بهترین شرکت سئو

بهترین شرکت های سئو

بهترین شرکت سئو
برای انتخاب بهترین شرکت سئو چه معیارهایی باید داشته باشید و چه سئوالاتی از آنها داشته باشید .

چگونه می توانم بهترین شرکت سئو  را پیدا کنیم که برای رتبه بندی ارگانیک وب سایت بهترین گزینه باشد ، آنها تبحر لازم را داشته و دلسوزانه کار کنند .

این خیلی مهم است که شما برای سئو کمک بگیرید ، کار را به کاردانی بسپارید . اما کدامیک بهترین شرکت سئو هستند . این را باید بتوانید تشخیص دهید .

انتخاب بد شما می تواند سرمایه ، زمان شما را به هدر بدهد ، حتی گاهی شرکت های سئو از روش های منفی و تاکتیک های سئو سیاه استفاده می کنند که می تواند برای شروع و ادمه سئو بسیار بد باشد .

لطفا بعد از انتخاب متخصص سئو ، به آنها اعتماد کنید ، اما گزارشات عملکرد را به صورت دوره ای از آنها بخواهید .

سئو نیز مانند هر کار دیگری هزینه مربوط به خود را دارد ، اگر شرکت مناسبی را انتخاب کردید ، کار را به آنها بسپارید و سعی نکنید در کارشان دخالت کنید ، اما پرداختی ها خود را به موقع انجام دهید ، حتی گاهی برای پیشرفت های بهتر به آنها پاداش بدهید .

از سود آوری سئو مطمئن باشید ، این اصلا مهم نیست که شما فعلا پرداخت می کنید ، سئو یک سرمایه گذاری مناسب با نرخ بازگشت بالا است . نگران هزینه سئو نباشید مهم آن است که کار شما به خوبی پیش برود .

 

برای اینکه بتوانید یک شرکت سئو عالی را بشناسید، لازم نیست یک متخصص سئو باشید. فقط باید سوالات درست را بپرسید.
مراقب شرکت هایی باشید که وعده نتایج فوری را می دهند.
در عوض، به دنبال صداقت در مورد میزان واقعی بودن اهداف خود و توانایی آنها باشید.

فراموش نکنید که بپرسید آژانس سئو چه چیزی از شما نیاز دارد. پاسخ آنها به شما چیزهای زیادی در مورد اینکه شراکت شما چگونه خواهد بود، می گوید.
هنگامی که با یک شرکت سئو را همکاری می کنید، باید مطمئن باشید که تیمی که انتخاب می کنید کمپین های بازاریابی دیجیتال شما را به گونه ای مدیریت می کنند که انگار مال خودشان هستند . پس چگونه می دانید که این همان چیزی است که به دست می آورید؟

خوشبختانه، برای اینکه بتوانید یک شرکت عالی – یا نه چندان عالی – را بشناسید، لازم نیست متخصص سئو باشید. با پرسیدن سوالات درست می توانید چیزهای زیادی یاد بگیرید. یک شرکتخوب به شما پاسخ های صادقانه ای می دهد که می توانید از آنها برای تصمیم گیری عاقلانه در مورد اهداف ارزشمند بازاریابی (و بودجه) خود استفاده کنید.

در طول سال‌ها، ما بیش از اندازه کافی به سوالات پاسخ داده‌ایم تا بدانیم یک مکالمه سازنده چگونه به نظر می‌رسد. بر اساس آن تجربه، ما فهرستی از مهم‌ترین نکاتی را که باید بگیرد را گردآوری کرده‌ایم – به علاوه نکاتی در مورد پاسخ‌هایی که باید به دنبال آن باشید. آنها را در زیر بررسی کنید!

بهترین شرکت های سئو در صفحه اول گوگل هستند!!!

این نکته عالی است، فکر کنید به توانائی یک شرکت شک می کنید ، از او خواهید پرسید که چگونه می توانی سایت من را به صفحه اول بیاورید . اگر پاسخ آنها این باشد که ما را چگونه پیدا کرده اید ، ما صفحه اول گوگل هستیم ، از همان روشی که برای خود استفاده کرده ایم ، برای شما استفاده خواهیم کرد.

این جوابی بسیار قانع کننده است .

سئوال : آیا شرکت هایی که با خدمات سئو صفحه اول گوگل هستند ، بهترین گزینه برای سئو سایت شما می باشند!!!

 

 

 

سوالاتی که باید قبل ازهمکاری با هر شرکت سئو از آنها  بپرسید

 

برای اینکه بتوانید یک آژانس عالی سئو را بشناسید، لازم نیست یک متخصص سئو باشید. فقط باید سوالات درست را بپرسید
مراقب آژانس هایی باشید که وعده نتایج فوری را می دهند. در عوض، به دنبال صداقت در مورد میزان واقعی بودن اهداف خود و توانایی آژانس باشید.
فراموش نکنید که بپرسید آژانس سئو چه چیزی از شما نیاز دارد. پاسخ آنها به شما چیزهای زیادی در مورد اینکه شراکت شما چگونه خواهد بود، می گوید.
هنگامی که یک آژانس سئو را استخدام می کنید، باید مطمئن باشید که تیمی که انتخاب می کنید کمپین های بازاریابی دیجیتال شما را به گونه ای مدیریت می کند که انگار مال خودشان هستند. بنابراین چگونه می دانید که این همان چیزی است که به دست می آورید؟

خوشبختانه، لازم نیست یک متخصص سئو باشید تا بتوانید یک آژانس عالی – یا نه چندان عالی – را بشناسید. با پرسیدن سوالات درست می توانید چیزهای زیادی یاد بگیرید. یک آژانس خوب به شما پاسخ های صادقانه ای می دهد که می توانید از آنها برای تصمیم گیری عاقلانه در مورد اهداف ارزشمند بازاریابی (و بودجه) خود استفاده کنید.

در طول سال‌ها، ما بیش از حد کافی به سوالات پاسخ داده‌ایم تا بدانیم یک مکالمه سازنده چگونه به نظر می‌رسد. بر اساس آن تجربه، ما فهرستی از مهم‌ترین سوالاتی را که باید هنگام استخدام یک آژانس سئوی محلی بپرسید گردآوری کرده‌ایم – به علاوه نکاتی در مورد پاسخ‌هایی که باید به دنبال آن باشید. آنها را در زیر بررسی کنید!

یازده سوالی که باید قبل از استخدام از آژانس سئوی خود بپرسید

1. آیا اهداف من واقع بینانه هستند؟

جاه طلب بودن ایرادی ندارد و یک آژانس خوب باید به شما کمک کند تا طبق شرایط خود موفق شوید. در عین حال، آنها متخصص سئو هستند و باید تفاوت بین جاه طلبی و فانتزی را بدانند. شما باید بتوانید به یک آژانس سئو اعتماد کنید تا با شما در مورد آنچه برای سایت شما امکان پذیر است صادق باشد.

مطمئناً آژانسی که استخدام می‌کنید باید حامی باشد، اما مراقب تیمی باشید که به سادگی اهداف شما را بدون پرسیدن هرگونه سوال روشن‌کننده یا ارائه زمینه‌ای بر اساس تخصص خود می‌پذیرد. صریحاً بپرسید که آیا اهداف شما واقع بینانه هستند و به دنبال پاسخی باشید که محتاطانه خوش بینانه باشد.

اگر آژانس اهداف شما را عقب می اندازد، آنها باید توضیحات واضح، عینی و مبتنی بر داده ها را برای دلیل آن داشته باشند. آنها همچنین باید جایگزین های واقع بینانه را توصیه کنند.

 

2. چه مدت است که این کار را انجام می دهید؟

هیچ جایگزینی برای تجربه وجود ندارد و زمینه سئو نیز تفاوتی ندارد. به دنبال یک تیم SEO باشید که حداقل چند سال در این زمینه بوده و درس هایی از بردها و باخت های گذشته داشته باشد.

