راه اندازی کسب و کار اینترنتی

باید از فناوریهای روز برای رشد کسب و کار و سود بیشتربهره برد. من داریوش زمانی راه آنرا برایتان هموار می کنم، با بیش از 20 سال تجربه .

راه اندازی کسب و کار اینترنتی
Starting an Internet Business with dariush zamani

 

وقتی صحبت از کسب و کار اینترنتی می شود، ذهن افراد به راه اندازی یک سایت معطوف می شود، اما کسب و کار اینترنتی لزوما به معنای داشتن یک وب سایت نیست ، شما از راه های متفاوتی می توانید در اینترنت کسب و کار فعالی داشته باشید .

کسب و کار اینترنتی و طراحی سایت

برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی می توان از طراحی یک سایت اینترنتی شروع کرد، اما کار به اینجا ختم نمی شود .

من بسیاری از سایت ها را می شناسم که علیرغم هزینه های کم یا زیادی که برای طراحی آنها صرف شده است ، امروز جزء سایت های متروکه هستند. از لحاظ من سایت های متروکه سایت های بدون هیچ بازدیدی هستند. سایت های متروکه طی هفته ، ماه و حتی سال بازدید و سرنخ منجربه به فروش ندارد؟

مشکل کجاست ؟

چرا برخی از وب سایت های خود ، کسب و کاری عالی و پردرآمد را راه اندازی می کنند و هر روز رشد بیشتری دارند، اما برخی با وجود داشتن سایت های به ظاهر بهتر ، هیچ بهره ای از سایت خود نمی برند.

قبل از آنکه پاسخ این سئوال را بدهیم ، نوید می دهم که کار ساده تر از آن هست که شما فکرش را می کنید. البته هر کاری به اصطلاح خاک خوری و زحمت و زمان خود را می طلبد . هیچ چیزی یک شب و بدون هزینه حاصل نمی شود . اما می توان با انتخاب راه درست کمترین هزینه و زمان را صرف کرد و بهترین بهره را برد .

کسب و کار اینترنتی موفق

بگذارید یک کسب و کار اینترنتی موفق را به صورت ساده تعریف کنم .

کسب و کار اینترنتی کسب و کاری است که در صفحه اول گوگل جای داشته باشد. یعنی لازم نیست هزار تعریف از موفقیت یک کسب و کار برشماریم . اگر شما در صفحه اول گوگل حضور داشته باشید ، کسب و کارتان متحول می شود. با یک برنامه ریزی درست و طراحی یک سایت کارآمد ( سریع ، زیبا و با نرخ تبدیل بالا ) و جذب ترافیک مرتبط و افزایش سرنخ های فروش درآمد شما افزایش می یابد.

رقابت شدید در اینترنت

با نگاهی در جستجوهای گوگل ، صفحات اجتماعی شگفت زده می شوید . شرکت های بزرگ بسیار خوشحال هستند، آنها با حداقل هزینه توانسته اند راه های تعامل با مشتریان خود را پیدا کنند . بله حداقل هزینه . هزینه های تبلیغات برای بازاریابی و فروش همیشه بالا بوده است ، متخصصان و مشاوران بازاریابی و فروش همه جای دنیا بالاترین درآمد را دارند .

متخصصان بازاریابی و فروش می توانند با ارائه راهکارهای مناسب ، بالاترین بازدهی را برای شرکت ها داشته باشند. امروز هجوم آنها به صفحات اجتماعی و بهره گیری مناسب از سئو و حضور در صفحه اول گوگل است. آنها چنان مشتاقانه در این کار فعالیت می کنند که انگار به گنجی به پایان دست یافته اند.

نباید به خودمان اجازه بدهیم از این موهبت و امکانات به اسم سختی و یا داشتن هزینه بی بهره باشیم ، باید کمی آینده نگری داشته باشیم ، کافی است شروع کنیم . بله موفقیت کسب و کارها به همین روشنی است و حتما گفتار من تاییدی بر ذهنیت شماست . دیگران از اینترنت منفعت می برند ، پس شما همی می توانید .

 

من داریوش زمانی با شما همراه می شوم تا شما هم در این رقابت شرکت کنید، یادمان باشد فرصت هایمان را از دست ندهیم . ما موانع اساسی در سر حضور در صفحه اول گوگل و فعالیت های موفقیت آمیز در صفحات اجتماعی داریم ، اما بعد از رفع این موانع ، همه چیز روی قلطک می افتد ، سود بیشتر و رونق روز افزون و این همان است که من برای شما پیش بینی می کنم . یعنی کسب و کار سخت و بدون پاسخ و تحمل رکود و تحمل هزینه های سرسام آور بدون سود تمام می شود .

فناوری بیش از آنکه فکر کنیم ساده است .

از دور که نگاه می کنیم ، همه چیز در اینترنت و کسب و کارهای اینترنتی پیچیده به نظر می رسد . اما چنین نیست .

یادمان باشد فناوری یعنی راهی ساده تر برای کاری سخت تر ، یعنی جوابی در دسترس با زحمت کمتر . با توجه به تعریف فناوری کار آنچنان سخت و پیچیده نیست ، فقط باید داخل آن شد ، کارشناسی را در اختیار داشت که تجربه و مهارت کافی در این زمینه داشته باشد ، مابق راه ساده است .

البته باز تاکید می کنم ، هیچ چیز یک شبه حاصل نمی شود ، هر کاری هزینه و زمان خود را می خواهد . برای رقابت باید اهل رقابت بود . برای رفع موانع باید حاضر بود . اما وقتی نتایج عالی باشد ، این راه یک سفر خوش است .