بهترین توصیه برای سئو (SEO) چیست؟

بهترین توصیه برای سئو (SEO) چیست؟

بهترین توصیه سئو این است که تا حد امکان در استراتژی آنلاین خود فعال باشید. این به این معنی است که خود را به جای یک شرکت قرار دهید و سعی کنید بفهمید که برای چه چیزی خوب است. به هر حال، هیچ نوشدارویی برای استراتژی آنلاین خوب وجود ندارد، اما مهم است که تا حد امکان در استراتژی محتوای خود فعال باشید. در مورد بازاریابی آنلاین تعدادی از بهترین توصیه های سئو وجود دارد.

برخی از مواردی که باید در نظر داشته باشید این است که در مورد سئو مهم است که همه چیز را شامل شود. به عنوان مثال، هر چیزی را که به سئو مرتبط است در محتوای خود بگنجانید، اعم از محصولات، خدمات، طراحی وب سایت و غیره؛ و اینکه درک واضح و مختصر از معنای سئو و نحوه استفاده شما و مخاطبان هدفتان از آن مهم است. علاوه بر این، مهم است که هنگام بحث در مورد سئو به لحن و زبانی که استفاده می کنید توجه داشته باشید، که می تواند از اطلاعات عمومی و نکات بازاریابی تا موضوعات حساس تر باشد.

 

بهترین توصیه برای سئو (SEO) چیست؟
بهترین توصیه برای سئو (SEO) چیست؟

سئو را برای کاربران انجام دهید

در مورد مخاطبان خود تحقیق کنید تا بتوانید سوالات کاربران را حل کنید. گوگل محتوایی را که اطلاعات ارائه می دهد دوست دارد. بنابراین تا زمانی که محتوای شما (تصویر، متن، ویدیو، و غیره) برای پرس و جو داده شده ارزش داشته باشد، سایر تکنیک های SEO به تقویت آن اطلاعات کمک می کنند.

 

 

شروع به تمرکز بیشتر روی کلمات کلیدی دم بلند کنید.

لینک های داخلی را به درستی انجام دهید و پیوندهای درونی با محتوای مرتبط به عبور صحیح پیوند کمک می کند.

متن لنگر مهمتر است Anchor Text درباره موضوعی که پست درباره خودش می گوید بیشتر می گوید.

برای هر سوال یک پاسخ عمیق بنویسید تا مجبور نباشید کلمات کلیدی را پر کنید زیرا وقتی یک پاسخ طولانی می نویسید، موضوع مرتبط تری را در رابطه با پست شما پوشش می دهد، بنابراین نیازی به پر کردن کلمات کلیدی در پست خود ندارید. .

بنابراین در یک کلمه سئو تماماً هدف جستجو را برآورده می کند. و به من اعتماد کنید هرگز نباید نگران باشید که به روز رسانی بعدی گوگل چه خواهد بود.

 

سرعت سایت

سرعت صفحه یک عامل مهم در سئو سایت است. مردم انتظار کشیدن را دوست ندارند.

تاخیر ۱ ثانیه‌ای در زمان بارگذاری صفحه می‌تواند باعث کاهش ۷ درصدی در تبدیل شود.

در مغز خریداران احتمالی، سایت کند سایتی غیرقابل اعتماد است.

سرعت صفحه هم برای کاربران و هم برای موتورهای جستجو ضروری است. مطابق با مشاوره الکترونیکی، “40٪ از افراد وب سایتی را ترک می کنند که بارگذاری آن بیش از 3 ثانیه طول می کشد.”

همانطور که شرکت ها از فرصت های ایجاد سرنخ های هدفمند و افزایش درآمد از طریق بهینه سازی موتور جستجو آگاه تر می شوند، نیاز زیادی به نرخ وجود دارد.

این به این معنی است که اگر صفحات شما کند هستند، شما در حال جنگیدن برای فهرست های ارگانیک بالا، هر سطحی از محتوای شما همراه با طرح بندی سایت حرفه ای خود هستید، در حال مبارزه با شکست هستید.

از سوی دیگر، بارگذاری سریعتر صفحات، هزینه های عملیاتی را کاهش می دهد و برخورد کاربر را بهبود می بخشد، از جمله مزایای دیگر.

از شر اجزای غیر ضروری که سرعت وب سایت شما را کند می کنند خلاص شوید. اگر کاربر وردپرس هستید، به غیرفعال کردن افزونه هایی که ممکن است فعال و نصب کرده باشید اما در واقع نیازی به آن ندارید نگاه کنید.

پاپ آپ ها همچنین می توانند زمان بارگذاری صفحه را افزایش دهند. همچنین نوار کناری خود را شلوغ نکنید و فقط ویجت هایی را که ضروری هستند در آنجا قرار دهید.

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید