طراحی سایت

طراحی سایت: یک سایت سفارشی مطابق برند و نوع کسب و کار شما  ، با امکانات  کامل و همچین  سئو سایت و واکنش گرا .
وب برتر مجموعه ای  پیشرو در زمینه طراحی سایت با تیمی حرفه ای ، با تجربه و خلاق یک  وب سایت های نوآورانه و موثر را ایجاد می کند . نام تجاری و برند شما را اعتبار بخشید وگسترش می دهد . ما تجارت شما را گسترش می دهیم و با طراحی سایت استاندارد میزان بازدید شما را افزایش می دهیم ، سود آوری شما را تضمین می کنیم . کسب و کار شما را رونق داده و باعث دستیابی به اهدف تجاری شما می شویم .

 

تصویر طراحی سایت

ما از صفر تا صد کسب و کار شما را بررسی می‌کنیم و با ارائه بهترین پیشنهادات، هموارترین مسیر توسعه را برایتان فراهم می‌آوریم. در این راه بهترین ابزارها و تکنیک‌های بازاریابی دیجیتال را در اختیارتان قرار می‌دهیم و در هر لحظه شما را پشتیبانی می‌کنیم. برای شروع همکاری و یا دریافت اطلاعات بیشتر از طریق دکمه مشاوره رایگان با ما در ارتباط باشید…

شما به عنوان یکی از مشتریان ما ، فرآیند طراحی وب را ساده و لذت بخش خواهید یافت ، بنابراین وقت و انرژی زیادی برای اختصاص دادن به تجارت خود خواهید داشت. در همان زمان ، خواهید دید که طراحی سایت بهتر می تواند به رشد سریعتر تجارت شما کمک کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه می توانیم به عنوان یک شرکت پاسخگو در زمینه طراحی وب سایت برای شما انجام دهیم ، به ادامه مطلب مراجعه کنید.

رابط کاربری

بازدید کننده سایت در اولین لحظات تصمیم به خروج یا ماندن در سایت می کند، آنچه بر این تصمیم تاثیر گذار است زیبایی و رابط کاربری مناسب است . رنگ ، فونت ، تصاویر، ساختار بندی و لایه بندی و ترکیب همه جلوه های بصری باید به درستی و هنرمندان انتخاب و چیده شود تا شما به یاد بمانید .

اگر بازدید کنندگان شما نتوانند به سرعت و به آسانی در سایت شما پیمایش کنند، سایت شما را ترک می کنند. یک رابط کاربری زیبا و بصری مخاطبان شما را در سراسر وب سایت شما راهنمایی می کند و تبدیل را آسان می کند. ما راه حل های ساده و رابط کاربری حرفه ای ایجاد می کنیم که کاربران را مجبور می کند در سایت شما بمانند ، فرم ها را پر کنند و خرید کنند.

مزایای رابط کاربری مناسب و سایت زیبا :

کاهش نرخ پرش از سایت 

افزایش ماندگاری بازدید کننده در سایت 

موثر در تصمیم به خرید و اعتماد به سایت 

وب سایت مطابق برند شما 

پیمایش ساده

طرح های تمیز و کارآمد

 

انتخاب با شماست

طراحی سایت ارزان 

طراحی سایت حرفه ای 

طراحی سایت اختصاصی

ویژگی های سایت

بازدید کننده را جذب کند

شما چند ثانیه زمان دارید باید تاثیر مثبی بر بازدید کننده داشته باشید

 

بازدید به راحتی در سایت انجام شود

ناوبری و ساختار سایت مطابق رابط کاربری مدرن اجازه گردش در سایت و یافتن مطالب سایت آسان باشد

 

بازدید کننده نسبت به سایت رقیب شما را انتخاب کند

نکات مثبت شما را برجسته کند و نقاط ضعف شما را حذف کند.

 

 طراحی سایت درآمد  شما را به حداکثر می رساند

در دنیای دیجیتال امروز ، وب سایت شما اولین تعامل مصرف کننده با تجارت شما است.

به همین دلیل است که تقریبا 95 درصد از اولین برداشت کاربر مربوط به طراحی وب سایت است. همچنین به همین دلیل است که خدمات طراحی وب سایت می تواند تأثیر زیادی بر رشد کسب و کار شما و افزایش درآمد داشته باشد .

ما با شناخت و تجربه ای که از کسب و کارهای مختلف طی بیش از 12 سال کسب کرده ایم بهترین راه کار و طراحی سایت را ارائه می دهیم . ما در وب برتر با طراحی بیش از 2 هزار سایت ، اطمینان داریم که می توانیم یک وب سایت سفارشی طراحی کنیم که فروش کسب و کار شما را رونق دهد .

 

با خدمات طراحی سایت وب برتر در موفقیت سایت خود سرمایه گذاری کنید

وقتی در خدمات طراحی وب سایت حرفه ای ما سرمایه گذاری می کنید ، وب سایتی دریافت خواهید کرد که:

طراحی سایت سفارشی
واکنشگرا
بهینه سازی و سئو شده
UI رابط کاربری و قالب حرفه ای و زیبا

امکانات کامل

با سرعت لود بالا

ایمن و ضد هک

همچنین می توانید ویژگی های اضافی را به عنوان بخشی از طراحی وب سایت حرفه ای خود قرار دهید. به عنوان مثال ، قابلیت تجارت الکترونیکی را فعال کنند و موارد دیگر.

 

 

 

 

خدمات طراحی سایت  در  وب برتر  شامل چه مواردی می شود؟

تیم ما خدمات طراحی سایت  را متناسب با کسب و کار  شما و نیازهای منحصر به فرد آن طراحی می کند. به همین دلیل است که می توانید هر ویژگی از خدمات ما را مطابق و نیاز خود دریافت کنید . نتیجه یک وب سایت است که شما از داشتن آن احساس خوبی داشته باشید و همچنین بازدید کنند گان سایت از دیدن سایت شما احساس خوبی خواهند داشت .

طراحی سایت فول داینامیک مطابق نیاز شما و ظاهر زیبا و مطابق برند شما .

سادگی در طراحی

یکی از اهداف طراحی سایت سادگی است . البته اشتباه نکنید منظور طراحی یک سایت ساده است . ما مخالف اینکه از تکنولوژی های کارآمد و پیچیده در طراحی سایت استفاده کنیم ، بلکه آنرا لازم می دانیم .

شما باید به سادگی و آسانی بتوانید آمار بازدید از سایت خود را افزایش دهید . باید بتوانید به سادگی اطلاعات مورد نظر بازدید کننده را به صورت کامل و واضح با زیباترین گرافیک در اختیارش بگذارید . حداکثر با سه کلیکی  کاربر بتواند به اطلاعات مورد نظرش دستیابی داشته باشد .

اطلاعات تماس شما باید در دسترس بازدید کننده باشد و به راحتی بتواند برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شما تماس بگیرد . کاربر باید تواند به راحتی ثبت سفارش کند ، فرم های سخت ممکن است باعث از دست دادن مشتری شود .

رابط کاربری زیبا و مطابق برند شما

پس از ورود کاربر به سایت، ما تنها چند  ثانیه فرصت داریم تا نظر او را جلب کنیم . رابط کاربری شما باید نمایشی زیبا از برند شما باشد و بازدیدکنندگان به آن اهمیت بالایی می دهند . گاهی حتی صفحه اول گوگل بودن هم کافی نیست ، وب سایت های این صفحه می تواند سایت های قدیمی باشد که طراحی ظاهر نامناسبی دارند که بازدید کننده را راضی نمی کنند و هیچگاه خرید بالایی در آنها انجام نمی گیرد .

ما در وب برتر به زیبایی و داشتن افکت های مناسب اهمیت می دهیم ، ما علاوه برای طراحی سایت زیبا آنرا برای مشتریان خود سفارشی می کنیم تا هماهنگی بین برند و طراحی سایت کامل باشد .

 

 

امکانات کامل

 

طراحی واکنش گرا

بیش از 50 درصد از کاربران وب از طریق تلفن های خود جستجو می کنند. اگر وب سایت شما واکنش گرا نباشد، در تلفن ها به خوبی نمایش داده نمی شود. وقتی کاربران مجبور به بزرگنمایی و بزرگنمایی باشند ، فروش شما از دست می رود. با استفاده از خدمات طراحی سایت واکنش گرا  ، شما یک طرح زیبا هم روی گوشی و هم روی کامپیوتر  دریافت می کنید تا بتوانید نرخ تبدیل ها را به حداکثر برسانید و فروش خود را افزایش دهید.

مزایای طراحی سایت واکنشگرا :

نمایش حرفه ای در هر صفحه.

مخاطبان گسترده تری را هدف قرار دهید.

رتبه بندی جستجو بهبود یافته و سئو بهتری دارید.

 

طراحی سایت شخصی

مدیریت محتوای سایت

می خواهید سایت موفقی داشته باشید ، سایت شما باید داینامیک باشد . وب سایت داینامیک این اجازه را به مدیر سایت می دهد که به راحتی بتواند مطالب سایت خود را به روز کند . به روز رسانی سایت باید به راحتی و سهولت انجام شود . ما طراحی سایت به این نکته توجه می کنیم و وب سایت طارحی شده فول داینامیک هستند و دارای بخش مدیریت یا ادمین سایت می باشند که کاملا فارسی و استفاده از آن راحت می باشد . به راحتی می توانید مطلب ، عکس و فیلم را به راحتی به وب سایت خود اضافه کنید . شما برای مدیریت سایت خود نیاز به دانش فنی و کد نویسی ندارد ، خیلی راحت تر از آن هشت که قکزش را بکنید .

 

سئو و بهینه ساز SEO

سئو سایت یکی از مهمترین ابزار برای افزایش بازدید مرتبط از سایت می باشد . شما توسط سئو سایت می توانید فروش خود را افزایش دهید و برند معتبری باشید .

ما در طراحی سایت به سئو سایت توجه ویژه داریم . یک طراح سایت حرفه ای باید دانش لازم در زمینه سئو را داشته باشد و در کد نویسی خود به سئو داخل صفحه و سئو تکنیکال در کد نویسی خود توجه ویژه داشته باشد . ما در وب برتر کلیه استانداردهای لازم برای سئو سایت را لحاظ می کنیم و به شما آموزش می دهیم چگونه از امکانات سئو همراه سایت خود به نحو مطلوب استفاده کنید .

سئو سایت جنبه های مختلف دیگری  دارد و مبحث گسترده ای مخصوص به خود را دارد . خدمات سئو سایت جزء خدمات وب برتر می باشد که شما می توانید از آن بهره بگیرید .

 

 

خدمات سئو

ما می توانیم هزینه کنیم و سایت زیبایی داشته باشیم ، اما بدون بازدیدکننده ، طراحی سایت یا تولید محتوا ارزشی ندارد. برای افزایش بازدیدهای مرتبط جهت افزایش فروش می توانید از خدمات سئو وب برتر استفاده کنید. یکی از مسائلی که در سئو مهم است ، بررسی رقبا است ، بعد از بررسی به این نتیجه می رسیم که “توان رقابتی” ما محدودتر از رقباست . باید توان رقابتی خود را افزایش دهیم و در این رقابت جائی برای خودمان باز کنیم . حتما برای افزایش توان رقابتی خود از متخصص سئو با تبحر و دلسوز استفاده کنید . این برگ برنده شماست .

خدمات سئو 

 

توسعه پذیری

طراحی سایت های قدیم با امروز قابل مقایسه نیستند و این روند ادامه می یابد . ما در طراحی خود به توسعه پذیری و قابلیت به روز نگاه داشتن سایت و استانداردهای آن توجه می کنیم . ما در طراحی خود این امکان را ایجاد می کنیم تا سایت شما به راحتی بتواند به روز شود و استانداردهای خود را ارتفاء دهد .

 

پایداری و در دسترس بودن

امنیت  سایت ، نداشتن مشکل در لود سایت و صفحات سایت ، هاست قوی و مطمئن از شروط موفقیت آن  است . یک سایت موفق باید همیشه در دسترس باشد و به راحتی لود و بارگذاری شود .

 

طراحی سایت شرکتی

 

طراحی سایت معرفی محصولات

 

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

 

طراحی سایت با وردپرس

 

طراحی سایت اختصاصی

 

طراحی سایت داینامیک

 

طراحی سایت واکنشگرا