سئو وردپرس

سئو وردپرس: وردپرس برای ساخت سایت بهینه شده برای موتورهای جستجو ایده آل است. استفاده از افزونه های مانند یواست فوق العاده مفید می باشد. اما سئو وردپرس تنها استفاده از افزونه نیست. 

درباره وردپرس 

وردپرس در ابتدا یک بستر وبلاگ ساده بود ، با این وجود خیلی زود به یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) با ویژگی های بیشتر تبدیل شد.

این نرم افزار به زبان اسکریپت نویسی PHP نوشته شده است. تمام محتوای وب سایت ، از جمله تنظیمات ، پست های وبلاگ و صفحات ، در یک پایگاه داده ذخیره می شوند. MySQL محبوب ترین انتخاب پایگاه داده است ، اما برخی از دارندگان وب سایت تصمیم می گیرند از یک راه حل جایگزین مانند MariaDB یا SQLite استفاده کنند.

سئو چیست ؟

سئو یا SEO اختصاری است که مخفف Search Engine Optimization به معنای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو می باشد. سئو  یک استراتژی است که توسط دارندگان وب سایت برای به دست آوردن بازدید بیشتر با رتبه بندی بالاتر در موتورهای جستجو استفاده می شود.

سئو بهینه سازی موتور جستجو فریب گوگل یا بازی در سیستم نیست و استفاده از روش های کلاه سایه نیست . این مسئله صرفاً ایجاد وب سایتی است که کد و قالب بندی بهینه داشته باشد و موتورهای جستجو بتوانند وب سایت شما را به راحتی پیدا کنند، همچنین  تولید محتوا و سئو هر صفحه می باشد .

وقتی افراد در وب موضوعاتی را که درباره آنها می نویسید جستجو می کنند ، محتوای بهینه سازی شده برای موتور جستجو در نتایج جستجو بالاتر ظاهر می شود و افراد بیشتری به وب سایت شما  مراجعه می کنند.

 

 

سئو وردپرس

وردپرس برای سئو انتخابی با مزایای فراوان است . بله سئو وردپرس با استفاده از افزونه ها و تولید محتوا و … می تواند بهترین نتایج را در بر داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید