راهنمای کامل تبلیغات گوگل برای مشاغل کوچک

The Complete Survival Guide to Google Ads for Small Business

آیا تا به حال به رویدادی رسیده اید که متوجه شوید بلیت های خود را در خانه فراموش کرده اید؟ یا دیر به جلسه می دوید، فقط تا نیمه راه ماشین شما خراب می شود؟

در آن لحظات، آرزو می کنید که ای کاش می توانستید با تکان دادن چوب جادویی این مشکلات را برطرف کنید. متأسفانه، هیچ عصای جادویی در زندگی وجود ندارد، اما همیشه یک راه حل وجود دارد .

بنابراین امروز، من به رایج ترین مشکلاتی که کسب و کارهای کوچک با تبلیغات گوگل دارند و 18 راه برای غلبه بر آنها می پردازم. با این راهنما، مشکلات خود را به سرعت به پیروزی تبدیل می کنید، فکر می کنید که این یک جادو است!

راهنمای تبلیغات گوگل برای مشاغل کوچک – میم جادوگر هری پاتر جادویی ppc

راهنمای کامل Google Ads برای مشاغل کوچک
فهرست مطالب
ما در مورد پنج چالش رایجی که کسب و کارهای کوچک با Google Ads با آن روبرو هستند، از جمله نحوه انجام موارد زیر، جادوگری خود را تمرین خواهیم کرد:

با بودجه کم رقابت کنید
ایجاد آگاهی محلی
منجر به راندن
ROI را به حداکثر برسانید
دستیابی به رشد پایدار

چگونه کسب و کارهای کوچک می توانند با بودجه اندک در تبلیغات گوگل رقابت کنند
کسب و کارهای کوچک برای گسترش بیشتر به دلارهای تبلیغاتی خود نیاز دارند. برخلاف تصور رایج، بودجه‌های کوچک کاملاً می‌توانند با خرج‌کنندگان کلان در Google Ads رقابت کنند، فقط باید بدانید کجا را ببینید:

1. کلمات کلیدی مناسب را انتخاب کنید
استراتژی کلمات کلیدی شما کلید شما (بدون جناس) برای به حداکثر رساندن بودجه تبلیغاتی شماست و انتخاب کلمات کلیدی مناسب می تواند شما را از هزینه های هدر رفته نجات دهد.

و، نه، منظورم این نیست که فقط به سمت ارزان‌ترین اصطلاح در صنعت خود حرکت کنید. یک تحقیق کوچک در مورد کلمات کلیدی PPC نشان خواهد داد که داشتن تعادلی از کلمات کلیدی پر هزینه و با پاداش بالا همراه با اصطلاحات مارک دار یا کم هزینه بهترین راه برای رفتن است.

برای یافتن ترکیبی از اصطلاحات “Goldilocks”، ابزارهای رایگان تحقیق کلمات کلیدی مانند Google’s Keyword Planner یا ابزار کلیدواژه رایگان خود ما را امتحان کنید تا کلمات کلیدی را شناسایی کنید که نیاز دارید یا می توانید بدون آن زندگی کنید.

بهترین ابزار تحقیق کلمات کلیدی: ابزار رایگان کلمه کلیدی wordstream

2. یک استراتژی جامع گوگل داشته باشید
منظور من از این این است که فقط نتایج پولی نیستند که بر عملکرد نتایج پرداخت شده شما تأثیر می گذارند. راه های رایگان زیادی برای ورود به صفحه اول گوگل از طریق وبلاگ نویسی، بهینه سازی نمایه کسب و کار گوگل و موارد دیگر وجود دارد. و هنگامی که در چندین مکان در SERP ظاهر می‌شوید، اعتبار فوری کسب می‌کنید و شانس اینکه کسی روی نتیجه پرداخت شده شما کلیک کند بسیار بیشتر است.

بنابراین اصول اولیه سئو را به کار بگیرید تا در نتایج ارگانیک و محلی در کنار تبلیغات خود ظاهر شوید و شانس خود را برای کلیک دوبرابر کنید.

3. گزارش بودجه را امتحان کنید
درک نحوه سرعت بخشیدن به هزینه های تبلیغاتی گوگل به شما کمک می کند در مسیر اهداف کلی کسب و کار کوچک خود بمانید.

برای اینکه بهتر در مسیر بودجه Google Ads خود بمانید، گزارش بودجه جدید را در رابط Google Ads امتحان کنید.

