خدمات سئو

خدمات سئو حرفه ای سایت وب برتر: افزایش ترافیک را به درآمد تبدیل کنید و شاهد فروش بیشتر باشید.

وب برتر بهترین آژانس خدمات سئو با بیش از 10 سال تجربه موفق. با خدمات سئو و بهینه سازی ما، شما یک استراتژی سئو کارآمد، فناوری پیشرفته و یک تیم برتر SEO را دارید. ما بر افزایش درآمد برای مشتریان خود تمرکز می کنیم و تمام خدمات و فناوری هایی را که کسب و کار شما برای رشد با سئو نیاز دارد را ارائه می دهیم.

سئو برای من چه کاری می کند؟

این سئوال مهمی است که سئو برای من چه کاری انجام می دهد و چرا من باید هزینه کنم؟ سئو اگر درست و اصولی انجام بشود، فروش و درآمد شما را افزایش می دهد، آن هم به صورت انفجاری. پس باید هزینه و سرمایه گذاری کنیم که درآمدمان بالا برود. سئو همچنین حس پیروزی ایجاد می کند، این خیلی مهم است که شما در صنعت خودتان صفحه اول باشید، در واقع سئو برندسازی می کند، اقتدار و اعتبار ایجاد می کند و باعث می شود دیگران به شما اعتماد کنند و به راحتی از شما خرید کنن. اما از همه مهم تر همین حس پیروزی است که در صنعت خودتان، بالاتر از دیگران ایستاده اید.

مشاوره سئو

ما برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ در صنوف مختلف مشاوره سئو تخصصی ارائه می دهیم .

خدمات سئو

فاکتورها و استراتژی های قدیم سئو دیگر پاسخگو نیست . سئو کاری تخصصی است و نیاز به تجربه و علم نوین دارد .

آموزش سئو

آموزش سئو برای مدیران سایت ، مقالات، آموزش های ویدئو و وبینارها ارائه می دهیم .

چرا به خدمات سئو نیاز دارید؟

اگر می خواهید در صفحه اول گوگل حضور داشته باشید یا رنک یک گوگل را کسب کنید، کسب و کار شما به خدمات سئو نیاز دارد.

خدمات سئو باعث می شود، شما توان رقابتی خود را افزایش دهید، همانطور که می دانید حضور در صفحه اول گوگل و رتبه یک بسیار رقابتی است، پس شما با خدمات سئو توان رقابتی و شانس خود را افزایش می دهید. همچنین سئو نسبت به تبلیغات گوگل و سایر راه های دیگر بسیار ارزان تر و نتایج ماندگارتری دارد. با به کار گمردن متخصصان سئو وب برتر بهترین نتایج را کسب کنید. برای برنده شدن در نبرد ارگانیک در موتورهای جستجو، به یک استراتژی سئو خوب نیاز دارید.

یک رویکرد 360 درجه برای خدمات سئو

ما خدمات سئوی خود را با مجموعه‌ای از راه‌حل‌های دیگر، طراحی و UX، بازاریابی محتوا، تبلیغات و PPC، مدیریت رسانه‌های اجتماعی، خدمات بهینه سازی نرخ تبدیل و موارد دیگر – افزایش می‌دهیم، برای افزایش راندمان 100 درصدی در فروش و کسب درآمد شماست.

مشاوره تخصصی سئو

اولین گام می تواند مشاوره تخصصی سئو جهت ارائه بهترین راه کار متناسب با بودجه شماست .

مشاوره تلفنی

در ساعات اداری می توانید با ما تلفنی تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در مورد راه کارهای مناسب اهداف شما را بررسی کنیم .

تلفن تماس : 02186084806

مشاوره حضوری

در صورت تمایل می توانید جلسه حضوری داشته باشیم و در مورد کسب و کار شما صحبت کنیم .

چه مدت طول می کشد تا نتایج خدمات سئو را مشاهده کنید؟

به صورت خلاصه می توان گفت که خدمات سئو کاری پرزحمت می باشد و نیاز به زمان برای اجرا دارد، اکثر سئوکارها اعلام می کنند که زمان تخریبی برای اجرای سئو بین 6 تا 12 ماه (شاید کمی بیشتر) به زمان نیاز دارد. البته خدمات سئو و زمان آن متناسب با کسب و کار و میزان رقابتی بودن کلمات کلیدی (رقابت در صنعت) می باشد.

سئو به زمان نیاز دارد، اکثر مردم به دنبال نتایج سریع هستند، اما در واقعیت، یک استراتژی موثر بهینه سازی موتور جستجو به نتایج آهسته و ثابت نیاز دارد. بنابراین بیایید در مورد مدت زمانی که طول می کشد تا نتایج استراتژی بهینه سازی موتور جستجو را مشاهده کنیم صحبت کنیم.

نکته ای که باید در مورد سئو در نظر داشته باشید این است که این کاری نیست که بتوانید انجام دهید و فراموش کنید. نیاز به تلاش و نگهداری مداوم دارد. اگر می خواهید نتایج پایداری ببینید، باید بپذیرید که باید برای مدت طولانی در آن باشید.

برخی افراد اظهار می کنند که نتایج سریعی را از استراتژی بهینه سازی موتور جستجوی خود دیده اند. برخی از شرکت‌های سئو و کارشناسان بازاریابی سئو حتی بیان می‌کنند که می‌توانند در کمتر از دو هفته نتیجه بگیرند. با این حال، برخی می گویند که رسیدن به نتیجه ممکن است تا شش ماه طول بکشد. تعیین مدت زمان سئو امری نسبی است و به موارد مختلفی بستگی دارد مانند:

 • وب سایت شما چند ساله است
 • اقتدار وب سایت شما
 • آیا وب سایت شما جریمه ای دارد؟
 • آیا می خواهید به نتایج بلند مدت برسید یا نتایج کوتاه مدت

سئو را به عنوان یک ماراتن در نظر بگیرید. آهسته و پیوسته مسابقه را میبرد. برای دستیابی به نتایج بهینه نیاز به زمان، برنامه ریزی زیاد و آزمایش است. اگر به دنبال نتایج سریع هستید، در عوض انتظار داشته باشید که فعالیت های سئوی شما بر وب سایت شما تأثیر منفی بگذارد. گوگل و سایر موتورهای جستجو بر روی وب سایت هایی که به طور ناگهانی رتبه بالایی در موتور جستجو کسب کرده اند، اخم می کنند. بنابراین، بهتر است کارها را به آرامی با استفاده از یک رویکرد ارگانیک و متمرکز انجام دهید.

جنبه های اصلی که تعیین می کند چه مدت طول می کشد تا نتایج SEO را مشاهده کنید:

اقتدار و سن سایت

اقتدار و سن قطعاً بر رتبه شما در موتور جستجو تأثیر می گذارد. برخی از کارشناسان سئو بیان کرده اند که سن وب سایت هیچ ارتباطی با رتبه بندی موتورهای جستجو ندارد، شواهد زیادی برای مقابله با این دیدگاه وجود دارد.

وب‌سایت‌های کاملاً جدید معمولاً نسبت به وب‌سایت‌هایی که مدت زمان طولانی‌تری آنلاین بوده‌اند، برای تولید نتایج به‌طور قابل‌توجهی زمان می‌برند. وب سایت های قدیمی تر معمولاً بک لینک های بیشتری نسبت به وب سایت های جدیدتر دارند که مشخصاً در رتبه بندی آن وب سایت خاص تأثیر دارد. برخی از صاحبان وب سایت سعی می کنند روند افزایش رتبه موتورهای جستجو را با بک لینک های اسپم تسریع کنند، با این حال، این شکل از سئو اغلب می تواند به جای افزایش رتبه وب سایت شما در موتورهای جستجو آسیب ببیند.

لینک بیلدینگ فرآیندی آهسته و حساب شده است.

ما دوست داریم کمک کنیم…

اگر مطمئن نیستید کدام راه حل سئو برای شما مناسب است؟ پس با یکی از کارشناسان ما صحبت کنید که به شما کمک می کند تا برای کسب و کار و بودجه خود تصمیم درستی بگیرید.

سئو سایت - سئو داخل صفحه

سئو داخل صفحه

On Page SEO

بهینه سازی استراتژی کلمات کلیدی سایت برای هدایت بازدید کننده به خرید .

سئو تکنیکال

تکنیکال سئو

Technical SEO

رعایت روش های فنی که اعتبار سایت شما را افزایش می دهد.

سئو خارج از صفحه

سئو خارج از صفحه

Off Page SEO

ایجاد لینک های معتبر و مرتبط که اقتدار و دید شما را در سراسر وب گسترش می دهد.

خدمات سئو سایت چقدر زمان می برد؟

سئو زمانبر، پرزحمت، پیچیده اما ارزشمند است. یکی از سئوالات متداول در مورد سئو و خدمات سئو آن است که چقدر طول می کشد. متخصصان سئو اعلام می کنند که بین 6 تا 12 ماه برای سئو زمان نیاز است (البته بهبود در هفته و ماه های اول قابل مشاهده است). زمان سئو به سایت، فعالیت های قبلی، سختی کلمات کلیدی و رقابت موجود در صنعت شما بستگی دارد. مهم آن است که برای یک تجارت زمان 6 ماه و یکسال برای کسب اعتبار و اقتدار در گوگل و افزایش درآمد (به صورت انفجاری) زمان کوتاهی است. ما به عنوان یک متخصص سئو، کارهای زیادی باید انجام بدهیم که بین 6 تا 12 ماه طول می‌کشد.

تعرفه سئو

پلن اقتصادی

3/000/000 تومان

سئو داخلی، تکنیکال و خارجی برای یک یا دو کلمه با سختی 10 تا 20. حداقل مدت پروژه 3 ماه می باشد.

پلن برنزی

5/000/000 تومان

سئو داخلی، تکنیکال و خارجی برای یک یا دو کلمه با سختی 20 تا 30. حداقل مدت پروژه 3 ماه می باشد.

پلن نقره ای

7/000/000 تومان

سئو داخلی، تکنیکال و خارجی برای یک یا دو کلمه با سختی 30 تا 45. حداقل مدت پروژه 3 ماه می باشد.

پلن الماسی

10/000/000 تومان

سئو داخلی، تکنیکال و خارجی برای یک یا دو کلمه با سختی 45 به بالا. حداقل مدت پروژه 3 ماه می باشد.

روی خدمات سئو سرمایه گذاری کنید

برای دستیابی به رشد سئو هیچ میانبری وجود ندارد. آماده باشید که چندین ماه قبل از اینکه بتوانید نتایج حاصل خود را ببینید، سرمایه گذاری کنید

چگونه درآمد خود را افزایش دهیم

Social-Media-Marketing

کسب رتبه برتر گوگل

همانطور که موتورهای جستجو و روندهای جستجو در حال تکامل هستند، تلاش برای همگام شدن با تغییرات مهم است.

Competitor-Analysis

افزایش نرخ کلیک

کسب رنک بالا به تنهایی نمی تواند، ترافیک سایت شما را افزایش دهید، با ایجاد شهرت و تنظیمات مناسب متاتگ های سئو و مطالب مرتبط از طریق CTR ، بازدید شما را افزایش می دهیم.

SEO-Consultancy

بهینه سازی نرخ تبدیل

همه فعالیت های سئو و بازاریابی باید منتهی به افزایش فروش شود. با بهینه سازی نرخ تبدیل از طریق فنون بازاریابی و تاکید بر افزایش بازدهی و سرعت سایت و استانداردهای ui/ux

خدمات سئو ارزان تر از تبلیغات پولی است

تبلیغات گوگل یکی از کانالهای معتبر برای جذب بازدید و افزایش فروش می باشد، اما می تواند گران باشد. با توجه به اینکه هزینه ها به صورت دلاری (یا درهمی) پرداخت می گردد برای ما در ایران بسیار گران است و کسب و کارهای کوچک نمی توانند از پس آن برآیند و در این بین سئو بسیار ارزان تر است. سئو و استفاده از کلمات کلیدی دم بلند بهترین راه و روشی بسیار مقرون به صرفه است. شما با استفاده از خدمات سئو و بهره گیری از سئوکار حرفه ای می توانید بیش از تبلیغات گوگل نتیجه بگیرید و البته بسیار ارزان تر. به یاد داشته باشید که تبلیغات گوگل بعد از اتمام شارژ حذف خواهد شد و سئو بر عکس آن اثری پایدار و ماندگار دارد. اگر بتوانید خود را با خدمات سئو به صفحه اول گوگل برسانید، هزینه بسیار پائینی برای ماندگاری نیاز دارید. پس کماکان می توان گفت که هزینه خدمات سئو ارزان تر از روشهای دیگر بازاریابی دیجیتال از جمله تبلیغات اینترنتی و تبلیغات گوگل می باشد.

تبلیغات PPC امروز چیز جدیدی نیست. همه ما عادت کرده ایم چند صفحه را با علامت “تبلیغ” در بالای صفحه نتایج جستجوی گوگل ببینیم. اینکه گرفتن یکی از این موقعیت‌ها مستلزم هزینه‌های مداوم است. و اگرچه شما فقط زمانی پول می پردازید که کاربر روی تبلیغ شما کلیک کند و از وب سایت شما بازدید کند، هر کلیک می تواند در برخی صنایع هزینه زیادی برای شما داشته باشد.


فهرست خدمات سئو

خدمات سئو چیست و خدمات شرکت سئو شامل چه مواردی است؟ امروزه، 55 درصد از کسب و کارها در خدمات بهینه سازی موتور جستجوی حرفه ای (SEO) سرمایه گذاری می کنند. پاسخ به این دو سوال بسیار مهم است: خدمات سئو چیست و خدمات یک شرکت سئو باید شامل چه مواردی باشد؟

بررسی صنعت

ما به تجربه می دانیم که هر صنعتی متفاوت از دیگری است، روش ها مشابه می باشد اما تفاوت های دارد که در استراتژی سئو موثر است.

آنالیز کسب و کار

ما با آنالیز کسب و کار شما و همچنین در نظر گرفتن اهداف واقعی، چشم انداز و موقعیت و توان رقابتی شما، خدمات سئو اختصاصی را ارائه می دهیم.

آنالیز رقبا

درک نقاط قوت و ضعف رقبا در سئو و طراحی سایت. ما با توجه به رقابت موجود و اهداف شما بهترین استراتژی سئو را تدوین می کنیم .

بهبود رابط کاربری سایت

سایت شیک و جذاب با ساختار منظم اطلاعات، باعث اعتماد و احترام کاربران می شود . سایت شما را زیبا می کنیم .

بهبود کد نویسی سایت

بهبود کد نویسی سایت و تاکید بر استانداردهای W3C و کاهش حجم کد های سایت.

بهبود ساختار محتوای سایت

ساختار محتوای سایت برای گوگل مهم می باشد . کاربران سایت نیز باید با ساختار منظم به مطالب سایت دسترسی آسا داشته باشند . ما مشکلات ساختاری سایت را رفع می کنیم.

جستجو کلمات کلیدی

استفاده از ابزار، تحلیل سایت رقبا، شناسایی کسب و کار و اهداف کاربر مجموعه ای از کلمات کلیدی را در سطوح مختلف جمع آوری می کنیم .

تجزیه و تحلیل کلمات کلید

همه چیز با کلمات کلیدی شروع می شود. شناسایی و هدف قرار دادن کلمات کلیدی “مناسب” برای موفقیت سئو سایت شما بسیار مهم است.

تولید محتوا

با توجه به تحلیلی که در کلمات کلیدی صورت گرفته بهترین محتوا را تولید کرده و محتوا ایجاد شده را سئو می کنیم . آموزش های لازم را در مورد محتوا و سئو محتوا .

امنیت سایت

امنیت سایت و جلوگیری از هک سایت در سئو سایت اهمیت ویژه ای دارد .

رفع بلاک و اسپم

برای پیشرفت در سئو هر گونه بلاک ، اسپم را باید شناسائی و رفع نمود . ما در این مرحله تمام مشکلات سئو را رفع می کنیم

بهبود سرعت سایت

کاربران سایت های سریع را انتخاب می کنند. گوگل بر سرعت سایت به ویژه در گوشی های همراه تاکید می کند.

تدوین استراتژی سئو

برای پیشبرد اهداف خود با توجه به نوع کسب و کار و رقابت موجود و خواسته و بودجه مشخص شده بهترین استراتژی و زمان بندی را مشخص می کنیم.

تدوین استراتژی بازاریابی محتوا

خدمات سئو سایت بدون در نظر گرفتن محتوای سایت ممکن نیست. ما برای کسب بهترین نتیجه در سئو بهترین استراتژی و تقویم تولید محتوا را تدونی می کنیم .

تدوین استراتژی تبلیغات

سئو امری زمان بر است. برای نیل به اهداف در زمان کوتاه تر ما بهترین استراتژی تبلیغاتی را برای افزایش بازدید و فروش تدوین می کنیم .

استراتژی ساختار محتوا

همانقدر که محتوای سایت مهم است، نحوه ارائه آن نیز مهم است، کاربر باید بتواند با کمترین انرژی بهترین نتیجه را بگیرید و محتوا بهترین ساختار را به نمایش بگذارد.

تنظیمات متاتگ های سئو

متاتگ ها سئو، هنوز هم مهم هستند و باید به آنها توجه ویژه داشت، شاید نقش آنها در سئو تغییر کرده و امروز بیشتر برای افزایش CTR استفاده می شود .

تولید محتوای اصلی

صفحه اصلی، درباره ما، تماس با ما، محصولات، خدمات و … از جمله اقدامات مهم در سئو می باشد و ما در خدمات سئو به آنها توجه ویژه داریم .

لینک های داخلی

لینک های داخلی را به صورت حرفه ای ایجاد می کنیم و گردش ربات گوگل را جهت شناسایی و رتبه بندی صفحات تسهیل می کنیم.لینک های داخلی جهت افزایش تعداد صفحات ایجاد می گردد.

سئو تصاویر

تصاویر سایت از اهمیت خاصی برخوردار هستند ما تصاویر را برای جستجو های تصاویر و سایت بهینه و سئو می کنیم .

افزایش زمان بازدید

افزایش صفحات و لینک های داخلی، توجه به تجربه کاربری ، تولید محتوای با کیفیت و طولانی ، استفاده از ویدئو در صفحات . ما زمان و تعداد صفحات بازدید را افزایش می دهیم.

بازگشت به سایت

اگر سایت مفید و مطالب سودمند باشد، بازدیدهای مکرری می شود. استفاده از تکنیک های خبرنامه و ایمیل مارکتینگ .

افزایش نرخ بازگشت به سایت

صفحات اجتماعی

فعالیت در صفحات اجتماعی بسیار مفید است. برای بهبود سئو سایت و افزایش بازدید، صفحات اجتماعی را ایجاد و فعال می کنیم.

معرفی سایت به گوگل

سایت را به گوگل و ابزار گوگل سرچ و گوگل آنالیتیکس وصل و فعال می کنیم. ایجاد نقشه سایت و تنظیم robots.txt .راه های گردش گوگل در سایت را آسان می کنیم

افزایش اعتبار سایت

از سایت معتبر و مرتبط بک لینک می گیریم. از روش های همچون بلاگینگ و صفحات اجتماعی و دیگر راه کارها اعتبار دامنه، سایت و صفحات را افزایش می دهیم .

تبلیغات گوگل

از دیگر خدمات ما تبلغات کلیکی گوگل است. برای افزایش بازدی و فروش از آن استفاده می کنیم.

تبلیغات اینترنتی موثر

ما از روش های موثر تبلیغات برای افزایش بازدید و فروش استفاده می کنیم . در مدت زمان کسب نتیجه سئو شما باید سود کنید .

ماز از روش های متنوع تبلیغات اینترنتی استفاده می کنیم .

مانیتورینگ خدمات سئو

ما به صورت دایم رتبه شما در گوگل را رصد می کنیم. از گزارشگیری های حرفه ای برای آنالیز سئو سایت و صفحات سایت استفاده و خدمات سئو را بهبود می بخشیم .

کاهش نرخ پرش

عیوب موجود که باعث افزایش نرخ پرش از سایت می شود را یافت و این نرخ را به حداقل می رسانیم .

افزایش نرخ تبدیل

افزایش بازدید به تنهایی کافی نیست، ما نرخ بازدید هدفمند را افزایش داده و از بازدید کننده مشتری می سازیم.

SEO Services

SEO services in Tehran, Iran

از اینکه مشتری بعدی شما از کجا می آید استرس نداشته باشید. راه حل های درجه یک خدمات سئو ما به شما کمک می کند تا مشتریان بیشتری داشته باشید، همه اینها با قیمتی که کسب و کارهای کوچک می توانند بپردازند.

وب برتر بهترین آژانس خدمات سئو در تهران و شهرستان ها است با خدمات بهینه سازی موتور جستجوی ما، یک استراتژی سفارشی، فناوری در سطح جهانی و یک تیم برتر SEO را دریافت می کنید.

چرا وب برتر را انتخاب کنیم؟

از آنجایی که ما یک آژانس بازاریابی دیجیتال با خدمات کامل هستیم، سئو تنها چیزی نیست که ارائه می دهیم. ما همچنین خدمات بازاریابی اینترنتی زیر را ارائه می دهیم که در کنار خدمات مدیریت سئو ما بسیار خوب عمل می کند:

 • خدمات مدیریت تبلیغات پرداخت به ازای کلیک (PPC).
 • بازاریابی محتوا
 • طراحی و توسعه وب سایت
 • بازاریابی ایمیلی
 • بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعیخدمات سئو - سئو تکنیکال و داخلی

و این تازه شروع خدمات بازاریابی آنلاینی است که ما علاوه بر خدمات بهینه سازی موتور جستجو ارائه می دهیم. ما همچنین خدمات طراحی صفحه فرود، بازاریابی ویدیویی، مدیریت شهرت و موارد دیگر را ارائه می دهیم، که ما را به یکی از بهترین آژانس های سئو نه تنها برای بهینه سازی سایت شما بلکه افزایش درآمد شما تبدیل می کند.

خدمات سئو (SEO services) توان رقابتی شما را افزایش می دهد، بازدیدهای مرتبط به سایت را افزایش می دهد و ترافیک را به درآمد تبدیل می کند.

خدمات سئو در تهران (ایران)

تهران، خیابان وزراء، مجتمع ولیعصر 1 – واحد 143

خدمات سئو - تهران - ایران

روشی اثبات شده برای خدمات سئوی ارگانیک که می توانید به آن اعتماد کنید

در حالی که برخی ممکن است حیله و تکنیک های کلاه سیاه را دنبال کنند ، ما هر کاری را که انجام می دهیم بر اساس چهار عنصر اصلی سئو است، اصول سئو هرگز تغییر نمی کند. این راز موفقیت طولانی مدت ماست.

پرسش های متداول خدمات سئو

SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization است. این فرآیند بهینه سازی یک محتوای آنلاین است به طوری که در موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ رتبه بالاتری کسب کند. این برای مشاغل مهم است زیرا بازدیدکنندگان را به وب سایت آنها سوق می دهد. افزایش بازدید و بهینه سازی نرخ تبدیل می تواند باعث افزایش فروش و سود شود.

اطلاعات بیشتر (سئو چیست؟ راهنمای جامع)

همانطور که می دانید، سئو روشی با رقابت بالا از دیجیتال مارکتینگ است، مشاغل با توان رقابت بالا رتبه بالاتری کسب می کنند، شما برای افزایش رقابت خود باید بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو را یاد بگیرید و از خدمات سئو بهره بگیرید. خدمات سئو خدماتی هستند که توسط یک آژانس سئو ارائه می شوند و به شرکت شما در بهینه سازی موتور جستجو کمک می کنند. با سئو، کسب و کار شما می خواهد دید خود را در نتایج جستجو در موتورهای جستجو مانند گوگل افزایش دهد. شما به طور خاص روی نتایج جستجوی مرتبط با شرکت، محصولات، خدمات یا صنعت خود تمرکز می کنید.

روزانه 3.5 میلیارد جستجو تنها در گوگل انجام می شود، و با توجه به رقابت بسیار زیاد برای کسب رتبه های برتر در نتایج جستجو، به دست آوردن جایگاه برتر بسیار مهم و حیاتی است. اما از طریق تحقیقات تخصصی کلمات کلیدی و اصلاح سئو است که کسب و کار شما دیدی را که شایسته آن است به دست می آورد تا به طور موثر به نتیجه شما اضافه کند.

با استفاده از خدمات سئو ما ، شما یک تیم کامل از متخصصان دارید که برای موفقیت دیجیتال شما کار می کنند. بنابراین هدف شما هر چه که باشد – هدایت ترافیک، ایجاد سرنخ، به حداکثر رساندن فروش، افزایش آگاهی از برند – ما شما را تحت پوشش قرار می دهیم. می توان گفت که استراتژی های سئوی ما برای موفقیت بهینه شده اند.

ما خدمات متناسب هر کسب و کار را بعد از بررسی سایت، اهداف و بودجه در نظر می گیریم. البته برخی خدمات سئو از روش های کلاه سیاه استفاده می کنند که باید از آنها اجتناب کنید.

سئو خدماتی است که زمان بر می باشد، با توجه به تجربه از مشتریان قدیمم می توانیم بگوئیم که بین 6 تا 12 ماه برای سئو زمان نیاز می باشد.

ما با توجه به توان کسب و کارهای کوچک خدمات خود را ارائه می دهیم. اما اعتقاد به سئو ارزان قیمت نداریم .

سئو اصولی و موفق سخت و پرهزینه است. خدمات سئو کاری پر زحمت و زمانبر هست، تقریبا هر روز باید برای نتیجه دادن سئو فعالیت مستمر داشت. حداقل هزینه 3 تا 10 میلیون تومان برای هر ماه می باشد، این هزینه متناسب با هر کسب و کار محاسبه می گردد و گاهی بیش از رقم اعلام شده می باشد.

قیمت سئو وب سایت به عواملی زیادی بستگی دارد. از جمله عوامل موثر بر روی قیمت سئو سازی سایت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اهداف کارفرما
 • جایگاه فعلی سایت با کلمات کلیدی
 • طراحی سایت و وضعیت موجود
 • کلمه کلیدی مورد نظر
 • رقبای فعال در آن زمینه
 • زیرساخت و قدمت سایت شما
 • بازه زمانی مد نظر
 • فریم ورک و عوامل مهم برای افزایش بازدهی سایت از جمله سرعت سایت
 • استراتژی ساختار محتوای سایت

و عوامل دیگر

و البته هر پروژه با پروژه های دیگر متفاوت می باشد و هزینه مربوط به خدمات سئو باید مطابق هر پروژه مشخص گردد. ما علاوه بر خدمات حرفه ای سعی داریم هزینه سئو را مقرون به صرفه کنیم تا کسب و کارهای کوچک نیز بتوانند از خدمات سئو ما بهره مند شوند.

یکی از بخش های مهم سئو، سئو تکنیکال می باشد که مربوط به سرعت، طراحی واکنشگرا و رفع مشکلات سرچ کنسول می باشد، ما خدمات سئو تکنیکال را به صورت تخصصی انجام می دهیم.

راهنمای خدمات سئو

موثرترین بخش خدمات سئو: تحقیق و انتخاب کلمات کلیدی

همه چیز از یک جستجو شروع می شود . کلمات و عباراتی برای اهداف آموزشی یا تجاری جستجو می شوند . مشتریان شما برای یافتن خدمات و محصولات مورد نیاز خود از عبارات و کلمات کلیدی استفاده می کنند.

تحقیق و انتخاب کلمات کلیدی نقشی ضروری در تدوین سئو موفق ایفا می کند.

