انتظارات کاربران را برآورده کنید

اگر هدف کاربر را برآورده نمی کنید، رتبه های برتر سئو را کسب نخواهید کرد

خوب، هر چقدر هم که این موضوع پیش پا افتاده به نظر برسد، نمی‌توانیم از این نکته بگذریم. این یکی از نکات مهم است . و حقیقت این است که هنوز بسیاری از وب‌سایت‌ها به نوشتن صرفاً برای ربات ها ادامه می‌دهند.

واقعیت این است که رتبه‌بندی جالب است، اما باید بدانید که برای چه رتبه‌بندی می‌کنید. اگر بهینه سازی وب سایت خود را برای موتور به حدی انجام دهید که در موقعیت های برتر باشید، اما محتوای شما از نظر کاربران به زباله تبدیل شود – شکست خواهید خورد.

در اینجا دلیل است.

بنابراین، فرض کنید محتوای بهینه شده سئوی شما به طور مناسب یا اصلاً به سؤال کاربران پاسخ نمی دهد و در نتیجه انتظارات آنها را برآورده نمی کند. عدم برآورده کردن هدف کاربر به این معنی است که محتوای شما “واکنش” لازم را از سوی کاربران دریافت نخواهد کرد.

اگر برای مدتی صفحه سایت شما را مرور کنند و به نتایج مورد نظر خود نرسند، کاربر خسته می شود و متوجه می شود که شما هرگز به سؤالات او پاسخ نمی دهید. آنها به سادگی صفحه شما را در جستجوی محتوای بهتر و روشنگرتر رها می کنند.

چه اتفاقی می‌افتد وقتی صفحه وب شما بارها رها می‌شود؟ درست است – نرخ پرش شما بالاتر و بالاتر می رود در حالی که زمان صرف شده در صفحه وب شما کمتر می شود. گوگل که اصلا احمق نیست به زودی متوجه می شود که مشکلی وجود دارد و احساس می کند که محتوای شما علاقه خوانندگان شما را برآورده نمی کند – رتبه شما را پایین می آورد.

یادتان باشد، گوگل محبوبیت سایت و صفحات سایت شما و دیگران را از دید کاربران اندازه گیری می کند و به رای آنها اهمیت می دهد.

پایان غم انگیز، اینطور نیست؟

خوب، یک راه عالی برای جلوگیری از این وضعیت وجود دارد. آیا می خواهید مهم ترین راز سئوی جاودانه موجود را بدانید؟

برای کاربران بنویس! همانطور که SEO شگفت انگیز و مهم است، لطفاً همیشه به خاطر داشته باشید که خوانندگان نهایی شما و کسانی که واقعاً شما را ارزیابی می کنند، خوانندگان شما هستند. بنابراین مطمئن شوید که برای آنها بنویسید – در مورد موضوعاتی که آنها به آنها اهمیت می دهند و به روش هایی که از شما می خواهند و تمام تلاش خود را برای ارائه پاسخ های دقیق و آموزنده به سؤالات آنها بکنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید