8 روش برای افزایش CTR در وردپرس

8 روش برای افزایش CTR در وردپرس

8 روش برای افزایش CTR در وردپرس
8 روش برای افزایش CTR در وردپرس

وردپرس محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا می باشد، ورپرس امکانات مناسبی برای سئو دارد. چگونه نرخ کلیک را در وردپرس افزایش دهیم؟ سئوالی است که ما در این پست پیرامون آن صحبت می کنیم؟

پست های مرتبط:

وردپرس چیست؟

سئو چیست؟

وب سایت شما یک دارایی اساسی کسب و کار است. و این به ویژه در مورد بازاریابی و تولید LEADS صدق می کند.

اما برای اینکه کار سنگین تولید LEADS برای شما انجام دهد ، باید برای سئو مناسبی داشته باشید و در نتایج جستجو حضور داشته باشید . بعد از آن  ، سایت وردپرس شما باید برای کلیک کردن بهینه شود.

و به همین دلیل است که شما باید بدانید که چگونه CTR خود را در وردپرس افزایش دهید.

CTR چیست (و چرا اهمیت دارد) چیست؟

قبل از بررسی راهبردهایی که می توانید برای افزایش CTR سایت وردپرسی خود استفاده کنید ، بیایید مختصراً بررسی کنیم CTR چیست و چرا مهم است.

CTR چیست؟

Click-through rate میزان کلیک ، که به اختصار CTR گفته می شود ، به درصدی از جستجوگرانی که روی نتایج جستجو در صفحات نتایج موتور جستجو (SERP) کلیک می کنند ، اطلاق می شود.

هنگامی که وب سایت یا صفحه وب شما رتبه خوبی کسب کرد ، چالش بعدی افزایش CTR است. پس از همه ، اگر افراد کلیک نکنند ، سایت شما بازدید کنندگان ارزشمند خود را از دست می دهد.

اهمیت افزایش CTR شما

چرا CTR برای موفقیت وب سایت وردپرس شما مهم است؟

بگذارید چند دلیل برای شما بیاورم:

به افزایش رتبه شما کمک می کند. یکی از عواملی که موتورهای جستجو برای رتبه بندی وب سایتها استفاده می کنند تعداد بازدیدکنندگان یک صفحه است. هرچه تعداد افراد روی وب سایت شما کلیک کنند ، موتورهای جستجو بیشتر آن را با ارزش می دانند. در نتیجه ، آن را بالاتر قرار می دهند.
CTR بالا برای تجارت مفید است. هرچه افراد بیشتر به وب سایت شما مراجعه کنند ، شانس تولید لید بیشتر و در نهایت ایجاد مشتری بیشتر افزایش می یابد.
بنابراین بله ، CTR شما مهم است. و شما باید هر کاری در توان دارید برای افزایش آن انجام دهید – مخصوصاً اگر می خواهید از طریق وردپرس درآمد کسب کنید.

چگونه CTR خود را در وردپرس با 8 اصلاح ساده افزایش دهیم

خوشبختانه ، افزایش CTR در وردپرس علم موشکی نیست. شما فقط باید چند بهترین روش را دنبال کنید و در رسیدن به CTR بالا – حتی اگر وبلاگ خود را تازه راه اندازی کنید – خواهید بود.

1. CTR های فعلی خود را ارزیابی کنید

قبل از اینکه وب سایت خود را به نام افزایش CTR خود تغییر دهید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که CTR های فعلی خود را در نظر بگیرید. با استفاده از Google Search Console یا هر ابزار تجزیه و تحلیل وب دیگر مانند Monster Insights به راحتی می توانید این کار را انجام دهید.

چطوری این کار را انجام میدهی؟

ابتدا به برگه Search Analytics بروید و نتایج خود را با CTR فیلتر کنید.

به دنبال صفحاتی باشید که رتبه بالایی دارند اما CTR کمی دارند.

علیرغم رتبه بندی بالا ، این صفحات به اندازه مورد نیاز کلیک نمی شوند ، و باید دلیل آن را بفهمید. دلیل آن می تواند هر چیزی باشد ، از توضیحات متا ضعیف نوشته شده تا عنوانی که با هدف جستجو مطابقت ندارد. بعداً در این باره بیشتر توضیح دهید. همچنین توجه به این نکته مهم است که CTR ها می توانند تحت تأثیر تو رفتگی در دیوار قرار گیرند بنابراین درک مقصود از جستجوگر مهم است.

با این گفته ، بیایید حرکت کنیم و ببینیم چگونه می توانید CTR ها را برای این صفحات بهبود دهید.

2. عنوان صفحه  خود را بهینه کنید

یکی از اولین چیزهایی که کاربران هنگام فرود روی SERP مشاهده می کنند ، برچسب عنوان صفحه  است. این عنوانی است که در SERP نمایش داده می شود و می تواند دقیقاً مانند عنوان اصلی پست شما یا یک مشتق بهینه شده باشد.

 

در اینجا چند نکته در مورد چگونگی انجام این کار آورده شده است:

طول را تماشا کنید.

