سئو چگونه کار می کند؟

سئو  شامل استراتژی ها ، اقدامات و بهترین شیوه های متعدد است که همه آنها هدف نهایی بهبود موقعیت وب سایت شما در موتورهای جستجو هستند – به همین دلیل به آن “بهینه سازی موتور جستجو” می گویند.

دو نوع سئو وجود دارد: درون صفحه و خارج از صفحه. سئو داخلی شامل هر چیزی است که می توانید در وب سایت خود کنترل کنید تا رتبه بندی خود را ارتقا دهید. این به مواردی مانند سرعت سایت ، حضور کلمات کلیدی ، متن هدر و غیره اشاره دارد. از سوی دیگر ، SEO خارج از صفحه شامل هر کاری است که در وب سایت های دیگر انجام شده است و ممکن است بر رتبه شما تأثیر بگذارد. به طور کلی ، این فقط به پیوندها اشاره می کند.

برای بهینه سازی وب سایت شما برای رتبه های بالا در موتورهای جستجو ، زمان ، دانش سئو و پیاده سازی موفق عوامل سئو داخلی و خارج در صفحه مورد نیاز است.

اگر قدرت جمعی سایت شما یا سئوی یک صفحه از نظر سایر پرس و جوها قوی تر از دیگران است ، رتبه 1 را کسب خواهید کرد.

از آنجا که سئو دارای عوامل رتبه بندی زیادی است ، به گفته دیگر سئو مجموعه از اقدامات ( متنوع ) است .سئو مانند دوندگی  نوع سه گانه است . در یک ورزش سه گانه واقعی ، برنده بخش دویدن لزوماً برنده کل مسابقه نیست – و بنابراین در مورد سئو نیز چنین است.

سایتی که بیشترین پیوند ، بیشترین صفحه یا بیشترین بازدیدکننده را داشته باشد لزوماً سایت شماره 1 نیست. عملکرد کلی آنها تعیین می کند چه کسی در رتبه اول ظاهر می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید