خدمات مشاوره سئو سایت

آیا تلاش های سئو شما بی نتیجه بوده است. آیا می خواهید برنامه ریزی با هدف روشن و در دسترس را تجربه کنید. در اینصورت شما نیاز به مشاوره سئو دارید. مشاوره سئو می تواند سایت و فعالیت های سئو شما را بررسی کند، KPI های مهم کسب و کار شما را مشخص کند و مطابق برنامه ریزی مشخص فعالیت ها منظم را ارائه دهد.

خدمات مشاوره سئو سایت یکی از فاکتورهای مهم در سئو برای جلوگیری از هدر رفتن زمان و هزینه و دستیابی به اهداف هر کسب و کاری است.

خدمات مشاوره سئو ما شامل همه چیزهایی است که برای به دست آوردن درک بهتر از جایی که در نتایج جستجو قرار دارید، به کجا می توانید بروید و چگونه می توانید به آنجا برسید، نیاز دارید. هر وب سایت متفاوت است، بنابراین هر طرح سئو نیز متفاوت است.

خدمات مشاوره سئو سایت
خدمات مشاوره سئو سایت یکی از فاکتورهای مهم در سئو برای جلوگیری از هدر رفتن زمان و هزینه و دستیابی به اهداف هر کسب و کاری است.

مشاوره سئو چیست؟

خدمات مشاوره سئو سایت یعنی گفتمان برای یافتن بهترین استراتژی متناسب با کسب و کار و بودجه شما. وقتی نوبت به انتخاب کلمات کلیدی مناسب، رسیدن به صفحه اول گوگل و بهبود سئو  SEO می رسد ، حتی شرکت های بزرگ با تیم داخلی  سئو SEO نیز گاهی اوقات به مشکل  بر می خورند، یا مطمئن نیستند که چگونه می توانند ادامه دهند. اینجاست که خدمات مشاوره سئو سایت SEO پیروزمندانه ارائه می شود. ما به طور منظم با سازمان هایی که در زمینه استراتژی سئو سایت SEO خود به کمک نیاز دارند ، مشارکت می کنیم ، و راهنمایی هایی در مورد چگونگی رسیدن به مسیر موفقیت ارائه می دهیم.

بدون داشتن برنامه ریزی،  سئو ناکام خواهد بود، پس قبل از هر اقدامی و هزینه کردن از  یک متخصص سئو در مورد چشم انداز سئو سایت خود و راه کارهای مناسب در جهت موفقیت، مشاوره بگیرید.

 

 

خدمات مشاوره تخصصی سئو ما شامل چه مواردی است

در زیر لیستی از مواردی که خدمات مشاوره سئو ما می تواند بسته به اهداف شما شامل شود، آورده شده است.

حسابرسی دقیق سئو

تیم ما متشکل از استراتژیست‌های سئو و متخصصان سئو، وب سایت شما را عمیقاً بررسی می‌کنند تا فرصت‌ها و زمینه‌های بهینه‌سازی موتور جستجو را پیدا کنند. ممیزی های ما تمام جنبه های بهترین موارد برای سئو را پوشش می دهد، از جمله بهینه سازی درون صفحه، محتوا، بهینه سازی خارج از سایت، نشانه گذاری HTML، بک لینک ها، ساختار سایت و موارد دیگر. ما با طرحی برای بهینه‌سازی تگ‌های عنوان، توضیحات متا، اصلاح 404، لینک‌های شکسته و تنظیم سایت شما در رتبه‌بندی بالاتر به سراغ شما خواهیم آمد.

تحقیق و برنامه ریزی برای کلمات کلیدی

برای ایجاد طرحی برای دستیابی به رتبه های برتر و ایجاد ترافیک بیشتر در موتورهای جستجو، مشاوران سئوی ما تحقیقات عمیقی در مورد کلمات کلیدی انجام می دهند تا تعیین کنند که کدام کلمات کلیدی برای هدف قرار دادن منطقی تر هستند. تجربه گذشته ما، کار با مشاغل در صنایع مشابه یا با طرح‌بندی سایت‌های مرتبط، به ما امکان می‌دهد تا موارد عمل اثبات شده را ارائه کنیم و ما را به یک شرکت مشاوره برجسته تبدیل کند.

نقشه راه برای موفقیت در سئو

پس از تکمیل ممیزی، تیم ما طرحی را برای بهبود ترسیم می‌کند، با شروع آنچه که بیشترین تأثیر را در کوتاه‌ترین زمان خواهد داشت. نقشه راه ما اهداف شما و رتبه بندی کلمات کلیدی فعلی را در نظر می گیرد و شامل پروژه های سئو کوتاه مدت و بلند مدت می شود.

راهنمای پیاده سازی سئو

تیم ما سال‌ها تجربه نه تنها در توسعه استراتژی‌های سئوی موثر بلکه در پیاده‌سازی آن‌ها بر روی پلتفرم‌های مختلف دارد. به‌عنوان بخشی از خدمات مشاوره سئو، تیم ما با شما در اتخاذ بهترین شیوه‌ها برای پیاده‌سازی، توسعه راهنماها و منابع برای آموزش بقیه تیم‌تان، و ارائه پیشنهادهایی با پیشینه در مورد اینکه چرا باید آنها را در نظر بگیرید، کار خواهد کرد. ما همچنین تغییرات ایجاد شده را بررسی می‌کنیم، نشانه‌گذاری HTML را بررسی می‌کنیم، به توسعه محتوای آموزنده معتبر و نظارت بر نتایج کمپین SEO شما کمک می‌کنیم. هدف ما این است که تیم بازاریابی شما را توانمند کنیم تا هنگام افزودن هر چیزی جدید به سایت شما، بهترین شیوه های سئو را در نظر بگیرند. ما همیشه آماده پاسخگویی به سوالات در مورد هر موضوعی از SEO فنی گرفته تا راه‌های افزایش نرخ تبدیل شما هستیم.

تجزیه و تحلیل سئوی رقبا – Competitor SEO Analysis

اگر سئو برای شما مهم است، به احتمال زیاد برای رقابت شما مهم است. مشاوران سئو ما عمیقاً در مورد آنچه که رقبای برتر شما با سئو به خوبی انجام می‌دهند، کارهایی که انجام نمی‌دهند و اینکه چگونه این اطلاعات را برای سایت خود به بهترین نحو انجام می‌دهند، بررسی خواهند کرد. ما به تاکتیک‌های بهینه‌سازی داخل صفحه، کلمات کلیدی مورد نظر، استراتژی محتوای سایت و استراتژی بک لینک نگاه خواهیم کرد. از طریق تحقیقات ما، هدف ما مهندسی معکوس کاری است که رقبای شما انجام می‌دهند و فرصت‌هایی را برای رتبه‌بندی سایت شما بالاتر از آنها کشف می‌کنیم. از کارهای عملی برای تقویت حضور آنلاین شما گرفته تا استراتژی های پیشرفته تر مانند نمایه سازی معنایی پنهان (LSI)، گزارش ما نحوه رشد کسب و کار آنلاین را شکست می دهد.

حسابرسی بک لینک و مشاوره پروفایل لینک

یک نمایه بک لینک می تواند یک سایت را ایجاد یا خراب کند. با استفاده از ابزارهای مختلف، پروفایل بک لینک شما را تجزیه و تحلیل می کنیم تا مشخص کنیم که آیا به رتبه بندی شما کمک می کند یا آسیب می رساند. سپس ما طرحی را برای اصلاح، بهبود و ایجاد پیوندهای موجود شما برای کمک به بهینه سازی موتور جستجو ایجاد خواهیم کرد. ما همچنین این سرویس را بر اساس نظارت مستمر ارائه می‌کنیم و تلاش می‌کنیم تا نمایه بک لینک شما را در وضعیت خوبی نگه داریم، زیرا Google الگوریتم خود را به‌روزرسانی می‌کند و تغییراتی را در نحوه تأثیر پروفایل بک لینک شما بر رتبه‌بندی شما ایجاد می‌کند.

لینک سازی با کیفیت بالا

هنگامی که تیم ما لینک های ورودی و نمایه بک لینک شما را بررسی کرد، فرصت های منحصر به فرد و مرتبط ایجاد لینک برای سایت شما را بررسی خواهیم کرد. در هر کمپین ایجاد لینک، مشاوران سئو ما برای بک لینک های با کیفیت تلاش می کنند، نه مقادیر انبوه لینک های با کیفیت پایین. ما صنعت، خدمات و فرصت‌های شما را برای طرح‌بندی یک پلن لینک‌سازی و کمک به اجرا در نظر می‌گیریم. درباره خدمات لینک سازی سئو ما بیشتر بیاموزید.

مشاوره طراحی مجدد وب سایت

اگر قصد دارید سایت خود را دوباره طراحی کنید، به یک شرکت سئو نیاز دارید. طراحی مجدد بسیار فراتر از بصری است و فرصتی عالی برای ایجاد بهترین شیوه های سئو است. اگر کسب‌وکار شما درگیر طراحی مجدد است یا در نظر دارد، مشاوران سئو ما بازخورد طراحی بصری، توصیه‌های تبدیل، بررسی ساختار سایت شما، بررسی محتوا، ارائه بهینه‌سازی اساسی در صفحه و شناسایی همه تغییر مسیرهایی را که برای حفظ تجربه کاربر نیاز دارید، ارائه می‌کنند. بک لینک ها و رتبه بندی ها وارد کردن یک شرکت مشاوره سئو در طول طراحی مجدد می تواند از اشتباهات فاجعه بار سئو جلوگیری کند که می تواند شما را در ترافیک و رتبه بندی به عقب براند. هدف ما ایجاد یک حضور آنلاین خوب برای کسب و کار شما است.

گزارش ماهانه

یکی از مهمترین جنبه ها یک کمپین موفق سئو، ارزیابی نتایج و تطبیق برنامه‌ها با گرایش‌های جدید سئو، به‌روزرسانی‌های الگوریتم گوگل و فرصت‌های جدید است. برای کمک به اینکه ببینید چگونه داده‌هایتان به نتایج تبدیل می‌شوند، گزارشی ماهانه از معیارهای عملکرد کلیدی‌تان، کارهایی که برای شما انجام داده‌ایم، مشاهدات ما و برنامه ماه‌های بعد دریافت خواهید کرد. شفافیت بخش بزرگی از خدمات مشاوره سئو ما است و هدف ما این است که به شما درک درستی از اینکه کجا هستید، چه کاری انجام می‌دهیم، و برنامه‌های بعدی برای انجام آن چیست. پس از دریافت گزارش شما، مشاوران سئوی ما جلسه ای را برای بررسی گزارش و برنامه های ماه بعد با شما تشکیل می دهند.

خدمات مشاوره سئو سایت و  چند نشان

ما دوست داریم تجربه خود را در مسیر رسیدن به صفحه اول گوگل را با شما به مشارکت بگذاریم. اما وسواس داریم و به سرعت به آنالیز و تحلیل گزارشات می رویم، مشکلات سایت را آنالیز می کنیم و راه هایی برای موانع رسیدن به سئو مناسب را حل می کنیم. کسب و کار شما را آنالیز می کنیم و به مخاطبان و رقبای شما دقت می کنیم. سعی می کنم خواسته و اهداف شما را درک کنیم.  بهترین راه کار و روش رسیدن به موفقیت را برای شما ترسیم می کنیم و متناسب با هزینه شما  بالاترین جایگاه را هدف قرار می دهیم.

هنگام جستجوی یک مشاور SEO سئو ارگانیک ، ممکن است یک مسئله خاص داشته باشید که می خواهید حل کنید. اما هنگامی که با ما در وب برتر مشورت می کنید ، ما به تمام جنبه های استراتژی SEO شما نگاهی می اندازیم و با استفاده از سالها تجربه خود دیدگاه های مفیدی را ارائه می دهیم که فرصت های از دست رفته ، اشتباهات احتمالی و مانع موفقیت شما را  بر طرف می کند. راه کار شاید ساده و آسان باشد، ما  برای اجرای تغییرات که می تواند نتایج عظیمی به همراه داشته باشد گام برمی داریم.

بازگشت به صفحه خدمات حرفه ای سئو سایت