انتخاب هاست برای وردپرس

چگونه بهترین هاست را برای وردپرس انتخاب کنیم ؟ برای آنکه بهترین سایت را با وردپرس داشته باشید، باید در ابتدا هاست مناسب انتخاب کنید.

انتخاب بهترین هاست برای وردپرس بسیار مهم است . هاست در سرعت سایت سئو و امنیت و کارآمدی وردپرس موثر است، در انتخاب هاست وردپرس دقت کنید!

 از ما مشاوره رایگان بگیرید.

انتخاب بهترین هاست برای وردپرس - انتخاب هاست یکی از مراحل مهم می باشد.

طراحی سایت وردپرس

طراحی سایت، فروشگاه اینترنتی وردپرس، طراحی قالب ، توسعه و برنامه نویسی افزونه ، مشاوره در راه اندازی، توسعه و بهبود وردپرس .

خدمات و پشتیبانی وردپرس

آنالیز سایت، بهبود سرعت و عملکرد ، امنیت ، سئو وردپرس. به روز رسانی و رفع مشکلات احتمالی وردپرس .

خدمات سئو وردپرس

آموزش کاربری و مدیریت سایت، آموزش طراحی سایت ، طراحی قالب و برنامه نویسی افزونه های وردپرس

وردپرس چیست؟

وردپرس در ابتدا یک بستر وبلاگ ساده بود،اما خیلی زود به یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) با ویژگی های برتر تبدیل شد، با آن می توانید هر سایت را طراحی کنید.

 نرم افزار وردپرس به زبان پی اچ پی PHP نوشته شده و  تحت وب می باشد و  امکانات مناسب برای موبایل نیز دارا می باشد. تمام اطلاعات سایت، از جمله تنظیمات، پست های وبلاگ و صفحات، در پایگاه داده ذخیره می شوند. MySQL محبوب ترین پایگاه داده است. وردپرس نرم افزار Open Source بوده و برای طراحی انواع وب سایت های ساده و حرفه ای مناسب می باشد. وردپرس محبوب ترین راه طراحی سایت می باشد، این به خاطر سادگی ، حمایت های توسعه دهنده گان ، به روز رسانی دوره ای، فراوانی آموزش های لازم  و امکانات فراوان آن است. در وردپرس می توانیم پوسته یا قالب را مطابق سلیقه خود انتخاب و آنرا سفارشی کنیم.  افزونه های وردپرس  نقش مهمی دارند، از طریق افزونه ها  می توان هر امکانی را به وردپرس اضافه کرد. سایت های طراحی شده با وردپرس از سرعت ، سئو و امنیت مناسب برخوردار هستن. امروزه اکثر وب سایت های شخصی و شرکتی در ایران و جهان با وردپرس طراحی می شود ، حتی  برای وبلاگ مایکروسافت نیز از وردپرس استفاده شده .

هاست چیست ؟

 

راهنمای انتخاب هاست وردپرس

در دسترس بودن هاست

Host Uptime

قطعی گاگاه و یا مداوم هاست می تواند به تجارت و اعتبار شما آسیب بزند. یک هاست مناسب باید اپتایم 99.9 درصد داشته باشد.

سرعت هاست

Host Performance

سرعت سایت مخصوصا روی نسخه موبایل عامل اصلی در بهبود تجربه کاربری و سئو سایت است، بدون هاست سریع امکان داشتن راندمان مناسب مقدور نیست

امکانات به روز

Host and Your Needs

هاست مناسب باید امکانات پایه ماننده  ورژن PHP و در دیگر امکانات آن به روز و متناسب با نیاز و سایز کسب و کار و سایت شما باشد .

خدمات و سرویس پشتیبانی

Host Customer Service

بهترین هاست، بدون خدمات و پشتیبانی هاست نمی تواند شما را آسوده خاطر کند، کسب و کار اینترنتی شما مهم است و برای پایداری آن شما به خدمات و پشتیبانی مناسب هاست نیاز دارید.

سرعت هاست

Host Performance

سرعت سایت مخصوصا روی نسخه موبایل عامل اصلی در بهبود تجربه کاربری و سئو سایت است، بدون هاست سریع امکان داشتن راندمان مناسب مقدور نیست

امکانات به روز

Promotion & Rankings

تبلیغات ، ایجاد محتوا ، بهینه سازی و توسعه . افزایش بازدید و صفحات اجتماعی

انتخاب سرور VPS مجازی برای وردپرس 

یک سرور خصوصی مجازی (VPS) می تواند حریم خصوصی و کنترل یک پلت فرم میزبانی مدیریت شده را در حالی که هنوز از یک سرور مشترک استفاده می کند ، ترکیب کند. بهترین برای مشاغل متوسط و وبلاگهای پر بازدید.
میزبانی سرور اختصاصی وردپرس. یک سرور فیزیکی که برای کنترل کامل از ارائه دهنده اجاره می دهید. بهترین گزینه برای سایتها و وبلاگهای دارای ترافیک بسیار بالا که از مدیر سیستم استفاده می کنند.

 سرور مجازی برای آنهایی که بیشتر از هزار صفحه دارند و یا بازدیدکننده  آنها بالای 2 -3 هزار نفر می باشد انتخاب مناسبی است . سرور مجازی گرانتر است ، اما فواید بیشتری نسبت به هاست اشتراکی دارد.

هاست رایگان وردپرس 

هاست رایگان وردپرس شاید برای یک پروژه دانشجوئی بد نباشد . اما برای کسب و کارهای مهم اصلا انتخاب خوبی نیست . هاست های رایگان معمولا گرفتاریهای خودشان را دارند و محدودیت آنها مانع پیشرفت سایت و کسب و کار اینترنتی شما خواهند شد. هیچگاه آنرا یکی از موارد در فهرست انتخاب های هاست مناسب سایت قرار ندهید.

پیشنهاد و توصیه جدی ما آنست که از  میزبانی ( هاستینگ )  رایگان وردپرس خودداری کنید.