سئو سایت جدید

خدمات سئو سایت جدید

سئو سایت جدید از بسیاری جهات خاص تر می باشد. خدمات سئو برای سایت جدید می تواند سخت تر و با چالش بیشتری همراه باشد. اما اگر استراتژی مناسبی داشته باشید و زمان لازم را برای سئو در نظر بگیرید نتایج خوبی را کسب خواهید کرد. حتی می توانید با سایت های صفحه اول گوگل رقابت کنید و رتبه های بالا را در گوگل کسب کنید.

بسیاری از افراد وقتی سایت جدیدی را طراحی می کنند قصد دارند به صفحه اول گوگل بیایند، اما این می تواند کاری بسیار سخت باشد.

 

سئو سایت جدید امری ساده یا روندی دلهره آور

گاهی درک اهمیت و روند سئو خیلی ساده گرفته می شود و مشتریان آنرا در دسترس و ساده می دانند

هنگام طراحی سایت از طراح سایت خود می پرسند آیا سایتشان سئو دارد؟ پاسخی که  معمولا به آنها داده می شود که طراحی سایت با سئو متفاوت است ، اول باید سایت را طراحی کنند و بعد با گذاشتن مطالب کم کم به صفحه اول می آیند. آیا این خیلی با واقعیت یکسان است . یا پاسخ دیگری که به آنها داده می شود که طراحی سایت سئو بیس است، آیا این کارگشا است.

برای بسیاری از افراد و صاحبان مشاغل ، دنیای سئو می تواند دلهره آور و طاقت فرسا باشد. آنچه ممکن است یک مفهوم ساده به نظر برسد ، در حقیقت با تحقیقات بیشتر می تواند به طرز باورنکردنی درگیر شود و تسلط بر آن سالها به طول انجامد.

رویکرد دیجیتال مارکتینگ به جای طراحی سایت

اما شرکت های طراحی سایت پیشرو سیاست خود را تغییر داده اند و به جای طراحی سایت، خدمات دیجیتال مارکتینگ ارائه می دهند. البته این می تواند برای مشتری هزینه بالاتر را رقم بزند اما هدفمندتر و برای مشتری مفیدتر است. اگر به تازگی سایتی برای خودتان طراحی کرده اید  یا هنوز سایتی ندارید و قصد طراحی دارید، بهتر است به این نکته توجه کنید که آنچه شما انتظار دارید که همانا جذب مشتری بیشتر و درآمد بالاتر هست تنها با طراحی سایت حاصل نمی گردد.

سئو سایت برای وب سایت جدید یک نکته مهم در بازاریابی است زیرا مهم است که به سرعت سایت خود را مورد توجه قرار دهید و شروع به جذب سریع بازدید کنید.

 

ما در وب برتر بارها تجربیات موفقی در سئو سایت جدید را داشته ایم و با استراتژی و اجرای صحیح توانسته ایم نتایج مطلوبی را کسب کنیم. ما در استراتژی خود علاوه بر رسیدن به رتبه های بالای گوگل، ماندگاری و رشد را در نظر می گیریم.

برای سئو سایت از یک متخصص استفاده کنید.

سئو کاری تخصصی است. اگر به فکر آن هستید که خودتان سئو سایت تان را انجام بدهید و یا از یک غیر حرفه ای و فردی کم تجربه برای طراحی و سئو سایت جدید استفاده کنید شکست خواهید خورد. اگر می خواهید وقت و زمان خود را از دست ندهید با یک متخصص سئو همکاری کنید و از مشاوره آن استفاده کنید. هزینه سئو اصلا پائین نیست، اما  آنر به چشم یک  سرمایه گذاری لازم  ببیند. گرفتن رنک بالا از گوگل فواید فراوانی دارد و موجب افزایش فروش و ارتقاء کسب و کار شما می شود پس آنرا جدی بگیرید.

 

با شرکت های ارائه دهنده خدمات سئو مشاوره بگیرید

مشاوره با افراد متخصص می تواند راه را برای شما روشن کند. در مذاکراتی که انجام می دهید نکات مشابه ای را می یابید که اصول هستند. برخی نکاتی را مطرح می کنند که ایده های جدیدی است. برخی نیز مطالبی می گویند که به نظر معقول و منطقی نیست، از آنها پرهیز کنید.

سئو را آموزش ببنید

شما تخصص خود را دارید و قصد ندارید   سئو کار حرفه ای شوید، اما برای پیشبرد کار خود، اصول سئو را آموزش ببنید . سئو محتوای سایت را یاد بگیرید. نظارت حرفه ای برای سئو کاران خود داشته باشید.

مقالات فراوانی در مورد سئو به زبان فارسی در اینترنت است . ویدئو های فراوانیه در زمینه سئو را می توانید به زبان اصلی و یا فارسی بیابید. می توانید از آموزش های خصیوصی استفاده کنید.

همانطوری که قبلا به شما توصیه کرده ایم سئو خود را به یک فرد متخصص بسپارید اما با آموزش سئو خود را برای نظارت حرفه ای تر بهره بگیرید. بخش عمده سئو سایت مربوط به تولید محتوا می باشد، شما بهترین کسی هستید که مشتریان خود را می شناسید، برای آنها بنویسید . با آموزشی که در مورد سئو محتوا می بینید، مطالب خود را سئو کنید.

روش های غیر اصولی سئو را کنار بگذارید.

از همین ابتدا به فکر آن باشید که از روش های مطمئن و اصولی استفاده کنید. ترفندهای سئو کلاه سیاه و کلک رشتی نتایج معکوس دارد. گوگل آنقدر باهوش شده است که تفاوت یک سایت معتبر با  سایتی که قصد فریب دارد را متوجه شود. پاسخ گوگل به سئو کلاه سیاه مجازات سایت است.فریب کسانی که وعده سئو یک هفته یا یک ماه را می دهند نخورید آنها فقط به فکر منافع خود هستند. تاکید می کنیم از روش های مطمئن و از فردی حرفه ای برای سئو سایت خود استفاده کنید.

صبر مقدس است

سئو سایت جدید پروسه ای زمان بر است. افراد حرفه با پشتکار و ممارست کار خود را پیش برده و پی گیری می کنند. اما بعضی افراد عجله می کنند و از ترفندهایی برای سئو سایت خود استفاده می کنند که صدمات به به سایت ، سئو سایت و اعتبار برند خود می زنند.

ما در وب برتر از سئو اصولی برای اهداف خود استفاده می کند و بر برنامه ریزی صحیح تاکید دارد. اما خوب نمی شود یک کسب و کار را منتظر سئو گذاشت. بله یک کسب و کار برای رشد خود نیاز به افرایش بازدید و ترافیک سایت دارد. ما از ابتدا روش های مناسبی  برای رشد بازدیدکنندگان سایت شما داریم، حتی برای ماه اول .

هیچ بازدیدی را از دست ندهید

امروز سئو تنها در نظر گرفتن چند فاکتور فنی نیست بله یک فرهنگ و دیدگاه است . دیدگاهی برای معروفیت و اعتبار بخشی به برندتان. شما در سئو سایت خود باید برای جذب اکثریت بازدید برنامه صحیح داشته باشید. افزایش بازدید از طریق ساخت سایتی برای آنهایی که شما را از طریق گوشی هوشمند جستجو می کنند، حضور در صفحات اجتماعی و فوروم ها، تبلیغات موثر در فضای مجازی، تبلیغات کلیکی گوگل، بلاگینگ و… را در نظر بگیرید.

اگر سایتی غیر اصولی، کند و با رابط کاربری نامناسب داشته باشید بازدیدهای خود را از دست می دهید. قبل از هر اقدامی فکر برای افزایش بازدید و بازدیدهای مجدد ( کسانی که برای بار دوم به سایت شما مراجعه می کنند ) داشته باشید.

طراحی سایت حرفه ای لازم سئو می باشد.

بدون یک سایت حرفه ای سئو جواب نمی دهد. یکی از پایه های سئو سایت شما سایت و محتوای سایت است .

برخی شرایط سایت حرفه ای :

 • دامنه مناسبی را انتخاب کنید، دامنه زیبا و به یادماندنی بازدید شما را افزایش و باعث معروفیت دامنه شما می شود.
 • همیشه در دسترس باشد، سایتی که گاهی قطع می شود ضررهای غیر قابل جبران به کسب و کار شما می زند.
 • برای بازدیدکنندگان جذاب، جالب و مفید باشد .
 • تجربه کاربری موفقی داشته باشد.
 • به برندینگ و افزایش معروفیت و اعتبار شما توجه داشته باشد.
 • کدهای اصولی و بدون مشکل باشد.
 • سبک و سریع باشد.
 • واکنش گرا و سرعت مناسب در موبایل
 • امنیت شرط دیگر سایت حرفه ای است .
 • سئو داخلی و سئو تکنیکال در آن لحاظ شده باشد.
 • به روز و از تکنولوژی روز طراحی شده باشد.
 • زیبایی سایت یکی از شروط اصلی سایت موفق است اما نکات فراوانی دیگری را باید برای موفقیت خود در طراحی و سئو سایت باید رعایت کنید.

ایندکس بعد از فعال شدن سایت

بعد از طراحی سایت، سایت را به گوگل معرفی نکنید. ابتدا مطالب غیر مرتبط را پاک کنید،

مطالب و محتوای اصلی سایت را کامل کنید.

مطالب اصلی می تواند شامل صفحات :

 • صفحه اصلی
 • درباره ما
 • تماس با ما
 • خدمات و محصولات
 • مطالب مهم بر مبنای کلمات کلیدی اصلی سایت

ابتدا سایت را برای گوگل غیر دسترس قرار دهید، سایت را فعال کنید و سپس به گوگل معرفی کنید.

 

سئو سایت جدید و کاربران سایت

برای کاربران فعالیت کنید نکته مهم در سئو سایت جدید

طراحی سایت ، سئو، تولید محتوا، فعالیت در صفحات اجتماعی و دیگر فعالیت های بازاریابی و تبلیغات خود را برای کاربران انجام بدهید. از چشم آنها به کسب و کارتان نگاه کنید . چه عواملی به جذب آنها و کسب اعتماد و احترام آنها کمک می کند. آنها دوست دارند چه مطالب داخل سایت شما بیابند و چگونه مشکل آنها را می توانید حل کنید. برای بازدید کنندگان جذاب، جالب، مفید و قابل احترام باشید.

 • طراحی سایت را زیبا و ساده نگه دارید.
 • سایت خود را پایدار و سریع کنید.
 • سایت و فعالیت های خود را برای بازدید کنندگان موبایل و گوشی هوشمند بهینه کنید.
 • از روانشناسی رنگ و طراحی استفاده کنید.
 • از فونت های خوانا استفاده کنید .
 • از تصاویر مرتبط و با مفهوم و زیبا استفاده کنید.
 • پیمایش مطالب را ساده و مطالب مهم را در دسترس قرار دهید . مطالب مرتبط را به بازدید کننده پیشنهاد بدهید.
 • مطالب خود را مفید و طولانی ایجاد کنید .
 • خدمات و محصولات خود را به آنها پیشنهاد دهید و در مورد مزایای آنها بیشتر صحبت کنید.
 • اطلاعات تماس را در جای جای سایت درج کنید .
 • و نحوه تعامل بازدید کننده را راحت کنید.
 • امکان ارسال خبرنامه را در سایت خود ایجاد کنید.
 • به آنها ایمیل های مفید ارسال کنید.

اینها تنها بخشی از مواردی است که باید در نظر بگیرید. برای شناخت کاربران خود وقت بگذارید و مطابق نیاز آنها فعالیت کنید.  برای کاربران خود  مفید باشید، آنها خودشان به سراغتان می آیند.

نکته پایه ای در سئو سایت جدید

اهل رقابت باشید و رقابت کنید

اگر سئو یک فاکتور داشت آن رقابت و انگیزه رقابت است، اگر کسی فاقد آن باشد در صفحات گوگل جائی ندارد .

تنها شناخت رقبا کافی نیست باید با آنها رقابت کنید، مطمئن باشید فواید آن بیشتر از هزینه و زحمتی هست که متحمل می شوید. باید انگیزه خود را تقویت کنید، از هزینه های لازم پرهیز نکنید.

سایت رقبا را بررسی کنید:

 • چند صفحه مطلب دارند، از تمامی امکانات برای تولید محتوای مفید استفاده کنید.
 • ساختار محتوای سایت آنها چگونه است، ساختار سایت خود را بهینه کنید.
 • چه نکات مثبتی در طراحی ظاهری آنها می بینید، سایت خود را جذاب تر از آنها طراحی کنید.
 • کلمات کلیدی که استفاده کرده اند، ابتدا از کلمات کلیدی اصلی پرهیز کنید و کلمات کم رقیبت تر و با بازدید بیشتر را امتحان کنید.
 • در کجاها تبلیغ کرده اند، شما تبلیغات سایت خود را با جدیت پی گیری کنید.
 • صفحات احتماعی آنها چقدر فعال است، برنامه ای مناسب برای فعالیت بیشتر در صفحات اجتماعی داشته باشید
 • در سایت برای خود از ویدئو استفاده می کنند، شما هم از ویدئوهای تبلیغاتی استفاده کنید.
 • مزایا خدمات و محصولات آنها چیست؟ سعی کند برتری ها خود را بهتر عنوان کنید.

سئو سایت جدید و معماری سایت

برای معماری سایت خود برنامه ریزی کنید

حتی یک سایت کوچک با چند صفحه نیاز به معماری منطقی نیاز دارد.

اکثر وب سایت ها ساختار هرمی دارند که با صفحه اصلی در بالا شروع می شود. در زیر آن مهمترین صفحات قرار دارد که باید از طریق یک نوار پیمایش به راحتی پیمایش شوند. بعد ، زیر مجموعه ها ، صفحات یا مقالات جداگانه محصول و غیره ارائه می شود.

ساختار منظم و اصولی باعث پیمایش آسان ربات گوگل می شود

یک ساختار منطقی و مستحکم به گوگل Google کمک می کند تا متوجه شود  که با ارزشترین محتوای سنگ بنای سایت در است  و به شما امکان می دهد سریع نمایه شود. همچنین از رقابت صفحات مشابه با یکدیگر جلوگیری می کند ، زیرا مهمترین صفحات باید در هرم قرار بگیرند و در حالت ایده آل ، ابتدا فهرست شوند و در نتایج جستجو رتبه بالاتری داشته باشند.

ساختار درست و تجربه کاربری مثبت

داشتن ساختاری تمیز و منظم ، بازدیدکنندگان را در یافتن آنچه که نیاز دارند کمک  می کند ، بنابراین یک تجربه کاربری مثبت ایجاد می کند. اگر به شما کمک کرد ، هرم خود را روی کاغذ مشخص کنید تا نمایشی بصری از چگونگی سازماندهی ساختار وب سایت خود بدست آورید.

ایجاد breadcrumbs برای صفحات سایت

شما می توانید با ارائه breadcrumbs یا پیوندهای قابل کلیک در بالای صفحه با ایجاد ردیابی قابل مشاهده ، ساختار وب سایت خود را واضح تر کنید تا کاربران بدانند که در حال حاضر در سایت شما کجا هستند.

این نکته همچنین به موتورهای جستجو مانند Google و Bing کمک می کند سایت جدید شما را بهتر درک کنند. آنها می توانند breadcrumbs  را بخوانند و از آنها برای تعیین دسته ها و زیر مجموعه ها و همچنین یافتن URL های جدید برای خزیدن استفاده کنند.

هرچه راحتتر بتوانند پیوندهای جدید پیدا کنند ، سریعتر می توان سایت شما را در موتور جستجو قرار دهند . به سایت جدید خود امتیاز سئو SEO بدهید.

سئو سایت جدید و بهینه سازی سایت

بستر های نرم افزاری سایت خود را بهینه کنید

سرعت سایت می تواند سئو سایت شما را بهبود دهد

سرعت صفحه عامل مهم رتبه بندی در سئو سایت است. نه تنها می خواهید به صفحه یک نتیجه جستجوی Google برسید ، بازدید کنندگان اغلب بی تاب هستند و انتظار دارند وب سایت شما در عرض چند ثانیه بارگیری شود.

اگرچه روش های زیادی برای افزایش سرعت صفحه وجود دارد ، اما به شما کمک می کند تا یک ارائه دهنده معتبر میزبانی وب و سیستم مدیریت محتوا (CMS) معتبر برای سایت جدید خود از اولویت استفاده کنید. یک وب سایت با عملکرد خوب هم رضایت گوگل و هم مشتریان بالقوه شما را دارد.

میانگین بارگیری صفحه اینترنت تقریباً 15 ثانیه طول می کشد. برای بسیاری از سایت ها ، هرچه بارگیری یک صفحه بیشتر طول بکشد ، احتمال تسلیم و ترک بازدیدکننده شما بیشتر است. برای بارگیری صفحاتی که 1 تا 3 ثانیه طول می کشد ، احتمالاً برگشت بیننده حدود 32٪ است. زمان بارگذاری خود را به 5 ثانیه افزایش دهید و این احتمالاً به 90٪ افزایش یابد.

ارتباط ربات گوگل با هاست سایت شما

در بعضی موارد ، پاسخ دهی ضعیف سرور و زمان بارگیری ضعیف و مانع توانایی Google در فهرست بندی سایت شما با کاهش بودجه خزیدن شما می شود. بودجه خزیدن تعداد صفحاتی است که Googlebot در یک بازه زمانی مشخص خزنده می شود.

اگر Googlebot سرور سایتی را بیش از حد بارگیری می کند (و به طور بالقوه مانع عملکرد آن می شود) ، Google با سرعت کمتری به سایت می پردازد.

Google در اینجا راهنمایی کرده و می گوید یک سایت بارگیری سریع نشانه سرورهای سالم است ، به این معنی که Googlebot می تواند محتوای بیشتری را به همان تعداد اتصالات خزیده و ایندکس کند.

برای سایت های بزرگ تجارت الکترونیکی ، این بدان معنی است که سایت شما ممکن است به این سرعت ایندکس نشود. برای کمک به بهبود سئوی وب سایت جدید خود ، به گزارش خطاهای خزیدن در کنسول جستجوی Google توجه کنید و تعداد خطاهای سرور را کم نگه دارید.

حجم کد نویسی صفحات را کم کنید

اگر می خواهید ایندکس صفحات سایت شما به راحتی انجام شود و کاربران راضی تری داشته باشید به کدینگ سایت و صفحات آن توجه کنید. سایت های پیچیده می تواند حجم کد نویسی بالایی داشته باشند، پس تا می توانید سایت خود را ساده کنید و به سرعت و خوانایی آن بیافزایید .

توجه به تعداد و حجم تصاویر سایت

استفاده از تصاویر می تواند زیبایی و تاثیر گذاری سایت را بیشتر کند. گاهی یک تصویر می تواند گویای بسیاری از مطالب باشد . در انتخاب و درج تصاویر دقت کنید :

 • حجم تصاویر را کم کنید .
 • از فرمت های مناسب تر مانند jpg , webp  استفاده کنید.
 • اندازه تصاویر را متناسب با محل نمایش سایز کنید.
 • از فشرده سازی تصاویر استفاده کنید
 • از gzip و امکانات مناسب هاست استفاده کنید .
 • تصاویر را از سرور دیگر بارگذاری کنید.
 • تعداد تصاویر هر صفحه را محدودتر کنید.

تکنیک های افزایش سرعت سایت

هنگام لود یک صفحه برای نمایش، فایل های دیگری همراه صفحه مورد نظر لود می شود. هر چه تعداد این فایل ها را کمتر و حجم آنها کمتر باشد سرعت سایت شما بالا می رود :

 • استفاده از فایل CSS و JS  فشرده.
 • تعداد فونت ها را کاهش دهید.
 • کاهش تعداد فایل های CSS , JS و تصاویر و مدیاهای دیگر .
 • استفاده از CDN
 • تکنیک های INLINE   کردن فایل ها

البته نکات فراوان دیگری هست که در مقالات سایت توضیح داده شده است .

حذف مشکلات کد نویسی

گاهی هنگام لود مرور گر به دنبال فایل هایی می گردد که موجود نیست . یا در کنسول مرورگر مشکلاتی را مشاهده می کنیم. برای پیمایش بهتر گوگل و لود سریعتر مشکلات موجود را رفع کنید.

موانع پیمایش سایت توسط ربات  گوگل را بر طرف کنید .

هرچه مشکل در خزیدن سایت شما کمتر باشد ، سایت جدید شما با سرعت بیشتری نتایج سئو را مشاهده می کند.

همچنین می توانید به “گزارش سرعت” موجود در Search Console مراجعه کنید. این گزارش به شما نشان می دهد که صفحات سایت شما با توجه به داده های زنده دنیای واقعی چگونه سریع عمل می کنند. اگر سرعت صفحه سایت جدید بر SEO شما تأثیر بگذارد ، Google به شما هشدار می دهد. یکی دیگر از ابزارهای ارائه شده توسط Google ، ابزار PageSpeed ​​Insights برای توسعه دهندگانی است که می خواهند درباره عملکرد سرعت موبایل و دسک تاپ اطلاعات بیشتری کسب کنند.

سئو سایت جدید و بازدیدکنندگان موبایل

بهینه سازی سایت جدید  برای موبایل

این روزها ، وب سایت های  بهینه شده برای تلفن های همراه بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارند. بسیاری از افراد هنوز از رایانه های رومیزی و لپ تاپ برای جستجوی وب استفاده می کنند ، اما بسیاری از افراد جستجو با استفاده از تلفن های همراه خود را سریعتر و راحت تر می دانند. به همین دلیل ، مطمئن شوید که وب سایت شما برای موبایل مناسب است و از طریق دستگاه همراه قابل مشاهده و پیمایش آسان است.

بهینه سازی سایت برای موبایل  موضوعی گسترده است و متغیرهای زیادی را شامل می شود ، اما برای عملکرد بهتر وب سایت جدید در جستجوگرها باید از آماده بودن آن اطمینان حاصل کنید. هنگام تصمیم گیری برای طراحی سایت خود مطمئن شوید که در حال توسعه با موبایل هستید.

گوگل اخیراً اعلام کرده است که از نمایه همراه اول برای هر وب سایت استفاده می شود. این بدان معنی است که برای هر سایت دارای نسخه تلفن همراه ، آن نسخه نتایج اصلی در فهرست Google خواهد بود.

چند نکته در بهینه سازی موبایل

 • سایت باید واکنش گرا باشد : اطمینان حاصل کنید که متن سایت تلفن همراه شما خوانا بوده و به خوبی ارائه شده است. نوشتاری که خیلی کوچک یا خیلی نزدیک به هم باشد می تواند مانع عملکرد سئو سایت جدید شما شود.
 • در سایت خود برچسب viewport اضافه کنید تا به سایت شما کمک کند تا اندازه خودکار را متناسب با اندازه صفحه دستگاه تلفن همراه تغییر دهد (<meta name = “viewport” content = “width = عرض دستگاه ، مقیاس اولیه = 1.0 ″>).
 • سرعت بارگذاری صفحه مدتی فاکتور رتبه بندی برای نتایج موبایل بوده است ، بنابراین اطمینان از سریع بارگیری سایت شما یک استراتژی مهم برای سئو سایت جدید است.
 • کاهش اندازه تصویر ، بهبود زمان پاسخ سرور و کوچک کردن کد ، همه روش های خوبی برای کاهش زمان بارگذاری است.
 • از دامنه های m-dot یا استفاده از زیر دامنه ها برای آدرس های اینترنتی خاص تلفن همراه خودداری کنید. این استراتژی می تواند کارساز باشد اما توسط گوگل  Google توصیه نمی شود – در صورت امکان ، در عوض بر ایجاد یک طراحی واکنش گرا  تمرکز کنید

نام دامنه و URL صفحه اصلی را انتخاب کنید

از برند خود برای انتخاب دامنه استفاده کنید.

نام دامنه سایت و URL صفحه اصلی می تواند عوامل کوچکی باشد که به موتورهای جستجو کمک می کند تا بدانند که صفحه (و وب سایت شما) چیست. اما در سال های اخیر دامنه ها به عنوان راهی برای بهره برداری از کلمات کلیدی شما بی ارزش شده اند. استفاده از نام شرکت شما به عنوان دامنه و URL صفحه اصلی برای بسیاری از افراد یک مسیر طبیعی است، بنابراین مکان خوبی برای شروع است.

عوامل مهم در انتخاب دامنه :

 • زیبا و به یاد ماندنی باشد
 • معرف برند شما باشد
 • حتی المقدور کوتاه باشد
 • از اعداد و خط فاصله استفاده نکنید
 • حتی المقدور از کلمات کلیدی کسب و کارتان داخل دامنه استفاده کنید.
 • سعی کنید دامنه ای را انتخاب می کنید، صفحات اجتماعی را با همان نام بتوانید بسازید
 • داستانی داشته و هدفی را نشان دهد .

 

در صورت امکان ، از تقسیم سایت خود به دامنه های m-dot برای تلفن همراه یا به طور کلی استفاده از زیر دامنه ها خودداری کنید. این عمل هیچ مشکلی ندارد ، اما شما می توانید اختیار دامنه خود را در چندین دامنه تقسیم کنید.

این کار را فقط در صورتی انجام دهید که زیر دامنه شما به اندازه کافی متفاوت باشد و بخواهید به جدایی آنها اشاره کنید. اگر برای جذب ترافیک به سایت خود به وبلاگ ها اعتماد می کنید ، نگه داشتن آنها در دامنه اصلی سایت به بهبود اقتدار کلی سایت کمک می کند – با سهولت بیشتر سئو سایت جدید خود را تقویت کنید

آدرس سایت شما باید منحصر بفرد باشد

استفاده از www یا بدون www شاید خیلی مهم نیست، اما اینکه واحد باشد مهم است. همیشه با www یا همیشه بدون www

اگر از https استفاده می کنید تمام آدرس های http ریردایرکت به hhtps شود.و فایل های همراه با https باشد

URL های صفحه را بهینه کنید

مشابه URL صفحه اصلی ، بقیه URL های سایت شما یک عامل رتبه بندی کوچک است. بنابراین ، سفارشی کردن هر URL جدید می تواند مفید باشد به طوری که به راحتی بتوان آنها را به خاطر سپرد ، آنچه را که مربوط به هر صفحه است ارتباط برقرار کرد و کلمات کلیدی مربوطه را بدون مجبور کردن ، به طور طبیعی هدف قرار داد. مسلماً ، یک URL که با همه چیز-website-design.html ختم می شود بهتر از product15.html است.

بسیاری از سیستم های مدیریت محتوا URL های شما را به طور خودکار بهینه می کنند ، اما اگر چنین نشد ، قبل از فعال شدن سایت ، خودتان این کار را انجام دهید. ساختار URL مناسب برای وب سایت جدید به معنای مطرح کردن URL های شما از محتوای صفحه است.

تحقیق کلمات کلیدی را انجام دهید

شما تجارت ، محصولات و خدمات خود را بهتر از هرکسی می شناسید. لیستی از اصطلاحات جستجوی مرتبط ایجاد کنید که به بهترین وجه محصولات و خدمات شما را توصیف کنند. مانند یک مشتری بالقوه فکر کنید که از گوگل Google برای یافتن محصولی که نیاز دارد یا پاسخ به یک سوال استفاده می کند.

یافتن کلمات کلیدی مشابه

سعی کنید برخی از کلمات کلیدی اصلی خود را در نوار جستجو وارد کنید و ببینید گوگل  Google چه نوع پیشنهادهای تکمیل خودکار را به شما ارائه می دهد. اینها می تواند ایده هایی برای شما در مورد چگونگی جستجوی افراد برای یافتن محصولات یا خدمات در جایگاه شما باشد ، و به شما سرنخ هایی را برای نحوه هدف قرار دادن آنها ارائه می دهد.

تعیین زودهنگام کلمات کلیدی شما یک استراتژی اساسی برای سریعتر رتبه بندی وب سایت جدید شما خواهد بود.

از ابزار جستجوی کلمات کلیدی استفاده کنید

ابزارهای جستجوگرانه متعددی مانند Google’s Keyword Planner وجود دارد که پیشنهادات کلمات کلیدی ، اطلاعات جستجوی جستجو ، رقابت و سایر داده های مفید را برای کلمات کلیدی در اختیار شما قرار می دهد . از این اطلاعات برای تصمیم گیری در مورد انتخاب کلمات کلیدی در برچسب های عنوان سایت خود و درون محتوا استفاده کنید.

برای کلمات کلیدی سایت های رقبا خود را بررسی کنید

بررسی سایت رقبا و محتوا و صفحاتی که ایجاد کرده اند به شما کمک می کند که کلمات کلیدی خود را کاملتر کنید. از جستجو صفحات یک سایت در گوگل استفاده کنید تا بتوانید تمامی صفحات ایجاد شده را بیابید .

از کلمات کلیدی طولانی تر استفاده کنید

اولین کلماتی که شما باید هدف خود قرار بدهید اصلی ترین کلمات کلیدی نیستند. رقابت در این کلمات کلیدی زیاد است . بهتر است از کلمات چند سیلابی استفاده کنید، کلماتی که رقابت کمتری دارند اما بازدید مناسبی را بتواند به سایت شما بیاورد.

جستجو، تحقیق و آنالیز کلمات کلیدی مهم است

برای کلمات کلیدی و سیاست استفاده از کلمات کلیدی وقت بیشتری بگذارید و دقت بیشتری داشته باشید. تحقیق و آنالیز کلمات کلیدی مناسب برای مراحل مختلف سئو سایت را با متخصص سئو سایت مشاوره کنید . کلمات کلیدی و محتوای مناسب نکات طلایی سئو سایت جدید است .

استفاده از لینک های داخلی سایت

از هر صفحه به صفحات دیگر سایت لینک دهید و از پیوندها صحیح استفاده کنید. لینک های سایت می تواند بابت شناخته شدن و دیده شدن صفحات دیگر و اعتبار بخشی به صفحات مهم سایت شود .

پیوند داخلی به گوگل  Google می آموزد که یک صفحه در مورد استفاده از متن لنگر که کلمات پیوندی است که روی آنها کلیک می شود چیست.

تولید محتوای

گوگل بر چند مطلب همیشه تاکید دارد : بهینه سازی سایت برای موبایل، سرعت بالای لود صفحه، استفاده از تگ های عنوان و توضیحات در متاتگ ها و از همه موکدتر تولید محتوا است. همه چیز به در دیجیتالچمارکتینگ به تولید محتوا ختم می شود.اگر می خواهید بازدید مناسب داشته باشید و نرخ تبدیل را بالا ببرد محتوای مناسب تهیه کنید. اگر فقط یک کار باشد که اگر برای سایت خود انجام بدهید و از همه مهمتر است آن تولید محتوا است .

 ویژگی های محتوای مناسب :

 • برای کاربر بنویسد.
 • منحصر بفرد بودن محتوا.
 • مفید بودن  محتوا.
 • جذابیت و جالب بودن محتوا.
 • شیوایی و بدور از غلط املائی.
 • تولید محتوای با کیفیت.ر
 • تخصصی بودن محتوا ،صحت محتوا، استناد به مدارک معتبر.
 • خوانایی، پاراگراف بندی مناسب، استفاده از فونت و رنگ های مناسب.
 • استفاده از تصاویر مناسب در سایت .
 • طولانی بودن مطالب .
 • استفاده از مدیاهای پیشرفته مانند پادکست و ویدئو در محتوا .
 • تناسب محتوا با محل نشر محتوا.
 • وجود مطالب مرتبط.
 • به روز بودن مطالب.
 • محتوا باید هدفمند و به فروش کمک کند.
 • تعاملی بودن محتوا ( درج نظرات کاربران در مورد محتوا )
 • بهینه شده برای موتورهای جستجو

 

اهداف لینک سازی داخلی در سئو سایت جدید

پیوند دو هدف اصلی دارد. در مرحله اول ، موتورهای جستجو نحوه اتصال صفحات شما را نشان می دهد و اطلاعاتی را در مورد صفحه ارائه می دهد. در مرحله دوم ، کاربران را تشویق می کند که زمان بیشتری را در وب سایت شما بگذرانند و نرخ پرش را کاهش می دهد. نرخ گزاف گویی زمانی است که کاربر بدون رفتن به صفحه های دیگر وب سایت ، از یک صفحه فرود خارج می شود. نرخ پرش بالا نشانه واضحی است که نشان می دهد چیزی در سایت شما به اندازه ممکن خوب نیست.

از آنجا که موتورهای جستجو از لینک هایی برای جستجوی سایت شما و یافتن صفحات جدید استفاده می کنند ، پیوند داخلی خوب به شما کمک می کند تا سایت جدید شما سریعتر نمایه شود. دامنه جدید شما هرچه زودتر نمایه شود ، سریعتر می توان عملکرد سئوی سایت جدید شما را بهبود بخشید.

اهمیت وبلاگ در سایت

نگهداری یک وبلاگ و سایر مطالب قابل اشتراک در سایت خود راهی عالی برای تکمیل محصولات و خدماتی است که ارائه می دهید. محتوای همیشه سبز نه تنها اطلاعات مهمی را به بازدید کنندگان می آموزد ، بلکه مکانی را برای شما فراهم می کند تا به طور طبیعی به قسمت های مربوط به وب سایت خود پیوند دهید.

نکته مهم در سئو سایت جدید دریافت بک لینک

با بک لینک سریعتر و بهتر رتبه بندی شوید

 

یک وب سایت جدید فرصت های زیادی برای لینک دهی مجدد نخواهد داشت ، اما بهتر است به خاطر داشته باشید که وب سایت شما رشد می کند و با افزایش سن بهبود می یابد.

وقتی وب سایت به وب سایت دیگری پیوند می یابد ، بک لینک ایجاد می شود. اساساً بک لینک “رأی اعتماد” از وب سایت دیگری به وب سایت شماست. وب سایت های دارای مقامات بالا مطلوب تر برای به دست آوردن بک لینک هستند و حتی ذکر آنها در وب سایت دیگری می تواند به سایت شما کمک کند.

بک لینک های معتبر

بخاطر داشته باشید ، بک لینک ها باید کسب شوند ، نه خریدن یا ایجاد آنها از طریق ابزارهای جعلی یا ناشایست. انجام این کار می تواند باعث جریمه شدن وب سایت شما شود و در نهایت ، در نتایج جستجو رتبه کمتری داشته باشد. برخی از استراتژیست های سئو با روش های مختلف سعی در جمع آوری بک لینک دارند ، اما بهترین روش کسب بک لینک به صورت طبیعی است. این دلیلی است که ایجاد پست های وبلاگ و استفاده از رسانه های اجتماعی برای جلب بازدید از وب سایت شما می تواند در نهایت منجر به رشد بک لینک سایت شما به طور طبیعی شود.

کسب بک لینک با محتوای مناسب

برای بهبود سئوی وب سایت جدید خود ، محتوایی ایجاد کنید که به طور طبیعی بازدیدکنندگان را به خود جلب کند. وبلاگ ها ، راهنماها ، فیلم ها و محتوای خوب رسانه های اجتماعی همه راه های خوبی برای جلب توجه طبیعی هستند. برای بهبود عملکرد ورودی خود محتوایی مفید ، جالب و آموزنده ایجاد کنید.

ابه خاطر داشته باشید که درک سئو SEO به زمان نیاز دارد. حتی اگر یک وب سایت زیبا و سریع راه اندازی کنید که به شکلی مفید و منطقی برای بازدیدکنندگان کار می کند ، انتظار نتایج فوری را نداشته باشید.

گوگل Google برای خزیدن و فهرست بندی سایت شما زمان می برد و بازدیدکنندگان می توانند وب سایت شما را به صورت ارگانیک پیدا کنند. در این میان ، با کسب اطلاعات بیشتر در مورد صنعت سئو  SEO فعال باشید ، و اصلاحات تدریجی را برای بهبود وب سایت خود انجام دهید.

بک لینک و صفحات اجتماعی

وب سایت و محصولات یا خدمات جدید خود را در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی تبلیغ کنید ، در تبلیغات پولی سرمایه گذاری کنید و برای ذکر یا همکاری با وب سایت ها یا وبلاگ های مربوطه تماس بگیرید. اینها استراتژیهای کلیدی برای بهبود SEO برای سایت جدید شما و به طور طبیعی دریافت بک لینک هستند.

 

از مشاوره متخصصان وب برتر جهت پیشبرد اهداف خود کمک بگیرید

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهبود عملکرد سایت جدید خود ، برای مشاوره تلفنی  ما تماس بگیرید. ما منابعی را برای ارائه راهکارهایی برای بهبود عملکرد سایتهای جدید ارائه می دهیم.

 

بازگشت به صفحه خدمات سئو سایت