گزارش بودجه که از نمای کمپین، کتابخانه مشترک یا صفحه گروه‌های تبلیغاتی قابل دسترسی است، به شما نشان می‌دهد که کمپین انتخابی تا کنون چقدر هزینه کرده است، و همچنین پیش‌بینی‌های ماهانه برای هزینه کلی را به شما نشان می‌دهد. حتی نشان می دهد که چگونه تغییرات در بودجه روزانه کمپین شما می تواند بر عملکرد شما تأثیر بگذارد.

اسکرین شات گزارش بودجه تبلیغات گوگل

نحوه استفاده از گزارش بودجه Google Ads را در اینجا بیاموزید و خود را از اشتباهات بودجه نجات دهید.

چگونه کسب و کارهای کوچک می توانند آگاهی محلی را با تبلیغات گوگل ایجاد کنند
آگاهی در جامعه محلی شما اولین قدم برای پیشی گرفتن کسب و کار کوچک شما از رقابت است. این نه تنها باید به صورت آفلاین اتفاق بیفتد، بلکه باید به صورت آنلاین نیز در استراتژی Google Ads شما اتفاق بیفتد. به خصوص از آنجایی که 46٪ از تمام جستجوهای Google به دنبال اطلاعات محلی هستند و 72٪ از جستجوگران محلی از یک کسب و کار در فاصله پنج مایلی آنها بازدید می کنند. با این نکات تبلیغات محلی، به علاوه موارد زیر، مخاطبان محلی خود را جذب کنید.

4. تبلیغات خدمات محلی گوگل را اجرا کنید
بسیاری از مشاغل کوچک مبتنی بر خدمات هستند. خوشبختانه، گوگل یک نوع تبلیغ ویژه برای بسیاری از صنایع خدماتی دارد که می‌تواند تجربه تطبیق را هم برای تبلیغ‌کننده و هم برای جستجوگر بهبود بخشد.

استفاده از تبلیغات خدمات محلی به اندازه کافی آسان است، زیرا مستقیماً از نمایه کسب‌وکار Google شما مدیریت می‌شوند و فقط برای سرنخ‌های واجد شرایط هزینه دریافت می‌کنید. این تبلیغات به طور خاص برای دستیابی به مشتریان در منطقه خدماتی شما ساخته شده‌اند – و Google همچنین از کاربران می‌خواهد قبل از اتصال آنها به شما، مکان و خدمات مورد نظر آنها را تأیید کنند – و آنها را به گزینه‌ای عالی برای جلب توجه بیشتر از بازارهای محلی مرتبط تبدیل می‌کند.

تبلیغات خدمات محلی – نمونه ای از تبلیغ سرویس قفل ساز محلی در Google SERP

5. از برداشت ها غافل نشوید
صاحبان مشاغل کوچک به سرعت بر روی نتیجه نهایی تمرکز می کنند. قابل درک است. با این حال، در حالی که معیارهای PPC زیادی وجود دارد که می تواند به شما بگوید چقدر خوب از هزینه تبلیغات خود استفاده می کنید، یک معیار وجود دارد که متأسفانه نادیده گرفته می شود.

اگر آگاهی محلی می خواهید، سهم شما در بازار محلی اهمیت دارد. از ابزارهایی مانند Google Trends برای شناسایی جستجوهایی که در بین شما محبوب هستند استفاده کنید

جامعه محلی را انتخاب کنید و کلمات کلیدی مرتبط با آن جستجوها را با تبلیغات Google خود مورد هدف قرار دهید. اگر فقط برداشت ها را جلب می کنید ناامید نشوید، این هنوز یک برد برای یک تجارت کوچک است!

6. DKI یا اصطلاحات محلی را در صورت لزوم به خاطر بسپارید
DKI گوگل (درج کلمه کلیدی پویا) به طور خودکار عباراتی را در سرفصل ها یا توضیحات تبلیغ شما درج می کند تا در زمان واقعی با درخواست جستجوگر مطابقت داشته باشد. بسیاری از تبلیغ کنندگان مشاغل کوچک از این هک برای مطابقت با چندین نام مکان مختلف در منطقه مورد نظر خود استفاده می کنند.

اگر DKI برای شما مناسب نیست، به یاد داشته باشید که حداقل زبان مبتنی بر مکان، مانند “نزدیک من” را در کلمات کلیدی و کپی تبلیغات خود بگنجانید. در واقع، جستجو برای «نزدیک من» یا «نزدیک» در سال‌های اخیر بیش از 900 درصد افزایش یافته است، بنابراین این نوع عبارات می‌توانند برنده کلیدواژه آسانی باشند.

7. از geotargeting استفاده کنید
یک موضوع اصلی در PPC محلی، البته، هدف‌گذاری جغرافیایی است. در حالی که تطبیق کلمات کلیدی و نسخه تبلیغاتی خود برای بازار محلی شما مهم است، هدف گذاری جغرافیایی چیزی است که استراتژی محلی شما را به هم نزدیک می کند.

هنگامی که شما هدف گذاری جغرافیایی را پیاده سازی می کنید، مکان نمایش تبلیغات شما از نظر جغرافیایی را انتخاب می کنید. محدود کردن تبلیغات خود به مخاطبان در یک مکان خاص به شما کمک می کند تا بودجه خود و همچنین سهم تأثیر خود را در آن منطقه به حداکثر برسانید.

مکان یابی تبلیغات گوگل – راه اندازی
8. تجزیه و تحلیل SWOT را اجرا کنید
یک استراتژی محلی می تواند به شما کمک کند تا با کسب و کارهای بزرگتر رقابت کنید، اما همچنان با سایر کسب و کارهای کوچک در منطقه خود مقابله خواهید کرد. یک تجزیه و تحلیل SWOT انجام دهید تا بتوانید نقاط قوت و ضعف خود را با توجه به رقبای خود درک کنید و نیازهای برآورده نشده برای هدف گذاری با نسخه تبلیغاتی خود را شناسایی کنید.

راهنمای تبلیغات گوگل کسب و کار کوچک – نمودار تجزیه و تحلیل swot برای نقاط قوت نقاط ضعف فرصت ها و تهدیدها

چگونه کسب‌وکارهای کوچک می‌توانند با Google Ads منجر به جذب مشتری شوند
در حالی که آگاهی محلی مفید است، جذب مشتریان چیزی است که معامله را برای هر کسب و کار بزرگ یا کوچک امضا می کند. اما افزایش سرنخ ها و تبدیل ها از طریق تبلیغات گوگل اغلب می تواند بزرگترین چالش یک کسب و کار کوچک باشد.

شنیدن صدای جیرجیرک مجازی پس از انجام تمام این تلاش ها در ساختار حساب شما می تواند دلسرد کننده باشد، اما اجازه ندهید که مانع از پتانسیل حساب شما شود! از این نکات استفاده کنید تا افرادی که التماس می کنند برای کسب و کار شما پیشرو شوند:

9. ترافیک را به وب سایت خود هدایت کنید
شما می‌توانید قوی‌ترین تبلیغات جهان را داشته باشید، اما اگر هرگز بازدیدکنندگان وب‌سایت را برای شما به ارمغان نیاورند، هرگز تبدیل نخواهند شد. اگر می خواهید سرنخ داشته باشید، افزایش ترافیک به وب سایت شما ضروری است، بنابراین از ترافیک به عنوان نقطه شروع برای تمرکز انرژی گوگل ادز خود استفاده کنید.

به عنوان مثال، اجرای تبلیغات با کیفیت بالا می‌تواند به افزایش علاقه کمک کند و بینندگان را وادار کند تا روی وب‌سایت شما کلیک کنند. سپس می توانید مطمئن شوید که آهنرباهای سرب را در وب سایت خود راه اندازی کرده اید تا بازدیدکنندگان را جذب کرده و اطلاعات آنها را جمع آوری کند. همانطور که به رشد ترافیک ادامه می دهید و سرنخ ها شروع به چکیدن می کنند، می توانید شروع به جمع آوری داده ها و اصلاح استراتژی خود کنید.

تبلیغات گوگل برای کسب و کارهای کوچک – نمونه تبلیغ نمایش بالای قیف این تبلیغ نمایشی برتر بینندگان را ترغیب می کند تا برای گشت و گذار روی وب سایت نماد کلیک کنند.

10. همیشه از تبلیغات با CTA قوی استفاده کنید
ممکن است این یک امر محسوس به نظر برسد، اما یک فراخوان برای اقدام واقعاً می‌تواند توانایی تبلیغ شما را برای ایجاد سرنخ ایجاد کند یا از بین ببرد. با نسخه تبلیغاتی خود، مخاطبان خود را از قبل واجد شرایط کنید. وقتی تبلیغات شما در مورد اقداماتی که کاربران شما باید انجام دهند مشخص باشد، آنها تصور بهتری از اینکه آیا واقعاً می‌خواهند کلیک کنند و تبدیل کنند، خواهند داشت.

آخرین چیزی که می خواهید این است که به جای تبدیل در صفحه فرود، برای یک کلیک از شخصی که گیج شده است و سپس پرش کنید، پرداخت کنید. بنابراین، همیشه با استفاده از زبانی واضح و فریبنده، دوبار بررسی کنید که دعوت به اقدام شما قاتل است.

راهنمای تبلیغات گوگل – نمونه ای از تبلیغات جستجوی یک کسب و کار کوچک با cta قوی

11. از پسوندهای تبلیغاتی استفاده کنید
به غیر از افزایش ترافیک به وب سایت خود، چند راه دیگر وجود دارد که می توانید با PPC سرنخ بیشتری به دست آورید.

یک راه از طریق پسوندهای تبلیغاتی در تبلیغات جستجو است.

به عنوان مثال، پسوندهای فرم سرنخ به بینندگان این امکان را می دهد که اطلاعات خود را مستقیماً از SERP پر کنند. همین مفهوم در مورد افزونه های فراخوانی نیز صدق می کند. لینک‌های سایت، پیوندهای اضافی که می‌توانید در زیر متن آگهی خود اعمال کنید، همچنین می‌توانند با افزایش ترافیک به سایت شما به تلاش‌های شما برای تولید سرنخ کمک کنند، زیرا آنها چیز دیگری را به کاربران می‌دهند تا روی آن کلیک کنند. یا پیوندهای سایت را یک قدم جلوتر ببرید و مستقیماً به منبع تبدیل دیگری مانند صفحه تماس یا خرید هدایت کنید.

راهنمای تبلیغات گوگل – تبلیغات جستجوی مشاغل کوچک با استفاده از لینک های سایت

در این مثال، بیننده می‌تواند برای دانلود ابزار روی عنوان کلیک کند، یا به جای آن روی پیوند سایت «چک لیست عروسی» کلیک کند تا تبدیل شود.

چگونه کسب و کارهای کوچک می توانند ROI را با تبلیغات گوگل به حداکثر برسانند
باشه؛ شما آگاهی خود را دارید، سرنخ های خود را دارید، و همه اینها بدون شکستن بانک. در این مرحله، ممکن است احساس کنید حساب Google Ads شما روی کروز کنترل در حال پرواز است. اما چگونه می دانید که بیشترین سود را برای پول خود دریافت می کنید؟

خبر خوب و بد (بسته به اینکه چگونه به آن نگاه می کنید!) این است که وقتی صحبت از بهینه سازی تبلیغات گوگل برای مشاغل کوچک می شود، همیشه کارهای بیشتری برای انجام دادن وجود دارد. اینها را به خاطر بسپار

سه نکته زمانی که در تعجب هستید که بعد از آن چه می‌شود، زیرا هرچه سرنخ‌های بیشتری با هزینه کمتر وارد کنید، بهتر است.

12. انجام ممیزی های منظم
“جهل سعادت است” شعاری نیست که می خواهید در PPC داشته باشید! انجام ممیزی‌های منظم حساب به شما کمک می‌کند تا فرصت‌های بهینه‌سازی را پیدا کنید تا بیشترین ROI را از تبلیغات خود کم کنید.

اگر به طور مداوم حساب خود را چک نمی‌کنید، ممکن است دچار کمبود بودجه شوید که حتی از آن بی‌خبرید. این می تواند به معنای بررسی مواردی مانند هزینه کلمات کلیدی، قدرت تبلیغات، زمان بندی تبلیغات و موارد دیگر باشد.

 

ممیزی‌های خود را با درجه‌بندی رایگان Google Ads Performance Grader کامل کنید.

13. گزینه های استراتژی مناقصه خود را بشناسید
مناقصه می تواند همه تفاوت را در بازده هزینه تبلیغات (ROAS) شما ایجاد کند. در واقع، گزینه‌هایی در مناقصه خودکار وجود دارد که حتی برای یک هزینه مشخص در هر خرید یا ROAS بهینه‌سازی می‌شوند.

اگر احساس می‌کنید بازدهی را که باید دریافت نمی‌کنید، استراتژی پیشنهادی شما اولین جایی است که پیشنهاد می‌کنم به دنبال آن باشید. شما ممکن است بسیار کم و بیش تهاجمی نسبت به آنچه نیاز دارید پیشنهاد دهید، که موقعیت شما را در SERP تغییر می‌دهد و احتمال افزایش کلیک‌ها یا تبدیل‌های با کیفیت را تغییر می‌دهد.

اگر برای انتخاب استراتژی مناقصه به کمک نیاز دارید، تفکیک کامل مزایا و معایب هر استراتژی مناقصه خودکار در Google را بررسی کنید یا آموزش استراتژی مناقصه خودکار را در دوره آموزشی Google Ads ما مشاهده کنید.

راهنمای تبلیغات گوگل برای مشاغل کوچک – نمونه راه اندازی استراتژی مناقصه

14. ابتدا روی تولید سرنخ تمرکز کنید
کسب‌وکارهای کوچک معمولاً هنگام شروع کار در PPC، ابتدا بر روی بازگشت سرمایه تبلیغاتی Google خود تمرکز می‌کنند. هر چقدر هم که وسوسه‌انگیز باشد، تلاش‌های خود برای آوردن سرنخ‌ها به جای مشتریان، در درازمدت بازدهی بهتری را برای شما به ارمغان می‌آورد. هرچه سرنخ های بیشتری وارد کنید، بیشتر هزینه های شما را جبران می کنند.

15. برای کسب درآمد پول خرج کنید
اگر به اندازه کافی برای رقابت پیشنهاد نمی دهید یا هزینه نمی کنید، تبلیغات شما فعالیت کافی برای شما (یا گوگل) برای تجزیه و تحلیل و اطلاع رسانی بهینه سازی های شما ایجاد نمی کند. به عبارت دیگر، اگر می خواهید از تبلیغات گوگل درآمد کسب کنید، باید به اندازه کافی پول خرج کنید. در غیر این صورت، مقدار اندکی را که خرج می کنید هدر می دهید.

و اگر در ابتدا CPA شما بالا یا ROAS در ابتدا کم است، بودجه خود را پس نگیرید! زیرا این احتمالاً می تواند به معنای نتایج حتی کمتر باشد. ممکن است در ابتدا حاشیه ها کوچک باشند، اما می توانید نکات ما را بشویید و تکرار کنید تا بازده بازگشت سرمایه خود را افزایش دهید.

اگر احتمال تبدیل شدن به یک کمپین وجود دارد، از صرف بخشی از بودجه در پشت کمپین ناراحت نباشید.

چگونه کسب و کارهای کوچک می توانند با تبلیغات گوگل به رشد پایدار دست یابند
برای اینکه کسب و کار کوچک شما در دنیای تبلیغات گوگل به رشد خود ادامه دهد، باید مشتریان خود را با ارائه ارزش ثابت منحصر به فرد برای برند خود حفظ کنید.

به هر حال، هزینه به دست آوردن یک مشتری جدید می تواند تا 30 برابر نگه داشتن یک مشتری موجود باشد. در اینجا نحوه ایجاد وفاداری مشتری برای بازگرداندن مردم به کسب و کار شما وجود دارد:

16. یک استراتژی چند کاناله را اجرا کنید
اگر می خواهید مشتریان خود را درگیر خود نگه دارید، می خواهید توجه آنها را در مکان های مختلف جلب کنید. Google اکنون گزینه‌های زیادی برای اجرای تبلیغات در نقاطی در طول سفر خریدار شما دارد، مانند خرید، نمایش، حداکثر عملکرد و موارد دیگر. یک رویکرد چند کاناله Google Ads به اجرای استراتژی‌های بلندمدت، مانند بازاریابی مجدد، برای ادامه رشد پس از پوشش مخاطبان اولیه کمک می‌کند.

تبلیغات گوگل برای کسب و کارهای کوچک – نمونه ای از استراتژی تبلیغات چند کانالی گوگل با تبلیغات جستجو و خرید

این خرده‌فروش هر دو تبلیغات جستجو و خرید را اجرا می‌کند تا بیننده را بدون توجه به مسیری که روی آن کلیک می‌کند جلب کند.

17. در CRM سرمایه گذاری کنید
یک کسب و کار کوچک فقط به اندازه فرآیندهای داخلی آن خوب است. هنگامی که همه سرنخ‌های خود را از طریق Google Ads وارد کردید، مطمئن شوید که راهی برای ردیابی و پرورش آنها برای جلوگیری از از دست دادن فرصت‌ها دارید. یک نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری می تواند این کار را انجام دهد تا به شما کمک کند مشتریان را در طولانی مدت درگیر خود نگه دارید.

به علاوه، می‌توانید شروع به جمع‌آوری شناسه‌های شخصی کنید که می‌توانید آنها را به تبلیغات شخصی‌شده خود بازیابی کنید. یک CRM همچنین در زمان شما صرفه جویی می کند و به شما امکان می دهد بیشتر از آن را صرف بهینه سازی حساب Google Ads خود کنید.

راهنمای تبلیغات گوگل برای مشاغل کوچک – پلتفرم crm که مدیریت سرنخ را نمایش می دهد

منبع تصویر

در اینجا می توانید درباره CRM برای مشاغل کوچک بیشتر بدانید.

18. داده ها را پیگیری کنید
همانطور که حساب Google Ads شما به رشد خود ادامه می دهد، داده های تاریخی شما نیز افزایش می یابد. معیارهای PPC که می تواند شما را در مراحل بعدی راهنمایی کند، بنابراین حتماً خود را با معیارهایی که برای کسب و کارتان مهم هستند آشنا کنید.

گزینه های گزارش دهی رایگان PPC زیادی در زیرساخت گوگل و در سرتاسر وب وجود دارد. آنچه را که برای شما و کسب و کارتان مناسب است بیابید—هیچ راه حل «یک اندازه مناسب برای همه» وجود ندارد.

هنگامی که با بخش گزارش و تجزیه و تحلیل راحت شدید، مطمئن شوید که یک برنامه معمول برای بررسی‌های منظم گزارش‌دهی تنظیم کنید تا خود را مسئول نگه دارید. این به شما کمک می کند تا عملکرد خود را در برابر اهداف تعیین شده خود به طور مداوم پیگیری کنید.

با این حال، شما نمی خواهید فقط روی داده های خود تمرکز کنید. حتما استا باشید

خود را در برابر رقبا نیز مهار کنید. معیارهای تبلیغاتی خاص صنعت را بررسی کنید تا ببینید چگونه آنها را مقایسه کرده و به عنوان نیروی محرکه برای بهبود در حساب خود استفاده می کنید.

این به شما کمک می کند تا با رقابت در صنعت همگام شوید و در عین حال به بزرگترین رقیب خود نیز بپردازید: شما!

تبلیغات گوگل برای مشاغل کوچک – نمودار معیار صنعت هزینه هر کلیک

گزارش کامل معیارهای تبلیغات جستجوی پولی را اینجا ببینید.

نحوه انجام تبلیغات گوگل برای مشاغل کوچک [Recap]
پوف! یک کسب و کار کوچک پیروزی در تبلیغات گوگل

شما ممکن است یک جادوگر نباشید، اما می توانید رسماً خود را یک جادوگر تبلیغاتی در یک تجارت کوچک در نظر بگیرید. چه در حال آزمایش ویژگی‌های جدید باشید و چه در نهایت آن CRM را پیاده‌سازی می‌کنید، اکنون با استفاده از این راهنما قصد دارید حساب Google Ads کسب و کار کوچک خود را به سطح بعدی ارتقا دهید. فقط به یاد داشته باشید:

زمانی که باید بودجه خود را افزایش دهید…

به اصول تحقیق کلمات کلیدی خود برگردید.
مطمئن شوید که از محصولات رایگان Google در کنار Google Ads استفاده می کنید.
گزارش های بودجه خود را بررسی کنید.
زمانی که نیاز دارید مخاطبان محلی بیشتری تهیه کنید…

تبلیغات خدمات محلی را ارائه دهید.
از متریک برداشت ها غافل نشوید.
DKI و کلمات کلیدی مبتنی بر محلی را دوباره بررسی کنید.
از geotargeting استفاده کنید.
تجزیه و تحلیل SWOT را اجرا کنید.
وقتی مشتریان بیشتری می خواهید…

ترافیک اول می آید، سپس مشتریان.
برای صرفه جویی در روز با CTA ها رهبری کنید.
افزونه های تبلیغاتی می توانند بهترین دوستان جدید شما باشند.
وقتی می خواهید بهترین قیمت را برای پول خود داشته باشید…

همیشه حسابرسی کنید
گزینه های استراتژی پیشنهادی خود را مانند پشت دست خود بشناسید.
ابتدا روی سرنخ ها و سپس تبدیل ها تمرکز کنید.
برای پول درآوردن پول خرج کنید.
وقتی به دنبال رشد در بلندمدت هستید…

یک حساب چند کاناله یک حساب خوشحال کننده است.
CRM ها می توانند ارزش سرمایه گذاری را داشته باشند.
با گزارش دهی مداوم خود را در مسیر خود نگه دارید.

source:https://www.wordstream.com/blog/ws/2022/01/19/google-ads-for-small-businesses

دیدگاه‌ خود را بنویسید