هزینه خدمات سئو

هزینه سئو چقدر است؟

این سناریو تکراری است که مشتریان از شرکت های طراحی سایت در مورد سئو سایت پرسش می کنند، هم سو نبودن ذهنیت کارفرما و مجری در مورد خدمات و هزینه سئو می تواند باعث از دست رفتن یک معامله برد- برد شود.

سئو SEO راهی برای جذب حداکثری مشتری است . این روزها ، 93٪ از تعاملات مشتری با یک جستجوی ساده گوگا با موتور جستجو های دیگر آغاز می شود.

با این اوصاف ، شما باید سئو  SEO متناسب با کسب و کار خود را بیابید و یکی از بهترین راه ها این است که با یک متخصص مشارکت کنید. اگر بودجه محدودی دارید ، احتمالاً از خود می پرسید که چه نوع قیمت گذاری برای سئو را انتظار دارید.

ما می دانیم که صاحبان مشاغل در اینجا امیدوار به پاسخ مستقیم هستند.

شما یک رقم ساده می خواهید که کاملاً متناسب با بودجه ماهانه یا سالانه شما باشد.

واقعیت این است که هزینه سئو می تواند بسته به خدمات سئو مورد نیاز یا مورد نظر شما تفاوت چشمگیری داشته باشد. هزینه سئو  بسته به  عوامل مختلفی از جمله میزان محتوای مورد نیاز ، انتظارات ، پیش بینی رشد کسب و کار و دامنه خدمات مورد نیاز متفاوت است.

شما باید نسبتاً خوب تصور کنید که با دریافت قیمت برای سئو از آژانس های بازاریابی چه انتظاری می توانید داشته باشید.

ما می خواهیم به مشاغل مختلف در هر اندازه کمک کنیم که درک کنند چگونه بودجه مناسبی برای خدمات با کیفیت برتر سئو  SEO در نظر بگیریم – و از  سو ستفاده از آنها جلوگیری کنیم.

راه درست برای برآورد هزینه خدمات سئو چگونه است؟

به صورت خلاصه هزینه سئو متناسب با هر کسب و کاری برآورد می گردد، بعضی مشاغل ترافیک بالاتری دارند و کلمات کلیدی سخت تری دارند پس زمان و هزینه آن بالاتر خواهد بود. علاوه برای کلمات کلیدی، وضعیت کنونی وب سایت و فعالیت های گذشته سایت و صفحات اجتماعی در هزینه تاثیر گذار است .

متناسب با سیاست و بودجه خود هزینه کنید.

بودجه ای متناسب برای همه مشاغلی که نیاز به خدمات سئو دارند وجود ندارد. این هزینه بر اساس عوامل متعددی استوار است – اما هرچه بتوانید (و مایلید) برای کار با کیفیت بالا هزینه کنید ، نتایج و بازگشت سرمایه بیشتر خواهد بود.

ما در وب برتر ، خدمات و راهکارهای مقیاس پذیر و حرفه ای سئو را متناسب با بودجه تجاری شما ارائه می دهیم. با تخصص ما می توانید بدون نگارنی قیمت  ، رقابت خود را پیشی بگیرید.  و ما بسته ایده آل سئو SEO را برای شما آماده خواهیم کرد.

 

 

چند مثال از هزینه های سئو سایت

 

هزینه طراحی و سئو سایت وب سایت ژناسان

لینک سایت :

هزینه طراحی و سئو سایت :  فقط 7 میلیون تومان

زمان انجام طراحی و سئو سایت  : 3 ماه

جایگاه  : نفر سوم در صفحه اول گوگل

عبارت سئو شده : کیت استخراج DNA از قارچ

تعداد کلمه در عبارت جستجو : 4 کلمه

توضیحات : این عبارت جزء عبارت های سخت و  با ترافیک بالا نیست.

 

هزینه طراحی و سئو سایت آلاچیق

لینک سایت :

هزینه طراحی و سئو سایت : 23 میلیون تومان

زمان انجام طراحی و سئو سایت : یکسال

جایگاه در گوگل  : صفحه اول و دوم گوگل

عبارات :  آلاچیق، ساخت آلاچیق، آلاچیق فلزی، آلاچیق چوبی و ….

تعداد کلمات در عبارت جستجو : یک کلمه ای ، دو کلمه ای ، 3 کلمه ای

توضیحات : این عبارت جزء عبارت های با ترافیک متوسط است .

 

هزینه سئو در امریکا :

هزینه متخصصان سئو در امریکا  بین 2500 تا 5000 دلار می باشد.

 

 

خدمات و هزینه سئو به صورت ماهانه ؟

آیا برآورد هزینه سئو به صورت ماهانه گزینه مناسبی است .

اولین واقعیتی که به شما توصیه می کنیم هنگام کاوش هزینه SEO به یاد داشته باشید این است که این سرویس به جای گزینه یکبار مصرف ، یک سرویس ثابت یا راه حل مورد نیاز شما خواهد بود. جدا از اهداف و آرزوهایی که برای تجارت خود دارید ، قیمت گذاری سئو نیز بر نوع خدمتی که می خواهید تأثیر می گذارد. در نظر گرفتن این جنبه بدون بررسی مسئله کیفیت غیرممکن است.

شایان ذکر است که اکثر تاکتیک های SEO نیاز به توجه ماهانه دارند ، از جمله ایجاد لینک و بازاریابی محتوا. سئو یکبار مصرف نیست. باید به طور مداوم به روز شود ، تجزیه و تحلیل شود و تنظیم شود تا نتایج مطلوب ارائه شود.

محتوا و پیوندها باید به طور مداوم ارتقا یافته و بهبود یابند. به همین دلیل است که بیشتر صاحبان مشاغل تمایل بیشتری به پرداخت ماهانه یک نگهدارنده برای یک سرویس سئو با کیفیت خواهند داشت.

قیمت پایین می تواند به معنی کیفیت پایین خدمات باشد.

به عنوان مثال ، شما باید مراقب شرکتی باشید که خدمات خود را برای هر چیزی شبیه به …  تومان  در ماه ارائه می دهد ، به ویژه هنگامی که فکر می کنید متوسط ​​حقوق متخصصان حرفه ای SEO حدود ….  در سال است. با این هزینه کم ، یک شرکت یا به روش های سایه دار – مانند طرح های پیوند – متکی است یا نتایج بسیار کمی ارائه می دهد.

نوع حرفه ای که انتخاب می کنید نیز می تواند بر قیمت گذاری خدمات سئو تأثیر بگذارد. اگر یک حرفه ای با بیش از دو سال سابقه کار می خواهید انتظار داشته باشید که تقریباً 40٪ در هر ساعت و بیش از دو برابر در ماه بپردازید. تنها پس از دو سال تجربه ، نرخ ساعتی SEO می تواند از …  بیشتر شود.

جای تعجب نیست که شرکتهای سئو به طور متوسط ​​در مقایسه با مستقلین و مشاوران هزینه ای تقریباً دو برابر دریافت می کنند.

توجه داشته باشید که بیشتر متخصصان سئو همچنین از نگهدارنده ماهانه هزینه می گیرند. حدود 75٪ از همه متخصصان بهینه سازی موتور جستجو ماهانه یک نگهدارنده را شارژ می کنند.

محبوب ترین نگهدارنده بین …. تا … در ایران است.