خدمات تحلیل رقبا در سئو (خدمات سئو)

خدمات تحلیل رقبا در سئو (خدمات سئو)

خدمات تحلیل رقبا در سئو بخشی از استراتژی سئو می باشد که نشان می دهد چه کارهایی را باید مانند رقبای خود انجام بدهید و چگونه از نقاط ضعف آنها مزیتی برای خود بسازید .

خدمات تحلیل رقبا در سئو (خدمات سئو)
نقاط کور استراتژی بازاریابی دیجیتال خود را شناسایی کنید، و مهمتر از همه، به شما امکان می‌دهد موقعیت فعلی خود را در بازار پیدا کنید تا بتوانید برای آینده برنامه‌ریزی کنید.

تحلیل رقبا در سئو SEO Competitive Analysis

ممکن است فکر کنید که شرکت شما بهترین محصولات و خدمات را ارائه می دهد. اما آیا مشتریان شما موافق هستند؟ تحقیقات نشان می‌دهد که بین نحوه عملکرد شرکت‌ها و عملکرد واقعی آنها شکاف درک بزرگی وجود دارد.

با توجه به افزایش مداوم نوار خدمات مشتری عالی، برای کسب و کارها ضروری است که کیفیت و عملکرد خود را افزایش دهند. اما چگونه می توانید بازی خود را ارتقا دهید اگر از آنچه دیگر بازیکنان در بازار انجام می دهند آگاه نباشید؟ به همین دلیل مهم است که ارزیابی کنید که چگونه در مقابل رقبای خود قرار می گیرید.

در وب برتر ، خدمات تحلیل رقابتی SEO ما به شما کمک می‌کند خودتان را بسنجید، نقاط کور استراتژی بازاریابی دیجیتال خود را شناسایی کنید، و مهمتر از همه، به شما امکان می‌دهد موقعیت فعلی خود را در بازار پیدا کنید تا بتوانید برای آینده برنامه‌ریزی کنید.

خدمات تحلیل رقابتی سئو بخش مهمی از خدمات سئو ما می باشد.

 

تحلیل رقبای سئو در دیجیتال مارکتینگ چیست؟

برای موفقیت کمپین بازاریابی دیجیتال شما، درک رقابت آنلاین شما بسیار مهم است. جای تعجب نیست، این یکی از اولین گام ها برای ایجاد استراتژی بازاریابی دیجیتال شما است.

آن را نادیده بگیرید و ممکن است معیارهای مهمی را که برای موفقیت مهم هستند از دست بدهید. به علاوه، مشاهده رقبای خود به شما کمک می‌کند از اشتباهاتی که مرتکب شده‌اند اجتناب کنید و برای چالش‌هایی که ممکن است با آن‌ها روبرو شده‌اند آماده باشید.

در وب برتر، ما در مورد رقبای شما در سراسر وب و شبکه های رسانه های اجتماعی تحقیق می کنیم و به شما کمک می کنیم رقبای خود را بشناسید، استراتژی های آنها را ارزیابی کنید و نقاط قوت و ضعف آنها را بیاموزید.

 

استراتژی ها را شناسایی کنید (Identify The Strategies)

استراتژی ها، تاکتیک ها و کانال هایی که عملکرد بازار که رقبای شما از آنها بهره می گیرند را شناسایی کنید.

فرصت ها را کشف کنید (Discover Opportunities)

فرصت هایی را برای متمایز کردن برند خود و پیشی گرفتن از رقبای خود کشف کنید.

نوآوری در ارائه، طراحی سایت، سئو و جنبه های دیگر دیجیتال مارکتینگ می تواند راه را برای شما هموارتر کند. تنها کپی برداری از رقبا کافی نیست، بلکه شما با بررسی آنها و مقایسه با خود باید بتوانید توان رقابتی خود را درک کرده و مطابق آن از طرح های پیشرو استفاده کنید. هر چیزی که باید به کارببرید همانی نیست که خودتان می دانید، حتما از مشاوران سئو و دیجیتال مارکتینگ بهره بگیرید.

تعیین معیارهای جدید (Set New Benchmarks)

با مقایسه عملکرد کسب و کار خود معیارهای جدیدی را در برابر رقبا تنظیم کنید.

 

استراتژی ارزیابی رقیب چگونه کار می کند؟

یک استراتژی تجزیه و تحلیل رقبا می تواند از بسیاری جهات به عنوان پایه ای برای ایجاد برنامه های بازاریابی دیجیتال شما عمل کند. بنابراین، نمی توان آن را بر اساس فرضیات صرف یا مشاهدات تصادفی انجام داد. برخلاف بسیاری از خدمات ارزیابی رقابتی دیگر، رویکرد ما مبتنی بر داده است. تحلیلگران رقیب در وب برتر  از پیچیده ترین ابزارهای تجزیه و تحلیل و معیار استفاده می کنند تا به طور دقیق و روشمند استراتژی کلمات کلیدی رقبا، مخاطبان هدف، معیارهای قابل مقایسه کلیدی، سیگنال های رتبه بندی، و حتی مشارکت ها و استراتژی های توسعه را تجزیه و تحلیل کنند. این بینش ها برای به دست آوردن دیدی جامع از چشم انداز کسب و کار شما و ایجاد یک برنامه بازی برای موفقیت بسیار مهم هستند.

 

تعریف خدمات سئو

خدمات سئو خدماتی هستند که معمولا توسط یک آژانس سئو ارائه می شوند و به شرکت شما در بهینه سازی موتور جستجو کمک می کنند. با سئو، کسب و کار شما می خواهد دید خود را در نتایج جستجو در موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ افزایش دهد. شما به طور خاص روی نتایج جستجوی مرتبط با شرکت، محصولات، خدمات یا صنعت خود تمرکز می کنید.

لینک های مرتبط :

خدمات سئو، افزایش ترافیک را به درآمد تبدیل کنید.