six-easy-ways-to-build-back-links

شش راه آسان برای ایجاد بک لینک Backlink

six-easy-ways-to-build-back-links
six-easy-ways-to-build-back-links

یک استراتژی خوب سئو خارج از صفحه برای موفقیت شما در بهینه سازی سایت برای نتایج موتورهای جستجو ضروری است.
از آنجایی که افراد بیشتری سعی می کنند موتورهای جستجو را با استراتژی های سئو کلاه سیاه “گول بزنند”، موتورهای جستجو تاکید بیشتری بر محبوبیت سایت و تعداد سایت هایی دارند که به سایت شما لینک می دهند.
مشکل بسیاری از صاحبان مشاغل این است که ایجاد بک لینک زمان می برد و اگر می خواهید رقبای خود را شکست دهید باید ثابت قدم باشید.
در این مقاله، ده استراتژی قوی را پوشش می دهیم که می توانید از آنها برای ایجاد بک لینک های با کیفیت برای سایت خود استفاده کنید.

استراتژی بک لینک شماره 1: بحث های انجمن (Forum Discussions)

شرکت در بحث های فروم یک راه عالی برای ایجاد شهرت آنلاین، جذب بازدیدکنندگان هدفمند به سایت شما و ایجاد بک لینک های با کیفیت است.
انجمن ها معمولاً پر از ترافیک هستند و هر روز محتوای تازه زیادی دارند، به این معنی که معمولاً به خوبی بهینه شده اند.
با شرکت در بحث‌های انجمن، می‌توانید با پیوند دادن به سایت‌هایی که قبلاً شهرت خوبی دارند، اعتبار زیادی در موتورهای جستجو ایجاد کنید. با این حال، هنگام شرکت در این بحث ها، مهم است که مشارکت ارزشمندی در انجمن داشته باشید.

استراتژی بک لینک شماره 2: بحث های وبلاگ (Blog Discussions)

وبلاگ ها مکان عالی دیگری برای ایجاد بک لینک های با کیفیت با شرکت در بحث در مورد موضوعات مرتبط با محتوای سایت شما هستند.

وبلاگ‌ها معمولاً بحث‌های زیادی در جریان هستند و ترافیک هدفمندی به سمت آنها می‌رود که به این معنی است که تعداد زیادی محتوای تازه بر اساس یک مبنای ثابت بالا می‌رود.
هنگامی که صحبت از اظهار نظر در وبلاگ ها می شود، بهتر است همان دستورالعمل هایی را که در هنگام ارسال پست در انجمن ها انجام می دهید، دنبال کنید.
صاحبان وبلاگ دائماً توسط نظرات ارسال کنندگان هرزنامه بمباران می شوند و هر چیزی را که سهم ارزشمندی در بحث نداشته باشد را تأیید نمی کنند، بنابراین مطمئن شوید که نظراتی را که خواندن آن جالب است و بحث را به جلو می برد، بگذارید.

استراتژی بک لینک شماره 3: فیس بوک

علی‌رغم اینکه لینک‌های فیس‌بوک بدون فالو هستند، هنوز هم برای شما مهم هستند و محبوبیت بسیار زیاد فیس‌بوک ترافیک واجد شرایط زیادی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

نکته کلیدی در فیس بوک این است که مطمئن شوید لینک های شما توسط افراد مناسب دیده می شود.

شما می توانید با ایجاد یک صفحه هواداران و دعوت از افرادی به لیست دوستان خود که علایق مشابهی دارند، شروع کنید، سپس آنها را به “لایک کردن” صفحه طرفداران خود دعوت کنید.

سپس می توانید چندین پست در صفحه طرفداران خود ایجاد کنید تا ترافیک واجد شرایط به سایت خود ایجاد کنید و از یکی از محبوب ترین سایت های اینترنت بک لینک های با کیفیت بسازید.

استراتژی بک لینک شماره 4: ارسال های دایرکتوری (Directory Submissions)

سایت های دایرکتوری مکان عالی دیگری برای ایجاد پیوند به سایت شما و ایجاد ترافیک واجد شرایط از افرادی هستند که در جستجوی محتوای شما هستند.

سایت های دایرکتوری لیستی از سایت های مرتبط با موضوع خاصی را در اختیار کاربران وب قرار می دهند و با ارسال سایت خود به دسته بندی مناسب می توانید آن را در مقابل تعداد زیادی از بازدیدکنندگان علاقه مند قرار دهید و از یک سایت معتبر بک لینک با کیفیت بسازید.

البته، ضروری است که سایت خود را به دایرکتوری هایی که شهرت خوبی دارند (رتبه صفحه 1 تا 5 بهترین است) با موتورهای جستجو ارسال کنید.

برخی از سایت‌های دایرکتوری چیزی بیش از مزرعه‌های پیوند نیستند که ارزش کمی به سایت شما اضافه می‌کنند یا هیچ ارزشی برای ایجاد بک لینک به میان می‌آورند.

ابزارهای ارسال انبوه مانند Directory Submitter و Fast Directory Submitter و می‌توانند برای یافتن سایت‌های فهرست برتر در اینترنت و ارسال ارسال‌ها مستقیماً از دسکتاپ استفاده شوند.

فقط مطمئن شوید که سایت خود را به دسته بندی مناسب در دایرکتوری ارسال می کنید.

استراتژی بک لینک شماره 5: بازاریابی مقاله (Article Marketing)

بازاریابی مقاله هنوز هم راه خوبی برای جذب ترافیک واجد شرایط به سایت شماست و در عین حال خود را به عنوان یک متخصص در جایگاه خود قرار می دهید. هنگام ایجاد بک لینک با بازاریابی مقاله، مطمئن شوید که از کلمات کلیدی اصلی خود در لینک های انتهای مقاله خود (معمولاً در “جعبه منابع”) استفاده می کنید. شش سایت برتر ارسال مقاله در زیر آمده است:

استراتژی بک لینک شماره 6: توییتر

توییت کردن یک راه بسیار سریع برای ایجاد بک لینک به سایت شما از یکی از سایت هایی است که قبلاً در موتورهای جستجو شهرت خوبی دارد. حتی اگر هیچ ترافیکی از توییتر به سایت خود وارد نکنید، سهولت ایجاد بک لینک آن را به یک ابزار سئوی خارج از صفحه ارزشمند تبدیل می کند.

نتیجه گیری: یک برنامه روزانه ساده که باید دنبال شود

برای استفاده حداکثری از این استراتژی های ساخت بک لینک ساده، به یک برنامه ثابت نیاز دارید که بتوانید هر روز آن را دنبال کنید. در زیر یک برنامه ساده وجود دارد که می توانید هر روز آن را تکرار کنید و تنها در شش ماه نزدیک به 5000 بک لینک بسازید.

10 نظر در 3 تا 5 انجمن مربوطه بنویسید (10 لینک – 20 دقیقه)
10 نظر در 5 وبلاگ مربوطه بگذارید (10 پیوند – 20 دقیقه)
سایت خود را به سه فهرست راهنما ارسال کنید (3 لینک – 20 دقیقه)
یک مقاله بنویسید و آن را به 5 سایت بازاریابی مقاله ارسال کنید (5 لینک – 60 دقیقه)
به این برنامه ساده ادامه دهید و ثابت قدم باشید و به موقع انجام دهید

بک لینک های با کیفیت کافی برای کسب رتبه صفحه خوب و موقعیت مطلوب در نتایج موتورهای جستجو ایجاد می کنم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید