عملکرد سئو فعلی خود را مبنا قرار دهید

اگر نمی‌دانید سایتتان در حال حاضر چگونه کار می‌کند، تقریبا غیرممکن است که برنامه‌ای برای ارتقای سطح بعدی داشته باشید.

توسعه استراتژی شما باید با محک زدن عملکرد فعلی شما آغاز شود تا بتوانید سئوی خود را بهبود ببخشید. به عنوان پایه، باید عملکرد را در موارد زیر محک بزنید:

  • دید ارگانیک
  • رتبه بندی کلمات کلیدی
  • تقسیم ترافیک مارک در مقابل غیر مارک

روند تخمینی ترافیک به شما کمک می کند تا متوجه شوید که دید سایت شما در طول زمان چگونه تغییر کرده است و در حال حاضر چگونه کار می کند.

با توجه به اینکه اکثر جستجوهای برند توسط افرادی انجام می شود که از قبل با کسب و کار شما آشنا هستند، درک تقسیم ترافیک برند و غیر برند سایت شما برای کمک به شناسایی فرصت ها مهم است. افزایش ترافیک بدون نام تجاری معمولاً با جذب کاربران جدیدی که قبلاً با شما برخورد نکرده‌اند هماهنگ است.

سپس می توانید تجزیه و تحلیل موقعیت های رتبه بندی فعلی سایت خود را توسط سایت  www.serprobot.com

موقعیت های کلمه کلیدی ارگانیک

با شروع به جمع‌آوری این بینش‌ها، می‌توانید قبل از تعیین اهداف و برنامه‌ریزی برای رساندن شما از جایی که اکنون هستید به جایی که می‌خواهید باشید، تصویر جامعی از عملکرد سایت خود در حال حاضر ایجاد کنید. آینده.

آن چیزی که باید به آن توجه کنید، میزان رضایت مندی از فعالیت های گذشته است، اگر میزان پیشرفتی که داشتید، ناچیز بوده و یا نتوانسته اهداف شما را پوشش دهد، باید استراتژی یا حتی مجری خود را تعویضی کنید.

برخی کارها روی سایت انجام می شود که مطابق سئو کلاه سیاه می باشد، این تکنیک های در طولانی مدت مشکلات متعددی ایجاد می کند و شما برای رفع آنها باید ، آنها را یافته و رفع نمائید.

تحقیق کلمات کلیدی از تکنیک ترین و مهم ترین بخش سئو است، باید کلمات کلیدی مهندسی شده باشد، کلمات کلیدی اصلی ، کلمات کلیدی مرتبط، کلمات کلیدی مترادف، کلمات کلیدی LSI، کلمات کلیدی دم بلند را در استراتژی سئو خود لحاظ کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید