چه چیزی در سئو مهم است؟

چه چیزی در سئو مهم است؟ محتوای درجه یک و بک کلینک جزء مهمترین چیزهای مهم در سئو است ، تولید و ارائه بهتر محتوا و دریافت بک لینک های معتبر بسیار مهم است ، اما نباید نکات مهم دیگر مانند سئو داخلی و تکنیکال را فراموش کرد.

به نظر می رسد بسیاری از ما در انبوه به روز رسانی هایی که گوگل هر سال تولید می کند گم شده ایم. ما عملا باید نگهبان باغ وحش باشیم تا همه به روز رسانی ها مانند پنگوئن، مرغ مگس خوار و پاندا را پیگیری کنیم. در اصل سئو اکنون بسیار شبیه به گذشته است، فقط با چند ترفند اضافی اینجا و آنجا. این مقاله خواندنی عالی برای کسی است که درک درستی از SEO چیست و شاید فقط می خواهد آنچه را که امروزه در سئو مهم است، دوباره تأیید کند.

قبل از شروع دسر، اجازه می‌دهیم سبزی‌هایمان را تمام کنیم و روش‌هایی را که به ما در رتبه‌بندی روز کمک می‌کردند، خلاصه کنیم. شما اساساً می توانید هر سایت کوچکی را با چند کلمه توضیح مختصر به ذهن متبادر کنید و با چند بک لینک معتبر از یک شبکه بدبین، آن را به رتبه بندی برسانید. سایت خود را با کلمات کلیدی پر کنید و تا زمانی که سایت شما آنلاین بود می توانید رتبه بندی کنید. آه چقدر زمانه عوض شده گوگل عاقلانه عمل کرده است که به هدف خود یعنی ارائه محتوای عالی به بازدیدکنندگانش که در واقع برای آنچه آنها جستجو می کنند، اعمال می شود، باقی بماند.

لطفا از این روش های گفته شده و روش های کلاه سیاه اجتناب کنید، اینها نه تنها دیگر جواب نمی دهند بلکه بر سئو ما اثر منفی دارند و جواب معکوس می دهند .

ما مقاله کاملی در مورد سئو کلاه سیاه داریم ، مطالعه آنرا پیشنهاد می دهیم .

لینک :سئو کلاه سیاه چیست – تاکتیک های سئو کلاه سیاه کدام است و چرا باید از آنها دوری کنید.

 

این چیزی است که اکنون در سئو اهمیت دارد

  • سرعت بار گذاری
  • بک لینک Backlinks از سایت های معتبر
  • نرخ پرش از سایت
  • تولید محتوای درجه یک و طولانی
  • سئو تکینکال

سرعت بارگذاری سایت شما

گوگل همیشه گفته است که طرفدار سایت هایی با سرعت بارگذاری سریع هستند و در واقع این فاکتور رتبه بندی را در الگوریتم خود گنجانده است. این کمک می‌کند تا بازدیدکنندگان راضی نگه داشته شود زیرا تصاویر بزرگ‌تر از اندازه شما مشغول بارگذاری هستند. با استفاده از پلاگین های خاصی که می توانید از طریق cms خود نصب کنید، می توانید از مزیت ها استفاده کنید و سایت خود را سریعتر بارگذاری کنید. می توانید سایت خود را در میزبانی وب که دارای سرورهای سریع یا سرورهای اختصاصی است میزبانی کنید.

بک لینک ها Backlinks  هنوز مهم هستند

بسیاری از شرکت‌های بزرگ فناوری با تحقیقات خود دریافته‌اند که ایجاد بک لینک هنوز هم فاکتور شماره یک رتبه‌بندی برای رتبه‌بندی Google Organic است. جمع آوری بک لینک های خود از آدرس ها یا دامنه های مختلف بسیار مهم است زیرا جمع آوری بک لینک از یک دامنه به رتبه بندی شما کمک نمی کند. در عوض بک لینک هایی را پیدا کنید که از دامنه های مختلف به سایت شما اشاره می کنند. این دامنه ها باید دارای اعتبار باشند و از کلمه کلیدی یا دامنه صفحه شما در زمینه استفاده کنند، بنابراین بهترین پیوند ممکن را به شما می دهند. این واقعاً چیزی است که در سئو مهم است.

نرخ پرش بر Bounce rates رتبه شما تأثیر می گذارد

آیا تا به حال از حساب Google Analytics خود بازدید کرده اید تا ببینید دیروز چند بازدیدکننده داشته اید و متوجه شده اید که شاخص نرخ پرش دارید که شاید درصد بالایی باشد؟ این درصد بر رتبه بندی ارگانیک شما تأثیر می گذارد. برای گوگل، اگر ببینند که بازدیدکنندگان به سایت شما می‌رسند و به سرعت آن را ترک می‌کنند، شاید نشانه‌ی واضحی باشد که نشان می‌دهد شما آن چیزی نیستید که آن‌ها به دنبال آن هستند یا محتوای نامربوطی دارید، بنابراین رتبه‌تان کمی پایین‌تر است. درست کردنش اسونه. اطمینان حاصل کنید که محتوای شما از کیفیت بالایی برخوردار است و چند جمله اول شما بازدیدکنندگان را به این سمت می کشاند که آنها را برای مدت زمان بیشتری در سایت شما نگه می دارد و نرخ پرش شما را کاهش می دهد.

محتوای طولانی Long-Form Content  کار می کند!

فرود ناامید کننده آن در صفحه ای است که محتوای کمی در آن دارد که واقعاً هیچ هدفی ندارد. بازدیدکنندگان مطالب جالبی را بدون توجه به طولانی بودن آن خواهند خواند. اکثر صفحاتی که رتبه خوبی دارند حداقل 1800 کلمه محتوا در صفحه مربوطه خود دارند. بنابراین از ارسال یک مقاله طولانی خوب در مورد موضوع انتخابی خود نترسید، این به رتبه بندی بهتر وب سایت شما کمک می کند.

محتوای عمیق و متمرکز. شاید شما سایتی داشته باشید که موضوعی را پوشش می دهد که در آن نابغه هستید و همه چیزهایی را که باید در مورد آن موضوع خاص بدانید، می دانید. برو و تا می توانی بنویس. وقتی تمام دانش خود را در شبکه در صفحه وب خود پخش می کنید، چیزی را پشت سر نگذارید. گوگل آن را دوست دارد. هر چه بیشتر بتوانید روی خدمات، محصول یا موضوع ارائه شده خود تمرکز کنید و عمیق‌تر بنویسید، بهتر است. با این حال، محتوای خود را به صورت موضوعی مرتبط نگه دارید، در مورد موضوعات دیگر پیچیدگی نداشته باشید، متمرکز بمانید. بنابراین اگر سایت شما تماماً در مورد کاراته است و روی تاریخچه کاراته تمرکز می کنید، در مورد تاریخچه بنویسید نه چیز دیگری. به رتبه بندی شما کمک می کند.

به عنوان یک جمع بندی سریع، محتوای عالی و مرتبط را منتشر کنید، اعتبار و بک لینک های مرتبط را جمع آوری کنید، سرعت سایت خود را افزایش دهید و محتوای متمرکز بنویسید. نکات ذکر شده در بالا را در مورد آنچه در سئو مهم است دنبال کنید و به زودی در مسیر خود به ارتفاعات رتبه بندی جدیدی خواهید رسید.


چه چیزی در سئو مهم است ، تحقیقات کاملی در مورد رقبا و مخاطبان خود داشته و این تحقیقات را با دقت و توجه انجام بدهید ، سایت خود را زیبا و ساده نگه دارید و ساختار اطلاعات آن باید به گونه باشید که حداکثر با 3 کلیک به محتواها دسترسی داشت . ایجاد تجربه کاربری به یاد ماندنی  و مثبت و اهمیت به رفتار کاربر در سایت ما از چیزهای مهم سئو می باشد .

منبع :

https://www.smallbusinessseo.company/blog/

دیدگاه‌ خود را بنویسید