انتخاب غلط کلمات کلیدی باعث می شود وقت و هزینه خود را هدر بدهید. این مرحله ای است که باید با دقت و وقت کافی انجام شود. کلمات کلیدی که می تواند شما را به اهدافتان برساند تنها چند موضوع نیست . حتی کسب و کارهای کوچک نیاز به هدف گیری ده ها کلمات کلیدی دارند. این رقم برای کسب و کارهای بزرگ به صدها و هزاران کلمات کلیدی ختم می شود .

بررسی رقبا در سئو

از رقبای خود تنها این را میدانیم که آنها رنک بالاتری از ما در صفحه اول گوگل دارند ، این اصلا کافی نیست ، شما باید اطلاعات کاملی از رقبا خود داشته باشید ، نقاط ضعف و قوت آنها را بدانید و مطابق آن استراتژی خود را تدوین کنید.

تدوین استراتژی سئو

سئو با یک برنامه ریزی دقیق ، کارآمد و داینامیک شروع می شود .

خدمات سئو تکنیکال

سئو تکنیکال به فرایند بهینه سازی وب سایت شما برای مرحله خزیدن و نمایه سازی اشاره دارد. با استفاده از سئو تکنیکی ، می توانید به موتورهای جستجو در دسترسی ، خزیدن ، تفسیر و فهرست بندی وب سایت خود بدون هیچ مشکلی کمک کنید.

به آن “فنی” می گویند زیرا هیچ ارتباطی با محتوای واقعی وب سایت یا تبلیغ وب سایت ندارد. هدف اصلی سئو فنی یا سئو تکنیکال بهینه سازی زیرساخت وب سایت است.

خدمات سئو تکنیکال Technical SEO رعایت روش های فنی که اعتبار سایت شما را افزایش می دهد.​

چک لیست سئو تکنیکال Technical SEO Checklist

 • تقویت امنیت سایت با گواهی نامه اس اس ال “SSL certificate”
 • بهینه سازی سرعت ، افزایش راندمان و افزایش سرعت لود سایت “Optimize your website’s page speed “
 • بهینه سازی سایت برای موبایل Optimize your website for mobile-friendliness
 • تهیه نقشه سایت و افزودن آن به سایت “Add an XML sitemap to your website”.
 • تنظیمات مربوط به فایل Robots.txt
 • تهیه حساب کاربری برای سرچ کنسول گوگل و معرفی صفحات سایت”Create a Google Search Console account “
 • معرفی نقشه سایت به سرچ کنسول گوگل
 • افزودن structured data به صفحات سایت
 • افزودن لوگو و فوآیکون سایت favicon
 • رفع مشکلات صفحات ایندکس نشده و معرفی دو مرتبه آنها به گوگل
 • بهینه سازی Open Graph Protocol صفحات سایت
 • تنظیمات مربوط به صفحاتی که نباید ایندکس شود noindex pages
 • نظارت و رفع مشکلاتGoogle Search Console
 • در صورت نیاز از 301 استفاده کنید “Use 301s when needed”.
 • درصورت نیاز از صفحه بندی استفاده کنید Use pagination when needed.
 • یافتن صفحات خالی ، حذف یا افزودن محتوا به آن .
 • یافتن صفحات با محتوای تکراری ، بهینه سازی صفحات تکراری .
 • بهینه سازی URL صفحات سایت Optimize Your URL Structure
 • تنظیمات ساختار منوبندی سایت برای دسترسی آسان به مطالب مهم سایت Navigation and Site Structure
 • تنظیمات و درج Breadcrumb صفحات سایت .
 • تنظیمات URL های متعارف یا کانیکال Canonical URLs
 • بهینه سازی صفحه 404 یا Optimize 404 Page

خدمات سئو موبایل

سئو موبایل از اهمیت بالائی برخوردار می باشد . افزایش بازدید روز افزونه از طریق موبایل الان سالهاست که مورد توجه گوگل قرار گرفته است . گوگل رتبه بندی و تست سایت را بر مبنای موبایل انجام می دهد . Mobile-first .خدمات سئو موبایل در چند جنبه می باشد . طراحی واکنش گرا و افزایش سرعت سایت در موبایل از اهداف سئو موبایل می باشد . زیبائی تصاویر و نمایش کلیه مطالب در موبایل همراه طراحی واکنش گرا تامین می گردد . موبایل ها نسبت به کامپیوتر از سرعت پائین تری برخوردار هستند ، افزایش سرعت سایت در موبایل از اهداف خدمات سئو موبایل می باشد .

سئو محلی Local SEO

سئوی محلی (Local SEO) عمل بهینه سازی یک وب سایت به منظور افزایش ترافیک، سرنخ ها و آگاهی از برند از جستجوی محلی یا منطق جغرافیایی است. وظایف رایج مرتبط با سئوی محلی شامل یافتن کلمات کلیدی محلی، بهینه سازی نمایه کسب و کار من در گوگل، و ساختن استنادات “NAP” است.

46 درصد از تمام جستجوها در گوگل دارای “نیت محلی” هستند.

76 درصد از مصرف‌کنندگانی که در تلفن خود چیزی محلی را جستجو می‌کنند، در آن روز به یک فروشگاه مراجعه می‌کنند.

بنابراین واضح است که جستجوهای محلی بخش بزرگی از دنیای سئو را تشکیل می دهند. و اگر بتوانید کسب و کار محلی خود را در مقابل این جستجوها قرار دهید، می توانید بازدیدهای موثر به سایت را افزایش و مشتریان بیشتری داشته باشید .

سئو محلی چگونه کار می کند؟

سئوی محلی در سطح بالا مانند جستجوی «عادی» گوگل عمل می کند.

وقتی شخصی جستجویی انجام می دهد، گوگل فهرست خود را اسکن می کند تا بهترین نتایج را برای درخواست آن شخص ارائه دهد.

