چگونه می توانید نتایج جستجوی کلمات کلیدی خود را بهبود ببخشید؟

این مقاله همه چیزهایی را که باید در مورد اینکه چگونه می توانید نتایج جستجوی کلمات کلیدی خود را بهبود ببخشید، به شما می گوید.

اگر به دنبال جامع ترین راهنما در مورد چگونگی افزایش نتایج جستجو برای کلمات کلیدی خاص هستید، این پستی است که باید بخوانید.

در زیر، یک طرح 10 مرحله ای را خواهید دید که برای بهبود نتایج برای هر کلمه کلیدی – در هر جایگاهی کار می کند.

بنابراین مهم نیست که در چه تجارتی هستید یا محتوای شما در مورد چیست، این روش‌ها برای افزایش رتبه کلمات کلیدی می‌توانند برای شما مفید باشند.

چگونه می توانید نتایج جستجوی کلمات کلیدی خود را بهبود بخشید؟

1. محتوای موجود خود را تجزیه و تحلیل کنید

اولین قدم برای اینکه چگونه می توانید نتایج جستجوی کلمات کلیدی خود را بهبود ببخشید این است که صفحاتی را در سایت خود پیدا کنید که به بیشترین پیشرفت نیاز دارند.

اگر از قبل می دانید این صفحات چیست، کافی است به مرحله دو بروید.

اگر نه، به خواندن ادامه دهید.

امیدواریم قبلاً Google Analytics را برای وب سایت خود راه اندازی کرده باشید. اگر این کار را نمی کنید، اکنون زمان آن است که این کار را انجام دهید تا بتوانید داده های ترافیک را برای هر URL در سایت خود دریافت کنید.

هنگامی که وارد گوگل آنالیتیکس شدید، باید به دنبال URL هایی بگردید که ترافیک زیادی دریافت نمی کنند، زیرا اینها صفحاتی هستند که می خواهید نتایج جستجو را برای آنها افزایش دهید.

فهرستی از URL هایی که می خواهید رتبه بندی کلمات کلیدی را افزایش دهید تهیه کنید و سپس به مرحله بعدی بروید.

2. بهترین کلمات کلیدی را برای بهبود انتخاب کنید

سریع ترین راه برای بهبود نتایج جستجوی کلمات کلیدی، انتخاب بهترین کلمات کلیدی برای بهبود است، که من در راهنمای خود در مورد نوشتن مقاله سئو چیست.

شما می توانید این کار را به سرعت با نگاه کردن به کلمه کلیدی موجود خود و ایجاد فهرست کوتاهی از عباراتی که در موقعیت های 11 تا 30 در صفحات نتایج جستجو (SERP) قرار دارند، انجام دهید. اگر به توضیح عمیق تری در مورد این اصطلاح نیاز دارید، راهنمای من در مورد اینکه SERP مخفف چیست را ببینید.

تقویت کلمات کلیدی در این موقعیت‌ها در SERP با روش‌های ساده سئوی درون صفحه که در مرحله بعد به آن خواهیم پرداخت، بسیار آسان‌تر است.

اما در حال حاضر، ما باید دریابیم که آن کلمات کلیدی چیست.

برای این مرحله، باید به داده های ارائه شده در کنسول جستجوی گوگل  Google Search Console خود نگاه کنید. اگر هنوز این ابزار را برای وب سایت خود راه اندازی نکرده اید، اکنون زمان انجام آن است. پس از حدود 30 روز، داده های رتبه بندی کلمات کلیدی کافی برای شروع بهبودهای خود خواهید داشت.

هنگامی که در Google Search Console هستید، این مراحل را دنبال کنید:

در نوار کناری سمت چپ، روی برگه “عملکرد” ​​کلیک کنید.
روی زبانه «جدید» در وسط صفحه کلیک کنید و «صفحه» را انتخاب کنید.
در پنجره بازشو، مطمئن شوید که “Filter” و همچنین “URLs حاوی” انتخاب شده باشد.
یکی از نشانی‌های اینترنتی را که می‌خواهید نتایج کلمات کلیدی را برای آن بهبود ببخشید، در این قسمت قرار دهید.
بر روی دکمه “اعمال” کلیک کنید.
در وسط صفحه، کادر «کلیک‌ها» را از حالت انتخاب خارج کنید، اما مطمئن شوید که کادرهای «تعداد کلی» و «موقعیت میانگین» را انتخاب کنید.
اکنون صفحه اصلی فقط پرس و جوها (یعنی کلمات کلیدی)، نمایش‌ها و داده‌های موقعیت را برای این URL خاص در Google نشان می‌دهد.

در جدولی که در زیر نمودار قرار دارد، روی سربرگ ستون «Impressions» کلیک کنید تا نمایش‌ها به ترتیب نزولی (یعنی بالاترین به پایین‌ترین) مرتب شوند.

پرس‌و‌جوهای برتر را که تعداد نمایش‌های زیادی دارند و بین موقعیت‌های 11 تا 30 قرار دارند، یادداشت کنید. اینها کلمات کلیدی هستند که در مرحله 3 روی آنها تمرکز خواهید کرد.

در مورد اینکه روی چند کلمه کلیدی در هر صفحه باید برای سئو تمرکز کرد، پاسخ به طول محتوا بستگی دارد. به عنوان مثال، 3-5 کلمه کلیدی برای یک پست وبلاگ 500 کلمه ای خوب است، در حالی که 5-6 کلمه کلیدی می تواند برای یک مقاله 2000 کلمه یا بیشتر مفید باشد.

3. سئوی درون صفحه یا سئو داخلی (On page SEO) خود را اصلاح کنید

با در دست داشتن کلمات کلیدی با تأثیرگذاری بالا/موقعیت پایین، اکنون باید سئوی صفحه خود را برای این شرایط اصلاح کنید.

اساساً، گوگل به شما می‌گوید که اینها کلمات کلیدی هستند که صفحه شما باید در آنها رتبه بالایی داشته باشد، اما سیگنال‌های سئوی درون صفحه به اندازه کافی قوی برای وارد کردن شما به 10 نتیجه جستجوی برتر ندارد.

بنابراین ما می‌خواهیم آن را با سئو بهتر در صفحه برطرف کنیم.

کلمات کلیدی را به محتوا اضافه کنید

ابتدا مطمئن شوید که از هر یک از آن کلمات کلیدی حدود 3 تا 4 بار در محتوای صفحه استفاده می کنید. این تگ های عنوان مانند H1، H2، H3 و H4 را حذف نمی کند.

اگر از یک کلمه کلیدی 3 تا 4 بار استفاده نمی کنید، آن را به آن اضافه کنید تا به طور طبیعی خوانده شود. یک نکته خوب در اینجا این است که استفاده را نیز گسترش دهید، به عنوان مثال، از یک نمونه در مقدمه، دومی در وسط و سومی در انتهای صفحه استفاده کنید.

پرس و جوهای برتر را به سرفصل ها اضافه کنید

2-3 مورد از پرس و جوهایی را با بیشترین تعداد نمایش انتخاب کنید و آنها را به حداقل یک عنوان H2 و H3 اضافه کنید.

اگر می‌توانید عنوان موجود در صفحه را تنظیم کنید، این کار را انجام دهید. اگر نمی‌توانید، پس به دنبال راه‌هایی برای اضافه کردن سرفصل‌های H2 و H3 بیشتر برای تجزیه محتوا باشید.

همانطور که در این پست می بینید، من پنج H2 دارم که موضوعات اصلی صفحه را تقسیم می کنند. من همچنین 10 H3 برای طرح کلی مراحل مورد نیاز برای افزایش نتایج جستجوی کلمات کلیدی شما ارائه می کنم. این ساختار گزینه‌های زیادی برای بهینه‌سازی بهتر صفحه برای کلمات کلیدی هدفی که می‌خواهم برایشان رتبه‌بندی کنم، به من می‌دهد.

در نهایت، تگ H1 شما باید حاوی کلمه کلیدی اصلی شما باشد. اگر اینطور نیست، اکنون باید آن را در آنجا قرار دهید.

همچنین، اگر می‌توانید هر یک از این کلمات کلیدی اضافی را بدون اینکه غیرطبیعی به نظر برسد در تگ H1 قرار دهید، این کار را نیز انجام دهید.

همانطور که در پست خود در مورد بهترین شیوه های برچسب های SEO H1 توضیح دادم، عنصر H1 یکی از 3 فاکتور برتر رتبه بندی برای بهینه سازی در صفحه است. بنابراین شما می خواهید این زمینه را به درستی دریافت کنید.

4. نتایج جستجوی کلمه کلیدی خود را گسترش دهید

اگر فقط مراحل 1-3 را انجام می دهید و هیچ چیز دیگری انجام نمی دهید، قطعاً باید شاهد بهبود موقعیت کلمات کلیدی خود باشید. در اینجا راهنمایی در مورد چگونگی بررسی رتبه کلمات کلیدی در گوگل در صورت نیاز به کمک در این فرآیند آورده شده است.

با این حال، با دنبال کردن مراحل 4-10، می‌توانید رتبه‌بندی خود را با تلاش برای گسترش نتایج جستجوی کلمات کلیدی در هر یک از صفحات خود بیشتر کنید.

برای این مرحله، شما به نوعی ابزار تحقیق کلمات کلیدی نیاز دارید تا بیشترین ارزش را از تلاش خود ببرید. می‌توانید برای ابزاری مانند KWFinder (ارزان با آزمایش رایگان)، SEMrush (بهترین با استفاده آزمایشی رایگان) هزینه کنید یا از ابزار رایگانی مانند Ubersuggest یا Google Keyword Planner استفاده کنید.

صرف‌نظر از ابزاری که استفاده می‌کنید، فرآیند تحقیق برای گسترش دامنه دسترسی کلمات کلیدی شما همان است که در اینجا توضیح داده شده است:

ابزار تحقیق کلمه کلیدی را باز کنید.
کلمه کلیدی اصلی صفحه را جستجو کنید (یعنی 2 تا 3 کلمه).
فهرستی از نزدیک ترین پیشنهادات کلیدواژه که قبلاً در صفحه استفاده نمی کنید، تهیه کنید.
همانطور که در مرحله 3 انجام دادید، آن 3-4 نمونه از آن کلمات کلیدی را در محتوای بدنه صفحه اضافه کنید.
در صورت امکان سعی کنید برخی از پیشنهادات کلیدواژه را به H2s و H3s اضافه کنید.
با دنبال کردن این فرآیند، صفحه خود را برای شروع رتبه بندی برای سایر کلمات کلیدی مرتبط باز می کنید. به همین دلیل است که تحقیق کلمات کلیدی برای سئو مهم است. و این استراتژی به افزایش ارتباط موضوعی برای صفحه شما کمک می کند تا گوگل اطلاعات بیشتری برای رتبه بندی کلمات کلیدی شما داشته باشد.

5. مطمئن شوید که هدف کاربر را برآورده کرده اید

تا این مرحله، ما فقط در مورد استراتژی های سئو صحبت کرده ایم که می توانند به سرعت نتایج کلمات کلیدی شما را بهبود بخشند.

با این حال، سئوی خوب فقط شما را تا اینجای کار می رساند.

بدون محتوای خوب که هدف جستجوی کاربر را برآورده می‌کند، صفحات شما برای گرفتن و ماندن در رتبه‌های برتر کار سختی خواهند داشت.

به این دلیل که وظیفه اصلی گوگل به عنوان یک موتور جستجو، مطابقت دادن بهترین نتایج برای جستجوگر است.

و یک صفحه وب به درستی بهینه سازی شده لزوماً به این معنی نیست که بهترین محتوا برای کاربر است.

بنابراین، سئو باید با محتوایی جفت شود که هدف جستجوی کاربر برای افزایش و حفظ رتبه بندی کلمات کلیدی جدید شما را برآورده می کند.

اما چگونه مطمئن می شوید که محتوای شما با هدف کاربر مطابقت دارد؟

برای دریافت پاسخ مراحل 6-7 زیر را دنبال کنید.

6. پنج  رقیب کلید واژه برتر خود را بررسی کنید

در پست خود در مورد بهترین اسرار سئو برای رتبه‌بندی بالاتر گوگل، در راز شماره ۲ توضیح می‌دهم که چگونه می‌توانید نتایج جستجوی Google را بررسی کنید تا در مورد نحوه نوشتن بهترین و با ارزش‌ترین محتوا پیرامون یک کلمه کلیدی خاص ایده بگیرید.

با مشاهده چند سرنخ، گوگل دقیقاً به شما نشان می دهد که برای مطابقت با هدف کاربر چه کاری باید انجام دهید. این به این دلیل است که این موتور جستجو تمایل دارد انواع خاصی از محتوا را برای هر جست‌وجو مورد پسند قرار دهد و شما می‌توانید آنچه را که به نفع خودتان است کپی کنید.

در اینجا بخشی از این فرآیند مخفی است که باید بدانید:

کلمه کلیدی مورد نظر را در گوگل جستجو کنید.

5 صفحه برتر رتبه بندی را در برگه های جدید مرورگر باز کنید.

محتوای هر رقیب را اسکن کنید و عناوین موضوعی که در H2s، H3s و H4s پوشش داده شده است را یادداشت کنید.
پس از انجام این تحلیل، باید پنج طرح کلی در مقابل خود داشته باشید. یکی برای هر صفحه رتبه بندی برتر. این اطلاعات در مرحله 7 برای افزایش نتایج جستجو برای کلمات کلیدی هدف مورد نیاز است.

7. تحقیقات رقبا مبتنی بر محتوای خود را بهبود بخشید

اکنون که خطوط کلی 5 صفحه برتر رتبه بندی برای کلمه کلیدی را دارید که می خواهید صفحه شما برای آن رتبه بالایی داشته باشد، می توانید به دنبال همپوشانی ها برای بهبود محتوای خود باشید.

شما باید الگوهای مشابهی را در عناوین (H2 تا H4) این صفحات رتبه بندی برتر در گوگل ببینید. و هر جا که بین دو یا چند صفحه از رقبای خود همپوشانی دیدید، می خواهید آن عناوین را دایره کنید.

واضح است که گوگل آن دسته از بخش‌ها را در محتوا ترجیح می‌دهد و به صفحاتی که دارای آن H2 به H4 هستند، با رتبه‌بندی جستجوی کلیدواژه بهتر پاداش می‌دهد.

بنابراین، آن عناوین همپوشانی برای استفاده در صفحه شخصی خود همراه با محتوای خوب برای پشتیبانی از آنها ضروری است. می‌توانید از صفحات رقبای خود برای ایده‌هایی در مورد اینکه چه چیزی تحت آن عناوین بنویسید استفاده کنید، اما فقط محتوای آنها را کپی نکنید، آن را منحصر به فرد و برای کاربر مفیدتر کنید.

اکنون هنگام به روز رسانی محتوای خود فقط به همین جا بسنده نکنید.

شما همچنین می خواهید سایر موضوعات مرتبط را در H2s تا H4s که رقبای شما دارند که به نفع کاربر است، وارد کنید. با ترکیب بهترین محتوا از 5 صفحه برتر رتبه بندی در صفحه خود، محتوای شما به بهترین منبع آنلاین برای کلمه کلیدی مورد نظر تبدیل می شود.

و اگر این را دنبال کنید

در مرحله نزدیک، به محتوای خود شانس بیشتری برای رتبه بندی در صفحه اول گوگل برای کلمات کلیدی خود می دهید، زیرا تمام معیارهایی را که گوگل فکر می کند برای مطابقت با هدف جستجوی کاربر بهترین است، برآورده می کند.

نکته پاداش

قبل از اینکه به مرحله 8 برسیم، می‌خواستم یک چیز دیگر را برای بهبود نتایج جستجو در اینجا انجام دهید.

اگر همپوشانی زیادی در سرفصل‌ها بین 5 صفحه برتر رتبه‌بندی می‌بینید، احتمالاً الگویی را در سایر عناصر سئوی درون صفحه نیز خواهید دید. و اگر این کار را می‌کنید، بهتر است موارد دیگری را کپی کنید که به افزایش نتایج جستجو برای این صفحات کمک می‌کنند.

شما همچنین باید به این عناصر سئوی درون صفحه برای الگوها نگاه کنید:

عنوان متا
توضیحات متا
URL
H1
تگ های ALT تصویر
نام فایل های تصویری
هر جا که دیدید رقبای خود از کلمه کلیدی مورد نظر در آن مکان های HTML استفاده می کنند، باید همین کار را انجام دهید. داشتن یک صفحه کاملاً بهینه به محتوای بهبودیافته شما کمک می‌کند تا راحت‌تر برای بهترین کلمات کلیدی در گوگل رقابت کند.

به هر حال، حدود 20 نقطه وجود دارد که می توانید یک کلمه کلیدی را در یک سند HTML (به عنوان مثال صفحه وب) قرار دهید. اگر می خواهید بدانید که همه اینها کجا هستند، پس پست وبلاگ من را در مورد نحوه افزودن کلمات کلیدی به یک وب سایت برای سئو بررسی کنید.

8. پیوند داخلی را بهتر انجام دهید

لینک های داخلی یک استراتژی سئو قدرتمند هستند که در وبلاگ های دیجیتال مارکتینگ سر و صدا نمی کنند و من مطمئن نیستم که چرا.

اما پیوند سئو داخلی روش موثری است که من و سایر سئوکاران پیشرفته سال‌ها برای بهبود سریع سئو و افزایش نتایج کلمات کلیدی از آن استفاده کرده‌ایم.

همانطور که برایان دین از Backlinko می گوید: «وقتی به صفحه دیگری در سایت خود پیوند می دهید، اعتبار پیوند را به آن صفحه می فرستید. که می تواند به رتبه بهتر آن صفحه در گوگل کمک کند.”

بنابراین چگونه می توانید از این تاکتیک سئو برای بهبود نتایج جستجو بیشترین بهره را ببرید؟

در اینجا روشی وجود دارد که من با آن آشنا شدم و برای کپی کردن آن به خوبی کار می کند:

3-4 کلمه کلیدی را برای صفحه ای که می خواهید رتبه بالاتری در گوگل کسب کنید انتخاب کنید. این کلمات کلیدی باید مطابق با چیزی باشد که قبلاً صفحه را برای آن بهینه می کنید.
محتوای مرتبط دیگری را در سایت خود بیابید که می توانید لینک داخلی آن صفحه هدف قرار دهید. (یا همانطور که در مرحله 9 در زیر توضیح داده شده است، محتوای جدید بنویسید.)
هنگام افزودن پیوندهای داخلی به آن مقالات، 3-4 کلمه کلیدی انتخابی خود را برای متن لنگر بچرخانید. همچنین، برای برخی از لینک ها کلمات اضافی اضافه کنید تا هر پیوند داخلی در سایت شما دقیقاً یکسان نباشد (یعنی آن را کمی تغییر دهید).
شما می توانید با 5 پیوند داخلی برای هر صفحه ای که می خواهید در نتایج جستجو بهبود یابد شروع کنید و از آنجا به بالا بروید. اگر بعد از 14 روز هیچ حرکتی مشاهده نکردید، 5 پیوند داخلی دیگر اضافه کنید.

در نهایت، نقطه شیرین پیوند داخلی را پیدا خواهید کرد و صفحه شما افزایش رتبه بندی را متوقف خواهد کرد. هنگامی که این اتفاق افتاد، می توانید به مرحله 10 بروید تا سیگنال های سئوی خارج از صفحه را برای افزایش بیشتر بهبود بخشید.

اما قبل از اینکه مرحله 8 را در اینجا به پایان برسانم، می خواستم در مورد پست وبلاگ دیگری از خودم به شما اطلاع دهم. من در مورد پیوندهای داخلی و خارجی نوشتم که شامل بهترین روش ها برای هر نوع پیوند است. بنابراین آن را بخوانید تا نکات و ترفندهای بیشتری در این زمینه از سئو کسب کنید.

9. محتوای بهینه شده سئوی بیشتری را منتشر کنید

این ممکن است بدیهی به نظر برسد، اما هرچه محتوای بهینه‌شده سئوی بیشتری منتشر کنید، شانس بیشتری برای بهبود نتایج جستجوی کلمات کلیدی خود خواهید داشت.

نه تنها ترافیک سئوی بیشتری را برای طیف وسیع تری از کلمات کلیدی جذب خواهید کرد، بلکه سایت خود را نیز طوری تنظیم می کنید که پیوندهای داخلی بهتری را همانطور که در مرحله قبل مورد بحث قرار گرفت، انجام دهید. به همین دلیل است که محتوا برای سئو بسیار مهم است.

هنگام نوشتن محتوای جدید، به دنبال کلمات کلیدی طولانی (5 کلمه یا بیشتر) باشید زیرا این عبارات رقابت کمتری دارند. در برخی موارد، فقط با بهینه سازی مناسب برای آن عبارت کلیدی طولانی، می توانید فوراً در صفحه اول گوگل رتبه بندی کنید زیرا هیچ کس دیگری آن را به خوبی هدف قرار نمی دهد.

همچنین، کلمات کلیدی دم بلند مخاطبان هدف مشخص تری دارند و این می تواند به طور کلی به ترافیک با کیفیت بهتری منجر شود. و این مهم‌ترین عاملی است که باید در نظر بگیرید زمانی که می‌خواهید رتبه‌بندی کلمات کلیدی خود را بهبود ببخشید، زیرا اگر یک عبارت برای شما سرنخ‌ها، مشتریان یا فروش خوبی به همراه نداشته باشد، هیچ فایده‌ای در رتبه‌بندی شماره 1 وجود ندارد.

در اینجا راهنمای نحوه یافتن کلمات کلیدی با رقابت کم است که شامل چندین روش تحقیق کلمات کلیدی برای در نظر گرفتن است.

10. نتایج خود را با سئو خارج از صفحه بهبود بخشید

آخرین مرحله برای افزایش نتایج، از طریق سئوی خارج از صفحه است.

و دلیل اینکه این بخش از استراتژی در لیست آخر قرار می گیرد این است که می خواهید قبل از شروع ساختن الکترونیکی مطمئن شوید که همه چیز در سایت شما به خوبی بهینه شده است.

 

پیوندهای خارجی به یک صفحه

سئوی داخلی ضعیف یا محتوای بی کیفیت کار انجام سئو خارج از صفحه را بسیار دشوارتر می کند. بنابراین بهتر است کارهایی را که می‌توانید کنترل کنید، درست قبل از جستجوی فرصت‌های بک لینک انجام دهید.

همانطور که در راهنمای خود در مورد تفاوت بین سئو داخلی و سئوی خارج از صفحه ذکر کردم، چندین راه برای نزدیک شدن به بک لینک سازی برای بهینه سازی موتور جستجوی خارج از صفحه وجود دارد، از جمله:

نوشتن پست مهمان در سایت های دیگر.
مهمان بودن در پادکست.
برجسته شدن در نشریات آنلاین
شرکت در جوامع صنعتی مانند انجمن ها.
تماس با سایت های مرتبط و پرسیدن اینکه آیا آنها به محتوای ما پیوند می دهند یا خیر.
استفاده از سئوی متقابل پیوند بین سایت های خود.
میزبانی رویدادها (شخصی یا مجازی).
ایجاد بیانیه های مطبوعاتی.
شبکه ای از سایت های خود را بسازید که به یکدیگر پیوند دارند.
ایجاد دارایی های قابل پیوند مانند اینفوگرافیک ها، صفحات آماری و آماری و ابزارهای صنعتی.
هدف از استفاده از سایر نمونه‌های سئوی خارج از صفحه، دریافت پیوندی در یک منبع خارجی است که به صفحه‌ای اشاره می‌کند که می‌خواهید نتایج جستجوی آن را بهبود ببخشید. و هرچه متن لنگر برای عبارت کلیدواژه مورد نظر بهینه تر باشد، بهتر است.

من از موارد تصادفی مانند “اینجا کلیک کنید” یا “از این صفحه بازدید کنید” استفاده نکردم، اما در کلماتی که برای بک لینک استفاده کردم بسیار استراتژیک بودم.

چگونه نتایج جستجو را تقویت کنیم

چگونه می توانید کلمات کلیدی خود را برای بهبود نتایج خود اصلاح کنید؟
شما می توانید کلمات کلیدی خود را برای بهبود نتایج خود با جایگزینی یک کلمه کلیدی تک کلمه ای با اصطلاحات یا عبارات اصلاح کنید. ابتدا یک عبارت دو کلمه ای را در ابزار کلمه کلیدی خود جستجو کنید، سپس یک کلمه کلیدی سه کلمه ای را جستجو کنید. ابزار باید اصطلاحات و عبارات مرتبطی را پیشنهاد کند که بتوانید آنها را با هم گروه بندی کنید تا در صفحه خود استفاده کنید.

اگر از ابزار تحقیق کلمات کلیدی مانند KWFinder یا SEMrush استفاده می‌کنید، می‌توانید پیشنهادات تکمیل خودکار Google و سؤالات مرتبط با عبارت کلیدواژه مورد نظر را نیز دریافت کنید. این همچنین می تواند به شما کمک کند کلمات کلیدی خود را برای بهبود اصلاح کنید.

حجم جستجوی کلمات کلیدی خوب چیست؟

حجم جستجوی خوب برای یک کلمه کلیدی 0-100 جستجوی ماهانه برای یک سایت جدید است. کلمات کلیدی کم حجم مانند این اغلب رقابت کمتری دارند. برای یک سایت معتبر با اعتبار متوسط، حجم جستجوی خوب 100-1000 جستجو ماهانه است و یک سایت با اعتبار بالا 1000 یا بیشتر حجم ماهانه است.

همانطور که سایت شما قدیمی تر می شود و اعتبار بیشتری ایجاد می کند، رتبه بندی کلمات کلیدی با حجم بالاتر آسان تر خواهد بود. همانطور که حجم جستجوی ماهانه برای یک کلمه کلیدی افزایش می یابد، رقابت برای آن عبارت یا عبارت نیز افزایش می یابد.

چگونه کلمات کلیدی ارگانیک بیشتری دریافت کنم؟

برای بدست آوردن کلمات کلیدی ارگانیک بیشتر، باید سه کار را انجام دهید:

1. محتوای بیشتری به سایت خود اضافه کنید،

2. عبارات کلیدی بیشتری را هدف قرار دهید،

3. صفحات خود را برای آن کلمات کلیدی اضافی بهینه کنید.

این فرآیند موثرترین راه برای به دست آوردن کلمات کلیدی ارگانیک بیشتر است.

هر چه محتوای بیشتری به سایت خود اضافه کنید (یعنی صفحات)، فرصت های بیشتری برای هدف قرار دادن کلمات کلیدی بیشتری خواهید داشت. و هنگامی که سئوی درون صفحه را برای بهینه سازی آن صفحات برای کلمات کلیدی که انتخاب کرده اید انجام می دهید، سایت شما می تواند به رتبه بندی کلمات کلیدی ارگانیک تری دست یابد.

چگونه می توانید خلاصه نتایج جستجوی کلمات کلیدی خود را بهبود بخشید

امیدوارم از این راهنمای در مورد چگونگی افزایش نتایج جستجو لذت برده باشید.

هدف من این بود که به طور مشخص به این سوال پاسخ دهم، “چگونه می توانید نتایج جستجوی کلمات کلیدی خود را بهبود بخشید؟” با یک برنامه 10 مرحله ای آسان برای دنبال کردن که برای هر اصطلاح، عبارت و جایگاهی کار می کند.

امیدوارم نکات من در مورد بهبود نتایج جستجوی شما همان توصیه دقیقی باشد که برای برنامه ریزی برای افزایش سریع رتبه کلمات کلیدی خود به آن نیاز داشتید.

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید