چگونه دامنه انتخاب کنیم؟

چگونه دامنه انتخاب کنیم ؟ دامنه سایت خود را حرفه ای انتخاب کنید، انتخاب دامنه بسیار مهم است.

همانطور كه در دنياي واقعي نيز آدرس شما بيانگر بسياري از نكات براي مخاطبين قبل از رويارويي با شما مي باشد. دردنياي مجازي نيز اين امر صادق است. آدرس شما مثلا در يك محل گرانقيمت يا يك ساختمان معروف گوياي سطح بالاي فعاليت شماست ، این در مورد انتخاب آدرس سایت یا دامنه مهم است .

انتخاب نام دامنه مناسب برای موفقیت شما بسیار مهم است. اگر نام دامنه را اشتباه انتخاب کرده اید ، می تواند دردسری باشد که همیشه همراه شما خواهد بود.

انتخاب دامنه بسیار مهم است چون در طی مسیری طولانی تجارت الکترونیک و فعالیت های اینترنتی شما تاثیر گذار است . انتخاب دامنه مناسب تنها برای سایت نیست بلکه شما باید نامی را انتخاب کنید که در سایت، ایمیل شرکتی ، صفحات اجتماعی و در مسیر بازاریابی اینترنتی همراه شما خواهد بود.

دامنه چیست ؟

 

نام دامنه برند شما را می سازد
بیش از هر چیز ، نام دامنه می تواند آگاهی از نام تجاری شما را افزایش دهد. اگر نام دامنه شما با نام شرکت شما مطابقت داشته باشد ، این برند شما را تقویت می کند ، یادآوری و بازگشت مشتریان را آسان تر می کند. همچنین کسب و کار از طریق دهان به دهان راحت تر خواهد بود زیرا مشتریان نام شما را به خاطر می سپارند و آن را به دوستان منتقل می کنند.

نکته نهایی این است که یک نام دامنه خوب می تواند کمک زیادی به ایجاد ترافیک به وب سایت شما و ایجاد اعتبار شما کند. که به نوبه خود منجر به مشتری بیشتر و فروش بهتر خواهد شد.

 

بهبود بازاریابی و دید شما
نام دامنه با ارزش بالا معمولاً کوتاه ، توصیفی و به راحتی به خاطر سپرده می شود. این یک روش آسان و بصری برای یادآوری و یافتن شما به مشتریان و موتورهای جستجو می دهد. داشتن یک نام دامنه عالی مانند راه اندازی یک فروشگاه در خیابان گران قیمت است زیرا از دید ، شهرت و ترافیک طبیعی بالایی برخوردار هستید اما بدون هزینه های مکرر.

 

ایجاد اعتبار آنلاین و آفلاین
استفاده از دامنه ای با ارزش برای وب سایت و آدرس ایمیل شرکت شما به ایجاد قدرت ، اعتبار و حرفه ای بودن ، چه به صورت آنلاین و چه به صورت آفلاین کمک می کند. داشتن یک دامنه  به یادماندنی اطمینان می دهد که مشتریان متوجه می شوند شما یک تجارت معتبر و قانونی هستید و در نتیجه راحت تر به شما اعتماد می کنند.

 

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.