مزایای تبلیغات در اینترنت – حتما برای مصرف هزینه خود مشاور بگیرید

مزایای تبلیغات در اینترنت

اینترنت تقریباً برای هر شرکتی این امکان را فراهم کرده است که یک کمپین تبلیغاتی اجرا کند، مشتریان خود را هدف قرار دهد و تعیین کند که در کجا تلاش‌های تبلیغاتی بیشترین موفقیت را دارند. پلتفرم‌های تبلیغاتی موجود در اینترنت شامل رسانه‌های اجتماعی، موتورهای جستجو و تبلیغات حمایت‌های وب‌سایت است. صاحبان مشاغل باید در مورد مشتری هدف خود تحقیق کنند و تعیین کنند که آن مشتری کجا آنلاین است تا بازده تبلیغاتی سرمایه را به حداکثر برسانند.

هدف قرار دادن مصرف کنندگان مورد نظر
تبلیغات آنلاین می تواند تبلیغات را در جایی قرار دهد که بازار هدف صاحب کسب و کار وقت خود را صرف کند. تبلیغات موتورهای جستجو انواع خاصی از وب‌سایت‌ها را هدف قرار می‌دهند که ممکن است مصرف‌کنندگان در آن حضور داشته باشند. به عنوان مثال، یک سگ نگهدار که یک آگهی موتور جستجو قرار می دهد، می تواند آگهی خود را در وب سایت های عرضه حیوانات خانگی و غذای حیوانات خانگی یا وب سایت های نجات حیوانات خانگی پیدا کند. فیس بوک پلتفرمی ایجاد کرده است که به یک کسب و کار کمک می کند تا یک تبلیغ را شامل منطقه جغرافیایی، سن، وضعیت تاهل، درآمد و سرگرمی های مشتریان بالقوه باشد.

تبلیغات برای هر بودجه
بسیاری از صاحبان کسب‌وکارهای کوچک نمی‌توانند طرح‌بندی مجلات بزرگی را که به عنوان رویکردی برای تبلیغات عمل می‌کند، بپردازند. وقتی هر دلار اهمیت دارد، تبلیغات آنلاین به صاحبان مشاغل اجازه می دهد تا بودجه خاصی را در طول زمان تعیین کنند. برخی از پلتفرم‌ها به تبلیغ‌کنندگان اجازه می‌دهند تا حداقل 5 دلار در روز برای آزمایش یک کمپین هزینه کنند.

توجه به این نکته مهم است که بودجه‌های بزرگ‌تر اغلب فهرست‌های ترجیحی دریافت می‌کنند و اقدامات مصرف‌کننده را سریع‌تر از بودجه‌های کوچکتر مشاهده می‌کنند، اما مفهوم اینکه بتوانیم مخاطب را با مقدار کمی پول هدف قرار دهیم و موفقیت را دنبال کنیم، بی‌رقیب است.

ردیابی و تجزیه و تحلیل
روش های سنتی تبلیغات مانند تبلیغات تلویزیونی و تبلیغات مجلات راهی برای ردیابی موفقیت تبلیغ شما ندارند. این یک مدل کارآمد برای صاحبان مشاغل نیست. تبلیغات اینترنتی امکان ردیابی را از ابتدا تا انتها فراهم می کند. تجزیه و تحلیل به صاحبان کسب و کار می گوید که آگهی چند بار قرار داده شده و تعداد افرادی که آن را دیده اند. این به صاحبان مشاغل نرخ کلیک (CTR) می دهد که به آنها می گوید چند بار تبلیغات باز شده است. از آنجا، تجزیه و تحلیل وب سایت می تواند به شما بگوید که یک فرد چه مدت در وب سایت مانده است و تعداد فروش را دنبال می کند.

صاحبان مشاغل می توانند هم CTR و هم تبدیل فروش را برای تنظیم دقیق تبلیغات در نظر بگیرند. اگر افراد زیادی روی تبلیغ کلیک کردند اما خرید نکردند، مشکلی در زبان، ظاهر یا قیمت وب سایت وجود دارد. اگر تعداد کلیک‌های زیادی روی تبلیغ وجود نداشته باشد، اما همه کسانی که کلیک می‌کنند خرید می‌کنند، پس صاحب کسب‌وکار می‌خواهد آگهی‌های دیگر را آزمایش کند تا ببیند آیا می‌توانند ترافیک بیشتری ایجاد کنند که منجر به فروش می‌شود یا خیر.

کمپین های تست تقسیم مقرون به صرفه
تست تقسیم دو استراتژی مختلف تبلیغاتی را انجام می دهد و نتایج را با هم مقایسه می کند. به این فرآیند، آزمون A/B نیز گفته می شود که در آن نتایج آگهی A را با آگهی B مقایسه می کنید. تفاوت این دو آگهی ممکن است یک نسخه سبک ساده از آگهی باشد تا ببینید کدام یک بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. این آزمایش همچنین می‌تواند اطلاعات جمعیتی کمی متفاوت یا اطلاعات مصرف‌کننده هدف کمی محدود یا گسترش‌یافته را بررسی کند.

به عنوان مثال، یک آگهی ممکن است زوج های متاهل بین 35 تا 45 سال را هدف قرار دهد. این آگهی را می توان در برابر مخاطبان هدف زوج های متاهل 35 تا 50 ساله مورد آزمایش قرار داد. تفاوت ها معمولاً ظریف هستند، اما وقتی تبلیغ کنندگان تجزیه و تحلیل را دنبال می کنند، می توانند ببینند کجا آنها می توانند دلار تبلیغات خود را به حداکثر برسانند.

منبع :

https://smallbusiness.chron.com/advantages-advertising-internet-4028.html

دیدگاه‌ خود را بنویسید