شما، بلکه همچنین چقدر خوب بازدیدکنندگان را تبدیل می کند. چه کپی صفحه، محتوای وبلاگ یا رسانه های بصری باشد، ممیزی محتوای سئو می تواند نقاط قوت و ضعف را در نحوه ارتباط موثر (یا ضعیف) شما با کاربران و موتورهای جستجو مشخص کند.
ممیزی های سئوی محلی : پیچیدگی های سئوی محلی کاملاً با اشکال سنتی سئوی ارگانیک متفاوت است. خدمات مشاوره ما می‌تواند لایه‌های نمایه استناد کسب‌وکار شما، فهرست Google برای کسب‌وکار من، داده‌های ساختاریافته و سایر عوامل مؤثر بر رتبه‌بندی جستجوی محلی را از بین ببرد.
حسابرسی Core Web Vitals: معیارهای حیاتی مورد استفاده برای اندازه گیری تعامل، بارگذاری و ثبات بصری سایت شما را ارزیابی کنید – که همگی برای سرعت سایت و عملکرد سئو بسیار مهم هستند. ما داده‌های دقیق و دقیقی را در مورد نحوه اندازه‌گیری و بهبود مؤثر سایت خود و اطمینان از همسویی در بخش حیاتی وب اصلی Google ارائه می‌کنیم.
ممیزی EAT: نشان دادن تخصص، اقتدار، و قابل اعتماد بودن، چه در وب سایت شما و چه خارج از آن، می تواند بر رتبه بندی جستجوی شما تأثیر مثبت بگذارد. از بررسی فرصت‌ها در استفاده از داده‌های ساخت‌یافته گرفته تا ممیزی ردپای آنلاین شما، ما رویکردی جامع در انجام تحلیل‌های EAT داریم.
خدمات مشاوره و اجرای استراتژی سئو را همانطور که نیاز دارید حفظ کنید
اکثر شرکت‌های سئو در تحقیقات کلمات کلیدی، تولید محتوا و تکنیک‌های بهینه‌سازی اساسی ماهر هستند. اما آنچه تیم ما را متمایز می‌کند، قابلیت‌های پیشرفته‌ای است که ارائه می‌دهیم و نحوه ارائه آنها. به عنوان بخشی از یک پروژه کشف یا حفظ کننده مداوم، ما در راه حل های استراتژی سئو زیر از طریق مشاوره، اجرا یا ترکیبی از این دو تخصص داریم.

SEO JavaScript
جاوا اسکریپت دارای قدرت و تطبیق پذیری فوق العاده ای است، اما می تواند محدودیت های خاص خود را نیز داشته باشد. به طور خاص، عوارض سئو در نحوه دسترسی گوگل به محتوای یک صفحه. در برخی موارد، کد منبع یک صفحه همیشه همان “کد رندر شده” که گوگل تفسیر می کند نیست. به همین دلیل، ممیزی فعالانه وب سایت شما برای خطاهای جاوا اسکریپت و مشکلات دسترسی در شناسایی و رفع این مشکلات بسیار مهم است. این کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که Googlebot می تواند به تمام محتوای وب سایت شما دسترسی داشته باشد و تمام کارهای SEO شما به پتانسیل کامل خود برسد.

مهاجرت های سئو
برای سازمان‌هایی که طرح‌ها، پلتفرم‌ها یا دامنه‌ها را تغییر می‌دهند، ما مشاوره مهاجرت SEO را ارائه می‌کنیم تا به تعریف نیازها و الزامات حیاتی SEO کمک کند تا اطمینان حاصل شود که نگرانی‌های مربوط به رتبه‌بندی و ترافیک کوتاه‌مدت و بلندمدت به حداقل می‌رسد.

پشتیبانی از بررسی طرح‌ها/موضوع/پلتفرم‌های جدید برای الزامات سئو.
ممیزی های سایت زنده / برنامه نویس، همراه با توصیه هایی برای اصلاحات مورد نیاز.
مشاوره با تیم های سئو داخلی و متخصصان داخلی.
سئو QA و مانیتورینگ قبل و بعد از تغییر به صورت زنده.
Core Web Vitals
در اواسط سال 2021، گوگل Core Web Vitals را به یک فاکتور رتبه‌بندی مهم تبدیل کرد و بر اهمیت تجربه صفحه سریع و کاربرپسند تأکید کرد. Core Web Vitals از سه اندازه گیری تعامل کاربر خاص و سرعت صفحه، از جمله بزرگترین رنگ محتوایی (LCP)، تاخیر ورودی اولیه (FID) و تغییر چیدمان تجمعی (CLS) تشکیل شده است. اگر این معیارها برای شما و تیمتان یک زبان خارجی است، ما می‌توانیم به شفافیت در ممیزی و بهینه‌سازی Core Web Vitals و در نتیجه بهبود عملکرد سئوی وب‌سایت کمک کنیم.

وب 3.0
وب 3.0 که به عنوان “وب معنایی” نیز مطرح می شود، روشی فوق العاده هوشمند، کارآمد و اغلب با گفتار فعال برای جستجو است. به گونه ای شکل گرفته است که بهترین نتایج جستجو را ارائه می دهد که با قصد و رفتار کاربر مطابقت دارد. در زمینه سئو، وب 3.0 کمتر در مورد تکنیک های بهینه سازی مرسوم است، بیشتر در مورد ارتباط با افراد واقعی است. این نه تنها به معنای تولید محتوای جذاب، ارزشمند و معنادار است، بلکه به معنای ارائه آن به روشی سریع، کاربرپسند و به اشتراک گذاری آسان است.

محتوای بازاریابی و Copywriting

محتوای وب سایت با کیفیت بالا، شرط لازم برای رتبه بندی بالا در جستجو – و قرار گرفتن در مقابل مخاطبان هدف شما است. با توجه به اینکه «محتوای باکیفیت» یک هدف متحرک در دنیای رقابتی امروزی است، ما به شما کمک می‌کنیم محتوای متفکرانه و ساختارمندی بسازید که با مخاطبان هدف شما صحبت کند و سوزن همه کانال‌های بازاریابی آنلاین شما را به حرکت درآورد.

 

سئو چابک

ما در روش های چابک بسیار ماهر در سراسر هستید، با در عمق، تجربه متقابل کارکردی هر دو در خانه و محیط های آژانس. بخشی از خدمات مشاوره سئوی ما، ما می توانیم با تیم شما برای ارائه جهت و آموزش مورد نیاز برای دستیابی به اهداف خاص شما همکاری کنیم. به طور خلاصه، ما می توانیم به نیازهای چابک شما انعطاف پذیر باشیم. درباره رویکرد چابک SEO ما بیشتر بیاموزید .

سئوی بین المللی

رسیدن به مخاطبان هدف جدید در خارج از کشور از طریق پیاده سازی فنی حق SEO بین المللی بهترین شیوه ، محتوای محلی، و بیشتر. تیم ما شامل مشاوران سئو با تجربه تجاری متنوع بین المللی است و ما فراتر از آن می رویم تا به طور موثر با منابع تیم شما برای پیاده سازی یکپارچه هماهنگ شویم.

دیگر تخصص ها جستجوگرها شامل جستجوگرها تجارت الکترونیک؛ فرنچایز SEO; و نظارت، گزارش و نگهداری سئو.

تجزیه و تحلیل و اندازه گیری

اندازه گیری دقیق موفقیت استراتژی سئو شما بسته به نوع کسب و کار و اهداف بازاریابی شما بسیار متفاوت است. با هر تعامل مشاوره استراتژیک، می‌توانیم به تعیین اهداف تبدیل و KPIهای مناسب کمک کنیم و عملکرد را از طریق Google Analytics، کنسول جستجوی گوگل و سایر پلتفرم‌های ردیابی SEO به طور موثر اندازه‌گیری کنیم. علاوه بر این، ما تیم شما را در شیوه‌های اجرا راهنمایی می‌کنیم تا این یادگیری‌های تکراری را به‌طور مؤثر اعمال کنند و به افزایش منحنی رشد کسب‌وکارتان ادامه دهند.

استراتژی بازاریابی دیجیتال

مناسب جستجوگرها استراتژی خود را به استراتژی گسترده تر دیجیتال خود را – و بیشتر، کسب و کار و رشد نام تجاری استراتژی خود را؟ با انجام این کار، آیا نیازهای سایر کانال های دیجیتال مانند رسانه های اجتماعی و بازاریابی ایمیلی را به عنوان بخشی از برنامه خود در نظر می گیرید؟ اگر نمی توانید موازی های واضحی ترسیم کنید، ما می توانیم کمک کنیم.

 

خدمات مشاوره سئوی مداوم

خدمات جستجوگرها مشاوره مداوم ما این می تواند شامل حمایت از تیم داخلی شما در صورت نیاز برای اصلاحات دوره های استراتژی و اجرا، از جمله آموزش های مداوم SEO باشد. ما همچنین در صورت نیاز / زمان اجازه می دهد پشتیبانی اجرا را ارائه می دهیم.

استراتژی سئوی خود را زنده کنید

به عنوان بخشی از ارائه بالاترین کالیبر خدمات SEO، ما در سئوی استراتژیک و فنی تخصص داریم و در عین حال تجربه عمیقی در مقیاس بازاریابی محتوا، تولید سرنخ، تجزیه و تحلیل و سایر استراتژی های بازاریابی دیجیتال ارائه می دهیم . ما در هر مرحله با تیم شما کار خواهیم کرد و به شما کمک خواهیم کرد تا پیچیدگی‌های سئو و سایر کانال‌هایی را که بر نتیجه شما تأثیر می‌گذارند پیمایش کنید. بیشتر بیاموزید و توپ را دریافت کنید، برای شروع با ما تماس بگیرید .

 

 

https://thegray.company/services/seo-strategy