خدمات سئوی مدیریت شده: آنچه هر صاحب کسب و کار کوچک باید بداند

نتایج به دست آمده است، و شما خبر خوبی دارید: شما در حال تولید سرنخ و فروش هستید. ناگهان، تلفن شما شروع به زنگ زدن می کند و صندوق ورودی شما بیش از آن چیزی است که شما می توانید آن را انجام دهید. از اینکه کسب و کار شما با چنین سرعتی در حال رشد است، هیجان زده هستید. اما همانطور که به دنبال رشد بیشتر هستید، به فکر استخدام یک آژانس مدیریت بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) خارجی برای مدیریت بازاریابی آنلاین شما هستید – به طور دقیق، یک سرویس سئو مدیریت شده.

اما این دقیقن چیه؟ چگونه می تواند برای کسب و کار کوچک شما مفید باشد؟

سرویس سئوی مدیریت شده چیست؟

یک سرویس سئو کاملاً مدیریت شده نوعی بازاریابی دیجیتال است که کمپین های سئو فعلی شما را به سطح بالاتر می برد. در اصل، این تفاوت بین سفر جاده ای با GPS در مقابل رانندگی بی هدف به امید یافتن جایی است که می خواهید بروید.

با توجه به برندهای زیادی که برای جلب توجه مصرف کننده رقابت می کنند، برندهای بدون استراتژی سئوی مناسب اغلب فرصت های ارزشمندی را برای فروش بالاتر و شناخت بیشتر برند از دست می دهند.

خدمات سئوی مدیریت شده: چگونه می تواند برای کسب و کار کوچک شما مفید باشد؟
خدمات مدیریت سئو می تواند به طرق مختلف برای کسب و کار کوچک شما مفید باشد، از جمله:

صرفه جویی در زمان و انرژی

به عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک، شما در حال حاضر چیزهای زیادی دارید. به جای صرف ساعت‌ها تلاش برای یادگیری بیشتر در مورد ایجاد محتوا یا SEO و پرداخت هزینه به کسی که آن را برای شما مدیریت کند، از یک سئو کاملاً مدیریت شده استفاده کنید. هزاران شرکت بزرگ وجود دارد که این خدمات را ارائه می دهند، بنابراین شما می توانید بسته ای را انتخاب کنید که برای شما مناسب است. بنابراین، همراه با سایر خدمات سئوی وب سایت مانند ساخت لینک، تحقیق کلمات کلیدی، سئوی درون صفحه، ممیزی SEO، پشتیبانی فنی و بازاریابی دیجیتال، شرکت های خدمات کامل به شما کمک می کنند تا در گوگل یا بینگ دیده شوید تا افراد بیشتری بتوانند کسب و کار شما را پیدا کنند.

دید واضحی از جنبه های بازاریابی برند خود ارائه دهید

مزیت کار با یک سرویس سئو کاملاً مدیریت شده، داشتن یک متخصص در تیم شما است. متخصصان سئو می دانند که چگونه کمپین های سئو را برای موفقیت مدیریت کنند. آنها می توانند به شما کمک کنند تا مخاطبان هدف خود را پیدا کنید، اولویت های درست را تعیین کنید و استراتژی ها را اجرا کنید.

بهترین خدمات سئو مدیریت شده با پاسخ دادن به سوالاتی مانند:

 • رتبه بندی کلمات کلیدی ما چیست؟
 • کدام کلمه کلیدی هدفمند بیشترین ترافیک را ایجاد می کند؟
 • کدام کلمات کلیدی هدف بیشترین فرصت را دارند؟
 • عملکرد پست های وبلاگ من چگونه است؟
 • آیا تلاش های من قابل اندازه گیری و گزارش  پذیر هستند؟
 • بازگشت سرمایه (ROI) چقدر است؟
 • آیا من یک برنامه بازاریابی دیجیتال دارم؟
 • آیا تحقیق کلمات کلیدی من به درستی انجام شده است؟
 • آیا کلمات کلیدی مناسب را در جای خود دارم؟
 • آیا مخاطب هدف من دقیق است؟
 • آیا محتوای سایت من به بازدیدکننده مرتبط است؟

 

 

در حالی که این سؤالات ممکن است طاقت فرسا به نظر برسند، خدمات حرفه ای SEO به شما امکان می دهد بر روی تجارت خود تمرکز کنید.

صرفه جویی در پول

اگر می‌خواهید ریسک کنید و چیز جدیدی را امتحان کنید، اگر نمی‌دانید چه کار می‌کنید، می‌تواند هزینه و زمان زیادی برای شما در بر داشته باشد. با خدمات سئو کاملاً مدیریت شده، هر ریسکی که متحمل می شود محاسبه می شود و شرکت تمام تلاش خود را انجام می دهد تا مطمئن شود که شما بیشترین بازگشت سرمایه ممکن را دریافت می کنید.

کسب و کار کوچک خود را فعال کنید تا بر آنچه که بهترین انجام می دهد تمرکز کند

بسته های سئوی مدیریت شده در محدوده قیمتی در دسترس هستند. بسته به سطح پشتیبانی شما، یک مدیر حساب فنی یا یک تیم اختصاصی مسئول وب سایت شما به شما منصوب می شود. متخصصان سئوی تعیین شده شما عملکرد وب سایت شما را به طور مداوم نظارت، مدیریت و بررسی خواهند کرد. با همکاری با یک ارائه‌دهنده خدمات سئو حرفه‌ای، کسب‌وکار شما می‌تواند زمان بیشتری را صرف انجام کارهایی کند که به بهترین نحو انجام می‌دهد و به شریک بازاریابی شبکه‌های اجتماعی شما اجازه می‌دهد بقیه کارها را انجام دهد.

از الگوریتم های همیشه در حال تغییر موتورهای جستجو جلوتر باشید

یک سرویس سئو مدیریت شده به شما کمک می کند تا با به روز رسانی های الگوریتم های جستجو و وب همیشه در حال تغییر همراه باشید. یک آژانس سئو سایت شما را بهینه می کند و آن را متناسب با آن به روز می کند و شما را در جریان تغییرات صنعتی قرار می دهد.

بهبود شهرت برند

یک استراتژی سئو خوب می تواند به شما کمک کند تا مشتریان بالقوه بیشتری جذب کنید و در عین حال شهرت برند خود را نیز بهبود بخشد.

بهبود عملکرد سایت

داشتن سطح مناسب سئو برای وب سایت شما می تواند عملکرد سایت شما را افزایش دهد. یک تجربه وب‌سایتی ایده‌آل، تجربه‌ای است که عاری از خطا باشد و تجربه مرور یکپارچه‌ای را برای کاربران فراهم کند. هر صاحب وب سایتی به شما خواهد گفت که داشتن سایتی که ظاهر عالی دارد، به راحتی قابل پیمایش است و به خوبی کار می کند، به اندازه زیبایی سایت مهم است.

یک شرکت مدیریت سئو خوب ابزارهایی را دارد که به شما کمک می کند مطمئن شوید که سایت شما هم برای بازدیدکنندگان و هم برای موتورهای جستجو به خوبی کار می کند. صاحبان وب‌سایت‌ها با اجتناب از مشکلات رایج مانند لینک‌های شکسته، محتوای قدیمی یا خطاهایی که ممکن است باعث خروج کاربران از سایت شما شود، از این امر سود می‌برند.

ترافیک سایت بیشتری ایجاد کنید

استفاده از خدمات مدیریت سئو به شما این امکان را می دهد که ترافیک بیشتری به وب سایت خود برای افزایش تبدیل و رشد فروش ایجاد کنید. تو می توانی

 

ترافیک جستجوی ارگانیک بیشتری را به وب سایت خود دریافت کنید:

کلمات کلیدی وب سایت خود را بهینه کنید تا در صفحه اول نتایج گوگل قرار گیرد
کیفیت محتوا و ناوبری سایت شما را بهبود می بخشد، بنابراین برای هر موتور جستجویی خزیدن و رتبه بندی سایت شما آسان تر است.
بهبود کیفیت پیوندهای ورودی خود با واداشتن سایر وب سایت های معتبر به وب سایت شما
هدف قرار دادن کلمات کلیدی طولانی که به شما کمک می کند برای محصولات، خدمات و گروه های مشتری هدف خاص رتبه بندی کنید
ساخت یک وب سایت ساده، سریع و امن. همچنین مهم است که تصاویر خود را بهینه کنید زیرا از نظر هر موتور جستجویی بسیار ارزشمند هستند. تجزیه و تحلیل بیش از 1.5 میلیارد نتیجه جستجو نشان داد که 90 درصد از وب سایت های حاوی تصاویر در صفحه اول نتایج گوگل رتبه بندی می شوند.
حفظ یک استراتژی بازاریابی محتوای ارزشمند
داشتن یک وب سایت بهینه شده با صفحات مرتبط، قابل پیمایش و طراحی خوب
عملکرد کلی سئوی خود را بدون توجه به اندازه خود افزایش دهید
آژانس های مدیریت شده ابتدا برای ارزیابی اهداف و الزامات شرکت شما وقت می گذارند و سپس یک استراتژی سئوی مناسب برای کسب و کار شما ایجاد می کنند. آنها فقط با یک الگوی مجموعه وارد نمی شوند و کسب و کار شما را در آن فشرده نمی کنند.

عناصر یک سرویس سئوی مدیریت شده موثر

یک سرویس سئو مدیریت شده به سادگی شامل کلمات کلیدی اضافه شده به وبلاگ و پرداخت ماهانه به ارائه دهنده نیست. در اینجا فهرستی از عناصر یک سرویس سئوی مدیریت شده موثر، با توضیحی در مورد اینکه چرا هر کدام مهم در نظر گرفته می شوند، آورده شده است.

یک سرویس سئو کاملاً مدیریت شده می تواند شامل موارد زیر باشد:

تجزیه و تحلیل وب سایت

در قلب هر استراتژی موفق سئو، تجزیه و تحلیل وب سایت است. اینجا جایی است که به همه چیز نگاه می کنید، از بهینه سازی محتوا، سئوی محلی، ممیزی SEO فنی، تحقیق کلمات کلیدی، تجزیه و تحلیل رقبا، بهینه سازی درون صفحه و موارد دیگر.

تولید محتوا

تولید محتوا یک سرویس حیاتی است که آژانس سئو مدیریت شده ارائه می دهد و باید عامل رتبه بندی پیشرو باشد. بهتر است برای مهم ترین صفحات وب سایت خود، محتوایی خوب نوشته و بسیار جذاب داشته باشید تا به مشتریان بالقوه ارزش بدهید.

بهینه سازی در سایت

سئو در سایت همه چیز در مورد بهبود تجربه وب سایت شما است. بهینه سازی عناصری مانند عناوین، توضیحات متا و برچسب ها می تواند نحوه درک موتورهای جستجو از سایت شما را تا حد زیادی بهبود بخشد. علاوه بر این، عناوین صفحه و توضیحات متا اغلب در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) استفاده می شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که این عناصر دقیقاً محتوای صفحه وب و هدف را توصیف می کنند.

لینک بیلدینگ

یک ارائه دهنده خدمات سئو مدیریت شده اطمینان حاصل می کند که لینک هایی که به وب سایت شما می سازند با کیفیت و مرتبط هستند. آن‌ها همچنین می‌توانند به سایت‌هایی در جایگاهی که ترافیک زیادی ندارد، اما در آن جایگاه با کسب‌وکار شما رقابت می‌کند، پیوند ایجاد کنند.

یک سرویس لینک بیلدینگ که به خوبی مدیریت می شود، لینک های بسیار کمی از وب سایت هایی در همان جایگاه شما ایجاد می کند. پیوندهای سایت های دیگر در همان جایگاه می تواند مفید باشد، اما تعداد آنها باید کم باشد.

رسانه های اجتماعی و سئوی محلی

رسانه های اجتماعی و سئوی محلی نان و کره یک برنامه بازاریابی اینترنتی موفق هستند. آنها نیمی از کل ترافیک ارگانیک و بخش قابل توجهی از تبدیل ها در سایت های تجارت الکترونیک را تشکیل می دهند. رسانه‌های اجتماعی همچنین آگاهی از برند را افزایش می‌دهند، که عامل مهمی در رتبه‌بندی جستجو است.

محتوا در قلب این کانال های بازاریابی قرار دارد که می تواند در داخل ایجاد شود یا به یک ارائه دهنده خدمات حرفه ای برون سپاری شود.

این روزها، اکثر سئوکاران حداقل باید در توییتر و فیس بوک فعال باشند، جایی که می توانند تخصص خود را به اشتراک بگذارند و با مشتریان احتمالی تعامل داشته باشند. در مورد سئوی محلی، توجه به این نکته مهم است که گوگل نحوه رتبه‌بندی مکان‌ها را تغییر داده است و از نزدیکی به سمت ترکیب داده‌های مربوط به کسب‌وکارها از بررسی‌ها و سایر منابع آنلاین آن‌ها فاصله گرفته است.

گزارش و پیگیری

گزارش و ردیابی عناصر کلیدی هر سرویس مدیریت سئو هستند. یک شرکت با تجربه سئو از ابزارهای استاندارد صنعتی برای نظارت بر رتبه و عملکرد سایت شما استفاده می کند. ابزارهای ردیابی به شما این امکان را می دهند که ببینید سایت شما از هفته به هفته، ماه به ماه و سال به سال چگونه عمل می کند. می توانید بفهمید که استراتژی های شما در مقایسه با آنچه که در ابتدا برای سایت برنامه ریزی کرده بودید چقدر خوب کار می کنند.

یافتن یک سرویس SEO

بسته به اندازه و بودجه کسب و کارتان، احتمالاً می خواهید یک سرویس SEO پیدا کنید که همه این خدمات و موارد دیگر را ارائه دهد. همچنین می‌توانید با پرسیدن سؤال‌هایی مانند: آیا از google analytics استفاده می‌کنید، یک انتخاب یا مقایسه تحصیل‌کرده داشته باشید؟ چه معیارهایی را اندازه گیری می کنید؟ آیا ابزار سختی کلمات کلیدی دارید؟ میانگین هزینه شما برای هر لینک چقدر است؟ آیا مشاوره رایگان ارائه می دهید؟ آیا یک استراتژی سفارشی ارائه می دهید؟ آیا یک مدیر پروژه اختصاصی و کارشناسان سئو استخدام می کنید؟ اندازه مشتری معمولی شما چقدر است؟

در حالی که لیست بالا یک لیست جامع نیست، باید به شما ایده دهد که در خدمات بهینه سازی موتور جستجو به دنبال چه چیزی باشید. کار را برای خود آسان کنید و به دنبال ارائه دهنده خدمات سئو باشید که تمام موارد فوق را ارائه می دهد و به سوالات شما با اطمینان و وضوح پاسخ می دهد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید