URL ارجاع دهنده یا Referring URL

URL ارجاع دهنده: URL ارجاع چیست؟

URL ارجاع دهنده URL یک صفحه وب است که به صفحه ای در وب سایت شما پیوند می دهد، بنابراین ترافیک را برای شما ارسال می کند. اگر از یک برنامه تجزیه و تحلیل وب استفاده می کنید، می توانید همه URL های ارجاعی را که به وب سایت شما اشاره می کنند، مشاهده کنید.

 

چرا URL های ارجاع دهنده مهم هستند؟

اگر عملکرد قوی در نتایج جستجوی ارگانیک  بدون ارجاع URL ها، سایت شما شانس کمی برای رتبه بندی ارگانیک دارد.

گوگل از کاربران جستجو می‌خواهد که تجربیات عالی داشته باشند، درست است؟

تا زمانی که گوگل مردم را به بازگشت نگه دارد، آنها می توانند فضای تبلیغاتی را بفروشند و چراغ ها روشن خواهند ماند. برای این منظور، گوگل به وب سایت هایی که به عنوان منابع محبوب و معتبر شهرت پیدا کرده اند، پاداش می دهد. اینها وب سایت هایی هستند که مردم می خواهند در صفحه یک ببینند.

بهترین راه برای تبدیل شدن به یک منبع معتبر و محبوب این است که از وب سایت های دیگر پیوند کسب کنید. اساساً، پیوند از یک سایت به سایت دیگر سیگنالی برای گوگل است که سایت دوم محتوای خوبی ایجاد می کند. بنابراین، هنگامی که خزنده وب Google، Googlebot، می بیند که یک وب سایت معتبر (مثلاً ژورنال موتور جستجو) به جدیدترین پست وبلاگ شما پیوند داده شده است، متوجه می شود که محتوای شما آموزنده و لذت بخش است.

به پیوندهای خارجی و ارجاع URL ها به عنوان بلیط قطار یک طرفه برای اولین SERP فکر کنید.

وب سایت من چگونه لینک های خارجی دریافت می کند؟

آنچه شما واقعاً به دنبال آن هستید یک راهنمای سریع برای بهینه‌سازی موتورهای جستجوی خارج از صفحه است – زیربخش SEO که شامل تمام کارهایی است که می‌توانید خارج از صفحات خود انجام دهید. بیایید آن را انجام دهیم.

یک یادآوری سریع قبل از اینکه وارد آن شویم: اگرچه چندین تاکتیک سئوی خارج از صفحه وجود دارد، اما همه آنها به کسب بک لینک و ایجاد Domain Authority بازمی گردند. در پایان روز، موفقیت شما در سئوی خارج از صفحه به میزان تلاش شما برای این لینک ها بستگی دارد.

از طریق Site Checker Pro

وبلاگ نویسی مهمان در دنیای بازاریابی محتوا، هیچ چیز به اندازه وبلاگ نویسی آزموده و درست نیست. وبلاگ نویسی مهمان تمرین نوشتن یک پست برای یک وب سایت معتبر به عنوان نماینده کسب و کار شما است. این یک برد-برد برای هر دو طرف است: سایت محتوای جدیدی دریافت می کند و نویسنده مهمان می تواند پیوندی را به سایت خود وارد کند. با ویراستارانی با زیربنای قوی و چند نمونه نوشتاری عالی تماس بگیرید و در راه خواهید بود.

رسانه های اجتماعی. واقعیت:

ارتباط قوی بین عملکرد تعامل رسانه های اجتماعی – تعداد لایک ها، نظرات، اشتراک گذاری ها و کلیک های محتوای اجتماعی شما – و جایی که در رتبه بندی SERP ارگانیک قرار می گیرید وجود دارد. محتوای جذاب تر به احتمال زیاد بک لینک دریافت می کند و بک لینک های بیشتر شما را SERP را تقویت می کند. محتوایی (و کپی اجتماعی) ایجاد کنید که تعامل کاربر را تشویق کند.

اینفلوئنسر مارکتینگ اینفلوئنسرها شخصیت‌های آنلاینی هستند – وبلاگ نویسان، یوتیوب‌برها، غول‌های رسانه‌های اجتماعی – با فالوورهای زیادی. به این ترتیب، اینفلوئنسر مارکتینگ قصد دارد از قدرت این شخصیت ها بهره ببرد تا بر طرفداران آنها تأثیر بگذارد. یک راه عالی برای انجام این کار: در مورد یک تأثیرگذار بنویسید. سپس با آنها تماس بگیرید و پیوندی به محتوا ارائه دهید. اگر کار خوبی انجام داده‌اید، و اینفلوئنسر درباره این قطعه هیجان‌زده است، این احتمال وجود دارد که آن را با طرفداران خود به اشتراک بگذارد. این نه تنها مستقیماً ترافیک جدیدی را به سایت شما هدایت می کند، بلکه بک لینک قوی دیگری را نیز برای موتورهای جستجو ایجاد می کند.

مطالب عالی می‌توانید وبلاگ نویسی مهمان، مشارکت در رسانه‌های اجتماعی و بازاریابی تأثیرگذار را به عنوان سه تاکتیک فرعی زیر چتر محتوای باکیفیت در نظر بگیرید. ایجاد مداوم چیزهای عالی شانس شما را برای ورود به وبلاگ های مهمان افزایش می دهد، معیارهای تعامل شما را در رسانه های اجتماعی افزایش می دهد و فرصت های بیشتری برای ارتباط با اینفلوئنسرها به شما می دهد. بنابراین، محتوای عالی چیست؟ به طور معمول، این فرم طولانی، پر از تصاویر، و منحصر به فرد است.

هنگامی که شهرت پایداری ایجاد کردید، آن تاکتیک های دیگر را ادامه دهید و در پیوندهای خارجی و ارجاع URL ها شنا خواهید کرد.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید