مراحل طراحی سایت حرفه ای

ما در مراحل طراحی ، توسعه و بهبود و پشتیبانی  همراه شما هستیم .

استراتژی و اهداف طراحی سایت

مشاوره ، نیاز سنجی ، ارزیابی و تعیین استراتژی : ما در این مرحله علاوه بر نیاز سنجی و درک امکانات مورد نظر مشتری . خواسته و امکانات را ارتقاء می دهیم .نیازها و اهداف کسب و کار شما را ارزیابی می کنیم. این ارزیابی به ما کمک می کند تا طبق اطلاعات در دست استراتژی لازم و کارآمد را مطابق هزینه مشتری تدوین کنیم و زمانبندی مشخص می گردد.شناسایی رفتار مخاطبین و مشتریان بالقوه

 

طراحی رابط کاربری و گرافیک سایت

تبعیت از رنگ های سازمانی و برند شما :ابتدا با هدف افزایش رضایت کاربری و با دیدگاهی کاربر محور وب سایت شما را با رعایت اصول UX طراحی می کنند. هدف این است که وب سایت شما بهترین تجربه را در ذهن بازدیدکنندگان از خود بجا بگذارد. سپس نوبت به طراحی UI میرسد که در طی آن با توجه به هویت برند شما، قالب سفارشی و اختصاصی وب سایت شما طراحی میشود.مشخص کردن رنگ سازمانی ، آیکن ها ، فونت ها و برندینگ دیجیتال کسب و کار شما .

برنامه نویسی و توسعه

در این بخش بهترین تکنولوژی و فریم ورک های کارآمد با توجه به استراتژی و طراحی سایت حرفه ای انتخاب شد و با تفکیک برنامه نویسی فرانت پیج و برنامه نویسی بخش سرور مناسب ترین دیتابیس و شیوه مشخص و برنامه نویسی با تاکید بر امنیت و سرعت اجرا نوشته و دیباگ می شود .امکانات در نظر گرفته می شود و بهترین شیوه برای کاربری آسان در نظر گرفته می شود .با توجه به آینده نگری پروژه و نحوه به روز رسانی و پشتیبانی بهترین شیوه در توسعه اجرا می گردد.

کنترل و رفع اشکالات در روند طراحی سایت

در این مرحله با عیب یابی و انجام تست های گوناگون از سرعت، امنیت و عملکرد وب سایت شما اطمینان حاصل می کنند. سپس وب سایت شما بارگذاری و راه اندازی میشود.

بهبود و توسعه

آنچه در طراحی سایت حرفه ای بیشتر از همه چیز موثر است به روز رسانی دوره ای محتوای و ساختار سایت می باشد . اگر هنوز وب سایت شما به جایگاه لازم نرسیده برای پیشرفت آن باید تلاش کرد و اگر جایگاه مناسبی دارد برای ماندگاری و حفظ جایگاه آن باید تلاش نمود . این مهم را می توانید با همکاری ما به انجام برسانید .

 

طراحی سایت حرفه ای

می خواهید به اهداف 100 درصد خود برسید، راه آن استفاده از طراحی حرفه ای است . سایت شما نباید مانند رقبایتان باشد باید بهتر از آنها باشد، در غیر اینصورت نمی توانید به اهداف خود نائل شوید .

اطلاعات بیشتر