فرایند خدمات سئو

فرآیند خدمات سئو ما برای موفقیت

ریچ اسنیپت ها، متا تگ ها و ردیابی تبدیل… اوه من! ما اصطلاحات را کوتاه می‌کنیم و کارهایی را انجام می‌دهیم که به شما نتیجه بدهد.

1- تحقیق و پژوهش RESEARCH

ما ابتدا قبل از هر اقدامی  باید با  کسب‌وکار شما آشنا شویم . ما سعی می کنیم بفهمیم و مشخص کنیم که چه چیزی سازمان شما را استثنایی می کند و چگونه باید در صنعت شما برجسته شود. تنها با این درک است که می توانیم بهترین خدمات سئو  را توسعه دهیم.

2 – تدوین استراتژی سئو SEO STRATEGY

اکنون که نکات و زوایای کسب و کار شما را درک کرده ایم، رویکردی علمی برای برنامه ریزی استراتژی در پیش گرفته ایم. ما از حجم جستجو برای عبارات و سایر داده های هدفمند شما استفاده می کنیم تا هر تصمیمی را که برای استراتژی سفارشی شما می گیریم هدایت کنیم.

3- اجرا EXECUTION

حالا واقعا دست به کار شدیم! یک طراحی وب سایت جدید و سفارشی، برنامه نویسی تمیز ساخته شده برای سرعت و کارایی، و یک استراتژی سئوی سفارشی در حال حاضر برای تبدیل وب سایت شما به یک ماشین تبدیل بهینه سازی شده است.

4 – تجزیه و تحلیل ANALYZE

به محض اینکه سایت جدید شما راه اندازی شد، شروع به جمع آوری داده ها در مورد عملکرد آن می کنیم، از جمله رتبه بندی موتور جستجو، اطلاعات جمعیتی، کانال های ترافیک و موارد دیگر. ما گزارش های ماهانه ارسال می کنیم تا یافته های خود را با شما به اشتراک بگذاریم.

5 – بهبود عملکرد و افزایش بازدهی

ما به گزارش دهی بسنده نمی کنیم. ما از داده هایی که جمع آوری می کنیم برای تصمیم گیری برای بهبود عملکرد سایت شما استفاده می کنیم. ما با شما همکاری خواهیم کرد تا اطمینان حاصل کنیم که اهداف تجاری شما به دست آمده و از آنها فراتر رفته است.

خدمات سئو

خدمات سئو باعث افزایش توان رقابتی شما می شود و  بازدیدهای مرتبط به سایت را افزایش می دهد. ما بلاشک می توانیم صفحه اول گوگل را برای شما مهیا کنیم “وب برتر “.

اطلاعات بیشتر