چگونه از کلمات کلیدی برای دستیابی به بهترین اثر سئو استفاده کنیم.

چگونه از کلمات کلیدی برای دستیابی به بهترین اثر سئو استفاده کنیم. کلمات کلیدی همان عبارت و کلماتی هستند که مردم در گوگل جستجو می کنند، این مبنای کار موتورهای جستجو است.

اگر از کلمات کلیدی مناسب استفاده نکنید، نمی توانید با محتوای خود کارآمد باشید و در صفحات نتایج موتور جستجو رتبه بالاتری کسب کنید. به کلمات کلیدی به عنوان نان و کره کمپین های بازاریابی محتوایی خود فکر کنید. شما باید کلمات کلیدی مناسب را پیدا کنید، از آنها به طور موثر استفاده کنید و از ارسال هرزنامه کلمات کلیدی خودداری کنید.

به این ترتیب گوگل وب سایت شما را بالاتر می برد و شما می توانید از رقبای خود جلوتر بمانید.

اگر به طور کلی با کلمات کلیدی تازه کار هستید یا می خواهید مهارت های سئوی خود را تقویت کنید، به خواندن این مقاله ادامه دهید.

شما همه چیزهایی را که باید در مورد تحقیق کلمات کلیدی بدانید، استفاده از کلمات کلیدی مناسب برای سئو و پیاده سازی آنها در سراسر وب سایت خود یاد خواهید گرفت.

از کلمات کلیدی دم بلند استفاده کنید

اگر می‌پرسید کلمات کلیدی دم بلند چیست، تنها نیستید. احتمالاً با کلمات کلیدی اصلی که فقط 1 تا 3 کلمه دارند آشنا هستید. خوب، کلمات کلیدی دم بلند، رشته های کلیدواژه ای هستند که شامل چهار کلمه یا بیشتر می شود. برای مثال، اگر به دنبال هتل‌هایی در یک شهر خاص هستید، چیزی شبیه به این را در گوگل می‌نویسید: «هتل‌های چهار ستاره در تهران». این یک کلمه کلیدی طولانی است که مردم در واقع برای جستجوی هتل ها از آن استفاده می کنند. اگر آنها را در محتوای خود بگنجانید، وب سایت شما رتبه بالاتری خواهد داشت.

اگر می‌پرسید چگونه این کلمات کلیدی دم بلند را پیدا کنید، پاسخ ساده است. شما فقط باید یک عبارت جستجوی اولیه را در گوگل وارد کنید. گوگل به طور خودکار کلمات را در حین تایپ کردن شما پر می کند و لیستی از کلمات کلیدی دم بلند را که مردم هنگام جستجو استفاده می کنند، پیدا خواهید کرد. بهتر از همه، این روش رایگان است.

نظارت بر حجم جستجوی کلمات کلیدی ماهانه

استفاده از کلمات کلیدی دم بلند تنها بخشی از معادله است. همچنین ممکن است بخواهید از حجم جستجوی ماهانه کلمات کلیدی برای تنظیم محتوای خود استفاده کنید. این اساساً داده‌هایی است که توسط گوگل و سایر وب‌سایت‌ها ارائه شده است که به شما امکان می‌دهد ببینید چند بار یک کلمه کلیدی خاص در گوگل تایپ شده است. اگر مردم بیشتر به دنبال «اسباب‌بازی‌های سگ» می‌گردند تا «اسباب‌بازی‌های رتیل»، احتمالاً می‌خواهید از آن استفاده کنید و از محبوب‌ترین کلمات کلیدی بیشتر استفاده کنید.

گوگل همچنین ابزارهای زیادی را به شما ارائه می دهد تا کلمات کلیدی مناسب را پیدا کنید و لیست های خود را بر اساس آن تنظیم کنید. به عنوان مثال، Keyword Planner ابزاری است که توسط گوگل ارائه شده است که به شما امکان می دهد انواع مختلفی از کلمات کلیدی را جستجو کنید، حجم جستجوی ماهانه را مشاهده کنید، کلمات کلیدی طولانی و غیره را سازماندهی کنید تا بتوانید از کلمات کلیدی خود به طور موثرتری استفاده کنید.

تغییر نام تصاویر پست وبلاگ

پست های وبلاگ شما و سایر صفحات وب سایت قطعاً حاوی چند تصویر هستند. خوب، یک تمرین خوب سئو این است که نام و توضیحات این تصاویر را بهینه کنید تا موقعیت شما را به طور دقیق منعکس کند.

به عبارت دیگر، شما باید نام تصاویر خود را با استفاده از کلمات کلیدی مورد نظر خود تغییر دهید. اگر وب‌سایت لوازم جانبی حیوان خانگی شما میله‌های خاراندن گربه را می‌فروشد و چند تصویر با این اشیاء نشان داده‌اید، نام تصاویر را به «cat-scratching-pole.jpg» تغییر دهید. این مورد توسط گوگل در هنگام نمایه سازی وب سایت شما مشاهده می شود و به همین دلیل در صفحات نتایج موتور جستجو رتبه بالاتری خواهید داشت.

به روشی مشابه، به یاد داشته باشید که هر تصویر در وب سایت شما حاوی توضیحات “متن جایگزین” است. مطمئن شوید که یک کلمه کلیدی یا ترکیبی از کلمات کلیدی را در اینجا نیز قرار دهید زیرا این مورد نیز توسط گوگل با چشمان خوب دیده می شود.

کلمات کلیدی را به عناوین و توضیحات متا اضافه کنید

مکان‌های دیگری نیز وجود دارد که می‌توانید با خیال راحت کلمات کلیدی مانند عنوان پست‌های وبلاگ خود و همچنین توضیحات متا آنها را وارد کنید. به عنوان مثال، شما باید یک کلمه کلیدی را مستقیماً به عنوان مقاله خود، ترجیحاً در ابتدا، اضافه کنید. همان کلمه کلیدی را در مقدمه و همچنین یک عنوان یا پست فرعی اضافه کنید. در نهایت، فراموش نکنید که کلمه کلیدی را در توضیحات متا نیز بگنجانید زیرا این کار شانس شما را برای رتبه بالاتر در SERP ها به حداکثر می رساند.

کلمات کلیدی را به URL ها و پست های رسانه های اجتماعی اضافه کنید

در نهایت، یکی دیگر از روش های عالی سئو اضافه کردن کلمات کلیدی به URL صفحات وب سایت های مختلف و پست های وبلاگی است که ایجاد می کنید. URL آدرس یک صفحه وب خاص است. اگر پستی درباره اسباب‌بازی‌های گربه ایجاد می‌کنید، مطمئن شوید که URL دارای یک کلمه کلیدی مرتبط مانند «لیزر گربه» یا چیزی مشابه است. علاوه بر این، ممکن است بخواهید کلمات کلیدی را نیز در پست‌های توییتر خود بگنجانید، زیرا گوگل به‌روزرسانی‌های توییتر را ایندکس می‌کند و این می‌تواند افراد بیشتری را به وب‌سایت شما هدایت کند. مردم ممکن است در گوگل به دنبال لوازم جانبی گربه بگردند و از آنجا پست های توییتر شما را ببینند. آنها ممکن است روی آن کلیک کنند و به صفحه توییتر شما بروند و از آنجا در نهایت روی پیوندها کلیک کرده و در وب سایت شما جایی که لوازم جانبی گربه را می فروشید قرار می گیرند.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید