وبلاگ یا بلاگ Blog چیست و چه تاثیری بر سئو سایت شما دارد؟

بلاگ Blog

در سال 1994، زمانی که وبلاگ ها شروع به کار کردند، وبلاگ بیشتر یک دفترچه خاطرات شخصی بود که مردم به صورت آنلاین به اشتراک می گذاشتند. در این مجله آنلاین، می توانید در مورد زندگی روزمره خود صحبت کنید یا در مورد کارهایی که انجام می دادید به اشتراک بگذارید. سپس، مردم فرصتی را دیدند تا اطلاعات را به روشی جدید به صورت آنلاین انتقال دهند. بدین ترتیب دنیای زیبای وبلاگ نویسی آغاز شد.

وب سایت با ایجاد بخشی بنام وبلاگ یا Blog مطالب آموزشی را با کاربران خود به اشتراک می گذارند، این پست و نوشته ها می تواند تعداد بیشتری از کلمات کلیدی صنعت را پوشش دهد و بازدیدهای سایت را افزایش دهد.

 

وبلاگ چیست؟

تعریف | معنی وبلاگ:
بلاگ (نسخه کوتاه شده «وبلاگ») یک مجله آنلاین یا وب سایت اطلاعاتی است که اطلاعات را به ترتیب زمانی معکوس نشان می دهد و آخرین پست ها ابتدا در بالا ظاهر می شوند. این بستری است که در آن یک نویسنده یا گروهی از نویسندگان نظرات خود را در مورد یک موضوع جداگانه به اشتراک می گذارند.

امروزه بیش از 570 میلیون وبلاگ در وب وجود دارد. تعداد وبلاگ نویسان تنها در ایالات متحده آمریکا قرار است تا سال 2020 به 31.7 میلیون کاربر برسد.

هدف از وبلاگ چیست؟

دلایل زیادی برای راه اندازی یک وبلاگ برای استفاده شخصی وجود دارد و تنها تعداد انگشت شماری از دلایل قوی برای وبلاگ نویسی تجاری وجود دارد. وبلاگ نویسی برای کسب و کار، پروژه ها، یا هر چیز دیگری که ممکن است برای شما پول به همراه داشته باشد، هدف بسیار ساده ای دارد – رتبه بندی وب سایت شما در SERP های گوگل، یا به عبارتی افزایش دید شما.

به عنوان یک کسب و کار، شما برای ادامه خرید محصولات و خدمات خود به مشتریان متکی هستید. به عنوان یک کسب و کار جدید، شما به وبلاگ نویسی تکیه می کنید تا به شما کمک کند به مشتریان بالقوه برسید و توجه آنها را جلب کنید. بدون وبلاگ نویسی، وب سایت شما نامرئی باقی می ماند، در حالی که اجرای یک وبلاگ شما را قابل جستجو و رقابت می کند.

بنابراین، هدف اصلی یک وبلاگ، ارتباط شما با مخاطبان مربوطه است. یکی دیگر از موارد این است که ترافیک خود را افزایش دهید و سرنخ های با کیفیت را به وب سایت خود ارسال کنید.

هرچه پست های وبلاگ شما بیشتر و بهتر باشد، شانس بیشتری برای کشف و بازدید وب سایت شما توسط مخاطبان هدف شما خواهد بود. این بدان معناست که یک وبلاگ یک ابزار موثر تولید سرنخ است. یک فراخوان عالی (CTA) به محتوای خود اضافه کنید و ترافیک وب سایت شما را به سرنخ های با کیفیت بالا تبدیل می کند. یک وبلاگ همچنین به شما این امکان را می‌دهد تا اقتدار خود را به نمایش بگذارید و یک برند بسازید.

وقتی از دانش تخصصی خود برای ایجاد پست های آموزنده و جذاب استفاده می کنید، باعث ایجاد اعتماد در بین مخاطبان می شود. وبلاگ نویسی عالی باعث می شود که کسب و کار شما معتبرتر به نظر برسد، که به ویژه اگر برند شما هنوز جوان باشد و نسبتاً ناشناخته باشد، بسیار مهم است. این امر حضور آنلاین و اختیارات ویژه را به طور همزمان تضمین می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید