محتوا با کیفیت یا تعداد بیشتر محتوا

کیفیت محتوا در مقابل کمیت محتوا – بحث بزرگ محتوا

محتوا با کیفیت یا تعداد بیشتر محتوا
اول از همه اینکه محتوای بی کیفیت ننویسید ، اما شما مجبور نیستید یکی را انتخاب کنید ، بهتر بنویسید و بیشتر بنویسید و پیشرفت کنید.

بسیاری به شما خواهند گفت که محتوای با کیفیت تاثیر بالائی دارد، این درست است . کیفیت یک عمر نسبی است ، ایده الی وجود ندارد. اما من به شما می گویم که محدودیتی ندارید شما می توانید هم خوبتر بنویسید و هم تعداد انتشار مقالات خود را بیشتر کنید. از همه مهمتر آن است که باید به صورت منظم بنویسید ، یک هفته هر روز مقاله منتشر می کنید و یکماه هیچ مقاله ، این را تقسیم کنید ، هفته ای 2 تا 4 مقاله می تواند خوب باشد .

ما وبلاگی به نام سئو امروز راه اندازی کرده ایم و خود را به تعداد کلمات محدود نکرده ایم ، ما سعی کرده ایم که یک موضوع را به صورت کامل توضیح دهیم ، مختصر و مفید ، این از لحاظ ما هیچ اشکالی ندارد .

حتی وقتی از آقای مولر در مورد محتوای کوتاه سئوال کردند ، اما گفت محدودیتی نداریم ، آنها گفتند آیا محتوای کوتاه ، محتوای بی کیفیت نیست . آقای مولر گفتند ، گاهی محتوای طولانی هم محتوای بی کیفیت هستند .

شما حداقل 300 کلمه را برای راحتی خیال خود در نظر بگیرید ، اما به شما بگویم که محتوای کوتاه نوشتن نیز نیاز به هنر نویسندگی دارد ، وقتی شما متن کوتاه را بهتر بنویسید به این نتیجه خواهید رسید که محتوای طولانی از پاراگراف ها و بخش های کوتاه تشکیل شده است .

در محتوای طولانی ، بخش بندی و سازماندهی محتوا ، بسیار مهم است . خواننده باید بین پاراگراف ها و بخش ها ارتباط موضوعی صحیحی را مشاهده کند .

 

کیفیت محتوا در مقابل کمیت محتوا چقدر محتوا کافی است؟ چقدر باید خوب باشد؟  این بحث داغی است ، تقریبا تمام وب سایت های خارجی که درباره سئو و محتوا مقاله منتشر می کنند ، یک یا چند مقاله را به این موضوع اختصاص داده اند .

 

هر کسب و کاری با سوال کیفیت محتوا در مقابل کمیت دست و پنجه نرم می کند. بازاریابان همیشه با آن مشکل داشته اند. من این بحث را از مدیران و آژانس‌های تبلیغاتی دیده‌ام که آیا باید دسترسی یا فرکانس بیشتری بخرند (یا حتی بدتر از آن، برداشت‌های رسانه‌ای).

من هم به عنوان یک فروشنده و هم به عنوان یک بازاریاب ژن تقاضا با این موضوع برخورد کرده ام که منجر به فروش می شود. آیا ما به اندازه کافی سرنخ ارسال می کنیم تا فروش را برآورده کنیم یا برای آنها سرنخ های با کیفیتی ارسال می کنیم که به خرید تبدیل می شوند؟

 

و بازاریابان محتوا در هر صنعتی اکنون با یک معضل روبرو هستند: چقدر محتوای وبلاگ ایجاد کنیم، چند بار باید منتشر کنیم، چقدر باید باشد، چقدر باید هزینه کنیم و زمان بگذاریم ، و چقدر باید خوب باشد؟

 

مطالعات نشان می دهد که کمیت محتوا پیش بینی کننده واضح رشد ترافیک وب است. هرچه بیشتر منتشر کنید، ترافیک بیشتری دریافت خواهید کرد. اما کیفیت باید وجود داشته باشد.

نیازی نیست بین کیفیت و کمیت محتوا مبادله ای وجود داشته باشد. با چند تغییر در استراتژی محتوای خود، می توانید بهترین های هر دو جهان را داشته باشید.
از تخصص خود به عنوان یک رهبر فکری استفاده کنید و محتوای قبلی را برای ایجاد دیدگاه های جدید تازه در صنعت خود تغییر دهید.
وقتی صحبت از محتوا می شود، کیفیت در مقابل کمیت دوگانگی نیست.  شما مجبور نیستید بین این دو یکی را انتخاب کنید.
آیا تعادل وجود دارد؟

 

کمیت محتوا چیست؟

کمیت محتوا اندازه گیری میزان محتوایی است که در یک دوره زمانی منتشر می کنید. کمیت محتوا یک عدد واقعی است که با یک عدد در یک اندازه گیری زمان نشان داده می شود. 2 مقاله در هفته یا 1 مقاله در روز نمونه هستند. سایر اصطلاحات مشابه عبارتند از فرکانس محتوا، آهنگ محتوا یا ثبات محتوا

بنابراین ما باید خط بین ایجاد محتوای کافی برای افزایش سهم شما از مکالمات مشتری در مقابل نیاز به نمایش دیدگاه منحصر به فرد خود و متمایز کردن خود از رقبا را طی کنیم.

ما باید از ایجاد اسپم دست برداریم. اما این بدان معنا نیست که ما نیاز به ایجاد کمتر داریم.

مقاله مرتبط: محتوای کوتاه یا محتوای بلند و تاثیر آن بر سئو

کیفیت محتوا چیست؟

کیفیت محتوا معیاری ذهنی است که نشان می‌دهد یک محتوا چقدر خوب است یا اینکه محتوا چقدر به هدف جستجوی خواننده پاسخ می‌دهد.

کیفیت محتوا به عواملی مانند تعداد کلمات، سال‌ها تجربه، مدارک تحصیلی یا دیگر تقدیرنامه‌های نویسنده نگاه می‌کند، اما اینها فقط فرض می‌کنند که خود محتوا به سؤال شخصی که محتوا را می‌خواند پاسخ می‌دهد. تنها خواننده می تواند کیفیت را برای خود تعیین کند.

من فکر می کنم که گرفتن سمت کیفیت در بحث آسان است. البته ما باید محتوای جذاب، مفید و سرگرم کننده ایجاد کنیم. و باید مطابق با استانداردهایی باشد که شهرت برند شما به آن نیاز دارد.

به عنوان بازاریاب محتوا، ما باید محتوایی تولید کنیم که به مخاطبان هدف ما برسد، آنها را درگیر کند و الهام بخش آنها برای عمل باشد.

اما ما باید همه اینها را در مقیاسی انجام دهیم که بر تجارت تأثیر بگذارد. وقتی ماندگاری محتوا در دنیای امروزی در بهترین حالت چند روز و در بدتر چند ثانیه است، نمی‌توانیم هر ماه یک محتوای عالی تولید کنیم.

پس آیا به محتوای بیشتر یا بهتر نیاز داریم؟ ما به محتوای بیشتر و بهتر نیاز داریم.

شاید پاسخ من در مورد بحث کیفیت محتوا در مقابل کمیت شما را شگفت زده کند.

 

مقاله مرتبط: ایجاد محتوای با کیفیت برای گوگل واقعا به چه معناست

 

محتوای بهتر بیشتر

شرکت هایی که 2 تا 4 بار در هفته پست می کنند (هشت تا 16 پست در ماه) افزایش زیادی در ترافیک ورودی نشان می دهند – از 2 تا تقریبا 4 برابر.

و ترافیک ترافیک با کیفیت است. Hubspot دقیقاً همان افزایش سرنخ را نشان داد.

بنابراین اگر انتشار وبلاگ وب سایت خود را از 2 پست وبلاگ در ماه به 2 پست در هفته افزایش دهید، باید انتظار بازدید 2 تا 4 برابر داشته باشید. داده های نشان می دهد که دستیابی به نتایج ممکن است یک سال طول بکشد.

بنابراین شما می توانید بهترین های هر دو جهان را داشته باشید.

تعهد به کمیت محتوا منجر به کیفیت محتوا می شود
“مهلت ها بزرگترین منبع الهام هستند.” ~ مارک تواین

من واقعاً به مارک تواین اعتقاد دارم که تنظیم برنامه انتشار به ما کمک می کند تا محتوای بهتری ایجاد کنیم. پس باید با تعریف هدف کمی شروع کنیم. ما باید با یک نشر اختصاصی و متعهد شروع کنیم.

 

فکر کردن مانند یک ناشر به این معنی است که باید ضرب الاجل هایی را به خود تحمیل کنید.

بنابراین هنگامی که برنامه زمان بندی انتشار خود را انتخاب می کنیم، برای هر قطعه ای که بیرون می آوریم، استانداردهای کیفیت بالایی را می طلبیم.

حجم نیز مزایایی دارد.

محتوای بیشتر برابر است با بینش بیشتر در مورد آنچه کار می کند.

محتوای بیشتر برابر است با فرصت های بیشتری برای ایجاد تعامل اجتماعی. محتوای بیشتر برابر است با فرصت های بیشتری برای پاسخ به سوالات اصلی مشتریانتان.

برای تولید محتوای با کیفیت در مقیاس، لازم نیست نویسنده باشید
شما در حال حاضر با هر صنعتی که کار زندگی خود را انجام داده اید، زندگی می کنید و نفس می کشید. برای بیان این اشتیاق در کلمات تلاش زیادی لازم نیست.

اگر اهل نوشتن نیستید، می‌توانید محتوای عالی را از طریق پست‌های ویدیویی یا صوتی منتشر کنید. یا، همیشه می‌توانید افکار خود را به شکل تقریبی یادداشت کنید و به یک سرویس وبلاگ را انتخاب و پست های خود را منتشر کنید

 

شما در زمینه کاری خود تخصص دارید. به اشتراک گذاشتن آن تخصص با افرادی که به آن نیاز دارند، هرگز «چرند» نیست.

شما فقط باید آن شاهکار را با گرامر مناسب، کلمات کلیدی  مناسب در موتورهای جستجو و زبان همدلانه ای که قلب ها و همچنین ذهن ها را به دست می آورد، قاب بندی کنید.

“اگر داستان متفاوتی را تعریف نکنید، نخواهید توانست در طول زمان نتایج ثابتی ارائه دهید.”

منظور او از «داستان متمایز» دقیقاً همان نقطه‌ای بود که من به سمت مشتریان خود می‌روم. متمایز کردن خود به عنوان یک رهبر فکری در حوزه کاری خود و ایجاد محتوا بر اساس تخصص خود، کلید موفقیت در بازاریابی محتوا است.

وقتی از تخصص خود به عنوان سکوی پرشی برای ایده های محتوا استفاده می کنید، دو کار انجام می دهید.

شما محتوای خود را به حوزه های خاصی محدود می کنید و به شما کمک می کند در جستجوی محصولات و خدماتی که ارائه می دهید رتبه بهتری کسب کنید.
شما فرآیند تولید محتوا را با تولید محتوا در موضوعاتی که راحت هستید، ساده می کنید.
نه تنها محتوایی که تولید می کنید رتبه بالاتری خواهد داشت، بلکه می توانید تعداد بیشتری از آن را نیز تولید کنید و به راحتی سطح تولید محتوای خود را به نقطه شیرین دو تا چهار پست در هفته برسانید.

این فقط برای افرادی نیست که نوشتن برایشان آسان است.

 

اگر نوشتن افکارتان برایتان دشوار است، سعی کنید یک نسخه ویدیویی یا صوتی از افکار خود ضبط کنید.

 از محتوای قدیمی استفاده کنید

علاوه بر تمرکز بر تخصص خود برای ارائه ایده‌های پست وبلاگ، توصیه می‌کنیم که محتوای قدیمی‌تر خود را تغییر دهند تا دامنه دسترسی خود را گسترش دهید. تعداد راه‌هایی که می‌توانید از محتوای قبلی استفاده مجدد کنید، فقط با تخیل شما محدود می‌شود. با این نوع استراتژی بازاریابی محتوا، به زودی تولید خود را به سطح جدیدی ارتقا خواهید داد.

تغییر کانال نشر محتوا

همه دوست ندارند بخوانند. این شامل مشتریان هدف شما می شود. پست های وبلاگ خود را به ویدیو و ویدیوهای خود را به قسمت های پادکست تبدیل کنید.

اینفوگرافیک ها را از آماری که برای آخرین پست وبلاگ خود به دقت تحقیق کرده اید ایجاد کنید. بهترین محتوای خود را پیدا کنید و آن را به اشکال مختلف توزیع کنید تا به افرادی که سبک یادگیری متفاوتی دارند دسترسی پیدا کنید.

تغییر دیدگاه ها

زوایای زیادی برای هر موضوعی وجود دارد که یک پست وبلاگ، ویدیو یا پادکست نمی تواند پوشش دهد. به عنوان مثال این موضوع را در نظر بگیرید. ما «چرا» را پوشش داده‌ایم – اما نه آنقدر که «چگونه» زمانی را برای تولید این مقدار محتوا در یک هفته بیابد. یک پست آینده می‌تواند تکنیک‌ها و ابزارهای صرفه‌جویی در زمان را پوشش دهد که می‌تواند به شما و تیمتان کمک کند محتوای با کیفیت‌تری در زمان کمتر تولید کنید.

از نظرات و سوالات خوانندگان در مورد پست های قبلی به عنوان یک سکوی پرش استفاده کنید: از آنجایی که هدف بازاریابی محتوا پاسخ به سوالات مشتریان هدف و حل مشکلات آنها است، چرا از برخی نظرات آنها در مورد پست های خود به عنوان ایده برای پست های آینده استفاده نکنید؟ شما به نگرانی‌های آن‌ها رسیدگی می‌کنید – و وقتی این کار را انجام می‌دهید، احتمال بیشتری وجود دارد که در طول سفر مشتری خود بیشتر حرکت کنند. همچنین، نظرات دنبال کنندگان خود را در پست های رسانه های اجتماعی خود برای ایده های بیشتر دنبال کنید. در واقع، اگر تعداد کمی از افراد با نگرانی مشابه دارید، ممکن است ارزش وقت شما را داشته باشد تا یک وبینار در مورد این موضوع برگزار کنید.

استفاده مجدد از محتوا

هنگامی که پمپ محتوا را آماده کردید، می توانم به شما تضمین دهم که می توانید حداقل به دو پست وبلاگ در هفته برسید. این اشتیاق شماست – کار زندگی شما. شما این را دارید

سپس، وقتی در اشتراک‌گذاری تخصص‌تان راحت‌تر می‌شوید، می‌بینید که به دفعات بیشتری منتشر می‌کنید. قبل از اینکه متوجه شوید، هفته ای چهار پست منتشر می کنید

 

شما می توانید از خدمات تولید محتوا و سئو ما استفاده کنید، تا اینجا متوجه شده اید که راه پیشرفت چیست ، تولید محتوای بیشتر ، تاکید بر کیفیت و داشتن یک برنامه ریزی منظم برای انتشار محتوا . البته باید محتوای تولید شده را برای ربات گوگل بهینه سازی کنید ( سئو محتوا ) . پیشنهاد می دهم از خدمات سئو ما استفاده کنید .

خدمات سئو

ما می توانیم هزینه کنیم و سایت زیبایی داشته باشیم ، اما بدون بازدیدکننده ، طراحی سایت یا تولید محتوا ارزشی ندارد. برای افزایش بازدیدهای مرتبط جهت افزایش فروش می توانید از خدمات سئو وب برتر استفاده کنید. یکی از مسائلی که در سئو مهم است ، بررسی رقبا است ، بعد از بررسی به این نتیجه می رسیم که “توان رقابتی” ما محدودتر از رقباست . باید توان رقابتی خود را افزایش دهیم و در این رقابت جائی برای خودمان باز کنیم . حتما برای افزایش توان رقابتی خود از متخصص سئو با تبحر و دلسوز استفاده کنید . این برگ برنده شماست .

خدمات سئو 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید