راه های ساده برای بهبود تجربه کاربری (UX)

دلیلی وجود دارد که هر هفته به همان خواربارفروشی باز می گردیم. این همان دلیلی است که به همان آرایشگر، فروشگاه لوازم خانگی یا رستوران مورد علاقه برمی گردیم. این کسب و کارها تجربه مثبتی ایجاد کرده اند که به نوبه خود باعث ایجاد وفاداری نسبت به برند خاص آنها می شود.

در دنیای خرده‌فروشی، تجربه و تعامل با برند قوی‌ترین محرک‌های وفاداری هستند، و دنیای دیجیتال نیز تفاوتی ندارد. طراحی، اتمسفر، سرعت، و حل مشکل، همگی ستون‌های یک تجربه عالی مصرف‌کننده هستند و همین مفاهیم به تجربه دیجیتالی آن‌ها نیز کمک می‌کنند.

تجربه کاربری عالی در سایت شما تضمین می‌کند که بازدیدکنندگان شما می‌توانند هر چیزی را که به دنبال آن هستند با سهولت و سرعت پیدا کنند. این به شما بستگی دارد که یک سایت غنی از محتوا و با طراحی معنادار ایجاد کنید که مشتریان و شرکای شما را درگیر نگه می دارد و برای کسب اطلاعات بیشتر باز می گردند.

در مورد چگونگی بهبود UX در هر جنبه از یک سازمان، چیزهای زیادی برای گفتن وجود دارد، اما نکات سریع زیر به شما کمک می کند تا از اشتباهات رایج UX در وب سایت خود جلوگیری کنید و در عوض، سایتی ایجاد کنید که استفاده از آن آسان باشد و تجربه ای جذاب برای کاربران فراهم کند. بازدید کننده.

در حالی که شما اینجا هستید
بهترین نکات ما را دریافت کنید. به باهوش‌ترین بازاریاب‌هایی بپیوندید که به‌روزرسانی ماهانه دوبار ما را دریافت می‌کنند.
مقاله ادامه دارد
سرعت
بهینه سازی تصاویر: سرعت مهم است. هر کسری از ثانیه یک بازدیدکننده منتظر می ماند تا سایت شما بارگذاری شود، ناامیدی آنها افزایش می یابد – و این ناامیدی برند شما را هدف قرار می دهد. تصاویر بخش قابل توجهی از زمان بارگذاری را تشکیل می دهند. مطمئن شوید که بازدیدکنندگان خود را مجبور نمی کنید یک تصویر غول پیکر را دانلود کنند که فقط به عنوان یک تصویر کوچک از آن استفاده می شود. وب سایتی که به درستی بر روی یک CMS تنظیم شده است این کار را به طور خودکار برای شما انجام می دهد، اما اگر اینطور نیست، ابزارهای رایگان زیادی وجود دارد که می توانید از آنها برای بهینه سازی تصاویر خود قبل از افزودن آنها به سایت استفاده کنید (JPEGmini، Smush.it، و غیره.).

بهبودهای سرعت را خودکار کنید: تا جایی که می توانید بهبودهای سرعت خودکار را تنظیم کنید. اگر از CMS استفاده می‌کنید، افزونه‌ای را نصب کنید که بخش‌هایی از سایت شما را کش می‌کند تا بازدیدکنندگان نیازی به دانلود بیش از یک بار نداشته باشند. اگر از وردپرس استفاده می کنید WP Super Cache یا W3 Total Cache عالی هستند. این افزونه‌ها همچنین می‌توانند فایل‌ها را کوچک‌سازی و فشرده کنند، اندازه فایل‌ها را به میزان قابل توجهی کوچک‌تر کرده و به بازدیدکنندگان اجازه می‌دهد تا سایت شما را سریع‌تر مرور کنند. برخی از جنبه های فنی تر ذخیره سازی و فشرده سازی فایل ها ممکن است به یک شریک توسعه وب نیاز داشته باشد.

طرح
از عکس‌های استوک اجتناب کنید: عکاسی استوک سریع‌ترین راه برای تبدیل یک سایت عالی به یک سایت متوسط ​​است. کاربر معمولی می تواند یک عکس استوک را از یک مایل دورتر ببیند و بلافاصله ارزش وب سایت شما را کاهش می دهد. اگر به دنبال عکسی برای استفاده در صفحه «تماس با ما» خود هستید، به جای استفاده از همان عکس استوک زنی با هدستی که هر یک از رقبای شما از آن استفاده می کنند، عکسی از تیم واقعی خود را امتحان کنید.

از نام تجاری خود محافظت کنید: بنابراین شما یک تست A/B انجام دادید و متوجه شدید که دکمه سبز نئون زرق و برق دار بهتر از رنگ آبی لهجه برند که به طور مداوم در سایت شما استفاده می شود، تبدیل می شود. آیا افزایش 1 درصدی در تبدیل ها واقعاً ارزش آسیبی را دارد که چشمک به برند شما وارد می کند؟ تست A/B عالی است، اما به خاطر داشته باشید که این طراحی بیشتر از آنچه مردم کلیک می‌کنند، تاثیر می‌گذارد – این بر نحوه تفکر آنها در مورد شرکت شما تاثیر می‌گذارد.

در حالی که شما اینجا هستید
سایر مقالات برتر
بازاریابی محتوا، بهترین بازدیدها

نحوه ساخت یک تقویم محتوا (به علاوه یک الگوی رایگان)
آنا هرچ و جیمی گریفیث

بازاریابی دیجیتال

20 نمونه عالی از وب سایت های قابل دسترس
جی بائر

بازاریابی محتوا، بازاریابی دیجیتال

نحوه ایجاد یک وبینار از ابتدا در 10 مرحله ساده
شین بارکر و مگان لیپ

مقاله ادامه دارد
عمومی
شفاف باشید: راهی بیابید تا کاری که کسب و کار شما انجام می دهد را به بیانیه ای واضح و مختصر تقسیم کنید و با آن پیش بروید. زمان و مکانی برای رمز و راز و دسیسه وجود دارد، اما عنوان اصلی یک وب سایت تجاری این نیست. بازدیدکنندگان نباید کل سایت را بخوانند تا بفهمند کسب و کار شما چه می کند. آنها باید بتوانند درک کنند که شما در عرض چند ثانیه از ورود به صفحه اصلی شما چه می کنید. چند صفحه خوش نوشته بی نهایت موثرتر از ده ها صفحه بد نوشته شده خواهد بود.

تماس‌های مناسب: آزمایش‌ها نشان داده‌اند که یک دکمه فراخوان در نقطه‌ای از صفحه که بازدیدکننده اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا می‌کند بهترین عملکرد را دارد. به جای گچ کاری فراخوان برای اقدام در سراسر سایت و بمباران بازدیدکنندگان در هر نوبت، از یک رویکرد استراتژیک تر استفاده کنید و دکمه را در نقطه ای قرار دهید که بازدید کننده آماده تصمیم گیری است.

اغلب اوقات، ما آنقدر درگیر حصول اطمینان از ظاهر شدن وب سایت هایمان در جستجوهای مرتبط هستیم که فراموش می کنیم چقدر مهم است اطمینان حاصل کنیم که وقتی مشتریان و شرکا به وب سایت ما می رسند، بهترین تجربه ممکن را به آنها ارائه می دهیم. این نکات باید شما را در مسیر خود قرار دهند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید