متا تگ Meta tag چیست ؟

اصطلاح “متا” مخفف “متاداده” است که به معنای داده در مورد داده است. متا تگ ها اطلاعاتی در مورد یک صفحه وب ارائه می دهند و مستقیماً بر نحوه مشاهده یک وب سایت توسط موتورهای جستجو تأثیر می گذارند. بیشتر عناصر متا تگ به نفع موتورهای جستجو مانند Googlebot و سایر خزنده های وب هستند.

متا تگ ها به کد HTML یک سند اضافه می شوند تا به موتورهای جستجو کمک کنند تا اطلاعات اضافی در مورد یک صفحه را درک کنند. آنها همچنین برای رتبه بندی محتوا یا صفحات استفاده می شوند. تگ های عنوان و توضیحات متا در نتایج جستجو نمایش داده می شوند.

متا تگ ها قسمت هایی در کد HTML هستند که حاوی اطلاعاتی در مورد یک وب سایت هستند. این اطلاعات در خود وب سایت دیده نمی شوند، اما به ربات گوگل کمک می کند تا آن صفحه را درک کنید. موتورهای جستجو به متا تگ های خاصی دسترسی دارند تا به عنوان مثال بتوانند عنوان صفحه و توضیحات را در نتایج جستجو نمایش دهند.

آیا متا تگ ها به سئو کمک می کنند؟

بله، دارند، اما نه همه آنها و نه همیشه.

متا تگ ها مهم هستند زیرا بر نحوه نمایش سایت شما در SERP ها و تعداد افرادی که تمایل دارند روی وب سایت شما کلیک کنند تأثیر می گذارد. بنابراین آنها بر ترافیک و نرخ تعامل شما تأثیر می گذارند، که می تواند بر SEO و رتبه بندی شما تأثیر بگذارد. متا تگ ها بخش مهمی از استراتژی سئوی قوی هستند.

اگرچه برخی از برچسب ها ممکن است تأثیر مستقیمی بر رتبه بندی نداشته باشند، اما بر نحوه ظاهر سایت شما در اکوسیستم دیجیتال تأثیر می گذارند.

علاوه بر این، آنها می توانند عاملی در بسیاری از نتایج جستجوی غیر سنتی مانند Graph دانش، جستجوی تصویر Google، صدا و موارد دیگر باشند. هیچ برندی نباید هنگام تولید محتوا از آنها غافل شود.

انواع متا تگ های سئو SEO Meta tag

  • برچسب های عنوان Title tags
  • توضیحات متا Meta descriptions
  • متا تگ های ربات Robot meta tags
  • متا تگ ویوپرت Viewport meta tag

 

 

متا تگ توضیحات Meta descriptions

متا تگ توضیحات (توضیحات متا) قطعه ای از حدود 155 کاراکتر – یک برچسب (tag) در HTML – است که محتوای یک صفحه را توضیح می دهد یا خلاصه صفحه است. موتورهای جستجو آن را در نتایج جستجو نشان می‌دهند، بیشتر زمانی که عبارت جستجو شده در توضیحات باشد. بنابراین بهینه سازی آن برای سئو داخلی(on-page SEO) بسیار مهم است.

ویژگی های یک توضیحات متا (تگ شرح صفحه) خوب

1. آن را تا 155 کاراکتر نگه دارید.
2. از صدای فعال استفاده کنید و آن را عملی کنید.
3. شامل یک فراخوان برای اقدام.
4. از کلمه کلیدی تمرکز خود استفاده کنید.
5. نمایش مشخصات، در صورت امکان.
6. مطمئن شوید که با محتوای صفحه مطابقت دارد.
7. تگ شرح هر صفحه باید منحصر بفرد باشد.

انواع متا تگ ها  Meta tag

متا تگ charset

متا تگ charset کدگذاری کاراکتر های صفحه وب را تنظیم می کند. به عبارت دیگر، به مرورگر می گوید که چگونه متن روی صفحه وب شما باید نمایش داده شود.

صدها نوع مختلف برای این متا تگ وجود دارد، اما دو مورد رایج در وب عبارتند از:

• UTF‑8: برای کدگذاری کارکتر های غیر لاتین، مثل کارکتر های فارسی استفاده می شود.

• ISO-8859–1: برای کدگذاری کارکتر های لاتین استفاده می شود.

چرا متا تگ charset در سئو مهم است؟

استفاده از رمزگذاری نادرست متون می تواند باعث نمایش نادرست برخی از کاراکترها در مرورگر شود، مسائل مربوط به قالب بندی کاراکتر ها برای تجربه کاربری اهمیت دارد و می تواند باعث شود صفحات شما خراب و شکسته به نظر برسند که در نتیجه منجر به اثرات منفی در سئو می شود. این تاثیرات منفی عبارت اند از:

• کاهش شانس شما برای گرفتن بک لینک به صورت طبیعی. زیرا افراد مایل نیستند به صفحات نا مرتبی که خراب به نظر می رسند لینک بدهند.

• افزایش نرخ پرش (bounce rate)

• عدم درک صحیح محتوای شما توسط خزنده های موتور های جستجو.

نکات مهم متا تگ charset

• از تگ meta charset در همه صفحات وب استفاده کنید.

• در صورت امکان از UTF‑8 استفاده کنید.

• از این تگ مطابق با نسخه HTML خود استفاده کنید.

 

متا تگ  کیورد keywords meta tag

این متا تگ منسوخ شده است .

این متا تگ تنها برای اینکه کلمات کلیدی اصلی خود را به رقبا اطلاع دهید به کار می رود. در زمان های دور متا تگ کلمات کلیدی (Keywords) برای توصیف کلمات کلیدی هر صفحه به کار می رفت.

موتورهای جستجو تا سال 2002 از محتوای این متا تگ برای محاسبه میزان ارتباط محتوای صفحه با عبارت جستجو شده استفاده می کردند. این فاکتور بالاخره منسوخ و کنار گذاشته شد، چرا که بسیاری از وبمسترها قادر به تعیین درست کلمات کلیدی یک صفحه نبودند.

همچنین اسپمرها نیز با استفاده از این قسمت اشارات نادرستی به گوگل می کردند و قصدشان صرفا کسب ترافیک از هر کلمه کلیدی مرتبط یا نا مرتبطی بود. دقت داشته باشید که این متا تگ کاملا منسوخ شده و دیگر توسط موتورهای جستجو پشتیبانی نمی شود.

 

متا تگ نویسنده یا author meta tag

تگ نویسنده یا rel=author، تا همین چند سال پیش توسط گوگل پشتیبانی میشد. با استفاده از این تگ می‌توانستید نام و تصویر نویسنده مطلب را در کنار آن در نتایج جستجو نمایش دهید. اما گوگل در سال 2014 اعلام کرد که دیگر از این سیستم پشتیبانی نمی‌کند.

با این وجود شما می توانید همچنان از این متا تگ در محتوای سایت استفاده کنید. این احتمال وجود دارد که گوگل از محتوای این تگ به عنوان سیگنالی از میزان اعتبار محتوا بهره می‌برد.

متاتگ expires

از این متاتگ برای مشخص کردن تاریخ انقضای یک صفحه استفاده می شود، که کاربرد آن اختیاری است.

متاتگ copyright

همانطور که از نام این متاتگ بر می آید، برای مشخص کردن حقوق کپی رایت کاربرد دارد. اما هیچ تضمینی نیست که پس از به کاربردن آن همچنان حقوق کپی رایت نقض نشود!

متاتگ refresh

گاهی شرایطی پیش می آید که لازم است، برخی صفحات ریدایرکت (redirect) شوند. برای انتقال خودکار کاربران از یک صفحه به صفحه مورد نظر از متاتگ refresh استفاده می شود.

متاتگ Cache control

وقتی کاربران وارد سایتی می شوند. مرورگر برای سریعتر باز شدن سایت، در مراجعات بعدی فایلهای Cache را ذخیره می کند. متاتگ Cache control برای این منظور کاربرد دارد و سطوح مختلف دسترسی مرورگر ها به کش سایت را می توان با کمک این متاتگ اعمال کرد. برای مثال در حالت Public، محتوا می تواند، به صورت Cache برای همه کاربران ذخیره شود. اما در حالت no Cache هیچ محتوایی در حافظه ذخیره نمی شود.

 

 


توضیحات متا چیست؟

توضیحات متا یک تگ HTML است که می توانید برای یک پست یا صفحه وب سایت خود تنظیم کنید. در آن، می توانید توضیح دهید که صفحه شما در مورد چیست. اگر خوش شانس باشید، گوگل آن را زیر عنوان صفحه شما در نتایج جستجو نشان می دهد. این فرصتی را برای شما به ارمغان می آورد تا کاربران موتورهای جستجو را متقاعد کنید که صفحه شما آنچه را که به دنبال آن هستند ارائه می دهد.

در نتایج جستجوی گوگل، این جایی است که می توان آن را نمایش داد:

توضیحات متا از yoast.com همانطور که در نتایج جستجو مشاهده می شود
و این چیزی است که در کد HTML صفحه به نظر می رسد:

<meta name=”description” content=”این راهنمای نهایی تمام جنبه های مهم وبلاگ نویسی را پوشش می دهد. بیاموزید که چگونه یک وبلاگ موفق راه اندازی کنید یا وبلاگ خود را بهتر کنید!”/>

چرا توضیحات متا را تنظیم کنید؟

هدف آن ساده است: باید کسی را وادار کند که با یک عبارت جستجو در Google جستجو کند تا روی پیوند شما کلیک کند. به عبارت دیگر، توضیحات متا برای ایجاد کلیک از موتورهای جستجو وجود دارد.

موتورهای جستجو می گویند که هیچ مزیت مستقیم سئو از توضیحات متا وجود ندارد – آنها از آن در الگوریتم رتبه بندی خود استفاده نمی کنند. اما یک مزیت غیرمستقیم وجود دارد: Google از نرخ کلیک (CTR) به عنوان راهی برای بررسی اینکه آیا شما نتیجه خوبی دارید یا خیر استفاده می‌کند. اگر افراد بیشتری روی نتیجه شما کلیک کنند، گوگل شما را نتیجه خوبی می داند و – بر اساس موقعیت شما – شما را در رتبه بندی بالا می برد. به همین دلیل است که بهینه سازی توضیحات متا و بهینه سازی عناوین بسیار مهم است.

متأسفانه، هیچ تضمینی وجود ندارد که Google توضیحات متا را که شما نوشته اید نمایش دهد. اما، از آنجایی که این احتمال وجود دارد، همیشه ارزش تلاش را دارد تا آن را به پست یا صفحه خود اضافه کنید.

ویژگی های یک توضیحات متا خوب
بر اساس تحقیقاتی که در مورد این موضوع انجام دادیم، و همچنین تجربه خودمان، به این لیست از عناصری رسیدیم که برای نوشتن توضیحات متا خوب به آنها نیاز دارید:

 

1. آن را تا 155 کاراکتر نگه دارید

طول مناسب واقعا وجود ندارد. بستگی به پیامی دارد که می خواهید منتقل کنید. شما باید فضای کافی را برای رساندن پیام اختصاص دهید، اما آن را کوتاه و در عین حال سریع نگه دارید. با این حال، اگر نتایج جستجو را در گوگل بررسی کنید، اغلب قطعاتی از 120 تا 156 کاراکتر را مشاهده خواهید کرد، مانند مثال زیر.

متأسفانه، نمی‌توانیم آنچه را که Google در نتایج جستجو نشان می‌دهد کاملاً کنترل کنیم. گاهی اوقات تصمیم می‌گیرد توضیحات متا را نشان دهد، و گاهی اوقات فقط چند جمله از کپی شما را می‌گیرد. در هر صورت، بهترین گزینه این است که آن را کوتاه نگه دارید. به این ترتیب، اگر گوگل تصمیم بگیرد توضیحات متا را که نوشته‌اید نشان دهد، کوتاه نمی‌شود.

2. از صدای فعال استفاده کنید و آن را عملی کنید

اگر توضیحات متا را دعوت به صفحه خود می دانید، باید به کاربر خود و انگیزه (احتمالی) آنها برای بازدید از صفحه خود فکر کنید. اطمینان حاصل کنید که توضیحات شما کسل کننده، دشوار یا خیلی مرموز نباشد. مردم باید بدانند که چه چیزی می توانند در صفحه شما پیدا کنند.

مثال در تصویر زیر نوع توصیفی است که باید برای نوشتن آن تلاش کنید. فعال، برانگیزاننده است و مستقیماً شما را مورد خطاب قرار می دهد. شما فقط می دانید اگر روی پیوند کلیک کنید چه چیزی به دست خواهید آورد!

3. شامل یک فراخوان برای اقدام

“سلام، ما فلان محصول جدید داریم و شما آن را می خواهید. اطلاعات بیشتر!” این با آنچه در مورد صدای فعال گفتیم همپوشانی دارد، اما می خواستیم یک بار دیگر بر آن تأکید کنیم. توضیحات متا متن فروش شماست. به جز، در این مورد، “محصولی” که می خواهید بفروشید، صفحه ای است که پیوند داده شده است. دعوت‌نامه‌هایی مانند «بیشتر بدانید»، «هم‌اکنون آن را دریافت کنید»، «به‌صورت رایگان امتحان کنید» به کارتان می‌آید و ما نیز از آنها استفاده می‌کنیم.

 

4. از کلمه کلیدی تمرکز خود استفاده کنید

اگر کلمه کلیدی جستجو با بخشی از متن در توضیحات متا مطابقت داشته باشد، گوگل تمایل بیشتری به استفاده از آن خواهد داشت و آن را در نتایج جستجو برجسته می کند. این باعث می شود لینک سایت شما جذاب تر شود. گوگل گاهی اوقات حتی مترادف ها را برجسته می کند. در مثال زیر، هر دو جوایز اسکار و اسکار برجسته شده اند. تاکید بر نتایج شما باعث می شود که آنها بیشتر برجسته شوند.

5. نمایش مشخصات، در صورت امکان

اگر محصولی برای متخصصان فناوری دارید، می تواند ایده خوبی باشد که روی مشخصات فنی تمرکز کنید. به عنوان مثال، می توانید سازنده، SKU، قیمت، مواردی از این قبیل را در نظر بگیرید. اگر بازدیدکننده به طور خاص به دنبال آن محصول باشد، به احتمال زیاد مجبور نخواهید بود آنها را متقاعد کنید. مانند مثال زیر. ساعت می تواند به ما کمک کند تناسب اندام بمانیم؟ ما را ثبت نام کنید، این تنها چیزی است که باید بدانیم. توجه داشته باشید که برای بهینه سازی نتیجه خود به این روش، باید روی گرفتن ریچ اسنیپت ها کار کنید.

 

6. مطمئن شوید که با محتوای صفحه مطابقت دارد

این یک مورد مهم است. گوگل متوجه خواهد شد که آیا از توضیحات متا برای فریب بازدیدکنندگان برای کلیک کردن بر روی نتیجه خود استفاده می کنید یا خیر. حتی اگر این کار را انجام دهید ممکن است شما را جریمه کنند. اما علاوه بر آن، توضیحات گمراه کننده احتمالاً نرخ پرش شما را نیز افزایش می دهد. که همچنین باعث کاهش اعتماد مردم خواهد شد.

خیابان در شرکت شما فقط به همین دلیل ایده بدی است. به همین دلیل است که می خواهید توضیحات متا با محتوای صفحه مطابقت داشته باشد.

7. آن را منحصر به فرد کنید

افزودن تاریخ به پیش‌نمایش قطعه

مردم اغلب در مورد تاریخ نشان داده شده در پیش نمایش گوگل پلاگین Yoast SEO سوال می پرسند. ما این را اضافه کرده‌ایم زیرا ممکن است موتورهای جستجو تاریخ را همراه با قطعه شما نمایش دهند. بنابراین مهم است که هنگام تصمیم گیری در مورد طول مناسب توضیحات متا، آن را در نظر بگیرید. متأسفانه، هیچ راهی برای کنترل مستقیم اینکه آیا این تاریخ نشان داده می شود یا نه وجود ندارد، اما می توانید سعی کنید تاریخ هایی را که آنها در نتایج جستجو استفاده می کنند مدیریت کنید.

اگر توضیحات متای شما مانند سایر صفحات باشد، تجربه کاربری در گوگل با مشکل مواجه خواهد شد. اگرچه عناوین صفحه شما ممکن است متفاوت باشد، اما همه صفحات یکسان به نظر می رسند زیرا همه توضیحات یکسان هستند. به جای ایجاد توضیحات متا تکراری، بهتر است آن را خالی بگذارید. Google یک قطعه از صفحه حاوی کلمه کلیدی مورد استفاده در پرس و جو را انتخاب می کند. همانطور که گفته شد، نوشتن یک متا توضیحات منحصر به فرد برای هر صفحه ای که می خواهید با آن رتبه بندی کنید، همیشه بهترین روش است.

چگونه Yoast SEO به شما در نوشتن توضیحات متا کمک می کند

اگر از وردپرس استفاده می‌کنید و از Yoast SEO استفاده می‌کنید، اضافه کردن توضیحات متا به راحتی انجام می‌شود. ابتدا می توانید آن را در قسمت پیش نمایش گوگل Yoast SEO بنویسید. اما، Yoast SEO همچنین در تحلیل سئو به شما بازخوردی در مورد آن می دهد. این افزونه دو چیز را بررسی می کند، طول توضیحات متا و اینکه آیا از عبارت کلیدی فوکوس خود در آن استفاده کرده اید یا خیر. بنابراین بیایید ببینیم این افزونه چگونه به شما کمک می کند و چه کاری می توانید با آن انجام دهید.

عبارت کلیدی در ارزیابی متا توضیحات در Yoast SEO چه می کند؟

این بررسی در مورد استفاده از عبارت کلیدی در توضیحات متا است. عبارت کلیدی فوکوس عبارت جستجویی است که می خواهید صفحه را با آن رتبه بندی کنید. وقتی افراد از این اصطلاح استفاده می کنند، شما می خواهید صفحه شما را پیدا کنند. شما عبارت کلیدی خود را بر اساس تحقیقات کلمات کلیدی قرار می دهید. به طور خلاصه، پس از انجام تحقیقات خود، باید به ترکیبی از کلماتی برسید که اکثریت مخاطبان شما به احتمال زیاد به دنبال آن هستند. قبلاً صحبت کرده‌ایم که وقتی از عبارت کلیدی خود در توضیحات متا استفاده می‌کنید، احتمالاً گوگل آن را برجسته می‌کند. این باعث می‌شود افراد راحت‌تر ببینند آنچه را که به دنبال آن هستند پیدا کرده‌اند.

Yoast SEO بررسی می کند که آیا و چند بار از کلمات عبارت کلیدی تمرکز خود در متن توضیحات متا استفاده می کنید یا خیر. علاوه بر این، اگر از Yoast SEO Premium استفاده می کنید، مترادف هایی را که وارد می کنید نیز در نظر می گیرد. اگر زیاده روی کنید، این افزونه به شما توصیه می کند که استفاده از عبارت کلیدی تمرکز خود را محدود کنید.

عبارت کلیدی در توضیحات متا در Yoast SEO را بررسی کنید

چگونه یک گلوله سبز برای عبارت کلیدی در توضیحات متا بدست آوریم
اگر اصلاً عبارت کلیدی را در توضیحات متا ذکر نکنید، یک گلوله قرمز دریافت خواهید کرد. پس حتما یکی بنویسید اما، توضیحات متا خود را با عبارت کلیدی خود پر نکنید، زیرا این نیز برای شما یک گلوله قرمز ایجاد می کند. و مطمئن شوید که تمام کلمات عبارت کلیدی خود را نزدیک به یکدیگر ذکر کنید. موتورهای جستجو امروزه بسیار باهوش هستند، اما هنوز باید مشخص کنید که صفحه شما در مورد چیست.

 

 

 

ارزیابی طول توصیف متا چه می کند؟

این بررسی نشان می دهد که توضیحات متای شما خیلی کوتاه (کمتر از 120 کاراکتر) یا خیلی طولانی (بیش از 156 کاراکتر) است. وقتی توضیحات متای شما طول مناسبی داشته باشد، یک گلوله سبز دریافت خواهید کرد. اگر خیلی طولانی یا خیلی کوتاه باشد، یک گلوله نارنجی در تجزیه و تحلیل SEO Yoast SEO دریافت خواهید کرد (یا قرمز، اگر مقاله خود را به عنوان محتوای سنگ بنا علامت گذاری کرده باشید).

 

نحوه نوشتن توضیحات متا مختصر

توضیحات متا خوب مردم را متقاعد می کند که صفحه شما بهترین نتیجه را برای درخواست آنها ارائه می دهد. اما برای رسیدن به بهترین نتیجه، باید بدانید که مردم به دنبال چه چیزی هستند. هدف جستجوی آنها چیست؟ آیا آنها به دنبال پاسخ برای یک سوال هستند؟ اگر هستند، سعی کنید کامل ترین پاسخ را به آنها بدهید. آیا آنها به دنبال محصول هستند؟ بنویسید که چه چیزی محصول شما را متمایز می کند و چرا آنها بهتر است آن را در فروشگاه شما خریداری کنند. مختصر و قانع کننده باشید!

در بخش پیش‌نمایش Google در نوار کناری Yoast SEO یا جعبه متا، بازخورد زمان واقعی در مورد طول توضیحات متا دریافت می‌کنید. اگر می‌خواهید توضیحات متا بنویسید، روی «پیش‌نمایش Google» در نوار کناری Yoast SEO کلیک کنید. با این کار ویرایشگر قطعه باز می شود و فیلدهای ورودی را برای ویرایش عنوان SEO، Slug و توضیحات متا خواهید دید. هنگامی که شروع به تایپ در قسمت ورودی توضیحات متا می کنید، پیش نمایش قطعه در بالای ویرایشگر پیش نمایش Google بلافاصله متن جدید شما را نشان می دهد. در زیر فیلد ورودی، b وجود دارد

ar. وقتی شروع به تایپ می کنید نارنجی است و وقتی اطلاعات کافی اضافه کنید سبز می شود. وقتی متن زیادی اضافه می کنید، دوباره نارنجی می شود.

ویرایشگر پیش نمایش گوگل در Yoast SEO
ویرایشگر پیش نمایش گوگل در نوار کناری Yoast SEO
همچنین می توانید توضیحات متا خود را در متا باکس Yoast SEO در زیر ویرایشگر پست خود بنویسید یا ویرایش کنید. فقط به تب SEO در جعبه متا بروید (اگر به طور پیش‌فرض در این برگه نیست) و می‌توانید فوراً شروع به تایپ کردن در قسمت زیر توضیحات متا کنید.

اگر برای بسیاری از صفحات به توضیحات متا نیاز دارید چه باید کرد؟
آیا احساس می کنید که پس از خواندن این مطلب باید تمام توضیحات متا خود را تغییر دهید؟ اما نمی دانید چگونه آن را در برنامه خود جای دهید؟ گوگل جواب این سوال را دارد:

اگر وقت ندارید برای هر صفحه یک توضیح ایجاد کنید، سعی کنید محتوای خود را اولویت بندی کنید: حداقل، یک توضیح برای URL های مهم مانند صفحه اصلی و صفحات محبوب خود ایجاد کنید.

با استفاده از کنسول جستجوی گوگل می توانید بررسی کنید که کدام یک از صفحات شما بالاترین رتبه را دارد. به سادگی آن را از آنجا بگیرید. علاوه بر این، این امکان وجود دارد که توضیحات متا خود را با متغیرهایی در Yoast SEO بهینه کنید. به شما این امکان را می دهد که بدون نگرانی در مورد توضیحات تکراری، این روند را بسیار سریعتر کنید.

اگر ترجیح می دهید برای هر یک از صفحات خود یک توضیح منحصر به فرد بنویسید، و چیزهای زیادی برای انجام دادن دارید، می توانید از ابزار ویرایشگر انبوه در Yoast SEO استفاده کنید. به صفحه ابزارها بروید، روی «ویرایشگر انبوه» کلیک کنید و سپس تب «توضیحات» را انتخاب کنید. شما می‌توانید توضیحات متا را که قبلاً برای صفحات خود تنظیم شده است ببینید، و می‌توانید به سرعت موارد جدید را بدون نیاز به باز کردن هر صفحه جداگانه اضافه کنید. با این حال، با استفاده از این ابزار، اگر توضیحات شما خیلی کوتاه/طولانی باشد، یا اگر کلمه کلیدی فوکوس گم شده باشد، هشدار دریافت نمی کنید.

توضیحات متا برای اشتراک گذاری اجتماعی

آیا Yoast SEO دارید؟ در این مورد: پیش نمایش فیس بوک و توییتر را در نوار کناری Yoast SEO یا تب اجتماعی در متا باکس Yoast SEO در زیر پست یا صفحه خود بررسی کنید. در آنجا می توانید یک توضیح جداگانه برای کانال های رسانه های اجتماعی خود اضافه کنید. در Yoast SEO Premium، شما حتی پیش‌نمایش‌های اجتماعی دارید که به شما نشان می‌دهد پست یا صفحه شما در صورت اشتراک‌گذاری در رسانه‌های اجتماعی چگونه خواهد بود.