خدمات سئو داخلی ( داخل صفحه) ON-PAGE SEO

خدمات سئو داخلی   اولین قدم ضروری در هر نوع کمپین سئو است . سئو داخلی به طور مستقیم در بهبود رتبه و دید وب سایت کمک می کند. ما از نزدیک می دانیم که SEO در صفحه برای موفقیت مشتری های ما چقدر حیاتی است و هر روز تلاش می کنیم وب سایت ها را مطابق با آخرین تغییرات الگوریتم گوگل مدرنیزه کنیم. 

خدمات سئو داخلی

خدمات سئو 

سئو تکنیکال

افزایش سرعت و راندمان سایت، شناسایی و رفع مشکلات مربوط به خزاسش و ایندکس سایت و صفحات آن توسط ربات گوگل. بخش ضروری و فنی در استراتژی موفق سئو.

سئو خارج از صفحه

کسب بکلینک های مرتبط و معتبر ، توجه به صفحات اجتماعی و ساخت برند معتبر در سراسر وب بخشی مهمی از خدمات سئو وب برتر می باشد.

سئو موبایل

امروزه اکثر کاربران سایت توسط گوشی همراه می باشند، اندازه گوشی ، سرعت و توان آن متفاوت از کامپیوتر می باشد. بهینه سازی سایت برای موبایل فاکتور مهمی است که گوگل بر آن تاکید دارد.

خدمات سئو

خدمات سئو حرفه ای

سئو فرایندی رقابتی می باشد، راهبران کسب و کارها می دانند داشتن سایت بدون حضور در جستجوهای گوگل نمی تواند اهداف تجاری آنها را تامین کند.  سئو موفق وابسته به اجرای یکپارچه و همه جانبه می باشد که شامل سئو داخلی، تکنیکال و بک لینک ها می باشد. ما با ارائه خدمات یکپارچه توان رقابتی شما را برای حضور در صفحه اول گوگل افزایش می دهیم .

خدمات سئو داخلی  چیست ؟

سئو داخل صفحه یا سئو داخلی “On-Page SEO”  به مجموعه اقدامات و خدمات  برای بهینه سازی صفحات وب  ، از جمله محتوا و HTML اشاره دارد. با انجام تنظیمات بر روی عناصر موجود در صفحه، می توان شانس خود را برای رتبه بندی برای کلمات کلیدی افزایش داد، ترافیک ارگانیک بیشتری ایجاد کنند و سایت خود را برای کاربران و الگوریتم های موتور جستجو بهینه کرد.

عناصر معمول صفحه برای بهینه سازی عبارتند از:

 • محتوا سایت : متن ، تصاویر و فیلم ها.
 • توضیحات متا و برچسب عنوان.
 • بهینه سازی تصاویر و مدیا 
 • عناوین HTML (برچسب های H1-H6).
 • رشته های URL
 • لینک و  پیوندهای داخلی.
 • نشانه گذاری طرح یا Schema markup (اکسیما ).
خدمات سئو داخل صفحه - وب برتر

اگر محتوای سایت شما جذاب، معنادار و آموزنده است، احتمالاً برای کلمات کلیدی مرتبط رتبه بندی خواهید کرد. محتوای روی صفحه اولین قدم برای رتبه بندی کلمات کلیدی مناسب است.

خدمات سئوی داخلی ما عبارتند از:

پست های وبلاگ
کپی صفحه وب
توضیحات محصول
محتوای طولانی و نگارش فنی

یک سایت سالم شامل به‌روزرسانی‌های منظم محتوایی است، یک عامل رتبه‌بندی که در موتورهای جستجو به عنوان «تازه بودن» شناخته می‌شود. محتوای خوب شما را در نقشه جستجو قرار می دهد، محتوای جدید می تواند شما را در آنجا نگه دارد.

پیوند داخلی بین محتوای جدید و صفحات فرود اولیه همچنین عمق محتوا را به موتورهای جستجو نشان می دهد که اعتماد آنها را به سایت شما افزایش می دهد. بک لینک ها به موتورهای جستجو کمک می کنند تا تعیین کنند کدام صفحات در اینترنت اهمیت بیشتری دارند. پیوندهای داخلی به موتورهای جستجو کمک می کند تا بفهمند کدام صفحات وب در سایت شما از همه مهمتر هستند.

نوشتن محتوای با کیفیت

خدمات سئو و تولید محتوای مناسب
خدمات سئو و تولید محتوای مناسب

هر یک از اعضای تیم تحریریه ما به صورت حرفه ای کار می کنند، تا مطمئن شویم که قادر به تولید محتوا در هر جایگاه  هستیم. موتور تحریریه ما شامل اساتید، روزنامه نگاران، وبلاگ نویسان، استراتژیست های محتوا، و یک تیم ویرایشگر کهنه کار است که برای برخی از شناخته شده ترین نشریات در این تجارت کار کرده اند.

هر تعامل نوشتن با تحقیق در مورد صنعت و زمینه مشتری شروع می شود تا مشخص شود:

انواع هدف جستجو برای آن طاقچه
اصطلاحات و واژگان رایج
درج اولویت برای رتبه بندی
آنچه اطلاعات «تازه» در نظر گرفته می شود
سوالات متداول
با یافته‌های خود، محتوای مرتبط و جذابی را برای کلمات کلیدی مناسب ایجاد می‌کنیم که مخاطبان شما در جستجوی آن هستند و به آن علاقه دارند.

خدمات سئو داخل صفحه وب برتر - حسابرسی و آنالیز سایت

 چرا خدمات سئو داخلی ( داخل صفحه ) مهم است ؟

آیا سئو در صفحه مهم است؟ چند سال قبل سئو بیشتر مربوط به ایجاد لینک بود. در سال 2012 ، Google الگوریتمی به نام – پنگوئن را معرفی کرد که نحوه انجام سئو را تغییر داد.  سئو در صفحه اهمیت بیشتری پیدا کرد.

خدمات سئو داخل صفحه مهم است چون طی آن شما به محتوا سایت توجه می کنید، برند، محصولات، خدمات و ویژگی های ممتاز شما را کامل می کنیم و آنها را در دسترس مشتریان احتمالی قرار می دهیم. تاثر محتوای کامل و مناسب در ترغیب بازدید کننده به خرید را نمی شود منکر شد. سئو داخل صفحه موجب می شود گوگل محتوا سایت شما را ایندکس می کند و به آن رتبه بالاتر می دهد.

پس خدمات سئو داخل صفحه هم در کسب رنک بالاتر از گوگل و هم رضایتمندی مخاطبان شما موثر است .

فهرست خدمات سئو داخلی

اصلاح و بهبود عملکرد سایت 

ما مشکلات ساختاری و معماری سایت را شناسائی و آنها را رفع می کنیم. سرعت سایت را بهبود داده و آنرا برای موبایل بهینه می کنیم.

زیبا سازی و توجه به رابط کاربری

زیبائی سایت ، لحن نگارش ، سایز و رنگ فونت ، استفاده از تصاویر زیبا، افزودن مدیاهای مدرن مانند موشن گرافیک و ویدئو . ارائه خدمات گرافیکی اختصاصی. 

ساخت صفحات لازم و بهینه سازی ناوبری سایت 

تکمیل اطلاعات مهم سایت 

سایت ناقص نمی تواند اهداف کسب و کار شما را محقق کند. تکمیل اطلاعات مهم سایت ، صفحه اصلی، درباره ما ، تماس با ما، خدمات، محصولات، پروژه ها ، نمونه کارها و غیر . اگر اعتقاد دارید محصولات و خدمات ممتازی دارید آنها را باید کامل اطلاع رسانی کنید و این اطلاع رسانی باید به بهترین نحو و با زیبائی انجام گیرد.

افزایش اعتماد و احترام مخاطب

تکمیل اطلاعات مهم سایت 

استراتژی برای URL صفحات 

www یا بدون www

افزودن SSl 

تحقیق کلمات کلید 

تولید محتوا 

صفحه آرایی و زیبا سازی صفحات 

استفاده از لینک های داخل صفحه 

بر طرف کردن لینک های شکسته 

استراتژی در مورد صفحات با محتوای مشابه 

طراحی هدر و فوتر سایت 

افزودن متا تگ های گوگل 

افزودن متاتگ های لازم 

سئو محلی سایت 

سئو محتوای هر صفحه 

استفاده از اکسیما 

پرسش های متداول و اکسیما FAQ

معرفی سایت به سرچ گوگل کنسول  

تنظیمات مربوط به robots.txt

تهیه نقشه سایت و معرفی به گوگل  

تهیه نقشه از تصاویر و ویدئوها 

استفاده از تگ های عنوان از کلمات کلید   

حفظ چگالی کلمات کلیدی 

بهینه سازی تعامل با بازدیدکننده 

ایجاد امکان به اشتراک گذاری مطالب 

ایجاد فرم های لازم برای سایت 

افزودن لینک های صفحات اجتماعی 

بهینه سازی و سئو تصاویر

بهینه سازی و سئو موبایل

سئو تصاویر – مرجع کامل همراه با چک لیست سئو تصویر 

سئو تصویر جنبه های مختلفی را در بر می گیرد . سئو تصویر جزء مهمی از سئو داخلی می باشد همچنان که فشرده سازی و انتخاب تصاویر زیبا ، مرتبط از جنبه های دیگر سئو ( تکنیکال سئو ) و دیجیتال مارکتینگ ( بهینه سازی تجربه کاربری می باشد . درج تصویر و سئو تصویر می تواند نرخ کلیک و نرخ تبدیل را افزایش دهد . اما خوب باید توصیه های ما را در این زمینه مطالعه کنید .

 

خدمات سئو خلاقانه متناسب با کسب و کار شما

برای بیش از 10 سال ، وب برتر  طیف وسیعی از خدمات پیشرفته سئو SEO و بازاریابی دیجیتال را به مشاغل پیشرو در تهران و شهرستان های دیگر  ارائه می دهد. ما قاطعانه اعتقاد داریم که کارآمدترین روش برای دستیابی به نتایج ، استفاده از رویکردی چند سطحی است که شامل  استراتژی های سئو تکنیکال ، درون صفحه ای و خارج از صفحه می باشد. ما تنها به این استراتژی ها اکتفا نمی کنیم و علاوه بر موارد فوق سئو خلاقانه را برای هر کسب و کار ارائه می نمائیم.

 آنالیز و حسابرسی  سایت 

آنالیز و حسابرسی سایت Site Audits سایت برای اصلاح و بهبود عملکرد سایت جهت بهبود عملکرد گوگل در ایندکس و کسب رتبه بالاتر، و ایجاد تجربه کاربری بهتر برای کاربران . ایده الی وجود ندارد مرحله حسابرسی و بهبود امری دائم می باشد و مکرر انجام می گردد . رفع مشکلات فنی سایت، اصلاح و بهبود سایت برای خزش ربات بهتر ربات گوگل، بهبود ساختار مطالب و ناوبری سایت، بهبود سرعت، بهینه سازی برای موبایل و تجربه کاربری از موردی است که ما در آنالیز سایت به آن توجه می کنیم. ما در این مهم به عملکرد و تست های هاست و سرور نیز می پردازیم.

خدمات سئو داخل صفحه وب برتر - حسابرسی و آنالیز سایت

بهینه سازی  Featured snippet

 پاسخ برجسته یا Featured snippet  توسط گوگل در سال ۲۰۱۴ معرفی کرد و این ویژگی از آن زمان تاکنون به عنوان یکی از موارد مهم در زمینه سئو شناخته می‌شود. ما از انواع پاراگراف ، لیست و جدول استفاده می کنیم. برخی از مزایای بهینه سازی برای Featured snippet :

 • افزایش نرخ تبدیل‌های ارگانیک است.
 • افزایش بازدید و ترافیک سایت.
 • افزایش آگاهی از برند.
 • افزایش اعتبار وب‌سایت .
 • افزایش در رتبه‌بندی کلمات کلیدی.

تولید محتوای داده محور 

محتوای خزنده به متن و HTML موجود در سایت اشاره دارد که خزنده های موتور جستجو قادر به تجزیه و تحلیل آن هستند. این تنها راهی است که گوگل و سایر موتورهای جستجو می دانند محتوای شما با چه موضوعی است  و این الگوریتم را قادر می سازد تا مفیدترین SERP را برای جستجوگران تولید کند. توجه داشته باشید که تمرکز گوگل و مخاطبان گوگل به سه گزینه نخست صفحه اول می باشد.

 • تولید محتوای با کیفیت و طولانی با موضوعی با ترافیک بالا،
 • انتخاب عناوین و پوشش عناوین و زیر مجموعه های با جزئیات مناسب.
 • کلمات کلیدی و عبارات کلیدی که اغلب موضوع شما را همراهی می کنند.
 • ایجاد صفحات و لینک های مرتبط .
 • ایجاد بخش پرسش های متداول 
 • ساخت محتوای مناسب و رقابتی 
 • ایجاد فرایند یا How برای محتوا 
 • استفاده از جداول قیمت همراه با اکسیما
خدمات سئو داخل صفحه وب برتر - تولید محتوای داده محور 

بهینه سازی موبایل 

خدمات سئو داخلی

 
تصویر فهرست خدمات وردپرس

افزایش CTR

برای ارتقاء سئو سایت، نرخ کلیک خود را افزایش دهید، این راهی آسان برای افزایش بازدید سایت می باشد.

تصویر فهرست خدمات وردپرس

بهینه سازی نرخ تبدیل

نرخ تبدیل افزایش بازدید را به درآمد تبدیل می کند و باعث افزایش رضایتمندی مخاطبان و وفاداری آنها خواهد شد.

تصویر فهرست خدمات وردپرس

برند سازی

یکی از اهداف سئو و سئو داخلی افزایش دید و اعتبار برند می باشد که ما در خدمات خود به آن توجه ویژه داریم.