فواید و مزایای سئو سایت

فواید و اهداف سئو چیست ؟

امروزه کسب و کارها برای اهداف تجاری خود از سئو  استفاده می کنند ، چرا؟ چون سئو جواب می دهد . سئو روشی پایداری برای افزایش بازدیدهای مرتبط است. آنهایی که در رنک اول گوگل یا صفحه اول گوگل هستند برای خود اعتبار قائل هستند، این اعتبار را دیگران هم قبول دارند. همه ما برای خرید و دریافت خدمات از سئو استفاده می کنیم . امروزه بیش از 90 درصد بازدیدهای سایت از طریق موتورهای جستجو مانند گوگل هدایت می شود . همه اینها نشان می دهد که سئو روشی عالی در تجارت است .

کاربران به موتورهای جستجو اعتماد دارند و دستیابی به جایگاه برتر در رتبه بندی موتورهای جستجو به جستجوگران نشان می دهد که سایت شما منبع معتبری است. هرچه رتبه شما در صفحات نتایج بالاتر باشد، سایت شما کلیک و ترافیک بیشتری ایجاد می کند. سئو همچنین تجربه کاربر را بهبود می بخشد و باعث می شود مشتریان به خریدارهای مکرر تبدیل شوند.

 • سئو جواب می دهد.
 • افزایش ترافیک ارگانیک
 • سئو سرنخ های فروش را افزایش می دهد.
 • سئو سرنخ های فروش با کیفیت را افزایش می دهد .
 • سئو باعث افزایش فروش خدمات و محصولات می شود.
 • مرز بین کسادی و رونق صفحه اول گوگل است .
 • SEO باعث ایجاد اعتماد و اعتبار می شود
 • سئو بهترین راه برای درک صدای مصرف کننده و مخاطب است
 • سئوی خوب همچنین به معنای تجربه کاربری بهتر است.
 • به ایجاد تعامل و نرخ تبدیل کمک می کند.
 • سئوی محلی به معنای افزایش تعامل، ترافیک و تبدیل است
 • سئو بر چرخه خرید تأثیر می گذارد.
 • سئو به طور مداوم در حال بهبود است و بهترین روش ها همیشه به روز می شوند.
 • درک سئو به شما کمک می کند تا محیط وب را درک کنید.
 • سئو نسبتا ارزان و بسیار مقرون به صرفه است.
 • سئو به ایجاد ارزش بلندمدت برای برند شما کمک می کند.
 • این یک استراتژی بلند مدت است
 • قابل سنجش است.
 • یکی از مزیت های سئو ، اجرا پذیری آن است .
 • سئو فرصت های جدیدی را به نمایش می گذارد.
 • نام تجاری خود را ارزشمند کنید.
 • اگر در صفحه یک نیستید، برنده کلیک نمی شوید – به خصوص با نتایج صفر کلیک.
 • بهترین روش برای موفقیت در تجارت بین المللی است.
 • راه حل مناسبی برای کسب و کارهای کوچک است .
 • سئو همیشه اینجاست.

سئو اغلب منبع اصلی ترافیک وب سایت است


جستجوی ارگانیک بخش بزرگی از عملکرد وب‌سایت اکثر کسب‌وکارها و یک جزء مهم از قیف خریدار است و در نهایت باعث می‌شود کاربران یک تبدیل یا تعامل را تکمیل کنند.

سئو باعث افزایش ترافیک با کیفیت می شود، ترافیک با کیفیت چون زمانی که مردم نیاز به خریدی دارند، جستجو کرده و شما را آنجا حاضر می بینند.

همانطور که بازاریابان می‌دانند، گوگل نسبت به رقبایی مانند Yahoo، Bing، Baidu، Yandex، DuckDuckGo و بسیاری دیگر، بخش بزرگ‌تری از بازار جستجو را در اختیار دارد.

این بدان معنا نیست که همه موتورهای جستجو به دیده شدن یک برند کمک نمی کنند – آنها این کار را می کنند. فقط گوگل بخش قابل توجهی از کل بازار جستجو را در اختیار دارد.

با این وجود، این یک رهبر واضح است و بنابراین پیروی از دستورالعمل های آن مهم است.

اما بخش باقی مانده از بازار که متعلق به موتورهای دیگر است برای برندها نیز ارزشمند است. این امر به ویژه در مورد برندهایی که موتورهای جستجوی صوتی، بصری و عمودی نقش اساسی دارند، صادق است.

گوگل، به عنوان پربازدیدترین وب سایت در جهان (و به طور خاص در ایالات متحده)، همچنین با بیش از 1 میلیارد کاربر، محبوب ترین ارائه دهنده ایمیل در سراسر جهان است.

یوتیوب دومین موتور جستجوی بزرگ است و بیش از 2 میلیارد نفر حداقل یک بار در ماه به آن دسترسی دارند.

ما می دانیم که اکثریت واضح جهان با دسترسی به اینترنت حداقل یک بار در روز برای دریافت اطلاعات به گوگل مراجعه می کنند.

قابل مشاهده بودن به عنوان یک منبع قابل اعتماد توسط گوگل و سایر موتورهای جستجو همیشه به نفع یک برند است. سئوی با کیفیت و یک وب سایت با کیفیت بالا برندها را به آنجا می برد.

 

سئو باعث ایجاد اعتماد و اعتبار می شود


هدف هر سئوی باتجربه ایجاد پایه ای قوی برای یک وب سایت زیبا با تجربه کاربری تمیز و موثر است که به لطف اعتماد و اعتبار برند و ویژگی های دیجیتال آن به راحتی در جستجو قابل کشف باشد.

اما ایجاد این قدرت بیشتر از بیشتر، اگر نگوییم همه، بهینه‌سازی‌های دیجیتال دیگر، برای یک برند مفید است.

مشکل این است که ایجاد اعتماد و اعتبار یک شبه غیرممکن است – درست مانند زندگی واقعی. اقتدار در طول زمان به دست می آید و ساخته می شود.

پیروی از دستورالعمل های E-A-T Google برای اطمینان از نتایج موفقیت آمیز بسیار مهم است.

تثبیت یک برند به عنوان یک مرجع، صبر، تلاش و تعهد می‌طلبد و بر ارائه یک محصول یا خدمات ارزشمند و باکیفیت تکیه می‌کند که به مشتریان اجازه می‌دهد به یک برند اعتماد کنند.

 

سئو چگونه کار می کند


سئو همه چیز مربوط به کمیت و کیفیت است. هرچه وب سایت شما در پشت و جلو بهتر باشد، ترافیک بهتری دریافت خواهید کرد و موتورهای جستجو بیشتر رتبه جستجوی شما را افزایش می دهند. ساخت سئو با ترکیب عناصر سئو با استفاده از رویکرد داده محور کار می کند. این عوامل عبارتند از:

 • تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی
 • ساخت بک لینک
 • تولید محتوا


بیایید نگاهی بیندازیم که چگونه هر یک از اینها سئوی شما را برای بازاریابی دیجیتال شما تقویت می کند.

تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی


کلمات قدرتمند هستند و کلمات خاصی قدرت کنترل رتبه بندی آنلاین شما را دارند. کلمات کلیدی می توانند کلمات یا عباراتی باشند که افراد اغلب برای یافتن آنچه به دنبال آن هستند استفاده می کنند. کلمات کلیدی باید مورد تحقیق و بررسی قرار گیرند و به صورت استراتژیک در محتوای شما قرار گیرند تا کیفیت محتوای شما بالا باشد و در عین حال از کلمات جستجو شده مکرر استفاده کنید.

کلمات کلیدی یکی از دلایلی هستند که شما برای کسب و کار خود به سئو نیاز دارید. مشتریان بالقوه از کلمات یا عبارات خاصی برای جستجوی محصول یا خدمات استفاده می کنند. اگر محتوای شما حاوی کلمات و عباراتی باشد که توسط مشتریان استفاده می‌شود، دید خود را افزایش می‌دهید زیرا به طور خاص با استفاده از کلمات کلیدی مناسب پاسخ‌ها را ارائه می‌دهید. موثرترین کلمات کلیدی سئو آنهایی هستند که به دقت مورد تحقیق و تجزیه و تحلیل قرار گرفته باشند.

ساخت بک لینک


بک لینک ها عناصری در وب سایت شما هستند که به وب سایت های معتبر و باکیفیت دیگر لینک می دهند. ایجاد بک لینک اعتبار شما را بهبود می بخشد زیرا منابع مرتبط با حوزه تخصصی خود را ذکر می کنید. به عنوان مثال، از جمله رویدادهای فعلی و پرطرفدار مستقیماً از منبع آنها می تواند اعتبار شما را افزایش دهد.

ایجاد بک لینک باید به صورت استراتژیک انجام شود تا محتوای شما در دریایی از منابع دیگر گم نشود که می تواند مشکل ساز باشد. به عنوان مثال، سرقت ادبی بسیار جدی گرفته می شود و شما نمی خواهید محتوای دیگران را به عنوان محتوای خود معرفی کنید. اگر برای سایت شما لازم باشد، بازاریابی متریک پاکسازی بک لینک را انجام می دهد. ایجاد بک لینک کاملاً می تواند سئوی شما را افزایش دهد، اما باید با دقت و اخلاقی انجام شود.

ایجاد محتوا


محتوا جایی است که سئوی شما واقعاً به نتیجه می رسد. محتوای شما به شما این امکان را می دهد که مستقیماً با مخاطبان مشتریان فعلی و بالقوه خود ارتباط برقرار کنید. اینجاست که کلمات کلیدی شما به شما کمک می کند تا قدرت، اعتماد، ثبات و تعامل ایجاد کنید. محتوای قوی می تواند جنبه انسانی کسب و کار مشتری محور شما را با تجزیه و تحلیل داده محور که برای بهینه سازی حضور دیجیتالی شما ضروری است، متعادل کند.

محتوا هر چیزی است که مخاطب شما می بیند یا می شنود، از جمله:

وبلاگ ها
متن صفحه وب
اینفوگرافیک
فیلم های
پست های رسانه های اجتماعی
پادکست ها
خبرنامه ها
محتوای شما با درگیر شدن مستقیم با مشتریان فعلی و بالقوه، سئو را هدایت می کند و در نتیجه باعث افزایش ترافیک می شود. محتوای شما به مخاطبانتان می گوید که شما کی هستید و چه چیزی ارائه می دهید.

 

آنچه سئو می تواند برای کسب و کار شما انجام دهد


در مشتریان خود اعتماد ایجاد کنید


سئو و تجربه کاربری (UX) دست به دست هم می دهند. ایجاد اعتماد به صورت ارگانیک روشی است که سئو به کسب و کار شما کمک می کند. تجربه کاربری نحوه تعامل مخاطبان با وب سایت شما است. وقتی مشتریان شما تجربه مثبتی از کسب و کار شما داشته باشند، کلیک های وب بیشتری دریافت می کنید، ترافیک را افزایش می دهید و در نهایت سئوی خود را افزایش می دهید. از آنجایی که این به طور ارگانیک در طول زمان اتفاق می افتد، رتبه شما در صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) به آن 10 نقطه برتر نزدیکتر و نزدیکتر می شود.

تجربه کاربری شامل میزان خوبی است که مشتریان شما می توانند در سایت شما حرکت کنند. پایه وب سایت شما باید محکم و محکم باشد. UX ترکیبی از نحوه ترکیب طراحی وب، لحن و نام تجاری است تا تجربه کاربر را به بهترین نحو ممکن کند.

SEO و UX خوب به این معنی است که کسب و کار شما به طور ارگانیک اعتماد ایجاد می کند. جستجوهای ارگانیک نتایج جستجویی هستند که صرفاً از طریق جستجوی کاربر در SERP ظاهر می شوند. این بدان معناست که شما برای قرار گرفتن در بالای SERP هزینه ای پرداخت نکرده اید. ایجاد اعتماد به صورت ارگانیک باعث ایجاد سئو می شود و در طول زمان به رشد و بهینه سازی بازاریابی دیجیتال و کسب و کار خود ادامه می دهید.

اگر آنچه را که مشتریان به دنبال آن هستند ارائه دهید، به منبع قابل اعتمادی تبدیل می شوید که می توانند به آن اعتماد کنند. کاربران می دانند که چه می خواهند. بنابراین اگر استانداردهای کاربر را رعایت نکنید، سئوی شما آسیب خواهد دید. اگر پلتفرم شما آنچه را که کاربران شما به دنبال آن هستند ارائه می‌کند – چه به شکل اطلاعات، پاسخ به سؤالات، محصولات یا خدمات باشد، پس شروع به ایجاد اعتماد با مشتریان خود می‌کنید. هرچه اعتماد بیشتری به دست آورید، SEO و UX بازاریابی دیجیتال شما بهتر است.

دید مشتریان را جذب می کند


جلب دید به روشی ارگانیک به این معنی است که وب سایت شما به دلیل جستجوی مشتریان شما ظاهر می شود. مشتریان می توانند بر اساس نیازهای خود شما را جستجو کنند، جایی که کلمات کلیدی واقعاً وارد عمل می شوند. وقتی مشتریان شما را به عنوان فردی می بینند که می تواند نیازهای آنها را برآورده کند، باعث ایجاد تعامل می شوید. با این حال، تا زمانی که آنها از شما آگاه نباشند، نامزدی شروع نمی شود. اهمیت سئو در این است که به سرنخ های بالقوه اجازه می دهد شما را ببینند، به این معنی که فرآیند تعامل می تواند آغاز شود.

سئو مسیری برای دیده شدن است که بسته به هدف شما می تواند بر چرخه خرید تاثیر بگذارد. دانستن اینکه مردم به دنبال چه چیزی با انجام تحقیقات دقیق سئو هستند، کلیدی است. اینجاست که سئوی محلی در شناخت مخاطبان شما و نیازها و خواسته های آنها بسیار مهم می شود. بنابراین، وقتی صحبت از سئو محلی به میان می آید، سئو در تجارت چیست؟

سئوی محلی از موقعیت جغرافیایی کسب و کار شما در نتایج جستجو استفاده می کند. موقعیت مکانی شما می تواند به دید آنلاین شما کمک کند. وقتی یک مشتری بالقوه به دنبال سؤالی به دنبال «نزدیک من» یا در نزدیکی جغرافیایی شما می‌گردد، شما می‌خواهید اولین کسب‌وکاری باشید که مطرح می‌شود. افزایش سئوی محلی، دید آنلاین شما را افزایش می دهد و منجر به رشد پایگاه مشتری شما می شود.

اهمیت سئو: دانستن تفاوت بین جستجوهای پولی و ارگانیک


بخش بزرگی از بازاریابی دیجیتال، بازاریابی موتورهای جستجو (SEM) است. SEM بازاریابی جستجوی پولی است. این چیز بدی نیست؛ کمپین های بازاریابی پرداخت به ازای کلیک از تحقیقات استراتژیک برای کمک به افزایش بازگشت سرمایه (ROI) شما استفاده می کنند. فقط باید توجه داشته باشید که اکثر مردم تشخیص می دهند که کدام نتایج SERP تبلیغات هستند و کدام ارگانیک. و به دست آوردن ترافیک ارگانیک هدف نهایی است.

ترافیک ارگانیک را می توان با استفاده از ابزارهایی مانند کمپین های جستجوی پولی بهبود بخشید تا دید بیشتر را به ارمغان بیاورد. با این حال، به‌عنوان یک مصرف‌کننده، ممکن است نتایجی را بخواهید که کلمه «تبلیغ» در کنار آن در جستجوی Google شما نباشد. مشتریان شما به احتمال زیاد همین احساس را دارند.

مجدداً، کمپین های جستجوی پولی می توانند به نفع شما استفاده شوند، اگر به خوبی انجام شوند و می توانند عمداً کسب و کار شما را برای مخاطبان هدف شما بازاریابی کنند. جستجوی ارگانیک از تاکتیک‌های سئوی بیشتری مانند جستجوی کلمات کلیدی استفاده می‌کند، که در نهایت به این معنی است که محتوای شما برای طیف وسیع‌تری از بینندگان بالقوه که می‌خواهند نیاز خاصی برآورده شود نشان داده می‌شود.

اشتراک گذاری مراقبت است: چگونه جستجوهای ارگانیک منجر به کلیک روی اشتراک گذاری می شود


برای درک مزایای سئو برای کسب و کار خود، ابتدا باید اشتراک کلیک را درک کنید. اشتراک کلیک تخمینی از تمام کلیک هایی است که کسب و کار شما دریافت می کند. شما فقط برای کمپین های جستجو و خرید می توانید این را ببینید. این ابزاری برای گسترش کسب و کار شما است، زیرا پتانسیل آن را دارد که شما حتی به کلیک های بیشتری دست پیدا کنید. هرچه سئوی شما بهتر باشد، سهم کلیک بیشتری خواهید داشت زیرا نتایج ارگانیک سهم کلیک زیادی را دریافت می کنند.

داده‌های اشتراک کلیک را می‌توان برای کمپین‌های جستجو و خرید در سطوح مختلف، از جمله کمپین‌های جستجوی کلمه کلیدی، گروه‌های تبلیغاتی، گروه‌های محصول و ویژگی‌های خرید استفاده کرد. نکته کلیدی برای کلیک روی اشتراک‌گذاری‌ها این است که برای دریافت کلیک‌ها نیاز به نمایش دارند.

افزایش برداشت مستلزم چه چیزی است؟ متوجه شدید، سئو! البته، اشتراک کلیک یک تخمین است، اما تخمینی است بر اساس ردپای دیجیتالی گذشته شما و میزان دیده شدن تبلیغات و سایر محتوای شما. کیفیت، ارتباط و کمیت حضور دیجیتالی کسب و کار شما خواهد بود

 

خدمات سئو 

خدمات سئو می تواند توان رقابتی شما را افزایش دهد و شما را به صفحه اول گوگل هدایت کند . ما با سالها تجربه خدمات حرفه ای سئو را ارائه می کنیم،

 

خدمات سئو - سئو تکنیکال و داخلی