چیزی که سئوی محلی را منحصر به فرد می کند این است که گوگل از مجموعه متفاوتی از فاکتورهای رتبه بندی برای رتبه بندی نتایج جستجوی محلی استفاده می کند.

در واقع، سئوی محلی مجموعه ای از سیگنال های رتبه بندی منحصر به فرد دارد، از جمله:

 • مکانی که شخص از آن جستجو می کند؛
 • استنادات NAP؛
 • وجود فهرست «Google برای کسب و کار من»؛
 • کلمات کلیدی مورد استفاده در نمایه Google برای کسب و کار من؛
 • احساس نظرات آنلاین؛
 • کلمات کلیدی مورد استفاده در بررسی آنلاین؛
 • تعداد «اعلام حضور» در آن مکان؛
 • در رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذارد؛
 • رتبه بندی ستاره Google Maps برای آن کسب و کار؛

استراتژی سئو محلی LOCAL SEO STRATEGIES

آیا می خواهید مشتریانی را که در مجاورت خاصی زندگی می کنند هدف قرار دهید؟

وب برتر خدمات سئو محلی SEO را برای بهبود رتبه بندی وب سایت شما برای کلمات کلیدی با هدف جغرافیایی در شهر ، ایالت یا شهرستان شما ارائه می دهد. به عنوان بخشی از این سرویس ، با هدف قرار دادن وب سایت شما در صفحه اول SERP های محلی و نتایج نقشه ، بر روی ایجاد استنادها ، بررسی ها و بهینه سازی لیست های Google و غیره کار خواهیم کرد.

خدمات سئو کسب و کارهای کوچک

خدمات سئو خارج از صفحه یا Off Page SEO، ایجاد لینک های معتبر و مرتبط که اقتدار و دید شما را در سراسر وب گسترش می دهد.

برای هر کسب و کار کوچک یا محلی که به دنبال سرپا ماندن است، دیده شدن موتورهای جستجو ضروری است. اجرای تبلیغات پولی یک راه عالی برای مشاهده فوری و ترافیک بسیار هدفمند است، اما بسیار مهم است که روی دید ارگانیک بلند مدت خود نیز کار کنید. مشکل اینجاست که بهینه سازی موتور جستجو (SEO) یک استراتژی بازاریابی پیچیده است که به تلاش مداوم در طول زمان نیاز دارد.

البته سئو حرفه ای برای کلمات با رقابت بالا مستلزم هزینه بالا می باشد. متاسفانه بسیاری از خدمات سئو ارزان که توسط شرکت های سئو پیشنهاد می گردد، خدمات بی کیفیت است که نتیجه جدی را در بر ندارد. پس راهکار موثر برای کسب و کارهای کوچک با هزینه پائین کدام است. با ما تماس بگیرید تا ما ضمن بررسی وب سایت و اهداف شما مقرونه به صرف ترین خدمات سئو موثر را برایتان معرفی کنیم .

برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله را مطالعهخدمات سئو ارزان و مقرون به صرفهکنید.

خدمات سئو سایت های شرکتی

خدمات سئو فروشگاه اینترنتی

استراتژی سئو فروشگاه اینترنتی : ECOMMERCE SEO STRATEGIES

ما در وب برتر سالها تجربه در سیستم فروشگاه های اینترنتی مانند وردپرس، جوملا، اپن کارت ، پرستاشا، مجتو را داریم. ما می توانیم نقاط ضعف و فرصت های فروشگاه آنلاین شما را ارزیابی کنیم و سپس استراتژی های ایده آل سئو سایت SEO فروشگاه اینترنتی را برای کمک به شما در دستیابی به دید بیشتر در موتورهای جستجو مشخص کنیم.

نباید بگذارید که هیچ اطلاعاتی از شما، محصولات و خدماتتان راز باقی بماند، ذکر فهرستی از خدمات و محصولات کافی نیست. برای سئو سایت فروشگاهی باید شما برای هر کدام از خدمات و محصولات خود صفحه ای ایجاد کنید و توضیح کامل و پاسخگویی را ارائه دهید و نظرات کاربران را در مورد خدمات و محصولات منعکس کنید.

محصولات و خدمات شما را بهتر معرفی کنیم، بازدید شما را افزایش دهیم، اعتماد بازدیدکنندگان را جلب کنیم و فروش شما را افزایش دهیم .

تدوین استراتژی خدمات سئو سایت

فقط سئو حرفه ای جواب می دهد

هر چقدر که سئو و حضور در صفحه اول گوگل دارای مزایای فراوانی است و می تواند یک کسب و کار را متحول کند، به همان اندازه هم دست نیافتنی شده است دیگر نمی توان با رعایت چند فاکتور سئو به صفحه اول رسید. همه چیز تغییر کرده و تکنیک های سئو نیز جدید شده است . می خواهید جواب بگیرید تنها راه استفاده از سئو حرفه ای و متخصص سئو است .

نتایج بهتر سئو

سایت بهینه شده برابر با نتایج بهتر سئو است. این ، به نوبه خود ، به ROI و سطح مطلوب نرخ تبدیل و رضایت کاربر تبدیل می شود – به همین سادگی است. سئو فنی مجموعه محسوسی از مزایای تجارت را به شما معرفی می کند که ارزش استفاده از آنها را دارد.

طراحی سایت حرفه ای

سایت با طراحی حرفه ای از دیدگاه سئو سایت SEO یک روش عالی برای افزایش نرخ تبدیل کلی هر صفحه است. این سایت در تحقیقات کلمات کلیدی رتبه بالاتری دارد و از ترافیک به خوبی استفاده می کند – این همان چیزی است که یک مشاور سئو می تواند به راحتی معرفی کند.

افزایش بازدید روز افزون موبایل

بهبود استراتژی طراحی سایت و سئو سایت موبایل Improved efficiency on Mobile Devices .با روند فزاینده ای که کاربران با تحقیق در مورد کلمات کلیدی خود به تلفن همراه دارند ، ساختار سایت باید آماده شود تا از پس ترافیک موبایل در حال رشد برآید. استراتژی های مناسب سئو موبایل به مزایای ملموسی تبدیل می شود.

بهبود تجربه کاربری

بهبود تجربه کاربری Increased User Experience عامل موثر سئو سایت . تجربه مثبت تعامل با سایت شما نه تنها از دیدگاه کاربران بلکه از طریق الگوریتم های گوگل و خزنده ها نیز بسیار مهم است. عملکرد کم ، سرعت پایین صفحه و عدم درک بصری باعث ناامیدی و جلسات رها شده می شود.

بازاریابی محتوا

می خواهید رتبه مناسبی در گوگل داشته باشید باید محتوای مناسبی داشته باشید. تولید محتوای مناسب و تاثیر گذار فاکتور اصلی رتبه بندی گوگل می باشد. محتوا بر رفتار کاربر تاثیر دارد و منجر به فروش بیشتر می شود. کلمات کلید مناسب، تولید محتوای منحصر بفرد و مفید ، سئو محتوای سایت و معرفی محتوا به گوگل شرط موفقیت است.

خدمات سئو خارجی

خدمات سئو خارج از صفحه یا Off Page SEO، ایجاد لینک های معتبر و مرتبط که اقتدار و دید شما را در سراسر وب گسترش می دهد.

توسعه و بازاریابی محتوا : CONTENT DEVELOPMENT & MARKETING

در این عصر اطلاعات ، محتوا سلطان است (و همیشه نیز خواهد بود). ما با شما همکاری می کنیم تا محتوای قوی و با کیفیتی را که برای مخاطبان شما نوشته شده است تولید کنید اما برای عنکبوت های موتور جستجو نیز دوستانه باشد. مشاوران سئو سایت SEO و نویسندگان محتوا با هم همکاری می کنند تا مقالاتی آموزنده و مفید، بیانیه های مطبوعاتی و پست های وبلاگ را ایجاد کنند که به طور طبیعی لینک های بیشتری به وب سایت شما ایجاد می کند.

صفحات اجتماعی : SOCIAL ENGAGEMENT


رسانه های اجتماعی و سئو در دستیابی به اهمیت وب سایت و برند شما دست به دست هم می دهند. الگوریتم های موتور جستجو اکنون از سیگنال های اجتماعی به عنوان شاخص شایستگی استفاده می کنند. ما رسانه های اجتماعی و سئو را هماهنگ می کنیم تا برند شما را در مقابل مشتریان بالقوه قرار دهیم. افزایش حضور شما در + Google ، Facebook ، Twitter و سایر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی بخشی از روند SEO ما است.

سئو هزینه نیست - این یک سرمایه گذاری بلند مدت است.

اکثر شرکت های بازاریابی سئو و همچنین کارشناس بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ به این موضوع اعتقاد دارند. سئو سایت در مقایسه با سایر گزینه ها و کانال های بازاریابی پولی هزینه بر است. اما وقتی عاقلانه روی آن سرمایه گذاری کنید – نتایج قابل توجه و نتایج طولانی مدت را خواهید دید. این یک سرمایه گذاری امیدوار کننده است که می توانید برای تجارت خود انجام دهید.

سئو فروش شما را تحت تأثیر قرار می دهد

هدف اصلی برای انتخاب سئو  SEO برای همه یکسان است – فروش سود و افزایش سود. اعتقاد بر این است که سئو  SEO نسبت به سایر بسترهای بازاریابی موجود ، بازده سرمایه گذاری بهتری دارد. علاوه بر این – هرچه نرخ  تبدیل بهتری داشته باشید ، هزینه کمتری نیز دارد. مصرف کنندگان آنلاین از آنچه فکر می کنید باهوش ترند. آنها همیشه برای دستیابی به بهترین معاملات خرید به موتورهای جستجو می روند. از این رو ، با جذب خریداران مناسب از طریق کلمات کلیدی مرتبط و رتبه بندی آنها ، مستقیماً بر فروش شما تأثیر می گذارد.

سئو اعتبار برند شما را افزایش می دهد

بله سئو اعتبار و اعتماد ایجاد می کند. هر زمان که شخصی در موتور جستجو درخواست جستجو می کند ، به نتایج نشان داده شده در صفحه اول بیشترین اعتماد را دارد. چرا؟ زیرا آنها باور خواهند کرد که شما بهترین هستید. سئو بازی اعتماد و اعتبار است.

این باعث می شود که برند شما – نه فقط ربات ها و عنکبوت ها – توسط مردم شناخته و مورد اعتماد قرار گیرد. قرار گرفتن در ذهن مشتری آسان نیست اما اگر در صفحه اول گوگل باشید، موفقیت در نزدیکی شماست .

سئو فروش آفلاین را نیز افزایش می دهد!

این بیانیه کمی فریبنده به نظر می رسد – اما به یاد داشته باشید آخرین باری که چه چیزی را بدون “گوگل کردن” خریداری کرده اید ، کی بود.

یک مطالعه می گوید که 86٪ از مشاغل محلی ابتدا به صورت آنلاین جستجو می شوند.

و وقتی وب سایتی دارید که از رتبه خوبی برخوردار است – می تواند به عنوان یک فروشنده خستگی ناپذیر عمل کند و شبانه روزی برای رفع نیازهای شما کار کند.