در یک زمینه فناوری محور مانند بازاریابی دیجیتال، چشم اندازهای تازه و انرژی جوان البته می تواند مزایایی داشته باشد. اما سئو یک بازی طولانی است، بنابراین شما می خواهید با کسی که مدتی در حال بازی است شریک شوید.

3. آیا قبلا با کسب و کار مشابهی کار کرده اید؟
یک آژانس سئو برای موفقیت نیازی به تجربه در عمودی خاص شما ندارد – اما مطمئنا کمک می کند. درباره کمپین هایی که برای مشاغل یا صنایع مشابه انجام داده اند بپرسید تا ایده ای در مورد نحوه برخورد آنها با پروژه های بازاریابی شما داشته باشید.

 

خدمات سئو

ما می توانیم هزینه کنیم و سایت زیبایی داشته باشیم ، اما بدون بازدیدکننده ، طراحی سایت یا تولید محتوا ارزشی ندارد. برای افزایش بازدیدهای مرتبط جهت افزایش فروش می توانید از خدمات سئو وب برتر استفاده کنید. یکی از مسائلی که در سئو مهم است ، بررسی رقبا است ، بعد از بررسی به این نتیجه می رسیم که “توان رقابتی” ما محدودتر از رقباست . باید توان رقابتی خود را افزایش دهیم و در این رقابت جائی برای خودمان باز کنیم . حتما برای افزایش توان رقابتی خود از متخصص سئو با تبحر و دلسوز استفاده کنید . این برگ برنده شماست .

خدمات سئو 

 

4. چقدر طول می کشد تا نتایج را ببینید؟

این سوال خیلی بیشتر از چیزی است که به نظر می رسد. همه می خواهند یک شبه نتیجه بگیرند، اما اگر آژانسی قول دهد که واقعاً می تواند نتایج فوری به شما بدهد، باید آن را به عنوان یک پرچم قرمز ببینید.

همانطور که قبلا بارها در مورد آن صحبت کرده ایم، سئو یک ماراتن است، نه یک مسابقه. حتی بهترین استراتژی سئو که به خوبی اجرا شده و به خوبی انجام شده است، احتمالاً سه تا شش ماه طول می کشد تا واقعاً سوزن را شروع کند. بردهای خاصی وجود دارد که می توان سریعتر به دست آورد، اما این استثناست، نه یک قاعده. یک آژانس خوب در این مورد صادق خواهد بود.

 

5. نقشه راه تعامل چیست؟

کار با یک آژانس سئو باید مانند یک مشارکت باشد. شما می خواهید بدانید که این مشارکت در واقع چگونه خواهد بود. یک آژانس خوب باید فرآیندهای تعامل خود را به وضوح ترسیم کند. از آژانس هایی که در نظر دارید بخواهید تا مراحل تعامل شما را از ورود و بعد از آن راهنمایی کنند.

 

6. گزارش ها چگونه به نظر می رسند (و آیا می توانم یکی را ببینم)؟

درک اینکه چگونه یک آژانس قصد دارد شما را در مورد پیشرفت کمپین های شما به روز کند، مهم است. بهترین راه برای انجام این کار این است که به یک گزارش نمونه نگاه کنید. بخواهید یک گزارش مشتری ناشناس را ببینید و از تیم بخواهید شما را از طریق آن راهنمایی کند.

 

7. چه معیارهایی را دنبال می کنید؟

ردیابی معیارهای مناسب تنها راه برای داشتن دیدی دقیق از نحوه پیشروی کمپین های شما است. پس از ارائه اهداف خود و تأیید واقعی بودن آنها، بپرسید که آژانس قصد دارد چه معیارهایی را دنبال کند. اگرچه پاسخ تا حدودی به اهداف شما و کانال هایی که در مورد آنها بحث می کنید بستگی دارد، آژانس حداقل باید رتبه بندی، ترافیک و تبدیل ها را ذکر کند.

 

8. چگونه کلمات کلیدی هدف را پیدا می کنید؟

یک آژانس سئو خوب باید یک استراتژی محکم برای یافتن کلمات کلیدی مناسب برای محتوای شما و تبلیغات پولی برای هدف داشته باشد. از آنها بخواهید استراتژی خود و هر ابزاری را که قصد استفاده از آن را دارند، مانند SEMRush یا Ahrefs توضیح دهند.

یکی از مزایای پرداخت برای آژانس سئو این است که آنها معمولاً به فناوری پیشرفته دسترسی دارند

 

ممکن است شرکت شما پهنای باند یا بودجه لازم را نداشته باشد. اگر اینطور باشد، یک آژانس خوب شما را با تاکتیک ها و ابزارهای خود راهنمایی می کند و احتمالاً مایل است که نحوه کار آنها را به شما آموزش دهد.

 

9. چگونه رتبه من را بهبود خواهید داد؟

همانطور که یک آژانس سئو محلی باید در مورد واقعی بودن اهداف شما صادق باشد، آنها نیز باید در مورد توانایی های خود صادق باشند. باز هم، هیچ آژانس سئو قدرتی ندارد که یک شبه نتایج صفحه 1 را به دست آورد، مهم نیست که چقدر تجربه یا ابزار عالی دارند.

در عوض، به دنبال توضیحات خاصی در مورد آنچه که آژانس می تواند و نمی تواند کنترل کند و چگونه برنامه ریزی می کند که به آنچه می تواند کنترل کند، بپردازید.

10. چه بخش هایی از سئو را برون سپاری می کنید؟

غیرمعمول نیست که آژانس های سئو برخی از کارها را برون سپاری می کنند – به عنوان مثال، استخدام نویسندگان مستقل مورد اعتماد برای تولید محتوا. اما طبیعی است که بخواهید تا حد امکان بر کمپین های بازاریابی دیجیتال خود کنترل داشته باشید. همانطور که برون سپاری سئو و محتوا به شرکت های خارج از کشور به طور خاص محبوبیت بیشتری پیدا می کند، برای شما مهم است که بدانید دقیقا چه کسانی در کمپین های شما دست دارند.

از آژانس در مورد خدماتی که ارائه می دهند و اینکه آیا هر یک از آنها را برون سپاری می کنند، بپرسید. برخی از متداول ترین خدمات ارائه شده توسط آژانس سئو عبارتند از سئو فنی و خارج از صفحه، سئوی محلی، جستجوی پولی، توسعه محتوا و رسانه های اجتماعی.

 

11. چه چیزی از من نیاز دارید؟

باز هم، یک آژانس سئوی محلی خوب باید با شما به عنوان یک شریک رفتار کند. این بدان معناست که به مشارکت های خود به اندازه تخصص آنها اعتماد کنید. بپرسید چه چیزی و چه زمانی باید سر میز بیاورید. بازاریابی دیجیتال همیشه زمانی بهترین کار را انجام می دهد که یک تلاش گروهی بین کارشناسان سئو و کارشناسان برند (شما) باشد.

 

12. کجا می توانیم همدیگر را ملاقات کنیم

این خیلی مهم است که شرکت سئو انتخابی شما دارای یک تیم و دفتر کار باشند ، مهم نیست که کجای شهر باشند ، اما بهتر است در شهر شما مستقر باشند.

ملاقات حضوری ارزشی را همراه خود دارد که مکالمات و ارتباطات تلفنی و آنلاین ندارند.

13. راه ارتباطی من با شما از چه طریقی برقرار می شود

مهم آن است که شما درخواست ها و پاسخ های شرکت های سئو را جائی ثبت داشته باشید . مثلا از طریق ایمیل و یا واتساپ می توانید استفاده کنید .

اما این ارتباطات گاهی سخت و دست و پاگیر هستند ، از آنها بخواهید که تلفنی و یا گاهی ملاقات حضوری داشته باشید .

 

ما در این صفحه سعی کرده ایم نکات مهمی که در انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت و سئو را باید مد نظر داشت را اشاره کنیم.