اگر عنوان شما خیلی طولانی باشد ، بعضی از کلمات کوتاه می شوند و منجر به از دست رفتن معنی و تأثیر آن می شود. عناوین خود را زیر 65 کاراکتر نگه دارید.

درج کلمه کلیدی در عنوان صفحه

کلمه کلیدی اصلی خود را تا جایی که ممکن است به ابتدای عنوان نزدیک کنید. این به خوانندگان کمک می کند تا بلافاصله ببینند صفحه شما با آنچه که آنها جستجو می کنند مرتبط است.

از کلمات قدرتمند و جالب  استفاده کنید.

اینها کلماتی هستند که پاسخ عاطفی خوانندگان را به دنبال دارند. این ارتباط عاطفی جستجوگران را ترغیب می کند تا روی صفحه شما کلیک کنند.
تست کنید تا بدانید چه چیزی مفید است.

برای اندازه گیری عملکرد یک صفحه در مقابل صفحه دیگر ، از ابزار آزمایش تقسیم A / B استفاده کنید. این به شما کمک می کند محتوا بهترین عملکرد را داشته باشد.
برای افزایش CTR در وردپرس ،

اولین درگاه تماس شما همیشه باید عناوین شما باشد. اگر عناوین شما ضعیف باشد ، افراد به سادگی از صفحه شما عبور می کنند تا روی عناوین با جذابیت بیشتر کلیک کنند.

3. به توضیحات متا خود توجه کنید

در کنار عنوان ، عنصر مهم دیگری که باید برای بهبود CTR در وردپرس روی آن کار کنید ، توضیحات متا شما است.

CTR خود را در وردپرس با توضیحات متا بهبود بخشید

یک کاری که هرگز نباید با توصیفات متای خود انجام دهید این است که آنها را به صورت پیش فرض تنظیم کنید.

موتورهای جستجو فقط 155-165 کلمه را در پست شما نشان می دهند  و از آن به عنوان توضیح استفاده می کنند.

در بیشتر موارد ، این برای جستجوگران منطقی نخواهد بود. درعوض ، توصیفهای متای سفارشی ایجاد کنید که باعث کلیک شود.

نحوه کار:

از کلمات کلیدی خود استفاده کنید. باز هم ، کلمات کلیدی و کلمات کلیدی ثانویه شما در اینجا نقش اساسی دارند. وقتی افراد عبارت جستجوی خود را در توضیحات متای شما مشاهده می کنند ، احتمالاً کلیک می کنند.
اهرم قصد کاربر. دانستن اینکه چرا مخاطب هدف شما صفحه خاص شما را جستجو می کند ، به شما کمک می کند توصیفات متای مورد علاقه خود را بسازید.
از عبارت گیر و تحریک کننده استفاده کنید .

 

عمل.
فراخوان را وارد کنید. در حالی که وظیفه اصلی آن توصیف محتوای صفحه است ، توضیحات متای خوش ساخت نیز باید دارای یک فراخوان برای عمل باشد.
توضیحات متای شما یک سطح فروش کوچک است. با استفاده از آن کاربران را متقاعد کنید که چرا باید روی پیوند شما کلیک کنند.

4- از URL های توصیفی استفاده کنید

اشتباهی که بسیاری از افراد مرتکب می شوند و باعث می شود CTR هایشان مخل شود ، بهینه سازی URL هایشان است. خوشبختانه ، وردپرس ایجاد URL های سفارشی را که با نام permalinks نیز نامیده می شوند ، با تغییر در ساختار آنها آسان می کند.

چگونه URL های توصیفی ایجاد می کنید؟

ابتدا به داشبورد وردپرس خود ، سپس تنظیمات بروید. روی “Permalinks” پیوندهای یکتا  کلیک کنید.

 

تنظیمات پیوند همیشگی خود را روی “نام پست” تنظیم کنید ، جایی که URL شما نام پست باشد (منهای کلمات متوقف). در غیر این صورت ، آن را روی “ساختار سفارشی” تنظیم کنید تا بتوانید به صورت دستی URL هر صفحه را بنویسید.

بنابراین چه چیزی باعث ایجاد یک URL قابل کلیک می شود؟

  • کوتاه
  • توصیفی
  • حاوی کلمه کلیدی است

با تحقیقاتی که نشان می دهد URL های توصیفی می توانند CTR ها را افزایش دهند ، این چیزی است که شما نمی توانید آن را نادیده بگیرید.

5- تاریخ انتشار را وارد کنید ؟!!

آیا می خواهید CTR خود را در وردپرس افزایش دهید؟

البته که انجامش میدی.

یکی از راه های انجام این کار درج تاریخ انتشار بر روی پست های خود است. جهان با سرعت سرسام آوری در حال تغییر است و اطلاعات می توانند به سرعت منسوخ شوند. به همین دلیل افزودن تاریخ انتشار به پست های شما CTR شما را بسیار مفید خواهد کرد.

وقتی مردم ببینند پست شما فعلی است ، آن را به کسانی که تاریخ قدیمی دارند ترجیح می دهند. آنها حتی آن را از بین پست های بدون تاریخ انتخاب می کنند.

یکی از مواردی که باید مرتباً مراقب آن باشید ، به روزرسانی پست های قدیمی خود است. این امر نه تنها از موتورهای جستجو لذت می برد ، بلکه به شما کمک می کند تا تاریخ انتشار جدیدتری برای ارسال های شما ارسال شود.

تجربه شخصی من نشان می دهد ، هر چه URL شما کوتاه باشد بهتر است . من خودم از تاریخ استفاده نمی کنم و ساده ترین شکل URL را در وردپرس تنظیم می کنم

 

6. داده های ساختاری را برای Rich Snippets تنظیم کنید

داده های ساختاریافته (نشانه گذاری طرحواره) فرمت سازماندهی داده ها در یک صفحه وب و برقراری ارتباط با آنها به روشی ساده و قابل فهم است. از آنجا که موتورهای جستجو داده های ساخت یافته را بهتر درک می کنند ، بنابراین چنین محتواهایی را بالاتر قرار می دهند

اما بیش از رتبه بندی ، داده های ساخت یافته توسط موتورهای جستجو برای ایجاد قطعه های غنی استفاده می شوند که اطلاعات بیشتری در مورد پست شما به کاربران می دهند.

داده های ساختاری را برای قطعه های غنی تنظیم کنید

مشهور است که قطعه های غنی به افزایش CTR ها تا 30٪ کمک می کنند. دلایل اصلی این موارد این است که:

ماهیتی تعاملی. مردم محتوای تعاملی را دوست دارند و قطعه های غنی راهی عالی برای جبران این نیازها هستند.
اطلاعات اضافی ارائه دهید. این به کاربران کمک می کند تا تصمیم بگیرند که روی پیوند شما کلیک کنند یا خیر.
جلب توجه. قطعه های غنی توجه شما را جلب می کند زیرا در صفحه نتایج جستجو از سایر نتایج ضعیف متمایز هستند.
چگونه می توان قطعه های غنی را برای افزایش CTR در وردپرس پیاده سازی کرد؟

من به شما یک روش ساده برای وب سایت های وردپرس می دهم – از یک پلاگین نشانه گذاری طرح استفاده کنید.

شما می توانید این کار را به روش دستی انجام دهید ، اما این شامل کمی تدبیر و تدبیر با کد است.

7. عملکرد وب سایت خود را بهبود ببخشید

بله ، عملکرد وب سایت شما تاثیری در میزان کلیک شما دارد. به این دلیل که CTR به این معنی است که بازدید کننده در واقع در وب سایت شما قرار می گیرد. و اگر عملکرد وب سایت شما به ویژه در بخش سرعت ضعیف باشد ، کاربران قبل از قرار گرفتن در صفحه شما ، کلیک خواهند کرد.

این نه تنها به CTR شما آسیب می رساند ، بلکه به SEO و در نهایت خط اصلی شما آسیب می رساند.

بنابراین ، اطمینان حاصل کنید که عملکرد وب سایت خود را بررسی کرده و در صورت لزوم بهبود بخشید. CTR شما به آن بستگی دارد.

8. بهینه سازی برای تلفن همراه

این راز نیست – مردم بیشتر از میز کار برای جستجوی اینترنت از دستگاه های تلفن همراه خود استفاده می کنند.

و پیش بینی ها نشان می دهد که محبوبیت دستگاه های تلفن همراه تنها از رایانه های رومیزی خود ادامه خواهد داشت و تا سال 2025 ، 72٪ از مرورگرهای وب فقط در دستگاه های تلفن همراه محتوا مصرف می کنند. به همین دلیل اگر می خواهید CTR خود را در وردپرس افزایش دهید باید برای موبایل بهینه سازی کنید.

یکی از راه های بهینه سازی برای تلفن همراه ، تنظیم صفحات شتاب دهنده تلفن همراه (AMP) برای وب سایت شما است. این صفحات سبک وزن هستند که بسیار سریع بارگیری می شوند. و بله ، این تاثیری در CTR شما دارد ، زیرا Teads پس از اجرای AMP با افزایش 200٪ CTR ثابت کرد.

افزودن AMP به وردپرس به لطف تعدادی افزونه رایگان با کیفیت آسان است. افزونه رسمی AMP یا AMP برای WP هر دو گزینه عالی برای افزودن سریع و فعال کردن AMP در وب سایت شما هستند.

افزایش CTR در وردپرس – موفقیت شما به این بستگی دارد
با توجه به رقابتی بودن اینترنت ، افزایش CTR در وردپرس یک گزینه نیست. با داشتن محتوای بسیار جذاب ، نبرد برای به دست آوردن بازدید از صفحات شما فقط به SEO ختم نمی شود. هنگامی که صفحات شما رتبه بندی می شوند ، باید بهینه سازی آنها برای کلیک ها را نیز در نظر داشته باشید.

به همین دلیل شما باید یک استراتژی برای افزایش CTR خود در وردپرس ترسیم کنید. از این گذشته موفقیت شما به این امر بستگی دارد.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *