چگونه می توانم سئوی خود را به سرعت بهبود ببخشم؟

آیا می خواهید نتایج سریعی با سئو داشته باشید؟

اگر چنین است، در صفحه درست قرار گرفته اید.

در این پست، من به این سوال پاسخ خواهم داد که “چگونه می توانم سئوی خود را سریع بهبود ببخشم؟”

درک بهینه سازی موتور جستجو و نحوه عملکرد آن برای افزایش سریع ترافیک شما بسیار مهم است.

پس بیایید بیش از این معطل نشویم و مستقیماً وارد قلب این پست شویم. من روش ها و مراحل دقیق نحوه به دست آوردن سریع نتایج سئو را به شما نشان خواهم داد. بسیاری از این تاکتیک‌ها همچنین در راهنمای رایگان من برای بهبود ترافیک سئو در 30 روز گنجانده شده است، بنابراین پس از پایان خواندن اینجا به آن صفحه نگاهی بیندازید.

فهرست مطالب
چگونه می توانم سئوی خود را به سرعت بهبود بخشم؟
برچسب های عنوان خود را برای نتایج سریع سئو بهبود دهید
اولین قدم برای بهبود سریع سئو، بهینه سازی تگ عنوان در صفحات وب است.

تگ عنوان “عنوان متا” نیز نامیده می شود و عنوان یک صفحه وب است که در صفحه نتایج موتور جستجو ظاهر می شود.

کارشناسان در Page Optimizer Pro از طریق یک سری آزمایش دریافتند که “عنوان متا ثابت شده است که بدون انکار سیگنال وزنی در سئوی درون صفحه است”. بنابراین برای بهینه‌سازی موتور جستجوی مناسب، یک عنصر حیاتی است.

Moz بهترین روش ها را برای برچسب عنوان خوب ارائه می دهد، از جمله:

برچسب های عنوان خود را به 55-60 کاراکتر (از جمله فاصله) محدود کنید.
کلمه کلیدی را به ابتدای عنوان (ترجیحا اول) نزدیکتر قرار دهید.
کلمات کلیدی خود را پر نکنید
علاوه بر این، سعی کنید برچسب عنوان سئو را نیز با رمز و راز یا ادعای جسورانه در آن قابل کلیک کنید. به این ترتیب، فرد باید روی صفحه وب شما کلیک کند تا کنجکاوی خود را برآورده کند.

کلمات کلیدی SEO خود را در تگ H1 قرار دهید
بهینه سازی تگ H1 یک راه آسان دیگر برای بهبود سریع سئو است.

یک صفحه وب بهینه شده به درستی تنها دارای یک تگ H1 خواهد بود و تا آنجا که ممکن است کلمات کلیدی تطبیق دقیق را شامل می شود بدون اینکه این زمینه را بیش از حد پر کند همانطور که در راهنمایم درباره نحوه افزودن کلمات کلیدی به وب سایت توضیح دادم.

فقط آن را کمتر از 70 کاراکتر و خواننده پسند نگه دارید، و می توانید به اینجا بروید.

همچنین می‌توانید راهنمای من در مورد بهترین شیوه‌های سئو H1 را بخوانید تا نکات بیشتری در مورد نحوه بهینه‌سازی صحیح این عنصر مهم HTML دریافت کنید.

کلمات کلیدی اصلی خود را در 100 کلمه اول اضافه کنید
قرار دادن کلمات کلیدی اصلی خود در 100 کلمه اول یکی دیگر از ترفندهای سریع سئو است.

همانطور که توسط SimilarWeb توضیح داده شده است، این مکان مهم است زیرا می تواند به موتورهای جستجو کمک کند کلمات کلیدی شما را به محتوای شما پیوند دهند و آن را مرتبط بدانند، [بنابراین،] باید از کلمه کلیدی اصلی خود در 100-150 کلمه اول و همچنین در سرفصل ها استفاده کنید. ”

با تگ های سرصفحه بهینه شده سئوی بیشتر، محتوا را تجزیه کنید
سرفصل ها نه تنها برای کاربر خوب هستند، بلکه به بهبود تلاش های سئوی شما نیز کمک می کنند.

به گفته Page Optimizer Pro، یکی از 10 فاکتور برتر رتبه بندی در صفحه برای گوگل، تگ H2 است. از طریق یک سری آزمایشات سئو، مشخص شد که تگ H2 وزن زیادی برای قرار دادن کلمات کلیدی شما دارد.

Blake Akers در Webology همچنین دریافت که تعداد تگ های H2 که در صفحه دارید برای سئو و رتبه بندی بالاتر نیز مهم است.

بنابراین، ایده خوبی است که تگ های H2 بیشتری را در سراسر محتوای خود به صفحه اضافه کنید. و حتما از کلمات کلیدی و تغییرات هدف خود در این سربرگ ها نیز استفاده کنید. همچنین می‌توانید از تگ‌های H3 برای برچسب‌گذاری محتوای پشتیبانی‌کننده برای بخش‌های H2 استفاده کنید، مانند کاری که من در اینجا در این صفحه انجام می‌دهم.

من در پست خود در مورد چگونگی افزایش نتایج جستجو برای کلمات کلیدی، بیشتر در مورد این مفهوم و چگونگی ایده گرفتن از رقبای رتبه برتر خود صحبت می کنم.

رتبه بندی کلمات کلیدی سئوی ثانویه خود را بهبود بخشید
طبق یک مطالعه کلمه کلیدی Ahrefs، “یک صفحه رتبه بندی متوسط ​​شماره 1 برای حدود 1000 کلمه کلیدی مرتبط دیگر نیز رتبه خوبی دارد.”

این به این دلیل است که مردم به روش های مختلف یک چیز را جستجو می کنند و موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو و بینگ این را درک می کنند. بنابراین، موتورهای جستجو تمایل دارند صفحات وب مشابهی را برای کلمات کلیدی مختلف رتبه بندی کنند.

ایده در اینجا شناسایی کلمات کلیدی ثانویه است که یک صفحه وب برای آنها تقریباً در بالاترین رتبه قرار دارد و سپس سئو را برای آنها بهبود بخشد تا آن کلمات کلیدی را به صفحه یک منتقل کنند. یک مثال خوب از این، کلمات کلیدی برای یک صفحه وب است که بین موقعیت های 11 تا 20 در نتایج جستجوی ارگانیک (به عنوان مثال صفحه 2 در گوگل) رتبه بندی می شوند.

پس از شناسایی، این اصطلاحات اغلب می توانند با تلاش اندکی در سئو به صفحه یکی از SERP ها (یعنی نتایج 1-10) منتقل شوند. گاهی اوقات تنها کافی است که این کلمات کلیدی را در صفحه 2 یا 3 بار دیگر ذکر کنید تا ارتباط را افزایش دهید.

همانطور که در لیست بهترین اسرار SEO من ذکر شد، شماره 5 استراتژی زیر را توضیح می دهد که می توانید برای کشف این کلمات کلیدی ثانویه با استفاده از کنسول جستجوی گوگل استفاده کنید.

کنسول جستجوی گوگل را باز کنید.
در منوی سمت چپ روی برگه «عملکرد» کلیک کنید.
در وسط صفحه عملکرد، روی دکمه “جدید” کلیک کنید و “صفحه” را انتخاب کنید.
در کادر پاپ آپ زیر برگه «فیلتر»، «URLs Containing» را انتخاب کنید و URL صفحه‌ای را که می‌خواهید رتبه‌بندی کلمات کلیدی را برای آن افزایش دهید، قرار دهید. سپس روی «اعمال» کلیک کنید.
در زیر نمودار، جدولی با چندین ستون مشاهده خواهید کرد. مطمئن شوید که «پرسش‌ها» انتخاب شده است. سپس، روی ستون هدر “Impressions” کلیک کنید تا به صورت نزولی درجه بندی شود

rder (بالاترین به پایین ترین). این به شما نشان می‌دهد که برای کدام پرسش‌ها بیشترین تأثیر را دارید.
اکنون به جستارهای سمت چپ جدول نگاه کنید و عباراتی را که در صفحه نمایش داده می شود و از آنها استفاده نکرده اید، یادداشت کنید.
به مقاله خود بروید و 3-4 نمونه از آن عبارت های گمشده را اضافه کنید. سعی کنید یک نمونه در مقدمه، یکی دو مورد در وسط و یکی نزدیک به آخر اضافه کنید.
صفحه را ذخیره کنید تا تغییرات جدید شما اعمال شوند.
به کنسول جستجوی گوگل برگردید. در بالای صفحه، URL صفحه‌ای را که به‌روزرسانی کرده‌اید در نوار جستجو جای‌گذاری کنید و کلید «Enter» را روی صفحه‌کلید خود بزنید تا آن URL را بررسی کنید.
پس از بازیابی اطلاعات توسط گوگل، صفحه جدیدی با عنوان “URL در Google است” ظاهر می شود. در آن کادر، روی دکمه “درخواست نمایه سازی” کلیک کنید.
پس از ناپدید شدن پاپ آپ “Testing if live URL can be index” و تایید “Indexing Request” روی “Got it” کلیک کنید.
به عنوان یک قانون کلی خوب برای اینکه روی چند کلمه کلیدی SEO در هر صفحه تمرکز کنید، باید حداقل دو تا سه کلمه کلیدی را انتخاب کنید. اگر می توانید سعی کنید بالاتر بروید. هرچه کلمات کلیدی مرتبط بیشتری را در یک صفحه هدف قرار دهید، شانس بیشتری برای رتبه بندی آن صفحه در موتور جستجو دارد.

با پیوند داخلی بهتر، نتایج سریع سئو را دریافت کنید
پیوند داخلی هر پیوندی از یک صفحه در وب سایت شما به صفحه دیگری در وب سایت شما است. و قدرتمندترین مکان برای استفاده از پیوندهای داخلی، در بخش محتوای یک صفحه وب است.

Spencer Haws از Niche Pursuits یک مطالعه موردی پیوند داخلی انجام داد تا دریابد که برای یک پست می‌تواند چه تعداد بهبود رتبه‌بندی داشته باشد. و طبق گفته اسپنسر، “از 47 صفحه، 36 صفحه در رتبه بندی افزایش یافتند، 7 صفحه ثابت ماندند و 4 صفحه در موقعیت گوگل کاهش یافتند.” او به طور متوسط ​​2 تا 3 پیوند داخلی به هر پست با متن بهینه شده برای کلمات کلیدی اضافه کرد.

بنابراین نکته مهم در اینجا برای چگونگی به دست آوردن سریع نتایج سئو این است که پیوندهای داخلی بهینه سازی بیشتری را به صفحات وب سایت خود اضافه کنید که می خواهید در موتورهای جستجو رتبه بالاتری داشته باشید. اما با ساختن هر پیوند داخلی دارای متن انکر متن دقیق، زیاده روی نکنید. آن را با اضافه کردن کلمات اضافی در پیوندها تغییر دهید تا هیچ دو لنگر داخلی دقیقاً یکسان نباشند.

برای مثال، من می‌خواهم این صفحه‌ای که در اینجا می‌خوانید برای کلمات کلیدی، «چگونه می‌توانم سئوی خود را سریع بهبود بخشم» و «چگونه سریع به نتایج سئو برسم» رتبه‌بندی شود. بنابراین، من از آن لنگرهای منطبق دقیق در دو پست وبلاگ دیگر در این سایت و همچنین تنوعی که شامل کلمات اضافی در متن لنگر است مانند “راهنما”، “پست”، “مقاله من در” و غیره استفاده خواهم کرد. ، خودم را از بهینه سازی بیش از حد نجات می دهم و سئوی من سریعتر کار می کند.

به عنوان یک نکته، اگر دوست دارید مطالعات موردی سئو را بخوانید، حتماً پست من در مورد مطالعات موردی موفقیت در سئو را بررسی کنید. این دارای بسیاری از مقالات با کیفیت خوب با نکات کاربردی است که می توانید برای بهبود بهینه سازی موتور جستجو از آنها استفاده کنید. من همچنین صفحه ای با تعداد زیادی لینک به جمع بندی سئو از کارشناسان دارم.

بک لینک های شکسته به سایت خود را برطرف کنید
یکی دیگر از پیروزی های سریع سئو این است که بک لینک های شکسته را که به صفحات وب مختلف در سایت شما اشاره می کنند، تعمیر کنید.

هر بک لینک شکسته، آب لینک هدر رفته است که می تواند اعتبار محتوای شما را افزایش دهد. و اگر وب سایت خود را برای یافتن لینک های ورودی شکسته بازرسی نمی کنید، می تواند دلیلی باشد که چرا سئو اینقدر طول می کشد تا کار کند.

بک لینک های شکسته به دو دلیل اتفاق می افتد:

دو علت رایج عبارتند از:

صفحه ای با پیوندهای ورودی حذف یا حذف شد و هدایت نشد.
یک اشتباه تایپی در خود بک لینک وجود دارد. به این معنی که وب سایتی که به شما پیوند می دهد از یک URL نامعتبر استفاده می کند.
با استفاده از کنسول جستجوی گوگل به این روش می توانید بک لینک های شکسته را به سرعت پیدا کنید:

کنسول جستجوی گوگل را باز کنید.
در منوی سمت چپ روی برگه «پوشش» کلیک کنید.
در وسط صفحه، کادر قرمز رنگی به نام “Errors” را مشاهده خواهید کرد. آنجا کلیک کنید و سپس URL هایی را مشاهده خواهید کرد که کد وضعیت 404 را برمی گرداند.
روی هر URL کلیک کنید و از تابع “Inspect URL” برای تجزیه و تحلیل URL استفاده کنید.
“ارجاع کننده” را در نتایج خواهید دید که نشان می دهد صفحه ای که 404 را برمی گرداند کجاست.
پس از اینکه بک لینک های شکسته را کشف کردید، می توانید یک قانون تغییر مسیر در فایل htaccess خود بنویسید تا پیوند ورودی را به صفحه سمت راست یا صفحه مرتبط دیگری در سایت خود هدایت کنید. یا، می توانید یک افزونه تغییر مسیر وردپرس را نصب کنید که می تواند همه این کارها را برای شما انجام دهد.

به دنبال قطعه های ویژه بروید
تکه های ویژه به عنوان جایگاه طلایی در موتور جستجوی گوگل در نظر گرفته می شوند. این به این دلیل است که قطعات برجسته می توانند ترافیک زیادی را به وب سایت شما هدایت کنند.

و هنگامی که مردم از من می پرسند، “چگونه می توانم سئوی خود را سریع بهبود بخشم؟”، این یکی از بهترین روش هایی است که به آنها توضیح می دهم.

در واقع، گروه رسانه‌ای Mindstream تنها با هدف قرار دادن قطعه‌های برجسته، افزایش 5160 درصدی بازدید از صفحه را برای مشتری خود، AT&T گزارش کرد.

مدرسه درآمد یک ویدیوی خوب در مورد نحوه برنده شدن قطعه های برجسته در Google دارد. آن را در زیر تماشا کنید.

در اینجا خلاصه ای از ویدیو به همراه چند نکته اضافی است که من از آزمایش خودم یاد گرفتم تا شانس شما برای ادعای قرار دادن قطعه برجسته را افزایش دهد:

جستجوی کلمه کلیدی را انجام دهید.
به نحوه نمایش قطعه برجسته توجه داشته باشید. سه نوع اصلی وجود دارد: پاراگراف، l

 

 

ist، و جدول.
محتوای قطعه برجسته موجود را کپی کنید.
به صفحه وب خود بروید و یک تگ H2 را بعد از پاراگراف مقدمه قرار دهید. H2 را به‌عنوان عبارت کلیدی که جستجو کرده‌اید و قطعه را تحویل داده‌اید، نام ببرید.
اکنون محتوای قطعه برجسته ای را که کپی کرده اید در زیر H2 قرار دهید.
محتوای قطعه برجسته را بازنویسی کنید تا مانند آنچه کپی کرده اید تکراری نباشد. مطمئن شوید که همه کلماتی را که گوگل به صورت پررنگ قرار داده است درج کنید. گوگل از این کلمات حمایت می کند و با داشتن آنها شانس شما را برای برنده شدن در قطعه برجسته افزایش می دهد.
اگر قطعه برجسته یک پاراگراف است، آن را بین 45 تا 50 کلمه نگه دارید. خیلی کوتاه یا خیلی طولانی، شانس شما برای برجسته شدن در مکان قطعه را کاهش می دهد.
بهبود سرعت بارگذاری صفحه
این داده‌های Kissmetrics را در نظر بگیرید، «47 درصد از مصرف‌کنندگان انتظار دارند یک صفحه در دو ثانیه یا کمتر بارگیری شود و 40 درصد از مصرف‌کنندگان وب‌سایتی را که بارگذاری آن بیش از سه ثانیه طول می‌کشد، رها می‌کنند».

اکنون این اطلاعیه گوگل را بخوانید: “سرعت اکنون به عنوان یک فاکتور رتبه بندی برای جستجوهای موبایلی استفاده می شود. کاربران می‌خواهند به سرعت پاسخ سؤالات خود را بیابند و داده‌ها نشان می‌دهد که مردم واقعاً به سرعت بارگیری صفحاتشان اهمیت می‌دهند.»

همانطور که می بینید، سرعت بارگذاری صفحه برای سئو بسیار مهم است. بنابراین اگر می‌خواهید نتایج سریعی از تلاش‌های خود داشته باشید، مطمئن شوید که صفحاتی که بهینه‌سازی می‌کنید از نظر سرعت نیز به خوبی بهینه شده باشند. سعی کنید هر صفحه وب در کمتر از 2 ثانیه بارگیری شود.

کلمات کلیدی را به متن ALT خود اضافه کنید
متن ALT محتوای یک تصویر در صفحه را توصیف می کند.

و در حالی که استفاده اصلی از متن ALT کمک به افرادی است که از صفحه‌خوان استفاده می‌کنند تا زمینه تصاویر صفحه وب را درک کنند، موتورهای جستجو نیز تصاویر را به روشی مشابه می‌خزند.

بنابراین، تمرین SEO خوب است که کلمات کلیدی خود را در قسمت متن ALT وارد کنید تا امتیاز سئوی درون صفحه خود را بهبود ببخشید.

در اینجا چند نکته در مورد نحوه اجرای سریع این روش سئو وجود دارد:

کلمه کلیدی مورد نظر را در جایی که طبیعی ترین به نظر می رسد در قسمت متن ALT قرار دهید.
برای توصیف تصویر از ۸ تا ۱۰ کلمه بیشتر استفاده نکنید.
برای هر کلمه کلیدی اصلی که هدف قرار می دهید حداقل یک تصویر در صفحه داشته باشید.
کلمات کلیدی را به نام فایل های تصویری خود اضافه کنید
نام فایل های تصویری مکان مناسب دیگری برای بهینه سازی یک صفحه وب برای سئو است. و مشابه متن ALT، فقط باید کلمات کلیدی مورد نظر را در این قسمت قرار دهید.

به گفته Adolab، “این ایده خوبی است که از کلمات کلیدی در نام فایل تصویری خود استفاده کنید، زیرا این به گوگل نشان می دهد که می خواهید برای این عبارت رتبه بندی کنید.” به علاوه، وقتی تصاویر خود را به درستی نامگذاری می‌کنید، می‌توانید هم در نتایج جستجوی متنی Google و هم در صفحات نتایج جستجوی تصاویر ظاهر شوید تا ترافیک بیشتری از SEO دریافت کنید.

بهبود سئو برای نام فایل های تصویری شما در دو مرحله انجام می شود:

یک تصویر را برای نمایش هر کلمه کلیدی اصلی انتخاب کنید.
نام فایل هر تصویر را تغییر دهید تا یکی از کلمات کلیدی انتخابی شما را هدف قرار دهد. و بین کلمات از خط تیره استفاده کنید.
URL های خود را بهینه کنید
داشتن یک URL مناسب برای موتورهای جستجو می تواند به سرعت بخشیدن به تلاش های SEO شما کمک کند.

برخی از نکات خوب برای ساختارهای URL عبارتند از:

URL را با کلمه کلیدی اصلی خود شروع کنید.
کلمات کلیدی را در URL بیش از یک بار تکرار نکنید.
URL ها را تا حد امکان کوتاه نگه دارید.
بین کلمات URL از خط تیره استفاده نکنید.
محتوای قدیمی و نازک را به روز کنید
اگر صفحاتی دارید که در موتورهای جستجو عملکرد خوبی ندارند، ممکن است زمان آن رسیده باشد که آنها را به روز کنید.

به‌روزرسانی محتوای قدیمی با تحقیقات و داده‌های کنونی می‌تواند به Google نشان دهد که صفحه شما باید از نظر مرتبط بودن دوباره ارزیابی شود.

همچنین، افزودن کلمات بیشتر به صفحه‌ای که تعداد کلمات آن کم است نیز می‌تواند امتیاز سئو آن را در الگوریتم موتور جستجو بهبود بخشد. برای هر محتوایی که می نویسید حداقل 1000 تا 1500 کلمه را هدف قرار دهید.

به روز رسانی محتوای قدیمی و نازک خود یکی از سریع ترین راه ها برای بهبود سئو در هر سایتی است.

همانطور که در پست خود در مورد اینکه چرا محتوا برای سئو مهم است صحبت می کنم، محتوای ضعیف و قدیمی این روزها رتبه خوبی ندارد. شما واقعا باید روی قدرت استفاده از محتوای خوب و سئو تمرکز کنید تا رتبه و ترافیک بالاتری کسب کنید.

تولید محتوای بیشتر
تولید محتوای بیشتر دو چیز را برای سرعت سئو شما انجام می دهد:

این کمک می کند تا سایت شما برای گوگل معتبرتر به نظر برسد، و بنابراین رتبه بندی برای کلمات کلیدی مورد نظر شما آسان تر است.
این به شما فرصت های بیشتری برای انجام پیوندهای داخلی استراتژیک می دهد.
در مقاله‌ای در پاسخ به این سوال که چند پست وبلاگ برای افزایش ترافیک لازم است، وایدرت گفت: از نظر کیفی، رسیدن به 55 تا 70 وبلاگ دائماً منتشر شده به نظر می‌رسد محرکی برای Google باشد تا یک منبع محتوا را قانونی تشخیص دهد. افزایش ترافیک/رتبه‌بندی به دنبال دارد.»

و در نکته قبلی در این صفحه برای چگونگی به دست آوردن سریع نتایج سئو، توضیح دادم که چگونه می توانید از لینک های داخلی برای بهینه سازی بهتر رتبه بندی سئو استفاده کنید.

اکنون، داشتن تعداد جادویی پست‌های وبلاگ یا صفحات وب برای ایجاد در یک سایت برای رسیدن به این انفجار از رشد ترافیک است، اما هر صنعتی متفاوت است. بنابراین بهترین استراتژی در اینجا این است که در اسرع وقت به محدوده کل صفحه 55 تا 70 برسید و سپس ادامه دهید.

واقعیت این است که محتوای بیشتر منجر به صفحات بهینه شده سئوی بیشتر می شود که

سپس منجر به ترافیک بیشتر می شود. بنابراین دلیلی وجود ندارد که شما تولید محتوای عالی را متوقف کنید.

از کلمات مرتبط معنایی در صفحه استفاده کنید
همانطور که SEMRush می گوید: «معناشناسی شاخه ای از زبان شناسی است که به استخراج معنا از کلمات می پردازد. کلمات کلیدی مرتبط معنایی صرفاً کلمات یا عباراتی هستند که از نظر مفهومی با یکدیگر مرتبط هستند.”

این بدان معناست که کلمات خاصی با هم ترکیب می شوند تا به شما و خزنده های موتور جستجو کمک کنند تا زمینه یک صفحه وب را درک کنید.

به عنوان مثال، عبارات Apple و iTunes از نظر معنایی کلمات کلیدی هستند (که به عنوان موجودیت شناخته می شوند) زیرا زمینه مشابهی دارند و اغلب با هم یافت می شوند. و هنگامی که یک موتور جستجو می بیند که هر دوی این کلمات در یک صفحه وب هستند، می تواند رمزگشایی کند که محتوا مربوط به اپل، شرکت است و نه یک سیب، میوه.

بیل اسلاوسکی مقاله‌ای در ژورنال موتور جستجو نوشت که اگر می‌خواهید درباره این ایده اطلاعات بیشتری کسب کنید، به جزئیات بیشتری در مورد رتبه‌بندی موجودیت‌ها در نتایج جستجو می‌پردازد.

اما اساساً، شما می‌خواهید از کلمات مرتبط معنایی و موجودیت‌های مرتبط نزدیک در صفحه استفاده کنید تا به Google کمک کند تا در مورد یک موضوع خاص تأیید کند. به زبان ساده، بهتر است در جملات خود بسیار فنی و آموزنده باشید تا کلی و مبهم.

پیوندهای بیشتر Outbound Authority اضافه کنید
یک کار ساده وجود دارد که می توانید برای افزایش اعتبار وب سایت خود انجام دهید. و این با افزودن پیوندهای مرجع بیشتر به هر صفحه وب است.

(شما می توانید در مورد تفاوت بین لینک های داخلی و لینک های خارجی در وبلاگ من بیشتر بخوانید.)

هرکسی می‌تواند در مورد موضوعی ادعایی داشته باشد، اما زمانی معتبرتر است که از آن‌ها با داده‌هایی برای اثبات آن‌ها نسخه پشتیبان تهیه کنید.

همانطور که از آنچه تاکنون در این صفحه خوانده اید می بینید، من خودم همین استراتژی سئو را انجام می دهم.

اکنون، اینکه آیا لینک‌های خروجی بر رتبه‌بندی جستجوی ارگانیک صفحه وب تأثیر می‌گذارند یا نه، موضوعی است که در دنیای سئو بسیار مورد بحث است. اما یک چیز همچنان صادق است: پیوند دادن به منابع معتبر به کاربران کمک می کند به محتوای شما اعتماد کنند. همچنین، این مطالعه از Reboot Online ادعا می‌کند که «لینک‌های خارجی یک عامل رتبه‌بندی و بهترین عملکرد سئوی خوب باقی می‌مانند».

بنابراین توصیه می کنم شما هم این کار را انجام دهید.

با کارشناسان و برندهای برجسته در محتوای شما تماس بگیرید
مردم اغلب تعجب می کنند که چگونه می توانم از نظر ایجاد بک لینک سریع به نتایج سئو برسم. خوب، در اینجا یک ترفند ساده وجود دارد که می توانید از آن برای دریافت لینک های ورودی و اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی برای صفحات وب خود استفاده کنید.

اگر آخرین نکته من را در مورد افزودن لینک های معتبر خروجی بیشتر به محتوای خود دنبال کنید، امیدواریم چندین فرصت خوب برای دسترسی سریع به بک لینک ها داشته باشید.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک ایمیل و/یا پیام به کارشناسان و برندهایی که در محتوا به آنها اشاره کرده اید ارسال کنید. در آن پیام، فقط به آنها اطلاع دهید که برجسته شده اند و پیوندی به صفحه ارائه دهید.

با برقراری ارتباط با این برندها و افراد، آنها را در مورد مطبوعات آزاد که برای محتوای خود تهیه می کنید مطلع می کنید. و در مقابل، برخی از آنها بسیاری از آنها به صفحه وب شما لینک می دهند یا پیوندی به آن در رسانه های اجتماعی ارسال می کنند. هر دوی این موارد می تواند به بهبود تلاش های طولانی مدت سئو برای صفحه کمک کند.

داده های ساختاریافته را به صفحات خود اضافه کنید
داده های ساختاریافته به نام Schema Markup نیز شناخته می شود، و این یک نشانه گذاری HTML است که برای کمک به موتورهای جستجو مانند Google در ارائه نتایج جستجوی آموزنده تر استفاده می شود.

هنگامی که داده های ساختاریافته به درستی اعمال شوند، می توانند به صفحات شما کمک کنند تا در قطعه های غنی گوگل که بیشترین دید را در صفحات نتایج جستجو (SERP) دارند، برجسته شوند.

احتمالاً قبلاً Schema Markup را در SEPRs دیده‌اید، زیرا برای ستاره‌های رتبه‌بندی محصول، کارت‌های دستور غذا، اطلاعات رویداد، سؤالات متداول، آدرس‌های کسب‌وکار و موارد دیگر رایج است.

داده های ساختاریافته برای کاربر بسیار مفید است و می تواند صفحات شما را در نتایج جستجو متمایز کند، که همچنین سئو را سریعتر و آسان تر می کند. در واقع، این بسیار مفید است که Google یک راهنمای نشانه گذاری داده های ساختاریافته رایگان ایجاد کرده است تا استفاده از این تاکتیک را برای رتبه بندی بهتر برای شما آسان کند.

بیوگرافی نویسنده را به صفحات خود اضافه کنید
در سال 2013، گوگل مجموعه‌ای از «دستورالعمل‌های رتبه‌بندی انسانی را برای شفاف‌سازی نحوه عملکرد Google و کمک به مدیران وب‌سایت‌ها در درک آنچه گوگل در صفحات وب جستجو می‌کند» منتشر کرد. آنچه که اساساً به آن اشاره دارد E-A-T است که مخفف تخصص، اقتدار، و قابل اعتماد است.

Ahrefs یک مقاله کامل در مورد E-A-T و SEO دارد، اما تنها جمله ای که در اینجا بسیار مهم است این است، “اریاب دهندگان برای ارزیابی قابلیت اعتماد به دنبال چیزهایی هستند، از جمله اینکه آیا وب سایت مسئولیت محتوای منتشر شده را بیان می کند.”

به همین دلیل، ضروری است که یک نویسنده را در هر صفحه از وب سایت خود قرار دهید تا بتوانید حداکثر پیشرفت را از سئو خود دریافت کنید.

هنگام اضافه کردن نویسنده به یک صفحه وب، فقط این نکات را دنبال کنید:

در صفحه محتوای خود به خطوط نویسندگان خود اهمیت دهید.
هر خط فرعی را به یک صفحه بیوگرافی دقیق نویسنده پیوند دهید که نه تنها به محتوای دیگری که آنها برای شما نوشته اند، بلکه به محتوای معتبری که در سایت های دیگر منتشر کرده اند پیوند می دهد.
به نمایه های رسانه های اجتماعی نویسنده و هر چیز آنلاین دیگری که به تثبیت هویت و قدرت آنها کمک می کند پیوند دهید.
ارائه Con

 

اطلاعات درایت
ما قبلاً به ایده E-A-T (تخصص، معتبر بودن و قابل اعتماد بودن) اشاره کرده‌ایم، و یکی دیگر از راه‌های بهبود این معیار سئو این است که تمام اطلاعات تماس خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهید تا آن‌ها را پیدا کنند.

داشتن یک وب سایت بدون اطلاعات تماس واضح و ساده سیگنال بدی برای موتورهای جستجو مانند گوگل است. بنابراین، بهتر است این اطلاعات را در یک صفحه تماس اختصاصی و/یا در فوتر وب سایت خود قرار دهید.

توضیحات متا بهتری بنویسید
توضیحات متا یک ویژگی HTML است که خلاصه ای مختصر از یک صفحه وب را ارائه می دهد و می توانید از آن برای بهبود سئو استفاده کنید.

برای اینکه همه چیز سریع و ساده باشد، فقط این استراتژی را دنبال کنید:

در اینجا روند مخفی وجود دارد که می توانید برای نحوه ایجاد بهترین توضیحات متا برای صفحات خود دنبال کنید:

به گوگل بروید و کلمه کلیدی مورد نظر خود را جستجو کنید.
به توضیحات متا که برای 3 صفحه برتر رتبه بندی کشیده شده اند نگاه کنید.
به نحوه ساختار آنها و کلمات پررنگ توجه کنید.
همان فرمت را کپی کنید و حتما از همان کلمات پررنگ استفاده کنید.
آن را زیر 160 کاراکتر نگه دارید.
توجه: شما می توانید تگ متا کلمات کلیدی را نادیده بگیرید زیرا دیگر به عنوان یک عامل رتبه بندی توسط موتورهای جستجو استفاده نمی شود. اگر می خواهید در مورد این موضوع اطلاعات بیشتری کسب کنید، راهنمای من در مورد کلمه کلیدی متا را بررسی کنید.

عناوین صفحه با ارزش کلیک بیشتری ایجاد کنید
هدف هر موتور جستجویی مانند گوگل ارائه صفحات وب مرتبط به کاربران است که هدف جستجوی آنها را برآورده می کند. و وقتی روی یک URL خاص بیشتر از بقیه در صفحه اول گوگل کلیک می شود، این می تواند نشانه واضحی باشد که صفحه باید رتبه بالاتری داشته باشد.

با دنبال کردن این نکات می‌توانید تلاش‌های سئوی خود را با ایجاد عناوین صفحه‌ای با ارزش کلیک بیشتر بهبود بخشید:

کلمات کلیدی اصلی خود را در جلوی عنوان قرار دهید.
عنوان را احساسی کنید یا کنجکاوی ایجاد کنید.
در صورت امکان اعداد را وارد کنید.
سوال بپرس
در اینجا چند نمونه خوب از عناوین صفحه آورده شده است که نرخ کلیک بالایی دارند تا بتوانید این توصیه سئو را در عمل مشاهده کنید:

نحوه انجام سئو در 30 روز
10 ترفند برتر SEO برای مشاغل محلی
آیا سئو واقعاً زمان را در صفحه بهبود می بخشد؟
آیا از این اشتباهات سئو رنج می برید؟
65 متخصص سئو نکات برتر خود را برای امسال آشکار می کنند
یک بیانیه مطبوعاتی بهینه شده سئو ارسال کنید
بیانیه مطبوعاتی راهی سریع و آسان برای اطلاع رسانی اخبار و رویدادهای یک شرکت است. اما زمانی که به روشی سئو پسند نوشته شود می تواند به عنوان همراهی برای تلاش های سئو شما عمل کند.

خدمات مختلف آنلاین زیادی وجود دارد که به شما امکان می دهد یک بیانیه مطبوعاتی ارسال کنید و آن را برای شما توزیع می کنند.

Digital Third Coast این نکات را برای نوشتن یک بیانیه مطبوعاتی SEO ارائه می دهد:

250 کلمه اول را با قرار دادن کلمات کلیدی مرتبط بهینه کنید.
هایپرلینک و کلمات کلیدی مهم سئو برجسته.
فقط از دو یا سه لینک در بیانیه مطبوعاتی استفاده کنید.
مطمئن شوید که موضوع دارای ارزش خبری است تا توسط خبرگزاری های بیشتری مورد توجه قرار گیرد.
در پایان بیانیه مطبوعاتی خود، حتماً اطلاعات شرکت و تماس خود را ارائه دهید و در صورت لزوم پیوندهایی را ارائه دهید.
دریافت نقل قول های محلی
دریافت استنادهای محلی یک ترفند سریع SEO است که هم برای مشاغل محلی و هم برای مشاغل آنلاین کار می کند.

من این ایده را در اسرار سئوی خود برای پست رتبه بندی بالاتر گوگل ذکر می کنم.

استناد محلی هر گونه ذکر آنلاین نام، آدرس و شماره تلفن یک کسب و کار است. اغلب، این استنادها در فهرست راهنمای کسب و کار محلی آنلاین رخ می دهد.

هدف از نقل قول ها کمک به کاربران اینترنت برای کشف مشاغل محلی است. با این حال، این نقل‌قول‌ها به‌عنوان بک لینک نیز به حساب می‌آیند، و بنابراین، می‌توانند رتبه‌بندی موتورهای جستجو را هم برای کسب‌وکارهای محلی و هم برای کسب‌وکارهای فقط کسب کنند.

شما می توانید نقل قول های محلی را خودتان بسازید یا یک SEO را استخدام کنید تا این کار را برای شما انجام دهد. دو مکان خوب برای خرید این نوع خدمات، نقل قول های محلی توسط SEO Butler و کنسرت های استناد محلی Fiverr است.

مصاحبه کنید
یک راه آسان برای ایجاد لینک های ورودی به وب سایت شما از طریق مصاحبه است.

هر بار که شخصی با شما مصاحبه می کند، احتمالاً در توضیحات نمایش به وب سایت شما پیوند می دهد. حتی ممکن است یک پست وبلاگی در مورد آن بنویسند و قطعا آن را در کانال های رسانه های اجتماعی خود به اشتراک خواهند گذاشت.

بنابراین فقط یک پیام سریع به میزبانان پادکست و سازندگان YouTube که در جایگاه شما هستند بفرستید و بخواهید با آنها مصاحبه کنید. این مجریان همیشه به دنبال افراد و مشاغل خوب برای حضور در برنامه های خود هستند.

نام تجاری بیشتری دریافت کنید
ذکر نام تجاری، ذکر نامرتبط از کسب و کار شما در وب سایت های دیگر است. همانطور که Sparktoro توضیح می دهد، می توانید این را به عنوان “پیوندهای استنتاج شده” در نظر بگیرید.

Sparktoro مشکوک است که ذکر نام برند یا URL شما در یک صفحه وب بدون لینک ممکن است در آینده به نوع قوی‌تری از سئوی خارج از صفحه تبدیل شود زیرا لینک‌ها اهمیت کمتری پیدا می‌کنند.

بنابراین سعی کنید از وب سایت های دیگر نقل قول دریافت کنید. می‌توانید از یک سایت رایگان مانند HARO برای ارتباط با روزنامه‌نگارانی استفاده کنید که به دنبال کارشناسانی در هر زمینه هستند تا برای مقالات روزانه خود در برخی از نشریات معروف، نقل قول ارائه کنند.

از قدرت سئوی رسانه های اجتماعی استفاده کنید
بحث هایی در مورد اینکه آیا لینک های رسانه های اجتماعی می توانند به افزایش تلاش های سئو شما کمک کنند یا خیر وجود دارد. با این حال، چندین جنبه مثبت رسانه های اجتماعی وجود دارد که نمی توان آنها را به عنوان AdE رد کرد

 

 

 

spesso اشاره می کند:

پروفایل های رسانه های اجتماعی شما فقط به رسانه های اجتماعی محدود نمی شود. آنها همچنین در نتایج موتورهای جستجو رتبه بندی می کنند. آنها به طور برجسته در نتایج جستجوی مارک دار، اغلب در صفحه اول، قابل مشاهده هستند.
رسانه های اجتماعی یک کانال عالی برای اطمینان از اینکه محتوای شما تا حد امکان به افراد بیشتری دسترسی پیدا می کند است. و هرچه افراد بیشتری محتوای شما را ببینند، شانس بیشتری برای دریافت بک لینک طبیعی خواهید داشت.
پلتفرم های رسانه های اجتماعی نیز خود به عنوان موتورهای جستجوی ارزشمند عمل می کنند. ممکن است افرادی باشند که نمایه، صفحه یا محتوای شما را از طریق جستجو در رسانه های اجتماعی کشف کنند.
همانطور که می بینید، رسانه های اجتماعی می توانند به سرعت بخشیدن به نتایج SEO شما کمک کنند، حتی اگر به طور مستقیم بر رتبه بندی شما تأثیر نگذارند. راز رسانه‌های اجتماعی این است که محتوای شما را بیشتر دیده می‌کند که به نوبه خود باعث افزایش ترافیک می‌شود.

می‌توانید در پست من در مورد سئو در مقابل بازاریابی محتوا، ایده‌های بیشتری در مورد نحوه استفاده از بازاریابی محتوا برای افزایش تلاش‌های سئو کسب کنید.

پیشرفت خود را بررسی کنید
پس از اجرای برخی از این استراتژی‌های سئو، می‌توانید پیشرفت خود را بررسی کنید.

برای یادگیری نحوه انجام این کار، پست وبلاگ من در مورد چگونگی بررسی موقعیت کلمات کلیدی در گوگل را بخوانید. این شامل یک برنامه گام به گام است که هر کسی می تواند آن را دنبال کند.

چگونه می توان از سئو برای ایجاد ترافیک بیشتر استفاده کرد؟
سئو می تواند برای ایجاد ترافیک بیشتر با بالا بردن رتبه صفحات وب شما برای کلمات کلیدی خاص مورد استفاده قرار گیرد. سئو همچنین می تواند تعداد کل کلمات کلیدی رتبه بندی وب سایت شما را بهبود بخشد تا ترافیک کلی موتورهای جستجو را افزایش دهد. این امر به عوامل سئو داخلی و خارجی نیاز دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این، پست من را در مورد برترین عوامل سئو داخلی در مقابل سئو خارج از صفحه بررسی کنید. این تفاوت ها و نحوه استفاده از هر دو استراتژی بهینه سازی موتور جستجو برای سرعت بخشیدن به نتایج را توضیح می دهد.

سئو چقدر می تواند ترافیک را افزایش دهد؟
سئو می تواند ترافیک یک وب سایت را بیش از 50 درصد افزایش دهد. تخمین زده می شود که 51 درصد از ترافیک وب سایت از نتایج جستجوی ارگانیک است. اولین نتیجه ارگانیک در جستجوی گوگل دارای میانگین نرخ کلیک 28.5٪ است در حالی که رتبه های دوم و سوم دارای نرخ کلیک 15٪ و 11٪ هستند.

این داده ها از گزارش عملکرد کانال Bright Edge و یک مطالعه تحقیقاتی توسط Search Engine Journal بدست می آید. بنابراین می توانید ببینید که چقدر اهمیت بهینه سازی محتوای خود برای افزایش ترافیک SEO از جستجوی ارگانیک دارد.

چگونه می توانم خلاصه سریع سئوی خود را بهبود بخشم؟
امیدوارم از این پست در مورد نحوه به دست آوردن سریع نتایج سئو لذت برده باشید.

من تمام تلاشم را به کار بردم تا به همه چیزهایی که در هنگام پرسیدن این سوال نیاز دارید پاسخ دهم، “چگونه می توانم سئوی خود را سریع بهبود بخشم؟” و سعی کرد از بیشتر ادعاها با داده های اثبات شده نسخه پشتیبان تهیه کند.

امیدواریم با اجرای این استراتژی‌های سئو، نه تنها نتایج سریع تلاش‌های خود را مشاهده کنید، بلکه در بلندمدت رتبه‌بندی را نیز افزایش دهید.

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید