سرویس اس اس ال ssl

اس اس ال SSL – اصطلاحات تخصصی سئو

از SSL استفاده کنید

اس اس ال SSL مخفف عبارت Secure Sockets Layer به معنای لایه سوکت امن – – یک فناوری امنیتی است که یک پیوند رمزگذاری شده بین یک سرور وب و یک مرورگر ( مانند کروم ) ایجاد می کند. به راحتی می توانید سایتی را با استفاده از SSL مشاهده کنید: آدرس وب سایت به جای «http: //» با «https: //» شروع می شود.

سرویس اس اس ال ssl
سرویس اس اس ال ssl – باعث امنیت و افزایش رتبه سایت در گوگل می شود

گوگل و تاکید آن بر HTTPS

در سال 2014 گوگل اعلام کرد که می خواهد “HTTPS را در همه جا” ببیند و وب سایت های HTTPS ایمن در نتایج جستجو بر وب سایت های غیر امن ترجیح داده می شوند.

توصیه جدی در مورد امنیت و سئو سایت

به آدرس سایت خود توجه کنید، اگر هنوز از http استفاده می کنید، با خرید ssl ( البته رایگان آن نیز وجود دارد ) آنرا به https تبدیل کنید. نصب ssl باعث افزایش رتبه سایت شما در نتایج گوگل خواهد شد.

اس اس ال SSL رایگان

به هاستینگ خود زنگ بزنید و از آنها بخواهید که ssl را برای شما نصب کنند. آنها معمولا یک ورژن رایگان برای مشتریان خود دارند. اگر هاستینگ شما این سرویس نداشته می توانید ssl را خرید کنید، یا در اینترنت به دنبال اس اس ال رایگان بگرید و آنرا روی سی پنل یا دایرکت ادمین هاست خود نصب کنید .

سئو تکنیکال و SSL

نصب ssl از فاکتورهای مهم سئو سایت و مربوط به سئو تکنیکال یا سئو فنی است Technical SEO می باشد. سئو تکنیکال می تواند شامل بخش های دیگری از جمله شناسایی و رفع خطاهای مربوط به پویش یا Crawling ربات های گوگل می باشد . تهیه نقش سایت، تنظیمات robots.txt ، بهینه سازی سایت برای موبایل موارد دیگر از جمله فاکتورهای سئو تکنیکال می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *