سئو سایت با ویدئو

به طور کلی ویدیوهای کمتری در وب نسبت به صفحات متنی وجود دارد. در نتیجه، رتبه بندی در صفحه اول برای یک کلمه کلیدی رقابتی با ایجاد یک ویدیو به جای مقاله آسان تر است. بسته به نوع سایت یا کسب‌وکاری که دارید، ویدیوها می‌توانند راهی عالی برای جذب و دستیابی به مخاطب باشند. ایجاد آموزش های ویدئویی در مورد نحوه استفاده از محصولات خود را در نظر بگیرید. یا فرآیندی را نشان دهید که به کسب و کار شما مربوط می شود – به عنوان مثال، یک لوله کش می تواند ویدیویی بسازد که نشان می دهد چگونه گرفتگی چاه را رفع می کند.

 

بیاید به انواع محتوای سئو دیگر نگاهی بیندازیم

 

انواع محتوای سئو

محتوای سئو می تواند شامل یکی از موارد زیر باشد:

صفحات محصول

اینها نان و کره هر سایت خرده فروشی تجارت الکترونیکی هستند. یک صفحه محصول خوب می تواند هم به عنوان محتوای سئو و هم به عنوان صفحه فرود PPC عمل کند.

پست‌های وبلاگ

وبلاگ یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای ایجاد یک جریان منظم از محتوای موثر سئو است. به طور کلی، پست‌های وبلاگ جذاب‌تر هستند و احتمال جذب لینک‌ها نسبت به صفحات محصول بیشتر است، بنابراین می‌توانند راهی عالی برای ایجاد اعتبار برای سایت شما باشند. (به خاطر داشته باشید که وبلاگ ها بسیار انعطاف پذیر هستند و می توانید از آنها برای میزبانی هر یک از انواع محتوای زیر در این لیست استفاده کنید.)

مقالات

به مقاله خبری، مصاحبه یا قطعه ویژه فکر کنید. این نوع اصلی محتوایی است که در اکثر وب‌سایت‌های روزنامه یا مجله پیدا می‌کنید.

لیست ها

یک لیست در واقع فقط یک نوع مقاله است، اما کادر بندی آن به عنوان یک لیست (مانند «10 روش برای کاهش صورتحساب انرژی» یا «101 موردی که در مورد گوگل متنفرم») اسکن کردن آن را آسان تر می کند. این نوع عناوین همچنین زمانی که در نتایج جستجو یا در فیدهای رسانه های اجتماعی یافت می شوند قابل کلیک تر به نظر می رسند.

راهنماها

یک راهنما محتوای طولانی تری است که به طور مفصل نحوه انجام کاری را توضیح می دهد. (راهنماها اغلب در چندین صفحه وب شکسته می شوند، اگرچه این بهترین روش است که به کاربران اجازه می دهد در صورت تمایل محتوای طولانی را به عنوان یک صفحه مشاهده کنند.) می توانید یک راهنمای کامل در وب سایت خود ارسال کنید یا می توانید خلاصه یا گزیده ای را ارسال کنید. ، بازدیدکنندگان را ملزم به پر کردن فرم ثبت نام برای خواندن راهنمای کامل می کند. این می تواند راه خوبی برای تولید سرنخ باشد، اما به خاطر داشته باشید که قرار دادن دیوار ثبت نام احتمالاً میزان ترافیک SEO را که می توانید به آن راهنما هدایت کنید کاهش می دهد.

 

اینفوگرافیک ها

اینفوگرافیک ها یا تصاویر با فرمت بزرگ که حاوی داده های زیادی (اغلب به شکل نمودار یا نمودار) در مورد یک موضوع واحد هستند، می توانند تعداد زیادی بازدید از صفحه و لینک ها را به خود اختصاص دهند. با این حال، از آنجایی که مقدار زیادی از محتوا در تصویر جاسازی شده است و بنابراین به عنوان متن توسط موتورهای جستجو قابل خواندن نیست، مهم است که بقیه صفحه را با دقت بهینه کنید. برای شروع می توانید از یکی از این پنج قالب رایگان اینفوگرافیک استفاده کنید.

نمایش اسلاید

نمایش اسلاید راهی برای نمایش مجموعه ای از تصاویر مرتبط است. گاهی اوقات عکس‌ها مهم‌تر از متن هستند – مثلاً می‌خواهید نشان دهید که همه ستاره‌ها در اسکار چه لباسی پوشیده‌اند. در اینجا نیز، سئوی عنوان، عنوان، نام فایل‌های تصویری و غیره مهم است، زیرا موتورهای جستجو کمتر می‌توانند آن را بخوانند.

واژه نامه ها

قسم می خورم که افراد بیشتری از گوگل برای جستجوی اصطلاحات استفاده می کنند تا اینکه از فرهنگ لغت استفاده کنند. (آیا حتی می دانید فرهنگ لغت شما کجاست؟) اگر در یک صنعت تخصصی کار می کنید، یک واژه نامه به خوبی ساخته شده می تواند راه خوبی برای جذب ترافیک جستجو باشد. به اصطلاحات آشپزی، اصطلاحات پزشکی، اصطلاحات مد، اصطلاحات معماری…

دایرکتوری ها

یک دایرکتوری طبقه بندی مفیدی از پیوندها به سایت ها یا منابع پیرامون یک موضوع معین است. برای مثال، یک وبلاگ عطر ممکن است فهرستی از مکان‌های خرید عطر، از فروشگاه‌های بزرگ تا فروشگاه‌های مستقل در سراسر کشور ایجاد کند.
اینها فقط برخی از انواع اساسی محتوای سئو هستند، اما اجازه ندهید این لیست شما را محدود کند – احتمالات تقریباً بی پایان هستند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید