مشاوره سئو رایگان

سئو SE0
مگاپست سئو – راهنمای جامع سئو سایت

مشاوره سئو رایگان، حتما برای افزایش توانا رقابتی خود در سئو از مشاوره متخصصان سئو استفاده کنید. ما خدمات مشاوره سئو را به صورت رایگان ارائه می دهیم.

ما قبل از مشاوره؛  سایت، صنعت و رقبای شما را بررسی می کنیم ، موانع و عوامل رشد سایت شما را شناسائی می کنیم. در طی جلسه آنلاین و یا تلفنی ما نقط نظرات و اهداف شما را شنیده و مطابق امکانات شما بهترین راهکارها را در کوتاه ترین زمان به شما پیشنهاد می دهیم .

این جلسه مشاوره بسیار مفید و با بهره وری بالا و البته رایگان می باشد و شما هیچ هزینه ای بابت آن نخواهید پرداخت .

ما مخاطبانی داشتیم که با مشاوره سئو اصولی توانسته اند مسیری را که طی می کنند را تصحیح و با شناخت کامل و داشتن یک استراتژی سئو  کارآمد بهترین نتایج سئو را در کوتاه ترین زمان و با حداقل هزینه کسب کنند .

پس کافی است با ما تماس بگیرید: 09123079967


مدت زمان مشاوره سئو چقدر می باشد؟

ابتداد باید آدرس سایت را از طریق واتساپ 0913079967 ارسال می نمائید. ما سایت و رقبای شما را بررسی می کنیم، موانع رشد و عوامل مثبت سایت را بررسی می کنیم، اطلاعات گوگل از سایت شما را دریافت می کنیم و خلاصه یک بررسی کامل از شرایط موجود انجام می دهیم . بعد وقت مشاوره را اعلام و در یک سایت ابتدا اهداف و خواسته های شما را شنیده و مطابق آن بهترین راهکار ها را به شما معرفی می کنیم.

 

آیا برای سایت های جدید هم مشاوره سئو ارائه می دهید؟

بله – حتی اگر سایتی هم ندارید و قصد طراحی دارید می توانید از مشاوره سئو  استفاده کنید. اتفاقا این بهترین زمان می باشد که شما از یک مشاوره مفید استفاده کنید.

 

بررسی سایت چگونه انجام می شود؟

ما نکات متعددی را مد نظر می گیریم، اما به صورت خلاصه ما در هر سه بخش سئو داخلی، خارجی و تکنیکال سایت را بررسی می کنیم. مهمترین عوامل و اشتباه هات رایج را شناسایی می کنیم . ما سرعت سایت ، انتخاب کلمات کلیدی ، محتوا، واکنشگرا ودن ، مشخص کردن آدرس درست سایت و معرفی آن به گوگل و مسائل فراوان دیگر را چک می کنیم.