استفاده از تبلیغات سئو برای کمک به رشد کسب و کار شما

به لطف فناوری، کسب‌وکارها در سرتاسر جهان می‌توانند از دسترسی به میلیاردها نفر به صورت آنلاین و نه فقط به جمعیت محلی خود بهره ببرند. اما حتی اگر بخواهید فقط به یک جمعیت محلی برسید، سئو سایت یا بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) پیدا کردن کسب و کار شما را برای کسی در همسایگی شما بسیار آسان کرده است.

اما سئو چیست؟

و واقعاً چه کاری می تواند برای کسب و کار شما انجام دهد؟

مقاله مرتبط : سئو چیست؟

جستجوگرها وقتی با کلمات کلیدی مرتبط هستند که توسط هر کسی آنلاین جستجو می شود، یافتن کسب و کار شما آسان می شود. تسلط بر تبلیغات سئو می تواند تفاوت بین یک سال سودآور و یک سال سخت باشد. در واقع، تنها 0.78 درصد از افراد روی نتایج صفحه دوم کلیک می کنند.

اما با استفاده از تبلیغات سئو برای رشد کسب و کار خود، از اینکه خود را در صفحه اول بیابید بسیار خوشحال خواهید شد. در اینجا دلیل آن است:

به کلمه کلیدی پر ترافیک و کم مصرف مسلط شوید

کلید شروع فرآیند سئو، بهره گیری از درک کلمات کلیدی است که می توانند دید ترافیکی عالی را برای شما به ارمغان بیاورند که بر اساس آن می توان نقشه راه تبلیغات سئوی شما را برنامه ریزی کرد. وقتی کسب‌وکارها از روش پرداخت به ازای کلیک (PPC) استفاده می‌کنند، در بیشتر مواقع، کلمات کلیدی عمدتاً جستجو شده با ترافیک پایین‌تر را نشان می‌دهد.

وقتی از کلمات کلیدی پربازدید اما کم مصرف استفاده می کنید، رقابت کمتری دارید و شانس بیشتری برای برجسته شدن دارید. گاهی اوقات این به معنای اضافه کردن یک یا چند کلمه به جستجو است. به جای «ساعت هوشمند»، می‌توانید از «بهترین ساعت‌های هوشمند ۲۰۲۲» استفاده کنید.

تعدادی سرویس وجود دارد که می تواند به شما کمک کند این کلمات کلیدی کم رقابت و با ارزش را پیدا کنید. برخی از آنها خدمات پولی هستند، در حالی که برخی دیگر رایگان هستند. صرف نظر از انتخاب شما، در اینجا چند نکته وجود دارد که باید به دنبال آنها باشید:

حجم جستجو نشان می دهد که چند نفر به دنبال آن هستند. از این نظر، هر چه حجم بالاتر باشد، رتبه بندی آن سخت تر است.
کلمات و عبارات کلیدی جایگزینی را به شما می دهد که معمولاً در موضوع شما جستجو می شوند.
یک نمای کلی از سختی و آنچه که باید برای این کلمه کلیدی در مقایسه با رقبا رتبه بندی کنید، یعنی تعداد بک لینک ها ارائه می دهد.
این روش به دو دلیل عالی است. اولین مورد برای کسب و کارهای نوپا است که قبل از ورود به رقابت برتر باید کشف شوند. مورد دوم برای هر کسب و کاری است که سعی در دستیابی به سرنخ های با کیفیت بهتر دارد.

توضیحات متا خوب را دست کم نگیرید

اکثر مردم با عجله از توضیحات متا می گذرند، یا بدتر از آن، نمی دانند چیست. توضیحات متا شما توضیحات کوچکی است که در زیر یک نتیجه وب قرار می گیرد تا توضیح دهد که محتوا در مورد چیست. به عبارت دیگر، این همان چیزی است که مشتری یا بازدیدکننده شما قبل از اینکه تصمیم بگیرد روی لینک شما کلیک کند یا خیر، می بیند. برای اینکه بتواند به پست شما کمک کند، باید حاوی چند عنصر باشد که سئو پسند باشد.

شما می خواهید 150 کاراکتر را هدف بگیرید و اطلاعات کافی را ارائه دهید. غرق در خواننده توجه خود را از دست خواهد داد. عدم ارائه اطلاعات کافی برای آنها جالب نخواهد بود. شما همچنین باید کلیدواژه یا عبارت خود را وارد کنید تا رتبه بهتری کسب کنید و به خواننده نشان دهید که مقاله در واقع همان چیزی است که آنها در جستجوی آن هستند.

هنگام نوشتن یک توضیحات متا عالی، می خواهید از یک احساس مرتبط برای خلاصه کردن آنچه که پیوند شما برای حل یا تقویت احساسات خواننده انجام می دهد استفاده کنید. از خود بپرسید: این در مورد چیست، و خوانندگان چه چیزی از آن به دست خواهند آورد؟

مثال: ناامید کننده است که ندانید هنگام آماده کردن خانه خود برای فروش اولین قدم ها چیست. این راهنما دنباله ای آسان برای ورود خانه شما به بازار فروشنده ارائه می دهد!

 

دوستدار موبایل باشید

تقریباً همه ما حداقل یک بار در طول زندگی‌مان آن لحظه را تجربه کرده‌ایم که صفحه وب درست روی تلفن ما بارگیری نمی‌شود. به نظر می رسد که لینک ها به هم ریخته اند، و گشت و گذار در وب سایت با بزرگنمایی و بزرگنمایی یک سردرد است. اگر وب سایت شما روی دستگاه های تلفن همراه کار نمی کند و از نمای دسکتاپ به نمای موبایل تغییر می کند، در چند صفحه اول رتبه نخواهید داشت.

وب سایت شما باید سازگار با موبایل باشد و خود را طوری پیکربندی کند که مهمانان بتوانند به راحتی خرید کنند، مطالعه کنند یا هر کار دیگری را انجام دهند. از آنجایی که اکثر مردم از تلفن های خود برای جستجوی چیزها استفاده می کنند، مسلماً این موضوع حتی از صفحه دسکتاپ شما نیز مهم تر است.

تخصص شخصی

متوجه خواهید شد که به‌روزرسانی‌ها و تغییرات الگوریتم سئو گوگل ما را در این زمینه نگه می‌دارد. تجربه دست اول هنگام بررسی یک محصول، به اشتراک گذاری دانش عمومی و غیره ارزشمند است و شما را به یک منبع معتبر تبدیل می کند.

این امر به ویژه زمانی صادق است که اطلاعات جدید و محتوای اصلی را ارائه می کنید که وبلاگ ها یا مشاغل دیگر ممکن است هنوز ارائه ندهند. همیشه می توانید در حین مشاهده صفحات با رتبه برتر از خود بپرسید “چگونه می توانم این مقاله را حتی بهتر کنم؟”

همچنین می توانید از تخصص شخصی خود در خارج از وبلاگ خود از طریق پست مهمان استفاده کنید. این زمانی است که وبلاگی می نویسید که در وب سایت شخص دیگری ظاهر می شود. سپس آنها می توانند به شما بک لینک دهند و کسب و کار و برند شما را معرفی کنند.

به خاطر داشته باشید که نوشتن در مورد فقط

هر چیزی به شما امتیازی در صفحه رتبه بندی نمی دهد. شما هنوز باید از کلمات کلیدی آگاه باشید. به همین دلیل است که بسیاری از برنامه هایی استفاده می کنند که کمک کلمات کلیدی را خریداری می کنند یا با آژانس خدمات بازاریابی جستجو همکاری می کنند تا به شما در انجام کار کمک کنند. آن را یک سرمایه گذاری ضروری در نظر بگیرید! تخصص را به کسانی که در زمینه بازاریابی عالی هستند بسپارید و به این ترتیب، می توانید روی موضوعی که در آن متخصص هستید تمرکز کنید.

به اصول اولیه مسلط شوید

اگر واقعاً به چگونگی تسلط بر همه سئو می‌پردازید، احساس می‌کنید خسته می‌شوید. این الگوریتمی است که نه تنها خودش را تنظیم می‌کند، بلکه لزوماً همیشه به شما نمی‌گوید چه کاری را درست و غلط انجام می‌دهید. با این حال، ما می دانیم که می توانیم بر اصول اولیه تبلیغات سئو تسلط داشته باشیم و در نهایت پایگاه مشتری خود را افزایش دهیم و با افراد بیشتری تعامل کنیم. این بدان معناست که در چند قانون واقعاً مهم سئو موفق شوید.

تلاش برای رقابت با فوربس به عنوان یک وبلاگ مالی برای هر تازه واردی سخت خواهد بود. به همین دلیل است که استفاده از کلمات کلیدی کم رقابت و با ارزش بالا می تواند به شما کمک کند تا پای خود را در میان مخاطبان قرار دهید. یکی دیگر از راه های عالی برای معرفی خود استفاده از بک لینک های سئو پسند است. برای پیوند به صفحه خود، یک پست مهمان برای مخاطبان دیگران باشید و تخصص شخصی خود را ارائه دهید. چیزی را به خوانندگان خود ارائه دهند که هنوز نشنیده اند.

در نهایت، هیچ چیز بدتر از این نیست که نتوانید در یک وب سایت در گوشی هوشمند خود پیمایش کنید. بنابراین اطمینان از اینکه می‌توانید از طریق دستگاه تلفن همراه شخصی در گوگل جستجو شوید، بسیار مهم است. اگر ترافیک دریافت نکنید، رتبه بندی نخواهید شد. همچنین به همین دلیل است که شما نیاز به توضیحات متا قاتل دارید که با یک شعار عالی توجه خواننده را جلب کند. از طریق این مراحل مطمئناً با تبلیغات سئو کسب و کار خود را رشد خواهید داد.

خدمات سئو

خدمات سئو می تواند توان رقابتی شما را افزایش دهد و شما را به صفحه اول گوگل هدایت کند . ما با سالها تجربه خدمات حرفه ای سئو را ارائه می کنیم،

خدمات سئو حرفه ای وب برتر

چرا ما را انتخاب کنید؟ ما هدف گرا هستیم و باید جواب می گیریم .

ما بررسی می کنیم ، تمام عوامل را در نظر بگیریم ، بهترین استراتژی و نقشه راه را تدوین می کنیم . ما برای کارهایی که انجام می دهیم برنامه ریزی منظم داریم ، ما نتیجه محور هستیم و تجربه به ما ثابت کرده که کارهای شلخته نمی تواند جواب مناسبی داشته باشد . ما برای هر پروژه به صورت اختصاصی راهکار متناسب با اهداف آن پروژه را در نظر می گیریم

لینک مرتبط: خدمات سئو

دیدگاه‌ خود را بنویسید