بازاریابی محتوا

خدمات بازاریابی محتوا

خدمات بازاریابی محتوای ما در وب برتر به شما کمک می کند تا از طریق کانال های بازاریابی آنلاین خود بازدید وب سایت را افزایش دهید. این به شما کمک می کند افراد را از کانالهای آنلاین دیگر به وب سایت خود ببرید. این کانال های بازاریابی آنلاین ممکن است رسانه های اجتماعی ، موتورهای جستجو یا تلاش های شما برای بازاریابی از طریق ایمیل باشد. نویسندگان محتوای ما برای جلب مخاطبان شما ، ارتقا سطح آگاهی از برند ، اعتماد سازی و تأثیر گذاری بر تصمیمات خرید آنها ، محتوای مرتبط تولید می کنند. خدمات بازاریابی محتوای ما شامل توسعه استراتژی ، نوشتن محتوا ، ویرایش و انتشار در وب سایت و صفحات اجتماعی شما است .

 

چرا بازاریابی محتوا مهم است ؟

محتوا پادشاه است ، لحظه ای فکر کنید تمام هزینه های که برای طراحی یک سایت پرداخت می شود برای نشر اطلاعات مفید در مورد کسب و کارهاست . وب سایت بدون محتوای مناسب و تاثیر گذار از اهداف تجاری خود دور شده است . مبنای کار موتورهای جستجو کلمات کلیدی است و بازدید کنندگان می خواهند محتوای مناسب را در جستجوهای خود بیابند.
لازم است محتوای وبلاگ و سایر اشکال محتوا مانند کتاب های الکترونیکی ، فیلم ، تصاویر و اینفوگرافیک را در اولویت قرار دهید.

افزایش بازدید و تقویت برند با تولی محتوای مرتبط

با تهیه محتوای جذاب و ارزشمندی که مورد توجه خوانندگان شما قرار می گیرد ، اعتماد مخاطبان خود را جلب می کنید. تحقیقات نشان می دهد هرچه مخاطب شما محتوای بیشتر و مرتبط تر داخل سایت مشاهده کند  ، احتمال خرید از شما بیشتر است. سرمایه گذاری در تولید محتوا می تواند با بهبود حضور آنلاین ، حجم ترافیک ارگانیک با هزینه مناسب  ، به شما در دستیابی (و فراتر رفتن!) از اهداف تجاری خود کمک کند. در اینجا چند دلیل دیگر برای سرمایه گذاری در بازاریابی محتوا آورده شده است:

بازاریابی محتوا و تولید محتوا تاثیر گذار است و حتما جواب می دهد .
تاثیر محتوا اثری طولانی مدت دارد .
باعث افزایش رنک شما در گوگل می شود ، گوگل به محتوا ارزش می دهد .
بازاریابی محتوا مقرون به صرفه است.
با ایجاد محتوای مفید به آگاهی از برند خود به مشتریان کمک می کنید .
شرکت شما می تواند از محتوا با کیفیت برای آموزش مشتریان خود استفاده کند.

بهبود سئو سایت .

اعتماد بیشتر بازدید کنندگان

معرفی و آشنایی بیشتر برند

ایجاد اعتماد
افزایش بازدید
افزایش لید
افزایش فروش
افزایش تعامل با بازدیدکنندگان .
نرخ ماندگاری بازدید کننده در سایت را افزایش می دهد .

وب سایت هایی که محتوای منظم تولید می کنند 8 برابر بازدید بیشتری دارند

بازاریابی محتوایی ، بازاریابی از طریق ایمیل و بازاریابی در شبکه های اجتماعی را افزایش می دهد

بازاریابی محتوا موثر و ماندگار

بازاریابی محتوا ارزان تر و موثرتر از اشکال بازاریابی دیجیتال است . همچنین اثبات شده است که بر ترغیب بازدید کننده به خرید  تأثیر می گذارد. خدمات تولید محتوای ما به شما کمک می کند محتوایی بنویسید که نتایج را به همراه داشته و کل حضور شما در بازاریابی آنلاین را تقویت کند.
مزایای بازاریابی محتوایی در بلند مدت بر رشد کسب و کار شما بسیار تاثیرگذار هستند. با این حال، نباید بدون در نظر گرفتن چالش‌های بازاریابی محتوایی و برنامه‌ریزی کافی برای این چالش‌ها، قدم به دنیای بازاریابی محتوایی بگذارید.

 

 

خدمات بازاریابی محتوای وب برتر

استراتژی بازاریابی محتوا

اولین قدم  ما  ، تهیه یک استراتژی محتوای منحصر به فرد است. ما در مورد شخصیت خریدار شما تحقیق خواهیم کرد و درباره مشتریان شما اطلاعات بیشتری کسب خواهیم کرد. ما همچنین برای اطمینان از اینکه محتوای شما با مخاطبان هدف شما مرتبط است و می تواند به مشتریان بالقوه بیشتری برسد ، تحقیقات کلمات کلیدی را انجام خواهیم داد.

همه اینها به ما کمک می کند محتوایی بنویسیم که مورد توجه آنها باشد و در تلاشهای شما برای تولید لید بیشتر باشد. علاوه بر این ، ما در وب برتر  یک تقویم سرمقاله ایجاد می کنند که به شما امکان می دهد ببینید در مورد چه موضوعاتی می نویسیم و چه زمانی این محتواها  منتشر می شوند. سرانجام ، قبل از انتشار ، ما در صورت تمایل شما همه مطالب را از قبل برای تأیید شما ارسال می کنیم .

 

 

توسعه محتوا Content Development

تیم بازاریابی محتوای ما محتوای سازگار و با کیفیتی را تولید می کند که به صورت حرفه ای برای کسب و کار شما نوشته ، ویرایش و منتشر می شود. محتوای تهیه شده متناسب با استراتژی مشخص شده و کلمات کلیدی مرتبط تهیه می شود . متن ویرایش می شود و با تصاویر مرتبط آنرا کامل می کنیم .محتوایی که ما توسعه می دهیم برای کسب و کار شما منحصر به فرد بوده و در وب سایت شما منتشر می شود. تمام محتوای وب سایت شما باید در یک وبلاگ وردپرس یا CMS مشابه منتشر شود. اگر محتوای شما در وب سایت یا ارائه دهنده خدمات دیگری میزبانی شده باشد ، می توانیم یک وبلاگ وردپرس برای شما ایجاد کرده و به وب سایت شما اضافه کنیم.

توجه محتوا تنها متن و عکس نیست

در ضمن ما می توانیم علاوه بر تولی محتوای متن ، اشکال دیگر از محتوا مانند فیلم ، بنر ، اینفوگرافیک ، کتاب صوتی ، کتاب نوشتاری و … را برای شما ایجاد کنیم

 

 

توزیع محتوا Content Distribution

خدمات بازاریابی محتوای ما شامل توزیع خودکار محتوای شما در  رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام ، تلگرام ، لینکداین ، فیس بوک ، توییتر و ..  است. برای ارتقا  و توزیع محتوای قوی تر ، ما توصیه می کنیم از ترکیبی از خدمات مدیریت شبکه های اجتماعی ، خدمات تبلیغات رسانه های اجتماعی و / یا خدمات بازاریابی از طریق ایمیل استفاده کنید. آنها می توانند  به شما کمک می کند تا مخاطبان خود را برای تبلیغ محتوای خود ایجاد کنید.

ما تولیدات فیلم را در رسانه های پخش فیلم مانند آپارات و … نشر می دهیم و البته از آن در سایت به صورت بهینه استفاده می کنیم .

محتوای هر رسانه ویژگی های مخصوص به خود را دارد مثلا محتوای لینکداین تخصصی تر و محتوای اینستاگرام خودمانی تر می باشد ما متناسب با هر رسانه ای محتوای تولید شده را باز تولید می کنیم .

گزارش بازاریابی محتوا

ما هر ماه گزارش های بازاریابی محتوا را برای تجزیه عملکرد خدمات خود  ارسال می کند. معیارهای اصلی که بررسی می کنیم افزایش بازدید وب سایت و حضور در سایت برای هر کاربر جدید است. سایر معیارهای عملکردی که بررسی خواهیم کرد بازده سرمایه (ROI) و نرخ تبدیل است. ما تعداد بازدید و تعداد صفحات بازدید شده توسط هر فرد را آنالیز می کنیم .

بازاریابی محتوا زود بازده نیست .

علیرغم تاثیر که محتوا در افزایش بازدید ، کاهش نرخ فرار از سایت ، افزایش نرخ تبدیل دارد و این امری است ثابت شده ، زود بازده نیست . مخصوصا در ابتدا که سایت تازه راه اندازی شده باید زمان کافی را برای آنکه سایت بازدیدش بیشتر بشود و اعتباری کسب کند در نظر گرفت .

 

وب برتر بهترین گزینه برای بازاریابی محتوا

ما می توانیم  بیش از جنبه های وبلاگ نویسی و نوشتن مطالب تبلیغاتی در کمپین بازاریابی محتوای شما را تاثیر داشته باشیم . ما برای کمک به شما در رونق کسب و کار شما  ، راه حل های کامل را ارائه می دهیم. به عنوان مثال ، ما خدمات تبلیغاتی را برای هدایت بازدید به محتوای شما ارائه می دهیم. و ما مدیریت رسانه های اجتماعی و تبلیغات رسانه های اجتماعی را برای توزیع محتوای شما به مخاطبان خود ارائه می دهیم.

ما با توجه به تخصص طراحی سایت ، مطالب را به نحوی عالی به نمایش می گذاریم و زمان حضور هر بازدید کننده و تعداد صفحات بازدید شده را افزایش می دهیم . ما با اصول سئو سایت و سئو محتوای سایت کاملا آشنا هستیم و در تولید و نشر محتوای سایت استانداردهای سئو را کاملا رعایت می کنیم . ما حداکثر بازدهی را برای شما به ارمغان می آوریم .

سئو خود را با بازاریابی محتوا تقویت کنید .

بازاریابی محتوا ارزان تر و موثرتر شکل از بازاریابی دیجیتال است. همچنین اثبات شده است که بر تبدیل ها تأثیر می گذارد. خدمات تولید محتوای ما به شما کمک می کند محتوایی بنویسید که نتایج را به همراه داشته و کل حضور شما در بازاریابی آنلاین را تقویت کند.

انواع محتوا

محتوا تنها پست ها و یا برگه هایی که شما به صورت متن و تصویر در سایت می گذارید نیست . محتوا اشکال مختلف دارد که هر کدام می تواند فواید خاص خودشان را داشته باشند

  • محتوای متنی
  • محتوای ویدئو
  • پادکست
  • پی دی اف و کتاب الکترونیک
  • کتاب صوتی
  • موشن گرافیک
  • اسلاید
  • اینفوگرافیک
  • و …

 

 

دیگر خدمات وب برتر

طراحی سایت 

طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت فروشگاهی 

سئو و بهینه سازی سایت

بازاریابی صفحات اجتماعی

 

سئوالات متداول در مورد تولید و بازاریابی محتوا

 

چه نوع نتیجه ای می توانم انتظار داشته باشم؟

شاخص های کلیدی عملکردی که ما برای خدمات بازاریابی محتوا مورد توجه قرار می دهیم شامل افزایش بازدید وب سایت و رشد نرخ تبدیل بازدید به مشتری  است. ما برای بهینه سازی تبدیل ها این معیارها را  اندازه گیری و ارزیابی خواهیم کرد.

 

آیا محتوای تولید شده سئو سایت را بهبود می دهد ؟

بله حتما ، محتوا مناسب باعث افزایش بازدید و جایگاه شما در گوگل می شود . البته بازاریابی محتوا آرام ، آرام تاثیر خود را نشان می دهد . مخصوصا برای سایت های تازه تاسیس . اما ما تکنیک هایی را به کار می بریم که بهبود در جهت افزایش فروش و در زمان کوتاهتری انجام شود .

 

آیا استانداردهای سئو در تولید محتوا را رعایت می کنید ؟

حتما با سرعت لود صفحه ، وجود کلمه کلیدی کانونی ، لینک به صفحات مهم دیگر ، متاتگ های عنوان و توضیحات و اکسیما و بسیاری از موارد دیگر که مربوط به سئو است را با دقت در تولید محتوا در نظر می گیریم .

 

آیا محتوا تولید شده باعث افزایش فروش من می شود ؟

بله ما در وب برتر  هدف  از تولید محتوا ، بهبود سئو سایت ، افزایش بازدید و نرخ تبدیل  و به حداکثر رساندن فروش می باشد . ثابت شده است که محتوای مرتبط و آموزش اعتماد بازدید کنندگان سایت را افزایش می دهد ، برند شما را اعتبار می بخشد و خدمات و محصولات شما را به خوبی معرفی می کند .

چه مقدار محتوا را در هر ماه منتشر می کنید؟

بیشتر مشاغل کوچک هفتگی وبلاگ می نویسند. حجم مطالب یا وبلاگ های منتشر شده برای هر کسب و کار متفاوت است. هدف از بازاریابی محتوا افزایش آگاهی ، تعامل و ترافیک وب سایت است. بنابراین ، هرچه محتوای بیشتری ایجاد کنید ، فرصت بیشتری برای انجام این کار فراهم می شود. برخی از مشاغل کوچک روزانه محتوا ایجاد می کنند ، در حالی که دیگران هفتگی یا ماهانه ارسال می کنند.

با چه موضوعاتی تولید محتوا می کنید ؟

ما کسب و کار شما را بررسی می کنیم . سایت های رقبای شما را آنالیز می کنیم و راه های دیگری برای جمع آوری کلمات کلیدی مرتبط به کسب و کار شما در اختیار داریم . ما متناسب با کسب و کار شما موضوعات و کلمات کلیدی را انتخاب می کنیم .

 

وبلاگهایی که می نویسید با چه تعداد کلمه  است؟

این بنابر توافق و درخواست و نوع کسب و کار شما متغیر است .
شاید اکثرا  از 250 تا 500 برای هر موضوع را انتخاب می کنند . اگرچه ، تعداد کلمات برای هر مشتری ممکن است متفاوت باشد. برخی از مشتریان وبلاگ های طولانی تر و پرمحتوا را ترجیح می دهند ، در حالی که دیگران ممکن است وبلاگ های کوتاه تر و مکرر را ترجیح دهند.

گوگل نوشته های طولانی را بیشتر ترجیح می دهد مثلا پست های هات اسپات گاهی تا 2400 کلمه است .

با بازاریابی محتوا چه زمان طول می کشد تا بهبود دیده شود ؟

ما با تولید محتوای منحصر بفرد و فاخر مطابق استراتژی مشخص شده باعث بهبود سئو سایت شما خواهیم شد . روند افزایش بازدید و فروش حتما محقق خواهد شد ، اما این کار آرام انجام می شود .  زمان لازم برای مشاهده نتایج بازاریابی محتوا با توجه به ترافیک و رقابت در کسب و کار شما می باشد .صبر و پشتکار از شروط اصلی بازاریابی محتوا می باشند .

آیا شما تنها برای سایت محتوا تولید می کنید ؟

ما متناسب با کسب و کار شما توانایی تولید محتوا برای سایت و شبکه های اجتماعی را داریم . ما در وب برتر می توانیم محتوای متناسب با شبکه اجتماعی  مانند اینستاگرام ، فیس بوک ، لینکداین ، پینترست و … را تولید کنیم .

چگونه محتوایی متناسب با تجارت من ایجاد خواهید کرد؟

در پرسشنامه ، ما درباره مخاطبان هدف و تنظیمات برگزیده محتوای شما بیشتر می آموزیم. در استراتژی ما برای شما ، رویکرد بازاریابی محتوا را مشخص می کند که ما برای تجارت شما استفاده خواهیم کرد. اگر این روش را تأیید کنید ، ما شروع به تولید محتوا برای کسب و کار شما خواهیم کرد. این فرصت را خواهید داشت که قبل از انتشار ، همه تبلیغات را از قبل مرور کنید.

 

آیا باید محتوایی برای وبلاگ در اختیار شما قرار دهم؟

نه ، نیازی به ارائه محتوا به ما نیست. با این حال ، اگر محتوایی دارید ، خوشحال می شویم از آن استفاده کنیم.

متخصص بازاریابی دیجیتال شما می تواند محتوای منحصر به فردی متناسب با نام تجاری شما بنویسد. ما به عکاسی سهام ، نرم افزار طراحی ساده و همچنین منابع خبری مرتبط دسترسی داریم. ما می توانیم از این برای تولید محتوا برای جذب مخاطبان شما استفاده کنیم.