بهترین استراتژی ایمیل مارکتینگ

بهترین استراتژی ایمیل مارکتینگ ( Best Email Marketing Strategies)

بهترین استراتژی ایمیل مارکتینگ
بهترین استراتژی ایمیل مارکتینگ

بازاریابی ایمیلی (ایمیل مارکتینگ) موثر با استراتژی بازاریابی ایمیلی درست شروع می شود. یاد بگیرید چگونه سطح خود را به سطح بعدی ببرید و کمپین هایی ایجاد کنید که تبدیل شوند.

بازاریابی ایمیلی راه درازی را پیموده است. انبوهی از ابزارها و نرم افزارها امروزه به بازاریابان این امکان را می دهد که واقعا خلاق باشند و تجربه ای واقعا لذت بخش را بدون پیچیده شدن مسائل برای مشتریان فراهم کنند.

و ارزشش را دارد – بازگشت سرمایه یک استراتژی بازاریابی ایمیلی سنجیده بالا است. در واقع، نسبت به هر روش بازاریابی دیگری، بازگشت سرمایه بالاتری دارد (آمار جهان نشان می دهد  به ازای هر دلار خرج شده، 56 دلار به ارمغان می آورد. 🤑)

اما، برای به دست آوردن نتایج خوب، به یک استراتژی نیاز دارید که به طور مداوم تبدیل شود.

این بدان معناست که یک سری از تاکتیک‌های بازاریابی ایمیلی را به کار بگیرید تا بتوانید آن را تغییر دهید، اندازه‌گیری کنید، بهبود دهید و به ارائه یک تجربه عالی برای مشترکین ادامه دهید.

نوشتن چند ایمیل و ارسال پراکنده آنها در طول سال نتیجه ای حاصل نمی شود . در عوض، ما چند استراتژی کلیدی را گردآوری کرده‌ایم که می‌توانید از آنها برای بهبود کمپین‌های خود استفاده کنید و آنها را به یک دارایی بازاریابی قدرتمند تبدیل کنید. 💪

13 استراتژی بازاریابی ایمیلی موثر برای ارتقای کمپین های خود به سطح بعدی

1. لیست ایمیل خود را کوتاه کنید

یکی از بزرگترین مشکلاتی که افراد در بازاریابی ایمیلی با آن مواجه هستند، اطمینان از اینکه کمپین هایشان در صندوق ورودی مشترکین قرار می گیرد، است. این به عنوان تحویل ایمیل شناخته می شود.

برای جلوگیری از مشکلات تحویل، تمیز کردن منظم لیست ایمیل خود ضروری است.

منظور ما از پاکسازی لیست چیست؟ پاک کردن لیست فرآیند حذف آدرس های ایمیل از لیست مخاطبین شما است که برای مدت طولانی درگیر نبوده اند و همچنین حذف مخاطبینی که اشتراک را لغو کرده اند.

ممکن است فکر کنید، «حذف مخاطبین چه فایده ای دارد؟ من طولانی و سخت کار کردم تا لیستم را بزرگ کنم! ”

بله دقیقا! برای اینکه بیشترین استفاده را از تلاش های بازاریابی که برای رشد فهرست خود انجام می دهید، داشته باشید، گاهی اوقات نیز باید آن را هرس کنید. با حذف مخاطبین غیرفعال، مخاطبین لغو اشتراک، مخاطبینی که محتوای شما را به‌عنوان هرزنامه علامت‌گذاری می‌کنند، فهرستی با کیفیت بالاتر برای شما باقی می‌ماند.

در دراز مدت، این به بهبود شهرت فرستنده و قابلیت تحویل کلی ایمیل شما کمک می کند.

بنابراین، اگرچه ممکن است غیرقابل تصور به نظر برسد، پاک کردن آدرس‌های ایمیل  غیرفعال بر اساس معمول، هسته اصلی یک استراتژی بازاریابی ایمیلی مؤثر است.

 

2. هر بار ارزش ارائه دهید (Provide value every time)

در مرحله بعد، ارائه ارزش برای مشترکین به همان اندازه برای یک استراتژی بازاریابی ایمیل موثر ضروری است. اگر به طور مداوم ارزش ارائه می دهید، مشترکان شما به احتمال زیاد ایمیل های شما را باز می کنند و می خوانند. در واقع، آنها حتی ممکن است شروع به پیش بینی ارسال پیام های شما در صندوق ورودی خود کنند.

بنابراین دقیقاً چگونه یک “ارزش ارائه می دهد”؟

به آنچه مشتریان از شما می خواهند و نیاز دارند فکر کنید و استراتژی ایمیل خود را بر اساس آن بسازید. شاید شما یک خرده‌فروش لباس در تجارت الکترونیک هستید و یکی از دردسرهای اصلی مشتریانتان این است که نتوانید کالاهایتان را قبل از خرید امتحان کنید. استراتژی بازاریابی ایمیلی شما می تواند و باید این مشکل را برطرف کند!

در خبرنامه های ایمیلی یا کمپین های بازاریابی خود، می توانید محتوایی را با مشاوره در مورد خرید آنلاین لباس ارائه دهید. به طور مشابه، می توانید راهنمای اندازه عمومی خود را به یک اندازه یاب سفارشی تبدیل کنید و به آن در ایمیل های خود پیوند دهید.

منظور ما از ارائه ارزش به مشترکین شما از این نوع محتوای ایمیل است. البته، تبلیغات و ویژگی‌های محصول جدید نیز ارزش ارائه می‌کنند، اما مصرف‌کنندگان انتظار این نوع محتوا را دارند، بنابراین به‌طور استثنایی مفید به نظر نمی‌رسد.

برای جلوگیری از حدس زدن اینکه مشترکین شما از نظر محتوا چه می خواهند، سعی کنید از آنها بپرسید! در اینجا چند گزینه دارید:

به مشترکین جدید اجازه دهید هنگام ثبت نام در لیست ایمیل شما نوع محتوایی را که ترجیح می دهند انتخاب کنند.
از مشتریان فعلی نظرسنجی کنید تا ببینید چه چیزی می خواهند از شما دریافت کنند و هر گونه تغییر در اولویت ها را یادداشت کنید.
از مشترکین دعوت کنید تا با ایده ها و نظرات خود به ایمیل های شما پاسخ دهند.
تصویری از یک کمپین ایمیلی که از مشترکین دعوت می کند تا نظرات خود را بیان کنند و بگویند از چه نوع محتوایی استقبال می کنند.
در حالی که ما در حال ارائه ارزش به مشترکان هستیم، دسترسی یک نکته مهم است که باید مورد توجه قرار گیرد. اگر مخاطبان شما نتوانند خود ایمیل را به درستی مشاهده کنند، نمی توانند ارزش ایمیل های شما را ببینند! به طور خاص، دو نکته قابل توجه است:

 

ایمیل‌های سازگار با موبایل:

مطمئن شوید که محتوای شما در همه دستگاه‌ها (دسک‌تاپ، دستگاه همراه و تبلت) پاسخگو باشد.

ایمیل‌های مناسب برای صفحه‌خوان:

مطمئن شوید که ایمیل‌های شما برای کاربران کم بینا قابل دسترسی است! افزودن متن جایگزین توصیفی و استفاده از یک فونت خوانا به این امر کمک می کند.

3. فراخوانی برای اقدام خود را بهینه کنید

تماس برای اقدام شما (CTA) می تواند به طور چشمگیری بر نرخ کلیک ایمیل های شما تأثیر بگذارد. (و بنابراین، تبدیل شما

نرخ نیز). یک CTA ضعیف به معنای بازدیدکنندگان کمتر و در نهایت فروش کمتر است، بنابراین ارزش آن را دارد که برای CTA های خود وقت بگذارید تا مطمئن شوید که آنها به خوبی کار می کنند.

با استفاده از دکمه‌ها و CTAهای متنی آزمایش کنید و روی اطمینان از اینکه کلماتی که استفاده می‌کنید به اندازه کافی قانع‌کننده هستند تا مشترکین روی آن کلیک کنند تمرکز کنید.

در اینجا چند نکته بازاریابی ایمیلی برای قدرتمند کردن CTA های خود را تا حد ممکن آورده شده است:

با یک فعل دستوری قوی مانند «خرید»، «خرید» یا «دانلود» شروع کنید.
احساسات را برانگیزد.
به مشترکین دلیلی برای کلیک کردن بدهید، مانند «اکنون خرید کنید تا 50 درصد تخفیف دریافت کنید».
روی FOMO ضربه بزنید، مانند “صندلی خود را بگیرید – فقط 5 نقطه باقی مانده!”
بهترین روش دیگر در مورد CTA استفاده از زبان خاص است. شما می خواهید به مشترکان خود ایده خوبی از جایی که آنها را ارسال می کنید، به خصوص برای CTA های سطح بالاتر خود بدهید.

به عنوان مثال، اگر خط جدیدی از محصولات را ارائه می‌کنید، CTA شما می‌تواند به عنوان «مجموعه زمستانی  1400 ما را بررسی کنید» خوانده شود، و پیوند باید مستقیماً به این بخش از وب‌سایت شما برود.

 

4. محتوای تولید شده توسط کاربر را به اشتراک بگذارید

بازاریابی دهان به دهان یک تاکتیک فوق العاده قدرتمند است و محتوای تولید شده توسط کاربر (UGC) اساساً نسخه دیجیتالی آن است. 🗣️ وقتی مشترکین می‌بینند که مشتریان دیگر از برند و محصولات شما لذت می‌برند، به احتمال زیاد تمایل به کسب اطلاعات بیشتر دارند.

ادغام چیزهایی مانند عکس‌ها، ویدیوها، نظرات و داستان‌های مشتری در ایمیل‌های شما حس جامعه را ایجاد می‌کند و باعث تشویق بیشتر کلیک‌ها می‌شود. طبق تحقیقات، UGC باعث افزایش 73 درصدی در نرخ کلیک ایمیل می شود.

اگر برای یافتن محتوای تولید شده توسط کاربر مشکل دارید، یک کمپین هشتگ راه اندازی کنید. #️⃣ با تشویق مشتریان به تگ کردن شما در رسانه های اجتماعی و نمایش محصولات شما، راه بسیار خوبی برای انتشار این خبر و همچنین گردآوری UGC در یک مکان است!

جدا از کمک به افزایش نرخ کلیک و تبدیل، محتوای تولید شده توسط کاربر نقش مهمی در ایجاد جامعه ای در اطراف برند شما دارد. این یک خیابان دو طرفه بین شما و مشتریان شما ایجاد می کند.

 

5. با رسانه های اجتماعی ارتباط برقرار کنید

صحبت از رسانه های اجتماعی، یکی دیگر از اجزای هر استراتژی ایمیل مارکتینگ  موثر است! راه های زیادی وجود دارد که این دو کانال بازاریابی دیجیتال می توانند برای کمک به گسترش دامنه برند شما با هم تعامل داشته باشند.

برای شروع، باید مطمئن شوید که CTA برای رسانه های اجتماعی مختلف خود را در کمپین های ایمیل و خبرنامه های خود قرار دهید.

بسته به کمپین، ممکن است بخواهید محتوای ایمیل خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

رسانه های اجتماعی نیز یک راه عالی برای رشد لیست ایمیل شما هستند. هنگامی که یک فرم ثبت نام ایمیل ایجاد کردید، می توانید از همان عملکرد “اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی” برای توزیع فرم و رشد مخاطبان خود در کانال ها استفاده کنید.

برعکس، قرار دادن پیوندهایی به رسانه های اجتماعی خود در ایمیل خوش آمدگویی به مشترکین جدید، راهی عالی برای معرفی مخاطبان به کانال های مختلف شما است.

خط موضوع شما اولین چیزی است که مشترکین شما خواهند دید. با توجه به اینکه 35 درصد از مشترکین ایمیل، ایمیلی را صرفاً بر اساس موضوع باز می کنند، اگر قانع کننده نباشد، روی آن کلیک نمی کنند.

به همین دلیل مهم است که برای خطوط موضوع خود وقت بگذارید – این می تواند به معنای تفاوت بین تعداد زیاد کلیک و هیچ کدام باشد.

به علاوه، این روزها رقابت در صندوق ورودی سخت است. مردم هر هفته با ده ها ایمیل بازاریابی بمباران می شوند. وظیفه شما این است که کار خود را متمایز کنید اما بیش از حد تبلیغاتی نباشد.

در اینجا چند نکته قابل تامل است:

 • خط موضوع خود را 50 تا 60 کاراکتر نگه دارید تا مطمئن شوید که قابل خواندن است.
 • از کلمات قدرتمند و مبتنی بر عمل استفاده کنید.
 • انتظارات را برای متن ایمیل تعیین کنید.
 • برای محتوای شخصی‌سازی‌شده‌تر، از نام مشترکین در قسمت موضوع استفاده کنید.
 • به دنبال منابع موضوعی بیشتری هستید؟ شما جای درست آمده اید:

 

7. از تقسیم بندی برای ارسال محتوای هدفمندتر استفاده کنید

تقسیم بندی لیست ایمیل خود به گروه هایی از افراد همفکر به شما امکان می دهد مطالبی را ارسال کنید

بیشتر به مخاطبان شما مرتبط است.  ممکن است تصمیم بگیرید بر اساس جمعیت شناسی، علایق، اقدامات یا اطلاعات شخصی مشتری، مانند محل زندگی مشترکین یا شغلی که دارند، تقسیم بندی کنید.

برای جمع آوری این اطلاعات می توانید از فرم ثبت نام خود استفاده کنید. در نظر بگیرید که از مشترکین جدید چیزهایی مانند:

در چه صنعت / موقعیتی کار می کنند.
هر چند وقت یکبار آنها مایلند ایمیل های شما را دریافت کنند.
کجای دنیا هستند.
چه محصولات/خدمات شما بیشتر مورد علاقه آنهاست.
سایر تاکتیک‌های تقسیم‌بندی شامل گروه‌بندی مخاطبین بر اساس پیوندهایی است که در ایمیل‌های شما روی آنها کلیک کرده‌اند یا بر اساس آهنربای اصلی که در وهله اول از طریق آن ثبت‌نام کرده‌اند.

نموداری که اثرات تقسیم بندی لیست را در بازاریابی ایمیلی نشان می دهد. یعنی در هنگام استفاده از بخش بندی، کلیک ها 100٪ افزایش می یابد.

8. مشارکت مجدد مشترکین غیرفعال

دلایل زیادی وجود دارد که چرا مخاطبین ممکن است به مرور زمان از هم جدا شوند. و همه آنها منفی نیستند! شاید آنها در حال حاضر نیازی به محصول شما نداشته باشند. شاید آنها به طور کلی خرید زیادی انجام نمی دهند و فقط درگیر زندگی هستند.

در هر صورت، تلاش برای جذب مجدد آنها قطعا ارزش زمان شما را دارد.

چرا؟

تشويق مشتريان فعلي، حتي اگر درگير نيستند، براي خريد، تقريباً هميشه راحت‌تر و مقرون به صرفه‌تر از يافتن مشتريان جديد است. در واقع، مشتریان جدید پنج برابر بیشتر از مشتریان فعلی هزینه دارند.

به همین دلیل، مشارکت مجدد بخش مهمی از یک استراتژی بازاریابی ایمیلی موثر است.

هنگام ایجاد کمپین ایمیلی برای تعامل مجدد، سعی کنید مشترکان سردتر را گرم کنید. سعی کنید چیز جدیدی را به آنها پیشنهاد دهید یا جنبه دیگری از تجارت خود را به آنها نشان دهید که می تواند توجه آنها را جلب کند.

در اینجا چند ایده برای کمپین مشارکت مجدد شما وجود دارد:

 • به مشترکین در مورد کسب و کار خود و ارزشی که می توانید به آنها ارائه دهید یادآوری کنید.
 • به مخاطبین غیر درگیر پیشنهادات انحصاری بدهید.
 • برخی از مطالب جدید را مورد توجه قرار دهید.
 • از مخاطبان خود دعوت کنید تا به یک سوال پاسخ دهند.
 • از موقعیت هایی مانند تولد یا تعطیلات برای بازیابی تماس استفاده کنید.

9. کمپین های ایمیل مارکتینگ مبتنی بر ماشه (trigger-based campaigns) را اجرا کنید

کمپین های مبتنی بر محرک مجموعه ای از ایمیل مارکتینگ  هستند که بر اساس اقدامات خاصی که انجام می دهند برای مخاطبین ارسال می شود.

به عنوان مثال، پیوند به یک محتوا در یک ایمیل ممکن است باعث ایجاد یک سری از سه ایمیل بعدی شود که فقط برای مشترکینی که روی پیوند کلیک کرده اند ارسال می شود.

این می تواند به صورت معکوس نیز کار کند.

اگر ایمیلی ارسال می‌کنید و مشترکی روی پیوند کلیک نمی‌کند، ممکن است ایمیل دیگری با سؤال یا محتوایی که ممکن است دوست داشته باشد ارسال کنید.

کمپین های مبتنی بر ماشه یک راه عالی برای حفظ ارتباط مرتبط با مشترکین شما هستند. به جای ارسال یک خبرنامه ماهانه و ایمیل تبلیغاتی هفتگی برای همه، بر اساس نحوه تعامل آنها با کسب و کار شما، با مخاطبان خود در ارتباط باشید.

بهترین قسمت؟

اتوماسیون بازاریابی از ارسال تمام ایمیل ها مراقبت می کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که محرک ها را تنظیم کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر، به این پست در مورد کمپین های ایمیل راه اندازی شده نگاهی بیندازید.

شما می توانید سه نوع مختلف ایمیل را برای خودکارسازی از این طریق تنظیم کنید:

محرک‌های مبتنی بر رفتار (Behavior-based triggers): برای مثال، وقتی یک مخاطب از صفحه فرود در وب‌سایت شما بازدید می‌کند، روی پیوندی در ایمیل شما کلیک می‌کند یا خریدی انجام می‌دهد، یک ایمیل بعدی دریافت می‌کند.
محرک های مبتنی بر جمعیت (Demographic-based triggers): برای ارسال ایمیل های تولد به مشترکین مفید است.
محرک‌های مبتنی بر زمان (Time-based triggers): برای یادآوری تاریخ‌های انقضای اشتراک، زمان سفارش مجدد و کمپین‌های مشارکت مجدد به مشتریان بسیار مناسب است.

10. ایمیل های خود را شخصی سازی کنید

 

آیا می دانستید که 70 درصد از برندها از شخصی سازی ایمیل استفاده نمی کنند؟ 😱

این آمار زمانی که یاد می گیرید که 91 درصد از مصرف کنندگان می گویند که به احتمال زیاد با شرکتی تجارت می کنند که مستقیماً به آنها پیشنهاد می دهد، شوکه کننده تر می شود.

شروع به درک اینکه چرا شخصی سازی بخش ضروری یک استراتژی بازاریابی ایمیلی موثر است؟

امروزه شخصی‌سازی ایمیل کاری است که همه کسب‌ و کارها، صرف نظر از اندازه‌شان، می‌توانند و باید انجام دهند. این یک سفر خدمات مشتری شخصی تر را فراهم می کند و انجام آن آسان است.

فقط با استفاده از نام مخاطب در موضوع، احتمال باز شدن این ایمیل بسیار بیشتر از موارد دیگر است.

در اینجا چند نکته برای شخصی سازی ایمیل وجود دارد که باید در نظر بگیرید:

 • از نام مشترکین در خط موضوع ایمیل، تبریک و/یا متن ایمیل استفاده کنید.
 • محتوا را بر اساس رفتار قبلی مشترکین تبلیغ کنید.
 • محصولات را بر اساس خریدهای قبلی مشتریان توصیه کنید.
 • با یک کوپن شخصی تولدت مبارک را برای مشترکین آرزو کنید.
 • ارسال اطلاعیه سبد خرید رها شده
 • قیف فروش خود را با پیام های خودکار و شخصی سازی شده ساده کنید.
 • تاریخچه مشتری خود را جمع بندی کنید

 

به طور خلاصه، ایمیل های شخصی بهترین دوست یک بازاریاب دیجیتال هستند. امکانات بی‌پایان است و نتایج، مشتریان راضی‌تر و درگیرتر است. چه چیزی را نباید دوست داشت؟

11. ایمیل ها را در بهترین زمان ارسال کنید

ایمیلی که در طول روز دریافت می‌شود، نرخ باز شدن بسیار متفاوتی با ایمیلی که در نیمه‌شب دریافت می‌کند، دارد.

به این فکر کنید که مشترکین شما چه زمانی بیشتر ایمیل های خود را چک می کنند. اگر قصد دارید آنها را در حین کار دستگیر کنید، ارسال ایمیل‌های خود بین ساعت 9 تا 5 احتمالاً نتایج بهتری نسبت به ارسال آنها در صبح شنبه خواهد داشت.

 

12. A/B محتوای ایمیل شما را آزمایش می کند

تست A/B (یا تست تقسیم‌بندی که همچنین شناخته می‌شود) به شما امکان می‌دهد محتوای مختلف و خطوط موضوعی را در همان ایمیل آزمایش کنید تا ببینید چه چیزی برای مخاطبان شما بهتر عمل می‌کند. 🧪

اطلاعاتی که از هر آزمون A/B به دست می آورید می تواند برای تقویت کمپین های آینده استفاده شود. به عنوان مثال، اگر خطوط موضوعی با سؤال بیشتر از موارد بدون سؤال باز می شوند، مطمئن شوید که خطوط موضوعی کمپین آینده دارای سؤال است.

به عنوان مثالی دیگر، می‌توانید با مشاهده اینکه چگونه روی نرخ کلیک کمپین شما تأثیر می‌گذارد، بررسی کنید که آیا مخاطبانتان به شکلک‌های موجود در ایمیل‌تان به خوبی پاسخ می‌دهند یا خیر.

عناصر ایمیل شما که ممکن است بخواهید آزمایش کنید عبارتند از:

خطوط موضوع ایمیل
کپی ایمیل
CTA ها
پیوندهای درون ایمیل
وقتی ایمیل میفرستید
انواع محتوای برجسته
برای بهترین نتایج، هر بار فقط یک عنصر را تغییر دهید تا بتوانید ببینید چه چیزی واقعاً تفاوت ایجاد می کند.

محتوای ایمیل های خود را با هم ترکیب کنید و پیوندهایی را به انواع مختلف محتوا به اشتراک بگذارید. سعی کنید مشترکین را به پست‌های وبلاگ ارزشمند، مطالعات موردی طولانی‌تر، مجموعه‌های ویدیویی و سایر رسانه‌هایی که با آنها طنین‌انداز می‌شود، بفرستید.

از آنجایی که بهتر است فقط یک عنصر را در یک زمان آزمایش کنید، ممکن است مدتی طول بکشد تا بفهمید ایمیل ایده آل مشترکین شما چگونه است، اما ناامید نشوید! در حالی که ایجاد تغییراتی مانند این زمان می‌برد، اما زمانی که شروع به کشف ترجیحات ظریف‌تر مخاطبان خود کنید، قطعا در درازمدت نتیجه خواهد داد.

13. معیارهای خود را دنبال کنید

البته، ردیابی نرخ باز شدن ایمیل و نرخ کلیک مطمئناً مهم است. اما تا آنجا که معیارهای بازاریابی ایمیلی پیش می‌روند، این فقط نوک کوه یخ است!

دنبال کردن عملکرد کمپین های بازاریابی ایمیلی بخش مهمی از یادگیری نحوه بهبود آنها است. عواملی مانند نرخ لغو اشتراک، نرخ پرش و نرخ رها شدن سبد خرید، همگی پیامدهای مهمی برای استراتژی کلی بازاریابی ایمیلی شما دارند.

اگر اعداد و آمار، فنجان چای شما نیستند، نگران نباشید!  ما منابع بسیار خوبی داریم تا شما را در مورد آنچه باید در مورد معیارهای بازاریابی ایمیلی و تجارت الکترونیک بدانید، تکمیل کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر، پست های ما را در مورد معیارهای بازاریابی ایمیلی و معیارهای تجارت الکترونیک بررسی کنید!

از استراتژی بازاریابی ایمیلی خود نهایت استفاده را ببرید
دانستن نحوه ایجاد یک ایمیل خوب یک چیز است. دانستن چگونگی ایجاد یک استراتژی بازاریابی ایمیلی موثر یکی دیگر از موارد است. این نحوه ارتباط شما با مخاطبان، افزایش فروش و ایجاد یک جامعه حول برندتان است. کلید یک کمپین بازاریابی ایمیلی موفق، بهینه سازی هر عنصر، از خط موضوع گرفته تا محتوا و CTA است.

از خدمات بازاریابی ایمیلی مانند  استفاده کنید تا تمام کارهای سخت را برای شما انجام دهد. مشترکین را تقسیم بندی کنید تا فقط مرتبط ترین محتوا را ارسال کنید. ایمیل‌های A/B را آزمایش کنید تا مشخص کنید کدام عناصر بهترین عملکرد را دارند. و کمپین های مبتنی بر ماشه بسازید که بسیار شخصی سازی شده اند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید