سادگی در طراحی سایت حرفه ای

سادگی در طراحی سایت حرفه ای – سادگی بهترین دوست شماست

ظاهر سایت همیشه مهم بوده و تاثیر بالایی بر مخاطب شما دارد. سایت های زیبا و ساده تاثیر خوشایندی بر مخاطبان شما دارند. سایت های زیبا ، سایت هایی با گرافیک های پر از رنگ و شلوغ نیستند، شاید شما فکر می کنید که سایت ها باید پر از افکت و رنگ های مختلف باشد ، اما این نظر طراحان حرفه ای نیست .

در حالی که ظاهر وب سایت شما مطمئناً مهم است ، اکثر مردم برای کار خاصی به سایت شما می آیند آنها  به  سایت شما نمی آیند تا میزان طراحی آن را ارزیابی کنند. آنها می خواهند اقدامی را تکمیل کنند یا اطلاعات خاصی را پیدا کنند.

بنابراین ، عناصر طراحی غیر ضروری (به عنوان مثال ، عناصری که هیچ کاربردی ندارند) تنها سایت را پیچیده و شلوغ می کند  و برای بازدیدکنندگان دشوارتر می کند.

از نظر قابلیت استفاده و تجربه کاربری ، سادگی بهترین دوست شماست. اگر همه عناصر لازم صفحه را در اختیار داشته باشید ، خیلی ساده نمی شود.

شما می توانید از این اصل در انواع مختلف استفاده کنید ، مانند:

رنگها در طراحی سایت ساده و حرفه ای

اصولاً زیاد استفاده نکنید. دفترچه راهنمای تعامل کامپیوتر و انسان توصیه می کند حداکثر 5 رنگ (بعلاوه یا منهای دو) مختلف در طراحی خود استفاده کنید.

انتخاب فوت  در طراحی ساده و حرفه ای ،

فونتی   که انتخاب می کنید باید بسیار خوانا باشند ، بنابراین هیچ گونه فونت بیش از حد هنری و کمترین اسکریپت ، در صورت وجود ، وجود ندارد. برای رنگ متن ، دوباره آن را حداقل نگه دارید و همیشه مطمئن شوید که با رنگ پس زمینه تضاد دارد. یک توصیه رایج این است که حداکثر از سه نوع حروف مختلف در حداکثر سه اندازه مختلف استفاده کنید.

گرافیک در طراحی سایت ساده و حرفه ای

فقط در صورتی از گرافیک استفاده کنید که به کاربر کمک کند تا یک کار را انجام دهد یا عملکرد خاصی را انجام دهد (خواسته یا ناخواسته فقط گرافیک اضافه نکنید).

 

ویژگی های دیگر طراحی سایت حرفه ای کدام است ؟ روی لینک طراحی سایت حرفه ای کلیک کنید.